Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

ChWilla
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 12:05 pm

stanić nije htio da ostane. ranije se dogovorio, pregovarao je da odbije. a što nije u zrinjskom igrao većinu utakmica lige za prvaka ni u stojkićevom odsustvu? ne zato što nije dovoljno dobar fudbaler, nego što nije mogao da igra.
gradi željo boli te *****

boju dao si nebu...
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:11 pm

zubanovic89 je napisao/la:
čet maj 24, 2018 11:46 am
boju dao si nebu... je napisao/la:
čet maj 24, 2018 11:36 am
storm_raider je napisao/la:
čet maj 24, 2018 8:57 am
Sa Graovcem se pregovara... on zeli da ostane, dobro mu je ovdje, a i navijaci ga vole.
Uprava ce definitivno dokazati koliko su (ne)sposobni u ovim pregovorima sa Graovcem. U slucaju da Graovac ne ostane zbog finansija, uprava ce tim potezom potvrditi tezu da nemaju veze s vezom kada je sportski dio u pitanju. Graovac je reprezentativac, igrac-lider sa karakternim osobinama pravog kapitena, igrac koji se bori do zadnje kapi krvi, igrac koji se nikada ne predaje, ratnik Milana Ribara u ovom vremenu, profesionalac od glave do pete. Daniel Graovac ima sve ono sto treba da ima jedan igrac FKŽ. Pobjednicki tim i zdrav kolektiv se pravi oko ovakvih igraca.

Misimovicu&co pamet u glavu!
8000 eura * 12 (znaci za samo jednu sezonu) je 96 hiljada eura sto je 187200 KM + doprinosi za zdravsvo, PIO/MIO, PM, koliko znam 45% sto je 84240. Plus mjesecna naknada za smjestaj jer covjek nije odavde sto je nekih 600-700 maraka za prosjecan stan u Sarajevu, izadje godisnje 7800 maraka sto na kraju kad saberemo dodje 279 240 KM. Procitaj ovaj broj ponovo pa se javi. Ovo je sve pod uslovom da on ima 8000 eura platu, neki kazu da ga Belgijanci placaju 10 000 eura. Ti budi sposobniji od uprave, daj 279 240 KM, prodaj ga iduce godine i obrni lovu.
Procitao broj, javljam se ponovo. Graovac je mozda imao tu platu. Koliko vidim njemu 30.06. istice ugovor. Sve i da je to bila cifra koju je imao, pitanje je koliku platu moze dobiti u ovom trenutku negdje vani. Na kraju krajeva, imao je i Vranjes (lupam) 10000 eura dok je igrao u Poljskoj, a sad je kod nas. Kad vec baratas ciframa, mozes li mi molim te izracunati koliko su nas prosle sezone na godisnjem nivou kostali Projic, Crnov, Mehremic, Zeba i Kajkut? Koliko ce nas doci Vranjes ove sezone?
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

boju dao si nebu...
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:13 pm

cikazubo je napisao/la:
čet maj 24, 2018 11:48 am
čet maj 24, 2018 11:40 am
AsharaK je napisao/la:
čet maj 24, 2018 11:38 am

Jel znaš koliku čovjek ima platu na strani? Ili si ovo tek tako napiso?
Ne znam, vjerovatno 2-3-4 puta vecu...to ne umanjuje cinjenicu da Graovac vrijedi vise nego 3-4 igraca.
Pa nista skresacemo kadar na 10 igraca, igracemo bez jednog sta fali.
Sasvim dovoljno ako pogledas koliko je Adzem rotirao u drugom dijelu sezone.

LeBlue
Kontakt:

Mene najvise brine da mi trenutno nemamo nekog u klubu koji moze ili je prepoznao perspektivne igrace iz domace ligu a koji nam mogu pomoci. To je meni najveci problem.

zubanovic89
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:17 pm

čet maj 24, 2018 11:36 am

Uprava ce definitivno dokazati koliko su (ne)sposobni u ovim pregovorima sa Graovcem. U slucaju da Graovac ne ostane zbog finansija, uprava ce tim potezom potvrditi tezu da nemaju veze s vezom kada je sportski dio u pitanju. Graovac je reprezentativac, igrac-lider sa karakternim osobinama pravog kapitena, igrac koji se bori do zadnje kapi krvi, igrac koji se nikada ne predaje, ratnik Milana Ribara u ovom vremenu, profesionalac od glave do pete. Daniel Graovac ima sve ono sto treba da ima jedan igrac FKŽ. Pobjednicki tim i zdrav kolektiv se pravi oko ovakvih igraca.

Misimovicu&co pamet u glavu!
8000 eura * 12 (znaci za samo jednu sezonu) je 96 hiljada eura sto je 187200 KM + doprinosi za zdravsvo, PIO/MIO, PM, koliko znam 45% sto je 84240. Plus mjesecna naknada za smjestaj jer covjek nije odavde sto je nekih 600-700 maraka za prosjecan stan u Sarajevu, izadje godisnje 7800 maraka sto na kraju kad saberemo dodje 279 240 KM. Procitaj ovaj broj ponovo pa se javi. Ovo je sve pod uslovom da on ima 8000 eura platu, neki kazu da ga Belgijanci placaju 10 000 eura. Ti budi sposobniji od uprave, daj 279 240 KM, prodaj ga iduce godine i obrni lovu.
Procitao broj, javljam se ponovo. Graovac je mozda imao tu platu. Koliko vidim njemu 30.06. istice ugovor. Sve i da je to bila cifra koju je imao, pitanje je koliku platu moze dobiti u ovom trenutku negdje vani. Na kraju krajeva, imao je i Vranjes (lupam) 10000 eura dok je igrao u Poljskoj, a sad je kod nas. Kad vec baratas ciframa, mozes li mi molim te izracunati koliko su nas prosle sezone na godisnjem nivou kostali Projic, Crnov, Mehremic, Zeba i Kajkut? Koliko ce nas doci Vranjes ove sezone?
Graovac moze imati samo vecu platu od ove jer je napredovao u medjuvremenu, igra konstantno i dobio je poziv za reprezentaciju + je slobodan igrac dakle sve pare od potencijalnog obestecenja nekog kluba moze dobiti kao platu. Ja ne lupam cifre ni za Vranjesa ni za bilo koga, samo sa izracunao koliko bi nas Graovac kostao da ostane i ima platu koju ima sada. Zasto bi neko pristao da igra za manje para ako ne mora, bil ti pristao? Ne mogu ti izracunati jer ne znam kolike su im plate. Opet cu ponoviti, ako imas obraza nazvat nesposobnim nekog sto ne moze da namakne 300 000 maraka za jednog igraca, das svoju lovu otkupis ugovor i prodas ga. Skupe vam karte od 5 maraka nije vam skupo 300 000 za igraca.

boju dao si nebu...
Kontakt:

LeBlue je napisao/la:
čet maj 24, 2018 11:50 am
Normalno da se treba sve uciniti da Graovac ostane, jer pravi razliku na terenu. Oni koji su vjerovali u Graovca su ga i podrzavali poslije kiksa protiv Zete. Ali isto tako postoji normalno jedan budzet, tako da ljudi pregovaraju sa budzetom. Isto kao da neki jedva cekaju da produzenje sa Graovcem ne prodje, tako da upere prste prema upravi. Isti slucaj je i sa Zakaricem, kad bi ga prodali za 200 k, rekli bi da smo najboljeg igraca prodali za sicu, a zaboravljaju da igraci kao Zakaric ili npr Saric napustaju dzaba. Zato ako se realizuje transfer za Zakarica, treba reci svaka cast upravo.

Naravno da treba reci bravo koliko god da se izvuce jer igrac ne zeli da produzi ugovor. Meni dosta ako vrate ulozeno pa makar to bilo 50 milja eura.

reks1
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:21 pm

KrajPrice je napisao/la:
čet maj 24, 2018 10:57 am
pozdrav,

Slike, stream?

toliko ocekivani radovi a nama svejedno.

znas ti nas, je*o ti nas.

Da je neko rekao prije 5 godina da li zelite istok, teren, stolice, semafor, bolji zapad, evropu na grbavici , a da ne osvojite nista narednih 5 svi bi pristali.

sada nam smeta kup i drugo mjesto.

Ja Vam kazem samo strpljenja i sve ce doci na svoje.

Ostali klubovi ce tek morati uraditi sve ovo sto mi radimo, doci ce vrijeme kada Zrinjski i Sarajevo nece moci igrati evropu na onim livadama, pa ce doci vrijeme kada cemo od rentanja zaradjivati dovoljno za funkcionisanje kluba, a sve ostalo baciti na pojacanja, doci ce vrijeme na naplatu svega sto se radi da ne nabrajam sada.
Ja Vam kazem da cemo se dici iznad ove lige i ove drzave, jednostavno ispravnim putem ide.
pozdrav plavoj braci.
To je to.

Plava Porodica
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:23 pm

Vortex je napisao/la:
čet maj 24, 2018 11:44 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 24, 2018 11:39 am
A jel dosta priče o "navijačima"..
šta vam je ba, nema toga kojem nije drago kad se ograda prefarba a kamoli nešto ovako.
Pusti ba priče i parole grupe, ni sami ne znaju gdje udaraju.. misle da je to neka furka a nije.
Meni bi stream bio povazdan upaljen na poslu. Zato molim da nam omogućite prizor.
Ni kući se ne osjećam toliko opušteno i lijepo ko na svojoj Grbavici.
Ovako bi nam uvijek bila blizu i kad nismo fizički tu.
Ama brate samo nas farbaju. Kakvi radovi kakav teren. Tako su i za istok pričali a nigdje tribine još.
Sad ozbiljno. Maloprije prolazim, ma rad sei u šesnaest. 4 velika kipera voze zemlju. Bager kopa i ravna. Bogami radi se ko u mravinjaku. Srce mi vala ispunjeno kad sam vidio. Samo da ova jebena kišetina koja pada svaki dan malo ohane i popusti.
jesu li isčeprkali onaj dio do sjevera? jesi upratio :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

boju dao si nebu...
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:32 pm

Graovac moze imati samo vecu platu od ove jer je napredovao u medjuvremenu, igra konstantno i dobio je poziv za reprezentaciju + je slobodan igrac dakle sve pare od potencijalnog obestecenja nekog kluba moze dobiti kao platu. Ja ne lupam cifre ni za Vranjesa ni za bilo koga, samo sa izracunao koliko bi nas Graovac kostao da ostane i ima platu koju ima sada. Zasto bi neko pristao da igra za manje para ako ne mora, bil ti pristao? Ne mogu ti izracunati jer ne znam kolike su im plate. Opet cu ponoviti, ako imas obraza nazvat nesposobnim nekog sto ne moze da namakne 300 000 maraka za jednog igraca, das svoju lovu otkupis ugovor i prodas ga. Skupe vam karte od 5 maraka nije vam skupo 300 000 za igraca.
Cekaj majstore, prozivas mene da lupam, a ti si prvi izletio sa cifrom koliko ce nas kostati Daniel Graovac u slucaju da potpise ugovor. Ti pregovaras sa njim u ime kluba ili svoje cifre temeljis na pretpostavkama? Cak i ovaj prvio dio u tvom postu su pretpostavke...napredovao, a igra u PL BiH, al jbg. igra konstanto a? Dobio poziv za reprezentaciju, a frajer debitovao 2016 za A selekciju. Pare od potencijalnog obestecenja mozda, ali u slucaju da ima zainteresovanih klubova.
Kad vec spominjes karte i pare, meni karta nije skupa, al je skupa vecini u BiH. Imamo najskuplje ulaznice u BiH, posjeta opada iz sezone u sezonu. Mozda je i do cijene ulaznica?
Kad vec spominjes cifre i razbacivanje, vjerovatno si jedan od onih koji slijepo vejruje da mi zaradimo na svakom raskidu. Na kraju krajeva, jel Projic skup svega ti? Hocemo li ga tusnuti ove sezone i zaraditi?

mirzza
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:35 pm

sajo10 je napisao/la:
čet maj 24, 2018 11:00 am
Stvarno je steta ovo za travnjak da nemoze se pratiti... Toliko iscekujemo :(
Bilo receno da ce biti stream, ali nista jos uvijek.

boju dao si nebu...
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:36 pm

exbabilon je napisao/la:
čet maj 24, 2018 11:55 am
Zadnji prelazni rok bi nam trebao biti pouka. Stanicu se nisu mogli ispuniti finansijski uslovi, pa smo trazili i lijevog i desnog beka i to da nam budu prve opcije. I nasi su to bili spremni i platiti, ali dzaba, dovedes dva parmaka i nista. Izgubis titulu, Stanic je tamo negdje uzme, ova dvojica ti ostanu s vazecim ugovorima. Drugi primjer Vranjes. Htio si prevagu, poprilicno si odrijesio kesu i opet nema prevage. Jos jedna propala investicija. Ima on mjesta kod nas, ali da je neka prevaga bio, nije.

Helem, za Jovana i Daniela si siguran da ce opet biti ponajbolji igraci lige na svojim pozicijama. Tu nema gatanja hoce li se isplatit, kakav je karakter i ostalo... Treba uciniti sve, pokusati sastaviti ugovore na obostrano zadovoljsto, ali samo da ostanu. Ako oni bas previse zinu, pa Boze moj, ima igraca jos, Zeljo prije svega.
Eh da je samo zadnji prelazni rok. Poceli su se neki igrati menaĐera kad su Odu otjerali, pa su navukli bruku "igraca"...al hajde, bitno je da smo zaradili na raskidima. :placeodsmijeha:
Zadnja izmjena: boju dao si nebu..., dana/u čet maj 24, 2018 12:38 pm, ukupno mijenjano 1 put.

SWRA_1921
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:37 pm

Onaj Novakovic nije los stoper, ne znam kakav je sada zbog neigranja

@boju dao si nebu, ajde ne budi naporan, ako covjek ne bude trazio 10.000 eura platu onda i imamo sanse da ga zadrzimo, ako dobije takvu ponudu vani, on ode... simple as that

Ch.Willa1986
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:39 pm

Dajte nam ljudi kakvih slika, videa radova, ubismo se u iscekivanju nekih novih desavanja i vijesti :)

boju dao si nebu...
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:42 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
čet maj 24, 2018 12:37 pm
Onaj Novakovic nije los stoper, ne znam kakav je sada zbog neigranja

@boju dao si nebu, ajde ne budi naporan, ako covjek ne bude trazio 10.000 eura platu onda i imamo sanse da ga zadrzimo, ako dobije takvu ponudu vani, on ode... simple as that

A sta sam napisao u prvom postu? Mozda nisam bio dovoljno jasan oko dijela problema sa finasijama. Mislio sam na varijantu ako zapne zbog razlike tipa milja mjesecno.
A ovo "ne budi naporan" ostavi za kuce...imas opciju ignore ako ti se ne svidja sta pisem.

SWRA_1921
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:43 pm

Pa ne budi dosadan, rekao si sta imas...

AsharaK
Administrator
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:45 pm

slika
Željezničar ante portas !

boju dao si nebu...
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:50 pm

LeBlue je napisao/la:
Mene najvise brine da mi trenutno nemamo nekog u klubu koji moze ili je prepoznao perspektivne igrace iz domace ligu a koji nam mogu pomoci. To je meni najveci problem.
Govorio je Misimovic o ovome na onoj presici. To je fkt. veliki problem. Skauting je danas sastavni dio skoro svakog sporta. Nama su vjerovatno veci problem finansije nego strucan kadar. Vjerujem da u BiH ima dovoljno strucnih ljudi koji mogu prepoznati talenat. Jbg. na ovo se naslanja i OP jer ne mozes iz godine u godinu lutati sa strategijom razvoja. Te daj djecu sa strane jedne godine, te ta djeca puno kostaju druge godine. Sve je do finasija, a trening kamp i omladinski pogon moraju biti temelj razvoja kluba. To i infrastruktura.

omladina1921zeljina
Kontakt:

čet maj 24, 2018 12:54 pm

LeBlue je napisao/la:
Govorio je Misimovic o ovome na onoj presici. To je fkt. veliki problem. Skauting je danas sastavni dio skoro svakog sporta. Nama su vjerovatno veci problem finansije nego strucan kadar. Vjerujem da u BiH ima dovoljno strucnih ljudi koji mogu prepoznati talenat. Jbg. na ovo se naslanja i OP jer ne mozes iz godine u godinu lutati sa strategijom razvoja. Te daj djecu sa strane jedne godine, te ta djeca puno kostaju druge godine. Sve je do finasija, a trening kamp i omladinski pogon moraju biti temelj razvoja kluba. To i infrastruktura.
Još i fora sa strancima... Bukvalno će tjerat sve premijerligaše da traže igrače u prvoj ligi federacije i rs-a da upotpune kadrove. OP ne može uvijek i svake godien izbaciti dobre igrače, a sa restrikcijom stranaca, to znači da se limitira dovođenje igrača iz regiona.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016

boju dao si nebu...
Kontakt:

čet maj 24, 2018 1:02 pm

omladina1921zeljina je napisao/la:
LeBlue je napisao/la:
Još i fora sa strancima... Bukvalno će tjerat sve premijerligaše da traže igrače u prvoj ligi federacije i rs-a da upotpune kadrove. OP ne može uvijek i svake godien izbaciti dobre igrače, a sa restrikcijom stranaca, to znači da se limitira dovođenje igrača iz regiona.
Mislim da je to dobro za BiH fudbal dugorocno. Kratkorocno mozda izgubis na kvaliteti lige jer npr. jedna Krupa nece moci "iskopati" 5 novih Vukotica svake sezone, ili evo recimo mi da ubodemo 5-6 igraca stranaca tipa Ubiparip. Vjerovatno ce stranci biti skuplji u buducnosti jer ce vecina klubova gledati da stranac donese prevagu...kao sto treba na kraju krajeva.

LeBlue
Kontakt:

čet maj 24, 2018 1:03 pm

omladina1921zeljina je napisao/la:
LeBlue je napisao/la:
Slazem se ja sa vama. Ja cak nisam ni mislio toliko na omladinski pogon koji je strateski projekat. Vise sam mislio na skroz operativnom nivou da nisam siguran npr da imamo covjeka u klubu koji ima vremena ili nesto vise da prepozna potencijalnog igraca iz druge lige i vide potencijal u njemu, njega unaprijedimo, i imamo kvalitetnog igraca. Ili slabijeg tima iz premijer lige.

Trenutno korisnika/ca: Aldino, ANamelessGhoul, elvid, Google [Bot] i 35 gostiju.

Prijava  •  Registracija