Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
drtooth
Postovi: 231
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 3:52 pm

Anel kao da ima kompleks od ovih starijih igraca, kao da se krije iza Blagoje, Ivana, prosle sezone Vranjes... Mozda mu je to i uputstvo sa klupe, ne znam, ali kad god gledam njegove kretnje i poteze (dodavanje na prvu najblizem.do sebe) djeluju mi kao alibi igra.

Npr, sinoc mi je puno bolje djelovao onih 10ak minuta dok je igrao sa Dacićem i Hajdarevićem na kraju tekme. Generalno bih cecse volio gledati taj vezni red.
Željo, to je moj tim!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 3:55 pm

Jos jednom pohvala za 1921 ekipu koja je odradila vrhunski izvjestaj, plus ona kamera sa sjevera je odlicna. Samo naprijed momci, nadam se da cete imati jos vise sredstava u buducnosti, te na taj nacin podici ovo na jos veci nivo.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 3:56 pm

Molim vas raja zna li neko jel danas odmaraju ili je ko inace trening u 6?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 3:56 pm

Ljudi moji 90% BIH sportskih portala skida informacije sa foruma. Jel moguce da su novinari tako lose informisani ?
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 3:57 pm

vinston.cercil je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:55 pm
Jos jednom pohvala za 1921 ekipu koja je odradila vrhunski izvjestaj, plus ona kamera sa sjevera je odlicna. Samo naprijed momci, nadam se da cete imati jos vise sredstava u buducnosti, te na taj nacin podici ovo na jos veci nivo.
Momci rade strasan posao. Privatni zivot im je hajmo reci zapostavljen radi Zelje. Dvojica ljudi su u Estoniju otisli o svom trosku, zato smo imali mi izvanredan izvjestaj odozgo.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 3:59 pm

Minjore je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:49 pm
Brkoo je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:39 pm
Minjore je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:27 pm
Imamo jednu finu ponudu za Anela...
Ja sam cuo da je u pitanju ponuda od 600 hiljada eura?
i procenti od iduceg transfera. Krcma je racunao na Anela kao jednog od bitnijih faktora u ekipi, ali mislim da je ovo bolje po obje strane ako se realizuje.
Milion i dvjesto plus procenat...vrhunski.Ovi sto misle da mozemo uzeti 3 miliona itd nek me ne repliciraju.Nije Dinamo, niti Hnl, Zvezda,niti Jelen super liga.Nismo prosli drugo pretkolo lige prvaka, jednom plej of igrali, po blatu se igra od oktobra itd itd...Pozz.
Modus vivendi !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 3:59 pm

skretnicar je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:52 pm
S obzirom koliko nema titule i igrači koji je propuštaju.. trebaju otići jer se ocigledno njihov mentalitet ne moze promjeniti i stvaraju negativnu energiju. Mislim da ce novi puno pokazati, ocekujem uzivanje bez apaurina svake sedmice uz Slobodana, vrijeme je za nove stvari i iskorak. Jucerasnja klupa :klanjase2:
Sretno Filipe, slican igrač Zaimu koji se nesto bolje krece u toku akcija bez dizanja lopte...pozitivno ce nas iznenadit .. Što je najvažnije, dovode se igrači
koji su redovno igrali (osim pavića)... Povedi nas Slobodaneee :zeljeznicar1:
:palacgore:
Malo pozitive nije na odmet.

Yebote, gledam Zvezda u dvije tekme protiv pribaltičkih anonimusa odigra bez golova prvu, a u drugoj prolaze golom iz ofsajda i nafakaškim golom i to sve u zadnjih 20 minuta tekme. Da smo mi Zvezda i da smo igrali protiv onih anonimusa, ovi naši "negativci" bi digli revoluciju :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1595
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:01 pm

Ja se nudim za besplatnu pomoc drzaca kamere na tekmama protiv Zvijezde 09, Slobode, Tuzla City-a, Radnika, a znam i uhvatiti kadar ko Spilberg. :D Inace, savrsenstvo od izvjestaja...

Izuzetno nam je vazno uzeti Gosk zbog pozitivnog niza, hajcanja raje za sljedecu evropsku tekmu, pa onda Celik, Zrinjski.... FORZA ŽELJO !!!
Zadnja izmjena: SWRA_1921, dana/u čet jul 19, 2018 4:02 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:02 pm

Treninggggg?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:03 pm

Sve prodat sto moze, dovest zamjene i ko ga jebe, novi tim, nova nafaka. Uigrat cemo se nekad sljedece godine.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:03 pm

I napisa frajer članak skoro 24 sata poslije utakmice :rofl1:
Zanimljivo je da je Ordagić jučer posmatrao meč Željezničara protiv Trans Narve, te da je na naše pitanje o eventualnom dolsku na Grbavicu rekao da od toga nema ništa.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:12 pm

Minjore je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:49 pm
Brkoo je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:39 pm
Minjore je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:27 pm
Imamo jednu finu ponudu za Anela...
Ja sam cuo da je u pitanju ponuda od 600 hiljada eura?
i procenti od iduceg transfera. Krcma je racunao na Anela kao jednog od bitnijih faktora u ekipi, ali mislim da je ovo bolje po obje strane ako se realizuje.
Bilo bi dobro ako bi uspjeli jos malo da ispregovaramo oko cijene, da dignemo npr. na 800, hiljada eura, mozda cak i na milion eura(ako prodjemo u trece pretkolo) i 20% od narednog transfera. Zasto ne bi i Mamica kontaktirali da nam malkice pomogne oko transfera(lik ima poznanstva po cijelom svijetu), nek uzme svoj postotak ali ce i klub onda oboriti rekord sa prodajom igraca.

Sto se tice Anela, on nije bitan faktor u ekipi, nikad to nije ni bio. On je strasan potencijal koji moze biti igrac svjetske klase ako bude radio na sebi i ako popravi neke stvari u svojoj igri ali on realno nije dominirao toliko ovdje, da bi trenutno bio neki vazan faktor. Ako njega prodamo onda treba potpisati profesionalni ugovor sa Osmanovicem. Djeca ne prave toliku razliku na terenu, uporedite ove sad sa prethodnim. Bajic je bio nosilac ekipe, Hadziahmetovic isto, dvije udarne igle, Memija na pocetku bio odlican itd..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:22 pm

Pa dobro, jedno je biti nosioc igre kada imas konkurenciju u vidu Kokota, Dade S. i slicno, a drugo kada imas tu Arezinu, Vranjesa i slicno. Blagoju ne racunam jer je bio u obje ere :D
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:22 pm

avlami97 je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:48 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:17 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
čet jul 19, 2018 2:57 pm
meni je ovo vec previse! neka malo se smire da transferima! ne mogu upratiti vise ko je sve otisao i dosao! boze dragi :D

Otišli: Projić, Mehremić, Graovac, Ubiparip, Zeba, Crnov, Kajkut, Hadžić, Modić, Žerić, Jusufi, Beširević, Čubara, Velić, Džindo.
Došli: Krpić, Bakrač, Pavić, Čurjurić, Arežina, Veselinović, Rodin, Jazvić.

slika

:zeljeznicar1: vol. 3

to be continued :kafa:
Nažalost, takva nam liga i ništa neobično za istu. Od 12 premijerligaša mi smo po "prometu" igrača u zadnjih par godina na 7.-8. mjestu. Zamisli sad kako je kod ostalih. Užas je naša furka.
Nisam znao za taj podatak, ali ok posteno. Problem je sto mi nase raskide iskisemo na ovaj ili na onaj nacin...sto kroz izgubljene titule, sto kroz velike cifre troskova plata i raskida, sto kroz minute nekih polovnjaka na ustrb mladih igraca.
Autobusi trenera, igraca, sportskih direktora i direktora omladinskog pogona.
Samo ostro i bahato, ne mijenjati taktiku ni milimetar. Valjda upali ove godine dupla. :zeljeznicar1: :titula:


:kafa:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:23 pm

Hadziahmetovica porediti sa Sabanom je po meni smijesno. Amir je za Anela Zidane.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:23 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
čet jul 19, 2018 4:22 pm

Nisam znao za taj podatak, ali ok posteno. Problem je sto mi nase raskide iskisemo na ovaj ili na onaj nacin...sto kroz izgubljene titule, sto kroz velike cifre troskova plata i raskida, sto kroz minute nekih polovnjaka na ustrb mladih igraca.
Autobusi trenera, igraca, sportskih direktora i direktora omladinskog pogona.
Samo ostro i bahato, ne mijenjati taktiku ni milimetar. Valjda upali ove godine dupla. :zeljeznicar1: :titula:


:kafa:
A ti znaš koliki su to troškovi?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:25 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
čet jul 19, 2018 4:02 pm
Treninggggg?
Odmaraju danas. Sutra ja mislim dva treninga
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:28 pm

vinston.cercil je napisao/la:
čet jul 19, 2018 4:23 pm
Hadziahmetovica porediti sa Sabanom je po meni smijesno. Amir je za Anela Zidane.
Sto posto ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:30 pm

Sve je gotovo, sve je pijano :D
slika
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:31 pm

Sad pogledao ovaj snimak na SK1

Kao prvo Arežina juče i Arežine u prvoj utakmici dvije različite osobe..Juče je samo on istrčao nekoliko dobrih kontri i bio je vrlo pokretljiv i plust to što ima odličan pregled igre i pasove..Ovako neka nastavi i to je to što se traži od njega..

Krpić je grizao svi 90+ minuta,konstatno je vršio pritisak na zadnju liniju i golmana ali problem je što taj njegov pritisak u većini slučajeva slabo prate ostali igrači naročito Zajmović..Vrlo je spreman..U 90 minuti šalje sa centra dugu loptu Veselinoviću na drugu stranu i istog momenta trči u kazneni i nakon toga ono uklizavanje kod korner zastavice pred sami kraj..I na osnovu one priče sa kraja izvještaja na 1921 te prikazane igre vidi se da je maksimalno koncentrisan da ostavi što bolji utisak i opravda povjerenje..

Dalje,sudija je bio vrlo loš..Sinoć dvije vrlo diskutabilne situacije..Prvo jedan ofsajd kad Arežina šalje dugu loptu za Krpića i svira ofsajd iako je mislim Krpić bio u liniji sa protivničkim igračima ali eto to manje više..Druga situacija onaj poništen gol Dacića zbog nepostojećeg prekršaja..

Šteta prvenstveno zbog Dacića jer evo dvije utakmice zbog sudijskih grešaka ne može da se upiše u strijelce ili upiše asistencija..Prvo prošlu utakmicu kada mu sviraju nepostojeći ofsajd gdje je mogao možda zabiti gol ili eventualno zabilježiti asistenciju pa sinoć poništen regularan gola..Dakle može se reći da su nas u ove dvije utakmice sudije zajebale za dva čista gola i jedan vrlo moguć gol..

I još jedna stvar pohvale za grke i odlično sređen teren iako je bilo dosta skepticizma sa naše strane ali sinoć teren nakon utakmice isti kao i na početku bez ijednog oštećenja..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majkel i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija