Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:04 am

Šuma na jugu, drvena konstrukcija na zapadu, nema istoka, bez stolica na sjeveru (zdenka), bez parkinga, stare stolice, stari travnjak, dodatne prostorije, plavi salon, semafor, bez Evrope na Grbavici, bez reprezentacije na Grbavici...
Moli se uprava da se sve vrati ovo kako bi osvojili titulu.

OTOVRI INTERENT POGLEDAJ GRBAVICU PRIJE PAR GODINA I SAD I PRONAĐI RAZLIKU
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Gorgin_1921
Postovi: 13
Pridružen/a: ned maj 20, 2018 11:20 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:04 am

Evo ja ti kazem da je sve tacno?? Sta nije tacno? De reci? Znas li ko je doveo TZB za generalnog sponzora???? Npr tog sponzora je doveo Miro Siljak znas li da nisu Miri htjeli produziti ugovor u Januaru/feb pa se navijaci vrtili pa produzuili onda tek ?? Znas li da ih nikad na stadionu nema dok nema kamera i kvazi press konferencija?? Pitaj malo otidji do stadiona ne ujedaju raspitaj se.. Za sve postoje dokazi.. A to sto necete argumentima da pricamo to je druga stvar. Odete u klub i pitate koliko je uprava donijela para.. Hoces da ti kazem koliko slovom i brojem 900 KM
Volim te Zeljo....
 
alombardo
Postovi: 990
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:05 am

Nevažan kup, zato što je osvojen, Nevažan derbi - jer je pobjedio željo, hahahahaha. Jes jes, žujo je donosio pare i sadion nam pravio
Zadnja izmjena: alombardo, dana/u pon maj 21, 2018 10:06 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:05 am

Valjda se mogla voda platiti sa 9 stoja...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:06 am

Dobro, ja evo pretpostavljam da se gorginu ne sviđa ova ekipa. Šta bi ti onda, tj. koga bi ti, gorgine?

P.S. Nemoj da lažeš za prozivanje Amara u tom kontekstu, svi smo gledali pres.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:10 am

Čovječe, govorim ti da dolaziš i ovdje govoriš stvari i kažeš "sa svim dokazima". Šta si dokazao? Gdje je dokaz? Drugo, novi si na forumu, tako da je i to odmah drugačije, za neke se zna da znaju više od ostalih, pa se može vjerovati.

Ne može ti dokaz biti riječ koju si izgovorio. Evo ja ti kažem da ništa nije tačno, dokaz je ovo što piše "nije tačno".
 
alombardo
Postovi: 990
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:11 am

Hvala miske što ne moramo strahovati hoće li bora drljača organizovati koncert na koševu na dan evropa lige, nego ko hadžije u svom domu, po našim pravilima. LJEPOTA
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:12 am

"Načelnik Općine Novo Sarajevo Nedžad Koldžo danas je uručio Građevinsku dozvolu predstavnicima FK Željezničar za gradnju itočne tribine na Stadionu Grbavica. Ovo je bio i glavni korak ka zvaničnom početku gradnje do kojeg je ostalo svega nekoliko dana". - klix

"Općina Novo Sarajevo izdala Urbanističku saglasnost za izgradnju južne tribine" - oslobođenje

Haj sad sam sebi reci da si lažov.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:13 am

Gorgin_1921 je napisao/la:
pon maj 21, 2018 10:04 am
Evo ja ti kazem da je sve tacno?? Sta nije tacno? De reci? Znas li ko je doveo TZB za generalnog sponzora???? Npr tog sponzora je doveo Miro Siljak znas li da nisu Miri htjeli produziti ugovor u Januaru/feb pa se navijaci vrtili pa produzuili onda tek ?? Znas li da ih nikad na stadionu nema dok nema kamera i kvazi press konferencija?? Pitaj malo otidji do stadiona ne ujedaju raspitaj se.. Za sve postoje dokazi.. A to sto necete argumentima da pricamo to je druga stvar. Odete u klub i pitate koliko je uprava donijela para.. Hoces da ti kazem koliko slovom i brojem 900 KM
izvini ali moram te pitati, jesi li ti dobro ? cuj uprava donjela 900 KM, pa sta pricas ti, donjeli su milione sponzora, nikad vece prihode klub nije imao od sponzora i karti, ma i ja budala sto ti odgovaram, svi vide da valjas lguposti po zadatku
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Gorgin_1921
Postovi: 13
Pridružen/a: ned maj 20, 2018 11:20 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:15 am

storm_raider je napisao/la:
pon maj 21, 2018 10:02 am
Nece te niko banovati jer imas drugacije misljenje, ne moras od sebe praviti zrtvu odmah u prvom postu.

Da bi usao u Upravu imas kvotu sponzor koje moras da privuces izmedju ostalog, i samim tim to nosi kumulativni novac koji Zeljo dobija. Takodjer, posao Uprave je da "namakne" sponzore izmedju ostalog, a pogotovo je to tesko bilo uraditi prvih par mjeseci kada su oni dosli, jer tada kada odes da trazis, molis sponzora za novac doslovno te ponizava pred svima. Eto kakvi smo bili i u kakvim krugovima i kako prepoznati. Titule su svi cijenili, ali titule su samo maskirale druge stvari. A te druge stvari, temeljne stvari su bile truhle. Danas Zeljo ima rekordan broj sponzor od svog nastanka, danas sponzori traze sradnju sa Zeljom, jer zele biti dio Zeljinog brenda. To ko nece da vidi, zlonamjeran je.

I jeste, iz Uprave su mnogi davali i svoj novac kada je trebalo, a kao predvodnik copora, Misimovic se najvise "isprsio". Dakle, vodio je svojim primjerom. Mnogi zlonamjerno konstruisu tu pricu o 7%, a tih 7% je vraceno u klub kao donacija. A donacija se ne moze oporezovati. Takodjer, "novac", koji nije papirni je onaj koji ti ljudi u Upravi svojim prisustvom daju u Zelji. A to nema cijenu. Savjeti iskusnih strucnjaka iz bilo kojeg polja se debelo placaju, kao i samo prisustvo, i to po satu. Mi to imamo besplatno i tako ce i biti dok god su ovi ljudi tu. Pazi, niko u Upravi nije naplatio ni 1 KM od svog angazmana, niti ce. Svi to rade dobrovoljno, altruisticki. Takodjer, kada se ode na rucak (recimo rucak prilikom proslave Kupa), to sve placa Misimovic. Ruckove sa sponzorima, potencijalnim menadzerima, prijateljima kluba, vecere, organizacije, sve to ide iz njegovog dzepa i za to svi u Upravi na mail dobiju dokaz. Mogu ovako do sutra, jer zaista mnogo stvari ljudi ne znaju, a pojedini ni ne vjeruju, jer zivimo u drustvu u kakvom zivimo.

Sa generalnim sponzorom se koketira jako dugo, preko Uprave je doveden i on.

Tek si se registrovao i dobrodosao na forum, niko te nece banovati zbog drugacijeg misljenja, ali zbog miniranja diskusije hoce. I tebe i svakoga.
Ne pravim ja zrtvu a najmanje miniram diskusiju poticem je cak sta vise.. Normalno da pricamo.. To ko se isprisio mozemo i detaljisati.. Znam ja sam doveo 5 sponzora da nisma ni clan uprave niti bilo kakve veze imam sa upravom.. Ali ne mogu kad se neko kiti tudjim perjem i omalovazava sve sto je DO PRIJE NJIH NAPRAVLJENO.
Volim te Zeljo....
 
Gorgin_1921
Postovi: 13
Pridružen/a: ned maj 20, 2018 11:20 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:17 am

neroazzuro je napisao/la:
pon maj 21, 2018 10:06 am
Dobro, ja evo pretpostavljam da se gorginu ne sviđa ova ekipa. Šta bi ti onda, tj. koga bi ti, gorgine?

P.S. Nemoj da lažeš za prozivanje Amara u tom kontekstu, svi smo gledali pres.
Znas koliko zeljnih igraca ima da bi usli u upravu a da su napravili karijaru ne spominjem Amara uopste.. Da bi usli u upravu. A ne mogu.. Npr Miodrag Skrbic npr.. ima jos mnogo njih..
Volim te Zeljo....
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:18 am

To Gorgine srecooo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:18 am

Da mi nismo gledali press, da nismo u vremenu kada je svaka informacija lahko dostupna, mozda bi povjerovali u ove gluposti. Ovako, tesko Boga mi.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Gorgin_1921
Postovi: 13
Pridružen/a: ned maj 20, 2018 11:20 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:18 am

neroazzuro je napisao/la:
pon maj 21, 2018 10:06 am
Dobro, ja evo pretpostavljam da se gorginu ne sviđa ova ekipa. Šta bi ti onda, tj. koga bi ti, gorgine?

P.S. Nemoj da lažeš za prozivanje Amara u tom kontekstu, svi smo gledali pres.
Znas koliko zeljnih igraca ima da bi usli u upravu a da su napravili karijaru u biznisu a ne u fudbalu ne spominjem Amara uopste.. Da bi usli u upravu a ne mogu.. Npr Miodrag Skrbic npr.. ima jos mnogo njih.. Nema upotrebne dozvolje Istocna trbina, NEMA PITAJTE KLUB IMA LI ? I na ciju je inicijativu otvorena za nas navijace??
Volim te Zeljo....
 
Gorgin_1921
Postovi: 13
Pridružen/a: ned maj 20, 2018 11:20 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:21 am

19adi21 je napisao/la:
pon maj 21, 2018 10:13 am
Gorgin_1921 je napisao/la:
pon maj 21, 2018 10:04 am
Evo ja ti kazem da je sve tacno?? Sta nije tacno? De reci? Znas li ko je doveo TZB za generalnog sponzora???? Npr tog sponzora je doveo Miro Siljak znas li da nisu Miri htjeli produziti ugovor u Januaru/feb pa se navijaci vrtili pa produzuili onda tek ?? Znas li da ih nikad na stadionu nema dok nema kamera i kvazi press konferencija?? Pitaj malo otidji do stadiona ne ujedaju raspitaj se.. Za sve postoje dokazi.. A to sto necete argumentima da pricamo to je druga stvar. Odete u klub i pitate koliko je uprava donijela para.. Hoces da ti kazem koliko slovom i brojem 900 KM
izvini ali moram te pitati, jesi li ti dobro ? cuj uprava donjela 900 KM, pa sta pricas ti, donjeli su milione sponzora, nikad vece prihode klub nije imao od sponzora i karti, ma i ja budala sto ti odgovaram, svi vide da valjas lguposti po zadatku
Koje milione sponzora?? znas li trenutnu situaciju u klubu sto se para tice? Nema para konkretno ko je doveo TZB za generalnog spozora uprava hoces reci da je dovela?? Smijesan si ti isto tako ako mislis da je to bas tako kako se predstavlja..Ja nemam protiv nikoga nista niti sam placenik bilo kakav VOLIM ZELJU i krivo mi je sto ne mozemo jos jedan nivo vise da se dignemo opet zbog kojekakvih licnih promocija... Ja je nemam niti me interesuje ima ljudi koji bi usli a ne daju im zasto im ne daju?
Volim te Zeljo....
 
alombardo
Postovi: 990
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:21 am

phpBB [video]
Ma ima kako nema hahahahaha. Što ne uđoše 2005,2006,2007, kad se cener davao dialibi da ne skapa
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:22 am

Hahahahaha, nema za nekoliko redova na vrhu ali za većinu tribine ima...
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:22 am

Znači više ja donio para u klub od Uprave...Aferim...
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:23 am

Gorgin_1921 je napisao/la:
pon maj 21, 2018 10:17 am
neroazzuro je napisao/la:
pon maj 21, 2018 10:06 am
Dobro, ja evo pretpostavljam da se gorginu ne sviđa ova ekipa. Šta bi ti onda, tj. koga bi ti, gorgine?

P.S. Nemoj da lažeš za prozivanje Amara u tom kontekstu, svi smo gledali pres.
Znas koliko zeljnih igraca ima da bi usli u upravu a da su napravili karijaru ne spominjem Amara uopste.. Da bi usli u upravu. A ne mogu.. Npr Miodrag Skrbic npr.. ima jos mnogo njih..
Zbog čega ne mogu?
 
Gorgin_1921
Postovi: 13
Pridružen/a: ned maj 20, 2018 11:20 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 10:24 am

Ima njih koji su davali pare i kad se tad cener davao da ne skapa i kad se organizovao put avioni a ne znam sto se raspravljam uopste.. Smijesni ste isto kao da ne znate ko je i sta placao kad se nije imalo para.. Nemoj te eto nista nije bilo prije Misimovica i kompanije.. Zvalje onog on je sigurno neko ko ce dati i ko je doveo sponzore woww dajte ba gdje su Vama dokazi.. Ko je platio put u Cesku sa svim avionima i spavanjem i svim?Znate li ko? Ko je platio pa rekao da ako iko ikkad kaze ko je da im nikad marke vise nece dati.. Nije Zeljo samo Misimovic Zeljo je hvala Bogu mnogo vise altruista kako rece kolega. Mnogo vise ljudi koji ga vole i koji zive za njega a nemaju ptotrebu to isticati kao neki
Volim te Zeljo....

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Majkel, milanribar i 114 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija