Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:31 pm

Cini mi se da Vecu danas nisam vidio. Sta je sa njim ?
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:33 pm

Elegant je napisao/la:
pon jun 11, 2018 12:24 pm
Raja se preserava previse, Krcmar kaze da mladi ne mogu iznjeti teret titule da trebaju iskusni igraci, poljuju ga u startu iako nista pogresno nije rekao, da je Amar to isto rekao sutra bi gasili omladinski pogon jer je njegova rijec svetinja. To su nasi nazovi navijaci.

Kostic je dozivio tabor svlacionice nista drugo, vise nego dobre namjere je imao ... nebitno on je sad proslost.

Dajte malo vremena covjeku, sad idu ove male pripreme pred europu i prvi veliki test.
Ma raja su da ne kazem sta. Evo ovi niksoni i tako slicni. Jarane, prozivka, konfernecija za medije prvi dan sa igracima. Ovaj idol i njegove ovce prica o Bogicevicu i nekakve nebuloze. Daj mi admina molim te.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:33 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pon jun 11, 2018 12:31 pm
Cini mi se da Vecu danas nisam vidio. Sta je sa njim ?
Kjosevski i Zakarić su dobili dodatne slobodne dane.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:33 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pon jun 11, 2018 12:31 pm
Cini mi se da Vecu danas nisam vidio. Sta je sa njim ?
Kako sam ja shvatio produzili mu odmor, jer je bio sa reprezentacijom.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:33 pm

Pticurino hoces li asocijaciju
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:34 pm

Sta je sa najavljenim modicem i onim drugim iz švabije?
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:35 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pon jun 11, 2018 12:31 pm
Cini mi se da Vecu danas nisam vidio. Sta je sa njim ?
On i Zaka dobili dodatne dane zbog repke.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:35 pm

Ja sam jedno haman pa siguran mi titulu opet mozemo sanjati ako igru budemo gradili oko cele. Zayebi trenera i sve ali on nije igrac za takve ciljeve. Odigra jednu dobru i pet losih. Sve u svemu ekipa nam trenutno i nije za nekih dometa, mada nadam se da to nije ni blizu ekipe koja ce uci u sezonu bar se nadam po prvi put vecem broju novih igraca. Koliko god to nije dobro nama treba njih nekoliko koji ce bar malo odskakati od prosjeka.
Sretno nama svima u novim pohodima na novom tepihu Grbavice i da u maju slavimo.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:40 pm

sastrane je napisao/la:
pon jun 11, 2018 12:33 pm
Elegant je napisao/la:
pon jun 11, 2018 12:24 pm
Raja se preserava previse, Krcmar kaze da mladi ne mogu iznjeti teret titule da trebaju iskusni igraci, poljuju ga u startu iako nista pogresno nije rekao, da je Amar to isto rekao sutra bi gasili omladinski pogon jer je njegova rijec svetinja. To su nasi nazovi navijaci.

Kostic je dozivio tabor svlacionice nista drugo, vise nego dobre namjere je imao ... nebitno on je sad proslost.

Dajte malo vremena covjeku, sad idu ove male pripreme pred europu i prvi veliki test.
Ma raja su da ne kazem sta. Evo ovi niksoni i tako slicni. Jarane, prozivka, konfernecija za medije prvi dan sa igracima. Ovaj idol i njegove ovce prica o Bogicevicu i nekakve nebuloze. Daj mi admina molim te.
Eto i sta da dobijes admina?? Ti si kao neki pametnjakovic koji ce me banovati jer se s necim ne slazem? Znas koliko me to tangira? Nije mi 15 godina pa da ce me potresti ban a s druge strane nije mi ni 15 pa da me smijem imati svoje misljenje i moram slijediti tudja....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:40 pm

Elegant je napisao/la:
pon jun 11, 2018 12:24 pm
Raja se preserava previse, Krcmar kaze da mladi ne mogu iznjeti teret titule da trebaju iskusni igraci, poljuju ga u startu iako nista pogresno nije rekao, da je Amar to isto rekao sutra bi gasili omladinski pogon jer je njegova rijec svetinja. To su nasi nazovi navijaci.

Kostic je dozivio tabor svlacionice nista drugo, vise nego dobre namjere je imao ... nebitno on je sad proslost.

Dajte malo vremena covjeku, sad idu ove male pripreme pred europu i prvi veliki test.
Da bi se, hajmo reci, odbranio Krcmarevic morao se u negativnom kontekstu spomenuti Amar Osim. Gadite ljudima forum hrakajuci po nasim legendama, moze vas sramota biti. Jos je gore sto se ovo dopusta. Izazivate kontraefekat uostalom..
Ne znam zasto navijacima Zeljeznicara covjek koji nas je ucinio najtrofejnijim klubom bode oci? Sta on to toliko uradi sem sto se naosvajao trofeja?

Treba samo hrakati po legendama kluba.

Kostic je imao sve sem dobre namjere.
zubanovic89 je napisao/la:
pon jun 11, 2018 12:30 pm

Pa ne mogu svi bit Amar. Ali isto tako kao sto pravimo mlade igrace, moramo praviti i mlade trenere. Izjavama tipa nisi ti Amar stvarno ne doprinosimo tome.
Ja se slazem s tobom apsolutno samo kazem da je ono bespotrebna fraza. Hiljadu ih mozemo izmijenjati sa argumentom "ni Amar nije nikoga vodio prije Zelje", sto i jeste tacno, samo na nasu zalost, nisu svi Amar.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:44 pm

Trener onako na prvu na mjestu 100%. I prica i sve. Kako ce se pokazati to niko ne zna pa ni da Amar carobni stapic dodje ne mozes garantovati titulu.
Vidim mnogi nesta pesimisticni inace ti pesimisticni su taborili po klupama evroprskih velikana. Kao pesimisticni su u pogledu promjene formacije. Pa MURINJO sta ces na forumu idi na stadion i reci mu to ili reci Senadu pomozi ekipi unaprijed da se ne zavalimo bezveze. Znamo kaze kako je to sa Kosticem izgledalo.. hahaha fataju se izjave golobradi mladici. Uvedi sve juniore u prvih 11 hoces uzeti titulu ?
Ovoliko strucnjaka nije bilo na govnarskom forumu. Gadi mi se uci
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:50 pm

nikson je napisao/la:
pon jun 11, 2018 12:40 pm
sastrane je napisao/la:
pon jun 11, 2018 12:33 pm
Elegant je napisao/la:
pon jun 11, 2018 12:24 pm
Raja se preserava previse, Krcmar kaze da mladi ne mogu iznjeti teret titule da trebaju iskusni igraci, poljuju ga u startu iako nista pogresno nije rekao, da je Amar to isto rekao sutra bi gasili omladinski pogon jer je njegova rijec svetinja. To su nasi nazovi navijaci.

Kostic je dozivio tabor svlacionice nista drugo, vise nego dobre namjere je imao ... nebitno on je sad proslost.

Dajte malo vremena covjeku, sad idu ove male pripreme pred europu i prvi veliki test.
Ma raja su da ne kazem sta. Evo ovi niksoni i tako slicni. Jarane, prozivka, konfernecija za medije prvi dan sa igracima. Ovaj idol i njegove ovce prica o Bogicevicu i nekakve nebuloze. Daj mi admina molim te.
Eto i sta da dobijes admina?? Ti si kao neki pametnjakovic koji ce me banovati jer se s necim ne slazem? Znas koliko me to tangira? Nije mi 15 godina pa da ce me potresti ban a s druge strane nije mi ni 15 pa da me smijem imati svoje misljenje i moram slijediti tudja....
Ma banovo bi te na godinu odmah i zbog nika bi te banovo, nikson, sto nisi stavio Izetbegovic ?xD Pobanovo bi sve ostavio bi samo sebe i onog Brku da uzivam
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:51 pm

Bolje bit pesimista u startu pa kasnije pojesti svoje rijeci a biti sretan nego biti optimista na pocetku pa kasnije postati glavni pljuvac i biti nesretan.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:51 pm

najbolje je da preskočimo ovu sezonu, pa kad nam dovedu trenera kojeg će svi podržati i sa kojim ćemo osvojiti titulu 100%, da onda opet preskočimo sezonu jer smo već prvaci pa ne bi bilo smisla igrati
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:54 pm

Koji vam je, dajte stripite se malo tek je covjek stigao i poceo da radi, neki vec prekrizili sezonu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:55 pm

Hajde za nas koji nismo u bili u prilici da gledamo prozivku/trening,neko ko je bio da opise,da li ima sta novo. Kako je izgledalo,kako vam se cini na prvu i sl.
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:56 pm

Krcmarevic ima podrsku svih navijaca i svaki iskreni navijac ce mu od srca pozeljeti svu srecu ovog svijeta te da titulu vrati na Grbavicu. Naravno, dok god bude razloga za podrsku.. Niti jedan navijac Zeljeznicara se nece potajno nadati kiksu samo zato jer je nezadovoljan dolaskom Krcmarevica. Poraze mogu prizivati samo oni sa ssba.

To da navijaci imaju pravo biti manje ili vise optimisticni oko nekoga, naravno da imaju.

PS
Moderacija ovdje nije dopustala da se Slavko Petrovic spomene u negativnom kontekstu. Sa druge strane, nikada ni opomenu nisu dali onima koji su u negativnom kontekstu pisali o Amaru a narocito im zamjeram to sto su dopustili da ga pojedini karakterisu kao krivca za nase sadasnje dugove. Da ne navodim neke druge stvari, post ce mi obrisati.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u pon jun 11, 2018 1:02 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:57 pm

Ma nidje veze ba. Nidje podrske nikakve. Onaj Gavran ubleha xD je neki dan rekao rijetku pametnu. Ovaj trener je za mene trenutno najbolji trener na svijetu a Adi najbolji lijevi bek na svijetu.
Zadnja izmjena: sastrane, dana/u pon jun 11, 2018 12:58 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 12:58 pm

 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 1:01 pm

Počeli su tekstovi i na gg. Kod sviju idilično, samo se kod nas traži dlaka u jajetu, eto čovjek napravio lapsus u vezi godine igranja Želje u KUP-u UEFA, haj'mo napisati tekst da ih malo sprdamo. Kako mi se gade samo!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 283 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija