Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:32 pm

Nece niko nikoga banovati, niti ce se pricati o platama, niti je nase da znamo plate, kada bih vec mi ne isplacujemo. I kraj price o tome.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:36 pm

Ukljucio se HRT2 u Osijek, emisija prije utakmice. Teren mi djeluje odlicno, malo premekan koliko mogu primjetiti, vjerovatno zbog konstantnog zaljevanja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:37 pm

Željezničar ante portas !
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:39 pm

nikson je napisao/la:
pet jun 08, 2018 5:06 pm
AsharaK je napisao/la:
pet jun 08, 2018 4:57 pm
Pisanjem koliku ko platu ima po forumu? Fakat? Jos lazes?
E slusaj ti moderatoru, imam vise utakmica nego ti postova - cisto da znas....ako igraci pricaju o svojim platama javno zasto bih ja sutio...ako je Pozder bio drugi najplaceniji igrac ekipe u trenutku i tome se zna, zasto bih ja morao sutiti??? I na kraju krajeva zasto da sutim ako se ne slazem sa svim i ne klimam glavom?
Mene samo zanima kako ti dolazis do tih informacija, kolika je kojem igracu plata?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Gola
Postovi: 468
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:40 pm

Poceli smo Zelju shvatati previse materijalno, previse su busamo u prsa i trazimo da znamo gdje su pare, sta se radi s njima i koliko se kome sta placa kao da ih mi iz naseg dzepa placamo.
Nije gospodo Zeljo materijalizam, Zeljo je emocija.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:49 pm

Zeljo je napisao/la:
pet jun 08, 2018 5:39 pm
nikson je napisao/la:
pet jun 08, 2018 5:06 pm
AsharaK je napisao/la:
pet jun 08, 2018 4:57 pm
Pisanjem koliku ko platu ima po forumu? Fakat? Jos lazes?
E slusaj ti moderatoru, imam vise utakmica nego ti postova - cisto da znas....ako igraci pricaju o svojim platama javno zasto bih ja sutio...ako je Pozder bio drugi najplaceniji igrac ekipe u trenutku i tome se zna, zasto bih ja morao sutiti??? I na kraju krajeva zasto da sutim ako se ne slazem sa svim i ne klimam glavom?
Mene samo zanima kako ti dolazis do tih informacija, kolika je kojem igracu plata?

Nadjemo se na kafici i sve ti ispricam, nit sam lazov, nit lazni neki huskac il nesto slicno....nebitno za mene zavrsena prica...poenta svega je da smateam da se voji trebalo dati sto je trazio...za nase uslove imati 9 golova i 6 asistencija i pritome ucestvovati u gotovo svakoj akciji ekipe je po meni ogroman doprinos....ja ipak ne gledam samo suhu statistiku.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:53 pm

Boze dragi. Da mi je docekati jednom da neki igrac napusti klub a da se ne cmizdrzi za njim ko da je Messi u vraziju mater! Do jucer im yebes od do, a danas nemozes bez njih. Ko neke djevojke kada ih ostavi momak.
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 5:55 pm

Predaj se Dino slika

Sent from my LG-M160 using Tapatalk

ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Zaki87
Postovi: 307
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 6:00 pm

krajisnik87 je napisao/la:
pet jun 08, 2018 5:55 pm
Predaj se Dino slika

Sent from my LG-M160 using Tapatalk
Sta je to?
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 6:02 pm

Jel ovo bilo navijanje i na premijeri filma hahaha?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 6:02 pm

Jao trave :D
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 6:04 pm

LARS1921 je napisao/la:Jao trave :D
Bas gledam, nema lopta nimalo da poskoci. :) Jedva cekam kod nas ovo da vidim.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 6:05 pm

Ima li neko link za hrvate a da je na youtube ili nekoj drugoj stranici
Alea iacta est!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 6:07 pm

exbabilon je napisao/la:
pet jun 08, 2018 6:02 pm
Jel ovo bilo navijanje i na premijeri filma hahaha?
Bilo je. :D :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 6:09 pm

cipiripi je napisao/la:
pet jun 08, 2018 6:05 pm
Ima li neko link za hrvate a da je na youtube ili nekoj drugoj stranici
phpBB [video]
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 6:15 pm

ko god se nešto ne dogovori s klubom ispade odmah najveći željovac. vojo jeste veliki, pravi profesionalac koji je svoje odradio sto posto, a što se kod nas nimalo ne podrazumijeva. i njegov doprinos sigurno jeste i veći od statistike.

on je imao dobru platu, a sad traži nekih tri četvrtine veću, što je opšti utisak u klubu da nije realno i da nama u ovoj situaciji ne vrijedi. što je njegovo pravo, on je igrao u stvarno dobrim klubovima i imao i veće plate. ni u današnjoj njegovoj priči ja ne vidim ništa nekorektno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 6:17 pm



ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 6:25 pm

Je l' vrijeme da neko snosi posljedice za lažne boom-ove ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 6:42 pm

ChWilla je napisao/la:ko god se nešto ne dogovori s klubom ispade odmah najveći željovac. vojo jeste veliki, pravi profesionalac koji je svoje odradio sto posto, a što se kod nas nimalo ne podrazumijeva. i njegov doprinos sigurno jeste i veći od statistike.

on je imao dobru platu, a sad traži nekih tri četvrtine veću, što je opšti utisak u klubu da nije realno i da nama u ovoj situaciji ne vrijedi. što je njegovo pravo, on je igrao u stvarno dobrim klubovima i imao i veće plate. ni u današnjoj njegovoj priči ja ne vidim ništa nekorektno.
Te nase procjene ko vrijedi a ko ne i jesu problem. Slabo mi to procjenjujemo..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jun 08, 2018 6:43 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
Vipla1921 je napisao/la:
pet jun 08, 2018 3:35 pm
Koju je cifru bubno Vojo ? Sad svi znate tu cifru, ajde i mene prosvjetlite.. Ja znam za neke stvari, znam za neke ugovore, znam i koliko je Vojo imao do sad, ali sad ne znam koliko je trazio.. Ako neko moze nek napise ovako javno ili pp.. Vojo je imao smiješnu platu u poredenju s mnogim iz prvog sastava, presmijesnu.. Ne bih da razbijam mit o platama, ali velika vecina vas buba cifre i čovjek kad nesto vidi svojim ocima moze se poceti samo smijati kad vidi ovdje bubanje raznorazno, a sve kao provjereno..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Ne bih da ulazim u to koliko je trazio,zasto je otisao i sl.,ali bih volio da mi objasnis ove termine "smijesno" i " presmijesno" u vezi plate za igraca, koji u trenutku kad je dolazio u klub,nije prosao pripreme,bio bez kluba odredjeno vrijeme time i van forme,stranac,a otvorila mu se sansa,kako mi cesto volimo reci,da igra za najveci klub u nasoj drzavi!?Koliko smo mu to trebali dati tada,a da ne pricamo da ga niko nikad nije gledao?On je nama dao nesto,bez dileme,ali i poput mnogih drugih prije njega,vise treba da bude zahvalan sto mu je karijera revitalizovana.
E sad da zalimo nesto za njim,ne bi trebali,jer,vise puta sam to ponovio,nama ne trebaju stranci sa 30+ godina koji nece biti jasna prevaga i razlika u odnosu na konkurenciju u ligi!Vojo jeste kvalitet iznad prosjecnog kvaliteta lige,ali daleko od toga da je neka prevaga i zato se ne isplati drzati takvog stranca na duzi period.Vrlo jednostavna racunica.
Vidi ovako smiješno je u odnosu na neke igrace koje imaju primanja pa par puta veca nego sto je Vojo imao.. Ovako fkt ne pricam napamet pricu oko plata, nego ono sto sam vidio svojim ocima.. Sad kad se dokazao i treba traziti vecu cifru, o kojoj cifri je rijec stvarno ne znam, ali Vojo se dokazao kod nas i stvarno mi ga je zao.. Taj segment koji u našem klubu bira koliko je kome plata je uzasan blago receno.. I sad nek mi niko ne kaze da sam ja pljuvac uprave itd.. Ne nego realista, jer moraju popraviti more stvari ako hoce da ih opet svi gledamo onim ocima ko na pocetku kad su tek poceli raditi.. Ljudski je grijesiti, a s mnogim igracima fulaja, fulat ce se i dalje to je neminovno, ali kad vide nekog da nam daje kvalitetu i koji zavoli nas klub, sve se moze rijesiti i izaci na kraj s takvim igracima..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], svabo i 57 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija