SAMOHRANA MAJKA I SIN OD 10 GODINA TREBAJU POMOĆ: OBOJE OBOLJELI OD RAKA - http://www.humanost.ba/help/apeli-za-po ... li-od-raka

Ako imate problema sa vasom lozinkom, javite se na redakcija@sport1.ba sa Vasim nickom i poslat cemo Vam novu lozinku.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Hadzijalagic
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:45 am

U svakoj recenici muda do koljena..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Rambo_Amadeus
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:50 am

AsharaK je napisao/la:
LeBlue je napisao/la:
uto maj 22, 2018 12:21 am
AsharaK je napisao/la:
uto maj 22, 2018 12:18 am
Ima dosta mladih i dobrih igrača, vazda je tu bilo. Poturalić i Mulahusejnovič su jedni od tih, iako tvrdim da nikad od njih neće biti igrača.
Znam, zato i pitam :) Meni je Mulahusejnovic odlican igrac, jedan na jedan moze covjeka izbaciti, ono sto sam vidio za Gosk.
Ne žive baš sportski život. :D
Tu su iz Gračanice i Šerbečić, kao i Devedžić, mladi stoper koji trenutno igra za Zvijezdu.
Kakav je Devedzic u glavi ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"

exbabilon
Kontakt:

uto maj 22, 2018 1:54 am

phpBB [video]

Urdinovu nista nije jasno. Sve u kost, kako jest... Sve na stranu, ali fale i ove izjave, nije bilo dosadne presice.

amar92
Kontakt:

uto maj 22, 2018 2:11 am

Vise ljudi bi privukao na presici nego neki na finalu kupa. To je ono sto nama treba, autoritet u svlacionici. Ja sam uvjeren da je ovaj nas roster ovakav kakav jest najbolji u ligi. Samo treba neko da uhaviza svlacionicu da taj roster pokaze svoju pravu kvalitetu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Plava Porodica
Kontakt:

uto maj 22, 2018 2:21 am

LARS1921 je napisao/la:
uto maj 22, 2018 1:32 am
Brkoo je napisao/la:
uto maj 22, 2018 1:23 am

Na našu konstataciju da je Bekrić, nakon sjedenja na klupi u gradskom derbiju sa Sarajevom, zaigrao bolje, Osim kratko kaže:

- Nije teško igrati bolje od nule.
:D :D :lol:

e ovo nama fali ;)
17.12.2018. DAN POBJEDE ŽELJEZNIČARA!

Mi u Želji smo ratnici,a ne svileni akademci,i to nek vam je jasno dok igrate ovdje! :zeljeznicar1:

fcz
Kontakt:

uto maj 22, 2018 2:33 am

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
uto maj 22, 2018 1:20 am
Nama treba Sinisin klizeci srijedom pred nama po kisi u Siminom Hanu pred 130 Manijaka i da se okrene i kaze nama"hajde bre", hocu ratnike breeee.To nam treba.
:palacgore:
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Leon_Professional
Kontakt:

uto maj 22, 2018 2:38 am

cikazubo je napisao/la:
uto maj 22, 2018 12:32 am
Navodno i Mićo želi napustiti pitare, nije se snašao najbolje kod njih ali definitivno igrač vrijedan pažnje.
Napuhan i preplacen igrac iovako, a kamoli sta je umislio poslije par golova u finisu sezone. Nek ide u Zrinjsku, oni to mogu sebi priustiti.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

kvalitet
Kontakt:

uto maj 22, 2018 2:39 am

Hadzijalagic je napisao/la:
uto maj 22, 2018 1:45 am
U svakoj recenici muda do koljena..
Ma nije fazon u samoj izjavi, već u načinu kako on to kaže, kako rukama i glavom bukvalno dodaje vrijednost izjavama. Mi kad čitamo njegove izjave, tačno ih čitamo njegovim glasom. A, to je jedan autoritativni glas. Jedan je Amar... Fakat, njegove presice su bile zanimljivije od mnogih drugih stvari u kompletnoj ligi. Bar ne ponavlja neke otrcane fraze...

sajo10
Kontakt:

uto maj 22, 2018 8:04 am

Zamislite press konferencija i sjednu Amar i Misimovic pored drugog.. Eh taj strah i trepet kod nasih vrli novinarcica :D hahahaha. Mucali bi ko nikad prije.

Paranoja
Kontakt:

uto maj 22, 2018 8:05 am

ISB87 je napisao/la:
uto maj 22, 2018 1:08 am
zecu se posvetiti i objasnit mu neke stvari.
brz je, ima slifa. nek vjezba sut i ubacak i bio bi najbolje krilo u ligi. samo mu se dovoljno posvetit, a ne svadjat se sa njim.

to je to sto nama treba, brzo krilo(zec) i solidno brz napadac sa solidnom tehnikom (zajmovic)
a onaj mali sto trpa iz omladunskog odma ga prikljuciti prvom timu i davat mu sansu.

eh sad nas yebe to sto se nazalost desilo sa ramovicem

sto se tice trenera ja bih cak i pokusao sa Kodrom, nek povede par igraca (miro :D ) i svoj strucni stab i jos mu dodatno pojacat. objasnit igracima kako stvari stoje, da je trener tito i da bilo kakve zavjere znace 0KM mjesecno.
nek se naviknu na njegove treninge, to profesionalizam a ne ismijavanje.

hajdar vranjes (blagojevic)
miro ramovic(?) zec
zajmovic

u odbrani ostavit kemu i graovca, dok dva beka opet fale i tu trener mora odraditi strasan posao vec do evrope.
Sredina Hajdar i Vranješ bi bila užasna za prve ekipe, nijedan ne zna iznijeti loptu i nemaju sjajno kretanje. Dok Hajdar obavlja defanzivno odlično zadatke, nema baš smisla za kreativan pas ili iznijeti loptu, vidjeli smo na derbiju kad je imao sav prostor svijeta i išli smo 2 na 1 i dao je protivničkom igraču loptu direktno u noge. Vranješ na drugu stranu je igrač koji diktira tempo i koji niti može ganjati puno niti ima agilnost i dribling poput Blagojevića da pravi igrača viška u sredini i otvara prostor drugima. Kardinalna greška po meni bi bila kad bi dozvolili da nam to bude veza u prvoj postavi iduće sezone.

ChWilla
Kontakt:

uto maj 22, 2018 8:13 am

ko god mahsuz hoće u želju, po pravilu se dobro pokaže odakle god da je. a ovi što dolaze četiri ljeta pa dođu peto kad im baš sve propadnu, oni zaborave i ono malo što znaju. eto zajm odbi posudbu i sad razvali. naravno uz težak rad, iako se potencijal i ono što dobro radi moglo vidjeti i jesenas - on je sada bar 50% bolji igrač.
gradi željo boli te *****

sastrane
Kontakt:

uto maj 22, 2018 8:37 am

ChWilla je napisao/la:
uto maj 22, 2018 8:13 am
ko god mahsuz hoće u želju, po pravilu se dobro pokaže odakle god da je. a ovi što dolaze četiri ljeta pa dođu peto kad im baš sve propadnu, oni zaborave i ono malo što znaju. eto zajm odbi posudbu i sad razvali. naravno uz težak rad, iako se potencijal i ono što dobro radi moglo vidjeti i jesenas - on je sada bar 50% bolji igrač.
I nisam odavno vidio da neko slavi sa navijacima go ko on sad na derbiju. On i Graovac.

Ne ko Zakaric nakon onog ekscesa kad su mu psovala 4 navijaca na citavom stadionu bjezi od navijaca ko uvrijedjena mlada.
Misimovic Senad manijak je pravi !

Eric Cantona
Kontakt:

uto maj 22, 2018 9:02 am

E ''moj'' Hase...

Grbavica
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 9:08 am

LARS1921 je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:
uto maj 22, 2018 1:23 am
Amar Osim, 13.1.2013.
-"Bolji stadion bi nam donio veću ozbiljnost i bili bismo mnogo bolji pregovarač. Tu mislim i na igrače, sponzore, partnere… A mnogo bi nam značio i trening kamp. Ako mislimo živiti od naših igrača, treba im pružiti uslove. To nije moguće sa jednim terenom. Sa kampom bismo dobili par dobrih terena, što je nužno ukoliko mislimo napredovati u budućnosti."
Kad već to postavi, evo par zanimljivih citata iz istog intervjua :D

– Ako bude povrjeđivan kao dosad, onda neće ništa značiti. Nismo nikad imali zdravog Kerlu. On u životu nije bio zdrav u Želji više od mjesec, otkad sam ja trener. Bilo fizički, bilo razmišljanjima. Zdrav Kerla – šta to znači?! Nadam se da ćemo ga upoznati takvog, pa ćemo vidjeti.

Iako su transferi Adilovića i Svrake označeni najlogičnijima, Osim ne isključuje mogućnost da neko treći napusti Grbavicu. Ipak, siguran je da to neće biti pomenuti Bekrić.

– Pustio bih ga za milion. Što znači da neće ići, jer niko neće dati takav novac.

Na našu konstataciju da je Bekrić, nakon sjedenja na klupi u gradskom derbiju sa Sarajevom, zaigrao bolje, Osim kratko kaže:

- Nije teško igrati bolje od nule.
Niko nikad ko babuka.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Hare79
Kontakt:

uto maj 22, 2018 9:31 am

Zna li se do kad su igrači na odmoru, kad počinju pripreme. Ako dođe do najavljenih odlazaka (Zaka, Graovac, Vojo...), biće teško na vrijeme sastavit solidnu ekipu koja bi u europskim tekmama djelovala uigrano. Gadno je biti SD, moraš ganjat nove igrače a ne znaš da li će neko otići jer još ima važeći ugovor. Ne bi mu volio biti u koži. Svi se nešto Mehremiću naklatili na kosti, a momak bi trebao samo više poraditi na defanzivnoj igri i bio bi sasvim solidan jer je prema naprijed sasvim ok, brz je, ima proodor i dobar centaršut. Traba s njim samo porazgovarat i nekoliko individualnih treninga odraditi, objasniti mu neke stvari i biće on ok. Nije loš u skoku, ali je loš u postavljanju al to je nešto što se kroz trening da ispraviti. Definitivno bi Zajmovića probao na špicu, mislim da tu može biti još bolji. Nekako onako visok nije za krila jer ima problema sa pravovremenim vraćanjem.
Zna li se išta za nove dresove, kad će promocija, od kad važi ugovor s novim dobavljačem?

cikazubo
Kontakt:

uto maj 22, 2018 9:34 am

Kako je samo orginalan, sve u jednom, genijalnost, ironija, cinizam, ma milina ga je slusati.
Kad se sjetim samo kakav je odnos imao prema igracima a koliko su ga ti igraci cijenili i postovali, kakav je odnos imao s konama gospodski al ga sukne kad treba, a medije da ne spominjem, boje ga se i dan danas ja mislim da ih ne obruka u vlastitoj emisiji.

Dobro kolega iznad rece, Misimovic i Osim u plavom salonu sazvali press da obavijeste javnost da je novi stari sef struke. Pa Sulenti, Beusu, kinezima, savezu bi odma narucili sleper pelena za odrasle.
Selimovic, Siljak, Stanic - OUT !

Amar927
Kontakt:

uto maj 22, 2018 9:44 am

Na sinanovom portalu tekst vezan o tome ko nas napusta.Pise da nas napustaju Kajkut i Crnov da ugovori se nece produzivati,Zakaric navodno blizu Olimpije a i da nas Graovac napusta.Modic i Projic navodno dogovorili raskid saradnje i Adzem nas nece voditi iducu sezonu.Blagojevic voljan ostati uz poboljsan ugovor i pregovara se sa Vojom o njegovom ostanku.

azbaha
Kontakt:

uto maj 22, 2018 9:45 am

AsharaK je napisao/la:
pon maj 21, 2018 1:57 pm
Raptor44 je napisao/la:
pon maj 21, 2018 1:55 pm
Dva ogromna projekta ove godine, sjajno
Tri brate, brojači su jako skupi i veoma bitni.
Mene zanima kako ce izgledati ti brojaci, ja nesto kontam da su na ovaj fazon jedini koji bi upalili kod nas.

slika

zubanovic89
Kontakt:

uto maj 22, 2018 9:53 am

Amar927 je napisao/la:
uto maj 22, 2018 9:44 am
Na sinanovom portalu tekst vezan o tome ko nas napusta.Pise da nas napustaju Kajkut i Crnov da ugovori se nece produzivati,Zakaric navodno blizu Olimpije a i da nas Graovac napusta.Modic i Projic navodno dogovorili raskid saradnje i Adzem nas nece voditi iducu sezonu.Blagojevic voljan ostati uz poboljsan ugovor i pregovara se sa Vojom o njegovom ostanku.
Po sinanu idu svi

MrkiMedo
Kontakt:

uto maj 22, 2018 9:56 am

E jest nam objasnio situaciju oko Zeca svaka mu cast. Moze biti da ide, a moze biti da ne ide

Trenutno korisnika/ca: A.M. Željo, AsharaK, Bing [Bot], Durgo, Google [Bot], Lendric Ivan, Omar500, Zaka i 39 gostiju.

Prijava  •  Registracija