Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:04 pm

Ima ti ova mjesta
za_zivot_cijeli je napisao/la:procitajte komentare pisane za vrijeme utakmice. bez obzira na igru, rezulatat, razocaranje... ono nije normalno da Bog kaze.

to je atmosfera koja se prenosi. to je energija kojom zracite. iz toga se ne moze nista dobro izroditi.
Sent from my LG-M200 using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:04 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet jul 05, 2018 11:00 pm
procitajte komentare pisane za vrijeme utakmice. bez obzira na igru, rezulatat, razocaranje... ono nije normalno da Bog kaze.

to je atmosfera koja se prenosi. to je energija kojom zracite. iz toga se ne moze nista dobro izroditi.
Pa da su igrali iole dobro i da su ista kvalitetno prikazali, toga ne bi bilo, logicno.
tm8782 je napisao/la:
čet jul 05, 2018 11:02 pm
Prethodnih godina kad god sam poslije pripremnih utakmica ušao na forum, sve je bilo za pohvalu i optimistično. Na kraju sam se uvjerio da nije to to. Sad kad vidim da ste većina kontra meni je baš super. Znam da smo na dobrom putu, neka treba tako. Lahko je biti šampion svemira i priprema. Sve ovo ide na dobro. Puna podrška... :D

Sent from my LG-M200 using Tapatalk
Godinama unazad na pripremnim utakmicama nema nista vrijedno spomena niti vrijedno optimizma. I ja sam lagao sam sebe, kao i vecina sa onim sto je vec postalo fraza: "Pa i Amar Osim je gubio utakmice."
Kao sto sam ti rekao prije par trenutaka, nije ovo dobrog ocima vidjelo. :kafa:
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u čet jul 05, 2018 11:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:05 pm

Atmosfera je takva da se iskreno brinem za zdravlje svakog pojedinca koji je zaposlen u klubu. Osim igraca, njih ne doticu takve stvari ocigledno.

A i Amara je otjerala na godisnji ovakva atmosfera i krah sportskog segmenta. Vrtimo se u krug.
Zadnja izmjena: Grbavica, dana/u čet jul 05, 2018 11:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:05 pm

https://www.srbijadanas.com/sport/fudba ... 2018-07-05

Mogao bi ga gospodin Goran isflautati
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:09 pm

Izdrzi Zakaraaaaa i vrati se jaci nego ikad!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:10 pm

Ocekujem da uvezemo tri pasa i da nas ne demolira Velez kojeg bi trebali dobiti sa rezervnim sastavom cak i na beznacajnoj prijateljskoj utakmici. Je li puno?
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:11 pm

skretnicar je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:
čet jul 05, 2018 11:04 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet jul 05, 2018 11:00 pm
procitajte komentare pisane za vrijeme utakmice. bez obzira na igru, rezulatat, razocaranje... ono nije normalno da Bog kaze.

to je atmosfera koja se prenosi. to je energija kojom zracite. iz toga se ne moze nista dobro izroditi.
Pa da su igrali iole dobro i da su ista kvalitetno prikazali, toga ne bi bilo, logicno.
A reci mi ti sta ocekujes sa toliko novih igrača i odigrane 2 pripremne utakmice prije toga sa trenerom koji je tu 25 dana, hajde obrazlozi mi koja su tvoja ocekivanja i da li je ono
sto je pametno sada uraditi pljuvati i otjerati sve ? Da li je korektno tako pricati bez ijedne odigrane takmicarske utakmice bila to evropa ili prvenstvo ?
Tako je to nekako skretničar...

Sent from my LG-M200 using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:15 pm

Koliko god su u upravi dobri u mnogim stvarima toliko su u nekim losi i to je cinjenica od koje se ne moze pobjeci. Savrsene stvari se rade u organizaciji kluba i u infrastrukturalnim projektima ali se katastrofalne stvari rade kada je taj famozni sportski segment u pitanju. Sve moguce greske koje su se mogle napraviti su se napravile. Nasa ekipa je trenutno jedna prosjecna pl ekipa koja je jedino zbog tezine brenda kakav je Zeljo u nekim krugovima favorita za trofeje. Ne ponasamo se kao klub koji pretenduje na titulu. Sve se radi nazor i na nacin da se samo prividno zakrpe nedostaci u ekipi. U svemu tome veliku ulogu igra i cinjenica da nismo prodali igraca kako treba jos od perioda Amira i Baje. Bez tih priliva novca tesko da u skorijoj buducnosti mozemo ocekivati neki znacajniji napredak kod dovodjenja igraca..

Od naredne sezone ja vec sada ne ocekujem nista tako da me vise ne mogu puno razocarati. Trebali bi proci ove Estonce i doci do evrope kroz naredno prvenstvo. Sve preko toga je ravno cudu..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:16 pm

Ja sam zadovoljan kao i svi Željini navijači.
 
South
Postovi: 70
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 2:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:20 pm

Ma uredu je pljuvati i biti nezadovoljan igrom , pa na kraju utakmice napisati malo duzi post , sazetak svega sto si primjetio , pa da se stvori neka normalna diskusija... a kad svakih 30 sekundi u toku utakmice ljudi prave analize i psuju sve redom , to pokazuje kakvi indijanci sve pisu ovdje i zasto je ovaj forum pao na niske grane... jos se ovim sto imaju 10000 postova gluposti , progleda kroz prste kad nesto napisu i vrijedjaju , a da je srece prvi bi bili na listi za banovice ....
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:23 pm

Ajzea je napisao/la:
čet jul 05, 2018 11:10 pm
Ocekujem da uvezemo tri pasa i da nas ne demolira Velez kojeg bi trebali dobiti sa rezervnim sastavom cak i na beznacajnoj prijateljskoj utakmici. Je li puno?
Ma ja mislim da je ove što se vode onom "ne talasaj" strah da nas sutra ova garnitura ljudi ne napusti, nemam drugo objašnjenje, jer ovo što gledamo je baš loše.

Miske i kompanija će kad-tad otići. Uradili su ogromne stvari i hvala im na tome. Uz to, mislim da i narednih godina mogu biti tu gdje jesu, bar ih ja tu vidim. Međutim, ako budemo zatvarali oči pred problemima, ne piše nam se dobro. Ako je nešto loše - loše je i to treba reći. A na sportskom planu smo loši. Nije to taj Željo. Nema tog Željinog duha, strasti, borbe, pa i igre. Na to sve, dovedeš anonimusa kakav jeste Krčma. On uopće nije bio svjestan gdje dolazi, siguran sam. Ne znam, volio bih da osvoji titulu i da me demantuje, ali ako se po jutru dan poznaje, isti slučaj kao Kostić. Nije uopće upitno njegovo znanje trenersko, jer sam siguran da i Kostić i on znaju više od većine drugih trenera u ligi, ali ovo je fakat specifična sredina za rad. Osim nekog trenerskog znanja, važnije je biti fakin, biti mangup. Mogao bih do sutra, ali stvarno nisam optimističan, iako sam ranije uvijek nalazio razlog da budem. A, sad, ni trener, ni ekipa, ni atmosfera... Ništa mi se ne čini ok.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:24 pm

Nedavno sam napisao.da ako ovi igraci ne proigraju kod ovog trenera onda je do njih a ne do trenera od Kostica na ovamo. Izgleda da imamo skup igraca koji ne mogu ili ne znaju funkcionisati na gledljiv nacin. Nesto se podrepilo, tesko je prokljuvit sta al unazad par godina nema hemije u ekipi kao sto je ima npr. Zrinjski koji nema kvalitetniju ekipu. Nas.je zadesio neki baksuzluk, kao da je neko sihire bacio, cini mi se da kad bi prvi tim Barce obukao Zeljine dresove da bi isto igrali kao ovi nasi jadnici. Valjda nam je i kao narodu takva karma da se vazda patimo, pa ako nam ide na jednoj strani (stadion) na.drugoj ne ide nikako ili vrlo lose. To je, sto bi rekli, nas usud.
Zato mi se jebe i za Velez i za prijateljske utakmice i za razne parmake koji ni krivi ni duzni obuku nas dres, ja cu i dalje voljeti nas klub, navijati za njega i nadati se najboljem. Ako nas vec ne ide u sportskom dijelu, barem mogu sjesti na novoj istocnoj tribini i gledati novo zelenilo uokvireno plavom bojom pa makar se borili za opstanak.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:27 pm

Ma ljudi, 'ebo prijateljsku, ona je stvorena da se formira tim, da se vidi koji igraci mogu, koji ne.. Bolje imati lose rezultate sad nego u toku prvenstva, imamo cist primjer u komšiluku..
Od komentara na zvanicnoj prenosi se negativna energija, svi ovi koji pljuju trenera ili igraca ce za par mjeseci podizati te iste igrace i trenera

Isto ko da se trazi razlog da se sere po treneru, igracima, upravi.. Pogledajmo naš stadion i opušteno. :kafa:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:28 pm

Imam osjecaj da u sadasnoj nasoj djeci nema ni u pola znanja kao sto je to imao amir, baja, hodzic i slicno.Nadam se da grijesim al nesto nemam prevelika ocekivanja glede nase djece u prvom timu.Hajdar ni malo nije napredovao(pri tom mislim u igri prema naprijed) ali ima jos vremena, a Saban je vidno jaci puno nego prije ali ne znam ne vidim ga kao Amira.Valjda ce se nakon par mjeseci vidjeti da nisam bio upravu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:34 pm

Saban kao da igra pod rucnom. Je li on pred nekim transferom?
On moze, al on se boji kao da je kadet.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:35 pm

Taktička geometrija nam je danas toliko bila loša, da je bilo bolno za gledati, čak i protiv juniora u drugom poluvremenu je nismo mogli uspostaviti....
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:37 pm

Ovaj narod poludio majke mi. Sta hoćete više, Jel hoćete da se Zujo vrati i Violina, Jel to hocete.
Ni milimetra predsjedniće. :palacgore:
Slobodana treba pustiti da radi, vidim u njemu nešta. Treba mu zacementirati ugovor. Na 5 godina potpisati. Joj kad naši izadju na novi teren, pa kad krenemo plesti mrežu. Sam teren će 2 gola zabiti do 12 minute.
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u čet jul 05, 2018 11:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:38 pm

Realno, ovo danas je loše.

Mislim da će Sabanadzovic ici, koliko znam ima ponuda.

I volio bih konacno kod nasih da vidim zajednistvo, a ne skup individualaca. Neko zajednistvo tipa onog u preokretu protiv Radnika.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:40 pm

Ne bi imao nista protiv da ode ako ima ponuda.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:43 pm

Ma vala neka ide..Ako misli u Želji čuvati noge neka ne ostaje..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija