Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Tare1921
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 2:39 pm

Eric Cantona je napisao/la:
čet maj 24, 2018 2:21 pm
Tare1921 je napisao/la:
čet maj 24, 2018 1:58 pm
Zna li neko od vas sta je sa Zecm, hoce li on produzit ugovor?
Neće se produživati, dosta mu je i ovaj što ima.
Po meni najbrzi igrc lige i sigurno top 3 u Zelji i on da nam ode? Nez jedino ako Transfersmarkt laze ja kako vidim njemu sad istice.
Zeljeznicar prvak 2019/20

Plava Porodica
Kontakt:

čet maj 24, 2018 2:41 pm

Joj treba smijenit adzema i postavit lalatovica
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

nookey
Kontakt:

čet maj 24, 2018 2:44 pm

I onda smijeniti lalu a dovesti edisa da nas vrati na kolosijek...

MATORI
Kontakt:

čet maj 24, 2018 2:49 pm

@kvalitet i @čikazubo

Javite se u klub, pošto je revizija pokazala da onaj idejnim projektom (onako) predviđen čelik za južnu tribinu nije baš adekvatno rješenje,
dajte svoje JEFTINIJE A BOLJE rješenje i zaradite pare.
To bi u klubu sigurno znali cijeniti i platiti.
Jednostavno.
A edukacija se ne stiče kod mene nego zna se gdje.
U zdravlje i vama

stila
Kontakt:

čet maj 24, 2018 2:54 pm

Treba izbaciti Simu iz ankete. Upravo preuzeo klub Cukaricki upravo od Lalatovica! :D

kvalitet
Kontakt:

čet maj 24, 2018 2:58 pm

MATORI je napisao/la:
@kvalitet i @čikazubo

Javite se u klub, pošto je revizija pokazala da onaj idejnim projektom (onako) predviđen čelik za južnu tribinu nije baš adekvatno rješenje,
Jednostavno.
U zdravlje i vama
Ti si zalutao na forum, ja nemam drugo objašnjenje. Ja nisam rekao da nešto znam, već sam rekao da mi se čini da je logično što je kolega forumaš napisao. Ti si ga ismijao, a nisi dao argumente zašto on nije upravu. Ja sam te pozvao da napišeš konkretno zašto ili da šutiš, jer ispada da ismijavaš tek tako, bezveze, jer ti se može. A to čak zaslužuje i privremeni ban, moramo se poštovati međusobno.

I da, gdje se to educiramo? Što bi rekli u narodu, "po komunistički" samo u školama, ili "po neoliberalno kapitalistički" educiramo se svaki dan, na najrazličitijim mjestima? Mani se te priče, nego razmjenjuj mišljenja, pa čak i stručna, da imamo šta čitati, a ne bezvezne prepirke...
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Tare1921
Kontakt:

čet maj 24, 2018 2:58 pm

http://sport1.ba/premijer-liga-bih/saop ... ncu/119572

Slobodi skoro dva mjeseca blokiran racun znaci treba pregovarat sa gomanom odma.
Zeljeznicar prvak 2019/20

boju dao si nebu...
Kontakt:

čet maj 24, 2018 3:00 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
čet maj 24, 2018 2:20 pm
pozdrav,

iako sam duže tu prisutan na forumu, odlučio sam se i registrovati i razmijeniti sa vama mišljenja.Projekat Kampa FK Željezničar je najvažniji projekat koji naš klub mora realizovati poslije terena.Pod Kampom podrazumijevam moderin trening centar sa više terena, cjelodnevnim smještajem za igračem i sve drugo.Samo ovakav Kamp može privući potencijjalne talente iz BiH a i šire.Naravno da je ovo ogroman projekat koji košta mnogo ali ovo nam je bitno jer samo tako možemo ostati konkurentni.Ukoliko ne nađemo drugi način finansiranja treba razmisliti i možda o aktiviranju kolaterala koi je u pomoćnom terenu stadiona Grbavica.Prodaja ili koncesija bi nam mogla donijeti finansijska sredstva koja možemo upotrijebiti za ovaj projekat.Naravno to treba biti zadnja opcija ukoliko ne pronađemo druge načine finansiranja.

Pozdrav i tebi :palacgore:

Slazem se sa vecinom stvari koje si napisao. Trening kamp, strucan trenerski kadar i dobra skauting sluzba mogu generisati nevjerovatne cifre u narednih 10-15-20 godina. Taj dio u buducnosti mora biti temelj kluba, a trenutno dio dugorocne razvojne strategije kluba. Jedino sto licno ja ne bih nikada prodao zemlju...bilo koji drugi model mi je prihvatljiv, ali da vlasnistvo bude 1/1 ili sto bi Misimovic rekao "sve sto vidite je u vlasnistvu FKŽ".
Lijepo je vidjeti nasu Grbavicu kako "raste" iz dana u dan. Ogroman novac je u pitanju, velika energija, vrijeme i znanje su ulozeni na volenterskoj bazi tako da ovim ljudima u upravi treba skinuti kapu za radove na infrastrukturi.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

cikazubo
Kontakt:

čet maj 24, 2018 3:03 pm

MATORI je napisao/la:
@kvalitet i @čikazubo

Jednostavno.
U zdravlje i vama
Ne mijesam ti se u struku, samo te napominjem da smo na forumu za fudbal a niko od nas nije fudbalski obrazovan, da smo u Bosni gdje svako misli da sve zna, tako da ne glumis engleza i nuklearnog fizicara kada ti neko nesto napise a tice ti se struke, mozes na normalan nacin odgovoriti covjeku zasto takva opcija nije moguca a ne tako arogantno.
Kad bi se tako palio na sve mitove i komentare u stomatoligiji pukao bi ko kokica nakon godinu dana

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 3:04 pm

Tare1921 je napisao/la:
Tare1921 je napisao/la:
čet maj 24, 2018 1:58 pm
Zna li neko od vas sta je sa Zecm, hoce li on produzit ugovor?
Po meni najbrzi igrc lige i sigurno top 3 u Zelji i on da nam ode? Nez jedino ako Transfersmarkt laze ja kako vidim njemu sad istice.
Ima Zec trogodisnji ugovor(prema zvanicnoj stranici) ali je vjerovatno za ovu sezonu potpisan amaterski da se ne bi morala placati trening kompenzacija njegovim prethodnim klubovima, i zato na tm stoji da mu je ugovor do 2018. Sad je napunio 24 godine i valjda od sljedece sezone moze potpisati profesionalni ugovor đabe.

Leon_Professional
Kontakt:

čet maj 24, 2018 3:05 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
čet maj 24, 2018 12:37 pm
Onaj Novakovic nije los stoper, ne znam kakav je sada zbog neigranja

@boju dao si nebu, ajde ne budi naporan, ako covjek ne bude trazio 10.000 eura platu onda i imamo sanse da ga zadrzimo, ako dobije takvu ponudu vani, on ode... simple as that
Ako je Novakovic pojacanje onda smo se pojacali :D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

MATORI
Kontakt:

čet maj 24, 2018 3:06 pm

@kvalitet

I da, gdje se to educiramo? Što bi rekli u narodu, "po komunistički" samo u školama, ili "po neoliberalno kapitalistički" educiramo se svaki dan, na najrazličitijim mjestima? Mani se te priče, nego razmjenjuj mišljenja, pa čak i stručna, da imamo šta čitati, a ne bezvezne prepirke...
[/quote]

Za statiku se kvalitetna edukacija stiče npr u jednoj poznatoj ustanovi u UL Patriotske lige 30.
Ne kod mene, kao što sam i rekao

ChWilla
Kontakt:

čet maj 24, 2018 3:07 pm

ipak kad govorimo o inžinjerskom znanju, tu ima razloga zašto prvo moraš završiti školu da te puste da kreneš učiti stvarno raditi. i reći ova konstrukcija može bolje i jeftinije nije baš isto kao reći igrač x mi se više sviđa od igrača y.
gradi željo boli te *****

exdomorocki
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 3:08 pm

BlwD je napisao/la:
čet maj 24, 2018 3:04 pm
Tare1921 je napisao/la:

Ima Zec trogodisnji ugovor(prema zvanicnoj stranici) ali je vjerovatno za ovu sezonu potpisan amaterski da se ne bi morala placati trening kompenzacija njegovim prethodnim klubovima, i zato na tm stoji da mu je ugovor do 2018. Sad je napunio 24 godine i valjda od sljedece sezone moze potpisati profesionalni ugovor đabe.
https://fkzeljeznicar.ba/foto-asim-zec- ... ara/26689/
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

Izlija
Moderator
Kontakt:
Status: Online

čet maj 24, 2018 3:10 pm

Joj negdje su mi djeca Hepek zagubila, ček da se zarovim pa da se izljubite k'o braća rođena
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Hadzijalagic
Kontakt:

čet maj 24, 2018 3:14 pm

Nista danas ljudi nije jeftinije nego prije 20 godina a da ne govorimo o daljem periodu. Ne mogu se uporedjivati cijene tehnologije kada je novina i deset godina posle.. Bezveze se svadjate. Ljudi u klubu puno bolje barataju materijom nego mi.. Jos da posloze "sportski segment" i spomenik im dici..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

igla
Kontakt:

čet maj 24, 2018 3:18 pm

De GP Vranica, odmorite malo

MATORI
Kontakt:

Izlija je napisao/la:
čet maj 24, 2018 3:10 pm
Joj negdje su mi djeca Hepek zagubila, ček da se zarovim pa da se izljubite k'o braća rođena
Eeeeeee moj Izlija, koliko se sjećam poslije promocije Hepeka '91/'92 godinu - tek je zapucalo i nije se smirilo........ni do dan danas.
:ganja:

damirfile
Kontakt:

Fino napreduju radovi, kako je samo lijepo gledati ove slike.

Hadzijalagic
Kontakt:

čet maj 24, 2018 3:24 pm

Samo sto ova polovina terena prema sjeveru nije iskopana u istom nivou kao polovina prema jugu :kafa:

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Trenutno korisnika/ca: Bozidar Radosevic, Google [Bot], Mirek11, samo_da_repliciram i 41 gost.

Prijava  •  Registracija