Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:10 pm

Reha1921 je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:02 pm
Maloprije naletim negdje na fb Profa pise da nudimo najbolje uslove Ordagicu koje bi dobio malo koji igrac u nasoj ligi jedan je Profa Husara :D
Slikajte to odmah da svi citamo sta pise Raiola za sirotilju. :D
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:10 pm

LARSSON je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:03 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:03 pm
LARSSON je napisao/la:
čet jul 19, 2018 4:23 pm


A ti znaš koliki su to troškovi?

Nemam tacan podatak, nagadjam. Nesto se moze izracunati u par stoja tipa troskovi za smjestaj x broj igraca sa strane po sezoni, a neke druge stvari je malo teze pogoditi. Zato ima izvjestaj na skupstini o visini prihoda i rashoda, a plate igraca cine dobar dio troskova. Uzmes neki prosjek, uzmes neke cifre koje se znaju tipa plata Pozdera ili Toskasa i izracunas. Al **** pare, kako dosle, tako i otisle. Bitno je da ne odstupamo ni milimetra sa taktikom. Cini mi se 7 trenera, 3-4 direktora OP, isto toliko SD, igraca pitaj Boga koliko od kojih veliki dio sa raskidima nakon par mjeseci, pola godine ili godinu.
Samo pozitiva, samo jako! :zeljeznicar1:
Znači ne znaš, nego nagađaš
Neće se ni ovaj izgleda dugo zadržati na forumu.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:11 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:08 pm
Naravno da nagadjam ali sam siguran 300% da nismo u plusu nakon 2 autobusa...a gdje su titule, gdje su minute omladinaca, pa manje para u kasi jer je manje publike na stadionu itd.
Samo pozitiva u sportskom segmentu!
Samo ti furaj svoje, uračunaj sve ove godine što nemamo titule koliko bi para zaradili i reci da je to minus
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:11 pm

IvanOsim je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:17 am
Mene je danas odusevio Sabanadzovic. Na svakom dijelu terena, lopta mu se lijepi za nogu. Ono sto me posebno odusevljava kod njega je da nakon svakog duela ostaje na nogama. Fantastican zadnji vezni, sa fenomenalnom igrom iz prve.
Takodjer, Kjosevski posjeduje takav refleks, da je to nevidjeno, odbrambeni igraci se osjecaju mnogo sigurnije kada znaju da im je iza ledja siguran golman, to se primjeti svakako. Veoma tesko je Veci zabiti gol.

Zajmovic je nas najbolji igrac trenutno, iako igra na pogresnoj poziciji vec drugu utakmicu zaredom.
Sabanadzovic je jucer prelos bio.
Vedran je los duzi vremenski period, ne da stagnira, on nazaduje.

Dobrodosao Filipe !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:12 pm

sahmat je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:08 pm
Ima li gdje na yt snimak tekme?
Nije yt al može pomoći

 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:13 pm

http://prntscr.com/k8hffx tek sad naletih na ovo hahahaha ovo su bogovi majku bi rodjenu prevarili obojica :lol: :lol: :klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:13 pm

Aj Stumbraš.. :baklja:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:18 pm

LARSSON je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:11 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:08 pm
Naravno da nagadjam ali sam siguran 300% da nismo u plusu nakon 2 autobusa...a gdje su titule, gdje su minute omladinaca, pa manje para u kasi jer je manje publike na stadionu itd.
Samo pozitiva u sportskom segmentu!
Samo ti furaj svoje, uračunaj sve ove godine što nemamo titule koliko bi para zaradili i reci da je to minus
Nije minus, ali oho se Zrinjskom kad mi zaredamo 4 titule u 5 sezona.
Ni milimetra u sportskom segmentu!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:20 pm

skretnicar je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:16 pm
Jel ima negdje stream apollon - strumbas ?
Bice vjerovatno na nekom od ovih linkova:

http://videostream.dn.ua/videopage/vide ... cGd5aQ№f№f
https://www.batmanstream.tv/
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:20 pm

Eric Cantona je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:10 pm
LARSSON je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:03 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:03 pm



Nemam tacan podatak, nagadjam. Nesto se moze izracunati u par stoja tipa troskovi za smjestaj x broj igraca sa strane po sezoni, a neke druge stvari je malo teze pogoditi. Zato ima izvjestaj na skupstini o visini prihoda i rashoda, a plate igraca cine dobar dio troskova. Uzmes neki prosjek, uzmes neke cifre koje se znaju tipa plata Pozdera ili Toskasa i izracunas. Al **** pare, kako dosle, tako i otisle. Bitno je da ne odstupamo ni milimetra sa taktikom. Cini mi se 7 trenera, 3-4 direktora OP, isto toliko SD, igraca pitaj Boga koliko od kojih veliki dio sa raskidima nakon par mjeseci, pola godine ili godinu.
Samo pozitiva, samo jako! :zeljeznicar1:
Znači ne znaš, nego nagađaš
Neće se ni ovaj izgleda dugo zadržati na forumu.

F5 :kafa:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:21 pm

Ja samo hocu tri bobe iz Gabele na 35 stepeni, pa cu ja onda reci e ovo izgleda obecavajuce.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:21 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:18 pm
LARSSON je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:11 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:08 pm
Naravno da nagadjam ali sam siguran 300% da nismo u plusu nakon 2 autobusa...a gdje su titule, gdje su minute omladinaca, pa manje para u kasi jer je manje publike na stadionu itd.
Samo pozitiva u sportskom segmentu!
Samo ti furaj svoje, uračunaj sve ove godine što nemamo titule koliko bi para zaradili i reci da je to minus
Nije minus, ali oho se Zrinjskom kad mi zaredamo 4 titule u 5 sezona.
Ni milimetra u sportskom segmentu!
;)
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:22 pm

:palacgore:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:24 pm

Joj negative na forumu
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:35 pm

20%
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:36 pm

Večeras u FINALU Slobodan Krčmarević. 19:15h TV OBN
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:38 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:24 pm
Joj negative na forumu
Ja duboko saosjecam sa ovim navijacima sto im je krivo sto prodjosmo u sljedeci krug
Pa ni sakriti to ne znaju
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:38 pm

LARSSON je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:36 pm
Večeras u FINALU Slobodan Krčmarević. 19:15h TV OBN
Kakvo crno finale, mi jedva Narvu prosli.
Spoiler:
:D
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:39 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:24 pm
Joj negative na forumu
Nije negativa haveru, samo realna prica. Malo para oci i usi nekim, al jebiga. Isto ko kad ti napises neku analizu mladog igraca (npr. Mujagica) i na kraju doneses zakljucak npr. da ce tesko postati igrac. Nekom se slozi sa tom pricom, a neko bi ti za vrat skocio. Ovo je samo primjer...nemam nista protiv Mujagica, a tvoje analize mladih igraca rado citam.
Mi ne zaradjujemo na ovim raskidima, imamo samo trosak, a ni kurs nam nije dobar. Dva trenera u prosjeku godisnje, 20 igraca gore-dole, svake godine novi SD, novi sef OP...jedini kontinuitet je da nema ostupanja od ovakvog nacina rada u sportskom segmentu. Sportskom segmentu :placeodsmijeha: ...citiram rahljavog Selimovica :placeodsmijeha:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
drenchy69
Postovi: 68
Pridružen/a: ned jul 08, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:41 pm

Remorker je napisao/la:
čet jul 19, 2018 11:26 am
Zabrinjavajuća je činjenica koliko klub raste, a navijači stagniraju. Neću reći nazaduju, jer je stanje na tribinama (barem se meni tako čini) uglavnom nepromijenjeno.

Osnovni problem je što ovdje svako misli da može bolje od onoga koga gleda na TV-u, sa tribina ili za koga glasa na izborima.
Tako imamo situacije po forumima da se osporavaju čak i najbolji. Igrače koji odu na Svjetsko prvenstvo, osvoje ga, budu proglašeni za najbolje igrače svijeta, najvećih takmičenja omalovažava neko ko ima završenu srednju školu i radi za neku minimalnu platu, ako uopće i radi.
Osporavaju se političari, pjevači, sportski komentatori, treneri, sudije, novinari, baš svi. Dokle smo to mi došli u svom životu? Da li smo pomeli svoju avliju, dostigli nivo iznad pobrojanih pa da imamo pravo i neku čvrstu osnovu za kritikovanje?

I ono što najviše boli, vezano za klub je druga navedena stavka, pljuvanje sa tribina. U životu se ne družim sa osobama koje mnogo psuju, galame i slično, svjesno izbjegavam takve razgovore. Na forumu takve postove bez problema ignorišem. Ali na tribini čovjek od toga ne može pobjeći. Bio sam prvo na jugu, vjerovatno kao i većina gdje počinje. Pomislih, ovdje su karte najjeftinije, vjerovatno zbog toga mogu čuti svašta. Valjda me zbog toga glava zaboli nakon svake utakmice. Poslije sam bio na zapadu, sjeveru i istoku. Onda shvatih da cijena ulaznice nije bitna, da tribina nije bitna, svugdje je, manje-više, isto. Čast izuzecima (mada je glupo reći da je većina izuzetak), ali na svakoj tribini se rade iste stvari.
Jučer, 3. minut, nismo dakle još ni primili gol, Ivan šalje pogrešan pas. Momku se odmah psuje. Nevjerovatno, ali odmah. Čujem priču oko sebe, 'ovaj je zalutao u Želju', 'ko tebe dovede' i slično. Psovke ne bih citirao.
Anelu se psovalo čitavu tekmu. Našem djetetu. Imao je pogrešnih pasova, pogotovo iz želje da odigra na prvu, ubrza igru, ne komplikuje. Svi želimo da naši igrači igraju tako i onda kada neko, a taj neko je naše dijete, to radi i pogriješi par puta, odmah mu se mora psovati? Ili govoriti stvari poput 'da ti nije Refika ti bi Želju samo sa tribina gledao' itd. Poslije mu, kada je u jednoj situaciji zajedno sa Haretom napravio presing i uzeo jednu loptu, isti ti ljudi aplaudiraju i hvale ga...
Komentare o Krčmareviću ne bih ni da spominjem, suvišno je.

I kao šlag na tortu ovi komentari o Arežini. Momak odigra odličnu utakmicu. Pravio je greške, prave ih svi, čak i oni koji igraju za Real, a da ih ne napravi neko ko igra u ovakvoj ligi?! Ali stvarno ne znam kojim očima neki ljudi gledaju fudbal i kako oni sebe zamišljaju, sanjaju na tom terenu. Siguran sam da je momak jučer imao dva-tri pasa koje većina ne bi mogla u tako kratkom vremenu smisliti ni na igricama, a kamo li na malom fudbalu (da ne govorim kakvi bi bili na terenu), ali ako takve lopte ne prođu onda je svakako najbolje raditi ono što najbolje znaju, a to sam iznad opisao, da se ne ponavljam.


Razumijem da nas ima svakakvih na tribinama, raznih profila, osoba sa različitim IQ-om, sa različitim shvatanjima fudbala i života općenito. I sreća pa je tako, ne trebamo svi biti isti. I mnogi od njih su sigurno pametniji, školovaniji i od mene, uspješniji dabome i osjećam da baš i nije na meni da ovakve stvari pišem, ali stvarno boli da sa utakmice na kojoj pobijediš i odigraš sasvim solidnu, u najmanju ruku, kući dođeš neraspoložen i pitaš se u kakvom to okruženju živiš.

Kakvi smo, nismo ni zaslužili bolje.
Ni bolju državu, ni bolju vlast, a ni boljeg Želju. I ovaj je za nas ovakve previše napredan. Ali svjetlo na kraju tunela je činjenica da će on biti još bolji, još više rasti. Izdići se iznad ovog svega, što već velikim koracima radi. A nada ostaje da ćemo i mi, navijači, krenuti istim stopama i jednoga dana biti dostojni onoga šta Željo jeste i šta je uvijek bio. Ljubav ne pobjeđuje, znam, ali je zato nepobjediva. Neka nas ona vodi stopama gospodina Misimovića i kompanije. Jer, na kraju krajeva, svi smo tu iz jednog, najljepšeg razloga - zbog našeg Želje.
Bravo majstore !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cipiripi i 219 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija