Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:42 pm

Razumijem ljubav, volimo svi Zelju . Neko na ovaj , a neko na onaj nacin. Sta cete postici ako ovde kukate ? Ubijate nas u pojam evo skoro tri godine, za mene to nije normalno . Postaje lagank fazon da se misljenje moramo pokapat sa onim tamo jer oni su kao upravu bili. Stvar je gledanja nekome je zelja da bude sve gore, a ja cu se uvijek nadat da ce Pavic biti najbolki bek lige dok igra za moj klub.
Da je utakmica finala lige sampiona, a ne bezveze pripremna.
Cemu trosenje tolike energije na neato sto ne mozete uticati. Da li je moguce da nista u zivotu ne radite , osim sto pisete po forumu ? I mi ostali "znamo" trener truba,uprava neznalice , sta mozemo ? lakse bi nam bilo da tersamo i ubjedjujem raju kako sve znam i kako sam predvidio da Veselinovic nije za nas.
Nece mene od Zelje otjerat ni Krcmar, a ni niko drugi.
Dosta lijepih stvari ima , npr spomenite gol Arezine. Okrenite ljepsim stranama i U zivotu gledajte da pomazete, a ako ne mozete pomoci odmaknite se i ne otezavajte.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:43 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 06, 2018 12:23 pm
AsharaK je napisao/la:
pet jul 06, 2018 12:17 pm
Besirevic u Olimpiku
za godinu cemo ga ganjati...

ja bi se ranio sada!
Hocemo ako i on ima jakog babu kao Jusufi.
Isti ce igrac bit kao Jusufi. Znaci cirkus.

Evo Hrvanovic u Capljini.
Ne mogu svi bit fudbaleri, treba neko bit konobar, postavljat ivicnjake, ...
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:44 pm

miroslav stevanovic, graovac, lendric i kvesic
MIRZA RASCIC
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:44 pm

Trebaju mu ali mu nece biti dovedeni. Bar nece onakvi kakve on prizeljkuje. Ti igraci su trebali svim trenerima koje smo mijenjali ko carape zadnjih godina pa su dobijali Mehremice, Husice, Elsnere i slicne.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:45 pm

Tek kad završi prva tekma sa Estoncima vidićemo kako određene stvari stoje..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:45 pm

niko nama ne fali.
nama fali vodja na terenu, timski duh, trka, kombinatorika i samopuzdanje.

sve to je iskljucivo u domenu trenera. ima dovoljno sirok roster da moze sastaviti respektabilnu ekipu koja ce igrati fudbal.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:49 pm

Ne postoje ofanzivne i defanzivne formacije. Postoje samo one koje se znaju ili ne znaju igrati. Nažalost, Željo kroz svoju historiju nikada nije napravio plan (strategiju) po kojem će se igrati.

Prije 30 godina za trenera Barce je imenovan pokojni Krojf. Čovjek je imao plan igre (posjed lopte) i taj plan se morao sprovoditi od namlađih do najstarijih uzrasta (seniori). Taj plan je zahtjevao određene profile igrača i morao se poštovati kroz sve kategorije prilikom selektiranja ili dovođenja istih. Prošla su tri desetljeća, a Barca i dalje igra isto, a rezultati ne trpe.

Ne želim da ovo neko shvati kao poređenje sa Barcom, ali plan igre (strategija) se morala davno usvojiti i realizovati.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:49 pm

Nama svaku sezonu evo zadnjih 5 fali nesto.
Pa hoce li se nekada sloziti nesto?

Misljenja sam bolje dovesti jednog "kapitalca" nego 5 ovako neki sa povredama ili sumnjivi igraca.
Ispade opet nemamo lijevog beka i stopera.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:51 pm

avlami97 je napisao/la:
pet jul 06, 2018 12:49 pm
Ne postoje ofanzivne i defanzivne formacije. Postoje samo one koje se znaju ili ne znaju igrati. Nažalost, Željo kroz svoju historiju nikada nije napravio plan (strategiju) po kojem će se igrati.

Prije 30 godina za trenera Barce je imenovan pokojni Krojf. Čovjek je imao plan igre (posjed lopte) i taj plan se morao sprovoditi od namlađih do najstarijih uzrasta (seniori). Taj plan je zahtjevao određene profile igrača i morao se poštovati kroz sve kategorije prilikom selektiranja ili dovođenja istih. Prošla su tri desetljeća, a Barca i dalje igra isto, a rezultati ne trpe.

Ne želim da ovo neko shvati kao poređenje sa Barcom, ali plan igre (strategija) se morala davno usvojiti i realizovati.
Ovo za Barcelonu si u pravu. Pogledaj samo prvih 11, sve njihova djeca iz njihove škole. :r
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:58 pm

Eric Cantona je napisao/la:
pet jul 06, 2018 12:51 pm
avlami97 je napisao/la:
pet jul 06, 2018 12:49 pm
Ne postoje ofanzivne i defanzivne formacije. Postoje samo one koje se znaju ili ne znaju igrati. Nažalost, Željo kroz svoju historiju nikada nije napravio plan (strategiju) po kojem će se igrati.

Prije 30 godina za trenera Barce je imenovan pokojni Krojf. Čovjek je imao plan igre (posjed lopte) i taj plan se morao sprovoditi od namlađih do najstarijih uzrasta (seniori). Taj plan je zahtjevao određene profile igrača i morao se poštovati kroz sve kategorije prilikom selektiranja ili dovođenja istih. Prošla su tri desetljeća, a Barca i dalje igra isto, a rezultati ne trpe.

Ne želim da ovo neko shvati kao poređenje sa Barcom, ali plan igre (strategija) se morala davno usvojiti i realizovati.
Ovo za Barcelonu si u pravu. Pogledaj samo prvih 11, sve njihova djeca iz njihove škole. :r
Fulio si poentu. Plan igre.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 1:00 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 06, 2018 12:30 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
pet jul 06, 2018 12:28 pm
CURVA je napisao/la:
pet jul 06, 2018 11:41 am
poslije ove njegove izjave sad sam bas zabrinut cuj na svakoj poziciji mu treba jos jedan igrac :zid: :zid: :zid: :zid:
pa zar smo ovoliki pehovi da ne uspijevamo ubosti sa trenerom ovaj nece ni dva kola izdrzati :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid:

Igraci, treneri, sportski direktori...

slika
dugoročni plan i vizija :kafa:

Ni milimetar! :kafa:


Pitanje je koliko kosta dokazani profesionalac koji ima kvalitet da ovaj sportski dio podigne za par stepenica vise. Pitanje je i na koji nacin dolaze do izbora trenera, sd-a, dir. OP i ostalih pozicija koje su vezane za ovaj sportski dio. Ovi ljudi koji su bili na celu kluba u zadnjih par godina, kao i ovi koji su jos uvijek tu, sve su to ozbiljni poslovni ljudi. Imaju firme koje rade milionske poslove. Nesto ne vjerujem da imaju ovoliku fluktuaciju kadra u svojim firmama i da pri izboru radnika prave ovakve greske i zaposljavaju nekvalifikovane ili manje kvalifikovane radnike.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 1:01 pm

Imamo dobre i inteligentne dodavace, nemamo brze igrace da utrce u prostor, imamo centarfora koji dobro igra glavom, nema ko centrirat, planiramo igrati presing, nemamo igrace za presing ni u jednoj liniji, trazimo rezultat i zalaganje a pojedine boli klinac i djeluju ko karcinom na cijelu ekipu. Nama Kapelo ne bi pomogao....

A poseban problem je sto medju igracima nema karaktera... nema "alfe" da povuce jednim trkom, uklizavanjem, pa da se i izdere na saigrace ako treba. U takvom okruzenju par beskicmenjaka diktira moral i stav pred utakmicu cijeloj ekipi. Od ove skupine igraca treba prvo tim napraviti, za formaciju i pozicije cemo lahko...

Mislim da Krcmaru treba pruziti podrsku, a ako rezultati i vrijeme pokazu da nije dorastao zadatku, treba rezati odmah. A ne cekati kao sa Adzemom
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 1:04 pm

Ajzea je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:22 pm
kvalitet je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:19 pm
Eric Cantona je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:17 pm
Za ove što ne znaju, Brko je na G.O.
S godišnjeg ili tunela bi bolje vodio ekipu. Ovo je poniženje, ljudi nam izvode rezervni sastav.
Strasno ponizenje..
Na niske grane nam je klub srozan.
Ajzea sta ima brato :) ma igraci nam tek poceli trenirat pa da ih ne ozljedjujemo bezveze :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 1:05 pm

Nicaragua je napisao/la:
pet jul 06, 2018 1:04 pm
Ajzea je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:22 pm
kvalitet je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:19 pm


S godišnjeg ili tunela bi bolje vodio ekipu. Ovo je poniženje, ljudi nam izvode rezervni sastav.
Strasno ponizenje..
Na niske grane nam je klub srozan.
Ajzea sta ima brato :) ma igraci nam tek poceli trenirat pa da ih ne ozljedjujemo bezveze :D
gdje si pastrmko kućo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 1:05 pm

Evo Guso se vratio ali ce voditi golmane u omladinskom. Ako ga vec vracaju trebao je umjesto Karica.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 1:07 pm

Nicaragua je napisao/la:
pet jul 06, 2018 1:04 pm
Ajzea je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:22 pm
kvalitet je napisao/la:
čet jul 05, 2018 7:19 pm


S godišnjeg ili tunela bi bolje vodio ekipu. Ovo je poniženje, ljudi nam izvode rezervni sastav.
Strasno ponizenje..
Na niske grane nam je klub srozan.
Ajzea sta ima brato :) ma igraci nam tek poceli trenirat pa da ih ne ozljedjujemo bezveze :D
halalite mostarci ja vas juče strpah u koš sa tošk tešnjom.
možda i jeste, ali ako ste juče nastupali u plavim dresovima, a mi u crvenim :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 1:12 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jul 06, 2018 1:05 pm

gdje si pastrmko kućo
Tu sam brato kakav si ti ? Uletio da malo prelistam pa uprati Ajzeu pedera :D morate otjerat onu ublehu od trenera i malo igrace presabrat. Malo su nas i podcjenili jer su kontali drugoligas a mi imamo stvarno dobru ekipu
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 1:14 pm

phpBB [video]


Jeza
Željezničar ante portas !
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 1:22 pm

kada realno pogkedas mi bi mogli i ispusit od ovih estonaca. jer vala nismo nesto, nemamo vise zakarica voje i graovca, a ni miroslava i lendrica..
a tim nemamo. od pojedinsca imamo samo zajmovica koji nema zavrsnicu i arezinu koji je malo sporiji ofanzivni veznjak.

strah me i pomislit :D
MIRZA RASCIC
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 1:23 pm

a mogli bi ih i dobiti?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], neroazzuro, Ujko i 197 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija