Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 19, 2018 11:30 pm

treba biti realan. danas se aktivni članovi svih navijačkih grupa regrutuju iz iste mase, i to najgori iz te mase. nema pameti, nema šlifa, nema zajebancije, nema pozitivnog mangupluka. meni se ove sezone "taj" osjećaj jedino vratio donekle na gostovanju u crnoj gori, i još malo na derbiju u ponedjeljak kad je stvarno grmilo iz inata glupim provokacijama. haman sve ostalo...odron. na zapadu protiv ludogoreca je bilo više tog navijačkog nego za cijelu sezonu na jugu. a i na terenu više dobrog i željinog...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 19, 2018 11:31 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub maj 19, 2018 11:25 pm
Eh koga dovesti za trenera i koga bi voljeli za pojacanja?
Uslovi za trenera:

1. Inteligentan (IQ 120+)
2. Nikad nije bio selektor BiH
3. Nikad nije vodio neki tim u PLBiH (izuzetak: Amar Osim)

Najveca pojacanja bi bila produzeni ugovori sa Graovcem, Celom + nasa djeca. Popuniti jos par pozicija sa dobrim igracima (mladjim momcima, 20-28 god.).

Dakle, hajde da dozivimo jednu sezonu kad ne izmisljamo toplu vodu. Mislim da bih se ponovo rodio.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 19, 2018 11:32 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 19, 2018 11:28 pm
Pregovara se jos, ali mislim da ce biti kamera.

Takodjer, ko zeli moze otici do kluba i pokusari da rezervise dio starog terena za sebe. :)
Super.
Hvala na informacijama. Ovo sa starim terenom je prava stvar.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 19, 2018 11:32 pm

mirzza je napisao/la:
sub maj 19, 2018 11:08 pm
Kemo trafika kapitenski. Sinane izdrži vrati nam se jači.
Jel Adžem dobio nogu ili će sutra?
Vodi nas u Evropi, dan pred prvenstvo dobija otkaz i imenujemo Joldića za novog šsš. :placeodsmijeha:

Šalu na stranu, fakat i nemamo puno vremena za izbor novog šefa struke. Valja to uraditi brzo, a još da bude kvalitetno rješenje.

Da dodam još samo da Žeru ne želim gledati na onoj poziciji. Jeste bio korektan, ali bolan on je majstor, gdje ćeš ga tu trošiti. Ja bih ga na Sinanovo mjesto, tu on može najviše pružiti, siguran sam.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 19, 2018 11:33 pm

Zera i Dacic su nam 10ke dok se Rama ne oporavi. Nema potrebe dovoditi nekakve polovnjake i praviti se pametan. Bolje ionako ne mozemo dovesti.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 19, 2018 11:35 pm

Evo ga snimak na BHT.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 19, 2018 11:40 pm

Sramota kakva se penalcina nije svirala nad Ahmetovicem... Savez opet gura ove s uske pruge!!!
1987
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 19, 2018 11:49 pm

Zna li neko kako se zove ona jedna strana pjesma stalno je pustaju na poluvremenu nasi nije you my number one isto zenski glas strana pjesma :D
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 19, 2018 11:52 pm

Reha1921 je napisao/la:
sub maj 19, 2018 11:49 pm
Zna li neko kako se zove ona jedna strana pjesma stalno je pustaju na poluvremenu nasi nije you my number one isto zenski glas strana pjesma :D
phpBB [video]


Ova? :D
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 19, 2018 11:53 pm

Reha1921 je napisao/la:
sub maj 19, 2018 11:49 pm
Zna li neko kako se zove ona jedna strana pjesma stalno je pustaju na poluvremenu nasi nije you my number one isto zenski glas strana pjesma :D
https://www.youtube.com/watch?v=H8LvfpP52Kk
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 19, 2018 11:54 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub maj 19, 2018 11:52 pm
Reha1921 je napisao/la:
sub maj 19, 2018 11:49 pm
Zna li neko kako se zove ona jedna strana pjesma stalno je pustaju na poluvremenu nasi nije you my number one isto zenski glas strana pjesma :D
phpBB [video]


Ova? :D
Znam ovu nije ta danas su bas tu pjesmu na poluvremenu pustali zenski glas usla mi pjesma u usi a nikako da nadjem na Yt :D
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 19, 2018 11:55 pm

Sta glume ovi s parolama, kao oni kadri procijeniti ko je potrosen, a kad se potpisao Vranjes isti ti su u euforiju padali, a sad kao pametni na najlonu i farbi.
Ne znam koja je parola gluplja, ona za pistolje, za kup, ili ove danasnje dvije, to je za ankete. Dusa me boli na sta se svela grupa, a na zidu prva stvar koju ujutro vidim je grb grupe, ali ostala su samo sjecanja na strasne TM87.
Nek se pozabave svojim dijelom posla, rukovodstvo kluba i igraci koliko god su imali losih odluka opet su miljama ispred grupe, ovi grade stadion, ovi uzese kup, a grupa jedino izbi par desetina hiljada KM iz kluba sa 3 baklje po utakmici i pjevusenjem sebi u njedra. Covjece danas nije bilo pjesme bez je i be i "sarajvo", postali smo kao pitari nekad, kakav manjak osjecaja za fudbal, igru, vic, zezanciju, atmosferu. Zato ih je i ostalo jos 50tak sa 200tinjak djecice i zato se redovno na poluvremenu pola kopa izvuce u a i d sektor.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u sub maj 19, 2018 11:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 19, 2018 11:55 pm

Reha1921 je napisao/la:
sub maj 19, 2018 11:49 pm
Zna li neko kako se zove ona jedna strana pjesma stalno je pustaju na poluvremenu nasi nije you my number one isto zenski glas strana pjesma :D
Pa eto ti link gore, poslo sam ti
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 12:02 am

Amidza je napisao/la:
sub maj 19, 2018 11:33 pm
Zera i Dacic su nam 10ke dok se Rama ne oporavi. Nema potrebe dovoditi nekakve polovnjake i praviti se pametan. Bolje ionako ne mozemo dovesti.
:palacgore:
Pojacati neke druge pozicije, ima prioriteta. Ode nam Zakaric, ima bolesnu statistiku ove sezone. Nekako nakon Mire i njega, navikli smo na toj poziciji imati vrhunskog igraca za nasu ligu. Ako Blagojevic ostane, u vezi mozda i ne treba nikog dovoditi. Bit ce interesantan prelazi rok, kao i uvijek. Samo nam trebaju sto brzi igraci u napadackom dijelu, a da ne budu sa glavom kao Mehremic, nevjerovatno je sta frajer u toku utakmice uradi :D
Zera je zreo da se baci u vatru.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 12:03 am

Raja iz Sarajva ebe Sarajevo. Nisam odavno cuo veci idiotizam. Ne znam kako drugacije da opisem.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 12:10 am

Omar500 je napisao/la:
ned maj 20, 2018 12:02 am
Amidza je napisao/la:
sub maj 19, 2018 11:33 pm
Zera i Dacic su nam 10ke dok se Rama ne oporavi. Nema potrebe dovoditi nekakve polovnjake i praviti se pametan. Bolje ionako ne mozemo dovesti.
:palacgore:
Pojacati neke druge pozicije, ima prioriteta. Ode nam Zakaric, ima bolesnu statistiku ove sezone. Nekako nakon Mire i njega, navikli smo na toj poziciji imati vrhunskog igraca za nasu ligu. Ako Blagojevic ostane, u vezi mozda i ne treba nikog dovoditi. Bit ce interesantan prelazi rok, kao i uvijek. Samo nam trebaju sto brzi igraci u napadackom dijelu, a da ne budu sa glavom kao Mehremic, nevjerovatno je sta frajer u toku utakmice uradi :D
Zera je zreo da se baci u vatru.
Potpuno se i ja slazem, nema smisla dovoditi na toj poziciji igraca kad imamo dobra rijesenja u nasem kadru. Meni nema logike npr dovoditi starije igrace poput Kajkuta. Ja bi cak doveo onog Husica iz Slobode sto je odlicno igrao protiv nas u kupu kao 2-3 napadac nego imati Kajkuta.
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 12:13 am

Da je jug ko pola uprave i kluba licili bi na ozbiljnu navijacku skupinu. Ovako jug nikad jadniji i uzasniji nije bio. Sinane brz oporavak i da se vratis jos jaci i bolji!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 12:14 am

Zajko, hvala ti za sve majstore !

Sinane, majstore, brz oporavak ! Nekima od nas je muka bila sto ti se podrska nije pruzila kada si je trebao.

Zajmovic nevjerovatno drzak igrac. Meni se cini on da prazan gol promasi, na slijedeci centarsut bi bez premisljanja pokusao makazice kada bi bio u prilici, i to mi se strasno svidja. Danas onakav ubacaj, prije toga one makazice, driblingom naredati po dvojicu-trojicu, sutati iz svih pozicija.. Momak koji je iz Travnika dosao frca od samopouzdanja te ima veca muda od kompletne ekipe.. Nadam se da se nece ustrucavati i pomisliti da se sili.. Samo neka se sili, onaj ko suta i ko pokusava taj ce i dati gol ili barem uraditi nesto korisno. Titulu smo izgubili zbog ovih sto su se krili iza lopte i plasili se i svoje sjenke kada su trebali nesto uraditi ali ih je mucilo to da postoji mogucnost da pogrijese.. Pi.cke..
Vezati ugovorom sto duze !
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 12:15 am

Timscho je napisao/la:
sub maj 19, 2018 11:04 pm
jel bio penal nad Mehremicem nakon onog njegovog prodora?
ma cist penal, sad sam vidio na snimku.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
amar92
Postovi: 1609
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 12:32 am

Jel ima gdje intervju Papca prije tekme?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 260 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija