Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 10:19 am

ja pitanja novinara nisam nikako cuo
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 10:29 am

shzna je napisao/la:
pon jun 11, 2018 10:17 am
Plava Porodica je napisao/la:
pon jun 11, 2018 10:16 am
JeKo taj igrač što smo na dobrom putu da ga završimo
Kako ja skontah, stoper ili bocni igrac, jer planira formaciju sa 3 nazad.
Mešćini da je neki univerzalac :D

Nego šta sad.. kaže ni sam ne zna hoće li Graovac ostati ili ne, pa treba li onda dolaziti na okupljanje? Istekla mu je posudba :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 10:30 am

de graovac odugovlači da se odmori sa ženom, gosti dolaze :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 10:33 am

Odlicno za produzenje Jovana, steta za Graovca ako ode. Znamo kakva je vec situacija sa agencijom i njegovom platom jer je bio posudjen igrac, ali kao sto neko rece, momak je primjer profesionalizma, kao i Miro svojevremeno. Nije bio nas igrac, a ginuo je za svaku loptu. Takvih nam treba sto vise.

Sto se tice presice, bilo je rijeci i o formaciji, ja je iskreno ne bih mijenjao jer to rijetko kad zavrsi kako smo mi ocekivali. Naravno, ne moramo se drzati samo ove formacije za sve utakmice, moze se uvijek nesto probati ako se prethodno to uigralo na pripremama i ako funkcionise. Sretno novom sefu strucnog staba, napokon je ovo sve pocelo. Nadam se da ce doci jedno dobro, brzo desno krilo te barem jedan odlican stoper sto je prije moguce.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 10:36 am

I iskreno ako ne uspijemo nafatati do europe više od jednog štopera drugi bi mi bio Keno.
Bolji je od Kemice.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 10:38 am

Na hajr i na dobro
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 10:40 am

Konacno i jedno zvanicno produzenje, ali jos se nadam i Graovcu. S Jovanom smo dosta jaci. Sretno i treneru, fino prica, nije napadan, agresivan u izjavama, ne obecava kule i gradove. Svidio mi se dio gdje kaze da iskusni igraci osvajaju titule, ne golobradi momci.

Sretno Krcmare.

Jel prozivka na pomocnom ili plastici, moze li se naletiti?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 10:42 am

PP, Kenica (ne Kemica) može fino odigrati sa tri nazad, možda je kao takav i idealni tip stopera.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 10:42 am

Prvenstvo se ne osvaja s golobradim momcima rece Krcmarevic... Ne osvaja se ni s djuturima od 30+ i polovnim trenerima moj Krcmarevicu....jedina razlika izmedju tebe i Slavke je sto vjerovatno koristis excel pa ne nosis kartoteke nego kompjuter....daj Boze da grijesim al izgleda da nas jebena sezona ceka sa iskusnim Bogicevicem npr....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 10:45 am

AsharaK je napisao/la:
pon jun 11, 2018 10:42 am
PP, Kenica (ne Kemica) može fino odigrati sa tri nazad, možda je kao takav i idealni tip stopera.
Ma joj čim on spominje mijenjanje formacije ovde, baca mi na kostića..
Ne čeprkaj ništa živ bio i ovako izgidosmo
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 10:47 am

i ovako ne znamo osnovno...
gradi željo boli te *****
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 10:55 am

ellaxaz je napisao/la:
pon jun 11, 2018 2:49 am
phpBB [video]
Zašto Željo kao pobjednik nije otišao u LP, nego mu je dodijeljeno mjesto u Kup UEFA?
Ne sumnjam da je UEFA ozbiljna organizacija i da je do greške došlo samo na dva načina: namjernom ili nenamjernom greškom NS/FSBiH.
Nenamjernom bih podrazumijevao laganje tadašnje administracije Saveza u premijernoj sezoni naših klubova u evropskim takmičenjima. Benigna laž bolji je scenario od podmetanja Želji da nastupi u najelitnijem takmičenju, tamo gdje se očekivalo Sarajevo od čitavog establishmenta.

Lično je doživljavam kao historijsku nepravdu veličine Joška Domorockog (prelaska naših igrača u Torpedo po direktivi).

Kako bi izgledao put kluba koji je drastično oštećen nenastupanjem u najelitnijem evropskom takmičenju te sezone, u godinama koje su dolazile?
Ko zna...

Inače, da se podsjetimo na tu sezonu snimcima koje su rijetki vidjeli:

https://www.youtube.com/watch?v=tpdPsoUs55g
https://www.youtube.com/watch?v=TkyupYvXNwA
Zadnja izmjena: ForzaLjoZe, dana/u pon jun 11, 2018 10:58 am, ukupno mijenjano 2 puta.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 10:56 am

nikson je napisao/la:
pon jun 11, 2018 10:42 am
Prvenstvo se ne osvaja s golobradim momcima rece Krcmarevic... Ne osvaja se ni s djuturima od 30+ i polovnim trenerima moj Krcmarevicu....jedina razlika izmedju tebe i Slavke je sto vjerovatno koristis excel pa ne nosis kartoteke nego kompjuter....daj Boze da grijesim al izgleda da nas jebena sezona ceka sa iskusnim Bogicevicem npr....
Pa jel on rekao da se osvaja sa djuturumima 30+ ili je rekao sa iskusnim igracima?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 11:02 am

Odlična vijest što se tiče Blagojevića. Ćelo je stub veznog reda. Iskreno, mene ovo nimalo ne raduje što se tiče formacije. Valjda mi još svježe sjećanje na Kostića i njegove tvrdnje da Željo mora igrati sa 2 napadača, pa umjesto 2, na kraju igraše 4. Što bi rekli Nadrealisti, Memo ne barkaj ništa. Što se tiče izjave o golobradim mladićima, ne vjerujem da čovjek misli da samo đuturume koristi, nego da se ne možeš isključivo osloniti na juniore. Potreban je spoj iskustva i mladosti.
U svakom slučaju, sretno i njemu i nama, pred nama je!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 11:03 am

ForzaLjoZe je napisao/la:
pon jun 11, 2018 10:55 am
ellaxaz je napisao/la:
pon jun 11, 2018 2:49 am
phpBB [video]
Zašto Željo kao pobjednik nije otišao u LP, nego mu je dodijeljeno mjesto u Kup UEFA?
Ne sumnjam da je UEFA ozbiljna organizacija i da je do greške došlo samo na dva načina: namjernom ili nenamjernom greškom NS/FSBiH.
Nenamjernom bih podrazumijevao laganje tadašnje administracije Saveza u premijernoj sezoni naših klubova u evropskim takmičenjima. Benigna laž bolji je scenario od podmetanja Želji da nastupi u najelitnijem takmičenju, tamo gdje se očekivalo Sarajevo od čitavog establishmenta.

Lično je doživljavam kao historijsku nepravdu veličine Joška Domorockog (prelaska naših igrača u Torpedo po direktivi).

Kako bi izgledao put kluba koji je drastično oštećen nenastupanjem u najelitnijem evropskom takmičenju te sezone, u godinama koje su dolazile?
Ko zna...

Inače, da se podsjetimo na tu sezonu snimcima koje su rijetki vidjeli:

https://www.youtube.com/watch?v=tpdPsoUs55g
https://www.youtube.com/watch?v=TkyupYvXNwA
Nesto je nas savez na celu sa Pusinom zasrao i mi nismo otisli u Ligu Sampiona. Tada su to svi tumacili kao osvetu pitara koji su vedrili i oblacili u savezu. Obrazlozenje je bilo nesto tipa. Eto kao prvi izlazak u Europu pa nismo imali koeficijent za Ligu Sampiona,nego oba tima idu u Kup Uefa. To je koliko se ja sjecam,uglavnom smo bili zakinuti opasno i sa finansiske strane.
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 11:03 am

Na prozivci će se pojaviti Franzuc porijeklom iz Maroka koji će u Željezničaru provesti probni period nakon čega će struka kluba odlučiti da li će ostati u klubu. Riječ je o Bilel Ait Maliku koji u redove Plavih dolazi iz francuskog Tarbesa, a prije toga nastupao je za Versailles i Lens B. Malik igra na poziciji veznog fudbalera i dodatno bi trebao osnažiti vezni red u slučaju da struka bude zadovoljna njegovim radom.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 11:05 am

Schwarz je napisao/la:Na prozivci će se pojaviti Franzuc porijeklom iz Maroka koji će u Željezničaru provesti probni period nakon čega će struka kluba odlučiti da li će ostati u klubu. Riječ je o Bilel Ait Maliku koji u redove Plavih dolazi iz francuskog Tarbesa, a prije toga nastupao je za Versailles i Lens B. Malik igra na poziciji veznog fudbalera i dodatno bi trebao osnažiti vezni red u slučaju da struka bude zadovoljna njegovim radom.
https://www.transfermarkt.co.uk/bilel-a ... ler/332139


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 11:06 am

Samo da ne eksperimentise previse sa pormjenom ekipom koju ocigledno ima u glavi, koga imas tu pokusaj izvuci najbolje, nemamo mi ni vremena ni prostora za neke drasticne promjene. Sviđa mi se sto spominje napadacki fudbal, dosta vise povacenja i igre bez muda kao sto je bilo sa Petrovicem i Adzemom.

Nadam se da ce imati autoritet nad igracima da mu ne prave tabore po svlacionicama da se ne pojavi novi Bekric, ko mu bude pravio probleme tjeraj ga na tribine pa makar to bio Blagojevic.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 11:07 am

crnac i musliman :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon jun 11, 2018 11:07 am

Schwarz je napisao/la:
pon jun 11, 2018 11:03 am
Na prozivci će se pojaviti Franzuc porijeklom iz Maroka koji će u Željezničaru provesti probni period nakon čega će struka kluba odlučiti da li će ostati u klubu. Riječ je o Bilel Ait Maliku koji u redove Plavih dolazi iz francuskog Tarbesa, a prije toga nastupao je za Versailles i Lens B. Malik igra na poziciji veznog fudbalera i dodatno bi trebao osnažiti vezni red u slučaju da struka bude zadovoljna njegovim radom.
Ovo su nekog migranta naFatali. :D

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Gola, Google [Bot], Jacksparrow, Majkel, SamoNapad i 274 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija