Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Plava Porodica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 10:18 pm

A Olimpik Željo?
Kostić ga postavio na lijevo krilo.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

damirfile
Kontakt:

sri jul 04, 2018 10:20 pm

Ma ne mora to ništa značiti.
I lendric je bio lud ali nam je puno dao. Nek teren bude mjerilo i nek' bude malo bolji od prethodnih biće dobro.

ISB87
Kontakt:

sri jul 04, 2018 10:22 pm

sto se odbrane tice tokom cijele sezone nismo bili uigrani, mehremic katastrofa na lijevom beku. kemo je ponekad igrao, nije da je samo sjedio na klupi. ako se antonio pokaze bolje od mehremica i iole uigramo odbranu to ce izgledati puno bolje, sve je do samopouzdanja.
steta sto je anel bio zapostavljen prosle sezone, ali ulazio je i on i nakon prosle sezone sazrio je maksimalno. kao i hajdarevic koji je bio preforsiran i na kraju nije mogao koliko je mogao.

tako da ja kao nesto novo u timu vidim arezinu/ivana, krpica, bakraca, veseli/zec.

krpic - vojo mislim da ce biti ekvivalent, cak bi i krpic mogao zabiti vise golova jer je bolji u skok igri

arezina - ramovic eh tu smo u minusu, ali ako filip proigra i bude zeljan napretka mogao bi biti kao rama samo malo sporiji.

zakaric - zec/veseli tu mislim da smo cak i u plusu, zaka jeste igrac poteza. sad pa sad rijesi utakmicu, ali mi ako budemo imali tim (kao sloboda onomad) veseli/zec ce biti glavni igraci zbog brzine

bakrac - graovac i ovdje smo za sada u minusu, ali ako bi se ikako mogla uigrati odbrana (kao kod amara ili ode) onda se pojedinac nece isticat. ako ta cetiri igraca budu pratila kretanje svojih suigraca i krpili ukoliko neko ostavi rupu onda ce to biti jedna od boljih odbrana u zadnjih par sezona.

cuj od 16te godine..
Zadnja izmjena: ISB87, dana/u sri jul 04, 2018 10:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
MIRZA RASCIC

LARSSON
Kontakt:

sri jul 04, 2018 10:23 pm

U prodaji sezonske ulaznice za sezonu 2018/2019.

https://fkzeljeznicar.ba/u-prodaji-sezo ... 019/32588/
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

pile87
Kontakt:

sri jul 04, 2018 10:26 pm

bogi je napisao/la:
sri jul 04, 2018 10:13 pm
Zar taj Ivan ne bi bolje legao na krilu od Jovana, ipak je i ofanzivno orijentiran koliko znam ? Ne znam o čemu razmišlja Slobodan, ali eto nije ni Jovanu 18 pa da uči novu poziciju sa 30. godina I šta je bilo sa Vranješom je li zna iko da ponovim pitanje od kolege @Leona ?
Nije klasično krilo igrao probavali su nešto čudno bez krila s tim da je zajim imao najviše slobode u kretanju iza špica i desno a arezina je bio malo iza i lijevo orijentisan. S tim da je blagojevic bio lijevo a Ivan desno Mali šaban još povuceni .
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

bogi
Moderator
Kontakt:

sri jul 04, 2018 10:28 pm

pile87 je napisao/la:
sri jul 04, 2018 10:26 pm
bogi je napisao/la:
sri jul 04, 2018 10:13 pm
Zar taj Ivan ne bi bolje legao na krilu od Jovana, ipak je i ofanzivno orijentiran koliko znam ? Ne znam o čemu razmišlja Slobodan, ali eto nije ni Jovanu 18 pa da uči novu poziciju sa 30. godina I šta je bilo sa Vranješom je li zna iko da ponovim pitanje od kolege @Leona ?
Nije klasično krilo igrao probavali su nešto čudno bez krila s tim da je zajim imao najviše slobode u kretanju iza špica i desno a arezina je bio malo iza i lijevo orijentisan. S tim da je blagojevic bio lijevo a Ivan desno Mali šaban još povuceni .
4-1-2-2-1 bez krila
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

pile87
Kontakt:

sri jul 04, 2018 10:37 pm

A ne znam ni sam pokušavali su stajati siroko na malom prostoru pa je teško i bilo šta procijeniti. Uglavnom jedno je jasno da nismo još ni blizu uigrali ovo što pokusavamo.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

mamba21
Kontakt:
Status: Online

sri jul 04, 2018 10:41 pm

pile87 je napisao/la:
sri jul 04, 2018 10:37 pm
A ne znam ni sam pokušavali su stajati siroko na malom prostoru pa je teško i bilo šta procijeniti. Uglavnom jedno je jasno da nismo još ni blizu uigrali ovo što pokusavamo.
A sta su to radili dole 15 dana....
Forza 1921!

ISB87
Kontakt:

sri jul 04, 2018 10:44 pm

uj 15 dana, pa treba makar 2-3 mjeseca da se to iole uigra.
MIRZA RASCIC

Simply Blue
Kontakt:

sri jul 04, 2018 10:48 pm

Jao, jao...milion malih upitnika, kao i prošlog/svakog ljeto...Velež odlična provjera, bolja nego dobar dio elitnog nam društva..taman da vidimo novi dvojac i Veselog..valjda ce biti spreman za sutra
slika
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Mirek11
Kontakt:

sri jul 04, 2018 10:50 pm

skretnicar je napisao/la:
sri jul 04, 2018 9:36 pm
Evo dat cu vam ja, kratki izvještaj...

Nakon pocetka treninga i standardnih stvari, radi se vježba .. ukratko opisana, pas (igrač na suprotnoj strani ostavlja loptu), šut... dolaziš na mjesto gdje je ostavljaš, nakon toga trčiš na drugu stranu gdje ide centaršut. Malo je bilo konfuzije na pocetku, no brzo su usli u to... Ivan ima odlican šut...zec katastrofa jedva je uspio zabiti 1-2 gola zaista ako misli nesto postici mora raditi na sebi.
Nakon toga približavaju golove i igraju tako da prva postava vrši presing i opet pokazivanje kretnji prilikom tog presinga. Blagojevic je bio lijevo krilo i nije se snašao, ama baš nimalo, ne znam kakva je to ideja... par puta mu je objašnjeno gdje treba stajat i na koji nacin prilaziti protivniku prilikom presinga tj da zatvara poziciju gdje se moze odigrati ka desnom beku. Prvi go pada, nakon auta sa desne strane, gdje ih Krcmarevic vraca i objasnjava kretnju Arezini i Zaimu, pusta ih i fino to rade, nakon cega je centaršut Arezine.. savršen, Krpic zakucava. Teško je reci sad koliko Arezina trci i slicno, s obzirom da ne igraju preko cijelog, a ni trening nije neko mjerilo, onako svaki igrač djeluje podjednako, ali se vidilo da je Arezina nesto manje spreman u odnosu na ostale. Bit ce to dobro, ne sumnjam, par puta se odlicno otvorio i odlicne pasove dao, zaista ce biti pojacanje ukoliko mu se bude dalo da igra. Krcmarevic i s njim dosta komunicira, vidi da moze i pokusava unaprijediti ono sto posjeduje, nekako sve to gledam sa strahom da Arezina ne kaze 'ma idi u pm' s druge strane ako prihvati i bude htio raditi/igrati strašan ce biti. Ivan djeluje solidno, vidjet cemo u utakmicama sta i koliko moze, trening nije neko mjerilo...a s obzirom koliko su i on i Arezina sa ekipom ne moze se nesto ocekivati pretjerano. Za sve je potrebno vrijeme. Nakon toga mijenjaju uloge i imali smo dosta problema sa iznošenjem lopte (prvi sastav) katastrofa, šaban se vraca i igra tu glavnu ulogu u iznošenju, nije baš najbolje išlo s obzirom da je lopta kruzila u odbrani.
Mislim da definitivno Blagojević mora igrati tu umjesto ivana i na krilo zec ili veselinovic, to bi dosta dosta bolje izgledalo. Šehić jako jako brz, par puta je prošao po desnoj strani i fino centrirao. Zajmović se poceo gubiti u defanzivni nakon te promjene i igrac mu je ostajao iza, nekako je djelovao izgubljeno tako da ga krcmar mijenja sa veselinovicem. Palo je jos par golova ali ne iz nekih prelijepih akcija. Trening je završio ranije 15-20 min. Ukoliko nekog neka pojedinost zanima.. pitajte ?
I sto se tice Hajdarevica... trci dosta, prekida napade, dobija duele, međutim tehnika 0 bodova, pasovi.. katastrofalno.. a dosta se puta nađe u kontrama gdje zaustavi sve ili pogriješi.. mora na neki nacin poraditi na tome
Vjezbali su se i korneri tokom igranja, Arezina je pokusao centrirati s obje strane, ali lijeva noga mu i nije bas najbolja tako da su pokusali na dupli odigrati kako bi desnom ostro centrirao. S druge strane nakon toga, nakon kornera za drugu ekipu cetnrirao je lijevom nogom mehremic par puta i to jako dobro.
Kakav je Pavic, hocemo li konacno rijesiti tu poziciju lijevog beka? Kakav je Veseli i Turcin?
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Kospa
Kontakt:

sri jul 04, 2018 10:54 pm

Ne bi da pehiram al cini mi se da je Krcmar vec u panici
... Godine života svoga tebi dao sam...

shzna
Kontakt:

sri jul 04, 2018 10:56 pm

Sutra masovna pljuvacina poslije tekme!
1987

storm_raider
Kontakt:

sri jul 04, 2018 10:59 pm

Krcmarevic je takticki takav da njegove zamisli ne mogu nekada ispratiti. Covjek zna i nema tu price, to i igraci sami kazu. Hajde da vidimo sutra kako ce to izgledati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

LARSSON
Kontakt:

sri jul 04, 2018 11:00 pm

Sutra zaključati temu u toku utakmice, ili još bolje cijeli forum
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

ISB87
Kontakt:

sri jul 04, 2018 11:00 pm

ma kakva panika :D

veca
sinisa kemo bakrac antonio
saban celavi
veseli arezina zajmovic
krpic
od 60' pa nadalje
saban - hajdar
arezina - dacic
sinisa - seha

u uzvratnoj utakmici kuci
veca
sinisa kemo bakrac antonio
saban vranjes
zec arezina zaim
krpic

saban - hajdar 55'
sinisa - seha 60'
arezina - dacic 65'
MIRZA RASCIC

Hadzijalagic
Kontakt:

sri jul 04, 2018 11:01 pm

To zna li ili ne zna cemo brzo vidjeti. Sad se vala ne moze tvrditi ni jedno ni drugo..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sri jul 04, 2018 11:07 pm

Bez zajebancije :D
Željezničar ante portas !

gavran
Kontakt:

sri jul 04, 2018 11:08 pm

Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooòoooòoòoooooooooo
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

nikson
Kontakt:

sri jul 04, 2018 11:10 pm

Vala **** ga vise generalka s Velezom...svake godine isto, svake godine malerluk pokupimo u Vrapcicima...oni ograjisali dole pa i nas jebu...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Google [Bot], mamba21, Mirek11, sahmat, SamoJAKO i 43 gosta.

Prijava  •  Registracija