Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 9:22 pm

Dobra vijest za nas.
Maribor danas dobio Krsko i ostao u utrci za titulu. Odlučuju protiv Olimpije kući u međusobnom duelu.
Ferencvaroš nakon što je u 90oj minuti poveo 1-0, u zadnjim sekundama prima gol i tako pada na drugu poziciji.

Ako nam se samo ovo poklopi biti ćemo nosioci, mislim da su male šanse da ne budemo. I bez ovoga bi bili, ali za svaki slučaj.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 9:27 pm

Ma ako ne mozemo dovesti Amara, Mehu ili Mešu, ostaviti Adzema. Ali mislim da su šanse za njegov ostanak minimalne, jer vjerujem da ce na Papca pasti odluka, a prema onom intervju izgledalo je kao da Papac nema bas neko pozitivno misljenje o njemu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 9:51 pm

Ubacite shishe na stadion u protokol, Jalu i Bubu prije utakmice i na poluvremenu, bit ce uvijek 7-8 milja minimalno
1987
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 9:51 pm

Licno me boli q... za one koji dolaze na stadion radi nekoga i radi necega..
Nama trebaju rezultati a sa rezultatima ce doci i ostalo i ako sam za Amara onda je to iskljucivo zbog razultata
Naravno nisam iskljuciv ali on je moj prvi izbor samo zato sto bi sa njim uz ovu upravu terorisali ovu ligu. Vjerovatno su male sanse ali eto nadam se
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 10:02 pm

Jesam li ja jedini koji nemam povjerenja u Papca?
On kaze necemo dovoditi puno igraca, ok. Sljedece sezone u rosteru mozemo imati 4 stranca. Nemoj da nam pojacanja budu u rangu Mehremica.

Vjerovatno prodajemo Kjosevskog i Zakarica?
Graovcu, Blagojevicu i Ubiparipu isticu ugovori? Hoce li se uspjeti sa svima produziti?

Spekulise se i da ce biti prodan i jedan od dvojce(Hajdarevic-Sabanadzovic). Obojcu prate mnogi klubovi..

Ma na skoro svakoj poziciji nam fali bar jedan igrac. Golman(ako prodamo Vecu a trebali bi jer je poceo da stagnira). Jedan stoper za prvih 11, uz ostanak Graovca, dva lijeva beka, mozda jedan veznjak uz ostanak Blagojevica, desno krilo(zamjena za Zakarica). Sto se tice lijevog krila i Zecu istice ugovor ako je tacno ovo na transfermarketu. Sto se tice napada i Kajkutu i Voji istice ugovor.

Trebali bi se zahvaliti na saradnji: Kajkutu, Zebi, Crnovu, Projicu, Mehremicu, Hadzicu(ako ne dobije nase drzavljanstvo)..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 10:03 pm

Sa Amarom je najveca vjerovatnoca boljih rezultata, ali i to je jos uvijek samo vjerovatnoca.
Ono sto je sigurno je da bi s Amarom vec u Evropi imali puno bolju posjetu, a i u nasoj ligi bi prosjek skocio bar na 4-5k. Uprava bi sigurno sebi kupila mir i mogla bi se posvetiti infrastrukturi i svemu ostalom jer bi znali da je sportski segment sigurno u pravim rukama. I jos jedna stvar je sigurna, "opozicija" ne bi vise vrebala svaku priliku da pljuje, i oni bi se bar privremeno primirili. Puno stvari bi doslo na svoje mjesto dolaskom Amara, direktno ili indirektno.
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 10:04 pm

Adzem je imao moju punu podrsku sve dok nas nije poceo praviti budalama. Iskljucivo njegova greska sto smo popusili titulu prvaka. Okitili smo se titulom Kupa, cestitke svima na tome pocevsi od uprave pa sve do ljudi sto odrzavaju teren. Ali ja sam i dalje pri stavu da Adzem treba da ide iz jednostavnog razloga, a to je da on ni sam ne zna sta hoce. Pocevsi od zavaljivanja igraca na neprirodne pozicije preko forsiranje istih igraca pa sve do taktike. Ja, majke mi, se ne sjecam da sam ga ikada vidio da je zagalamio sa klupe. Igrace koji su fenomenalno zatvorili prvi dio prvenstva je jednostavno unistio. Hajmo redom. Zec daje gol u Banja Luci za pocetak serije uzastopnih pobjeda, u drugoj sezoni lik vise vremena proveo na Trebevickoj zicari nego u klubu. Zeric zabije gol za prvenstvenu pobjedu u Sirokom, kasnije ga ni na mapi. Doslovno. Onda mali Anel. Zabio pobjednicki gol protiv Sirokog u Kupu, kasnije preselo na tribine. Ramovic odigrao fenomenalan prvi dio sezone, zabio gol pitarima u derbiju, bio nosilac tog nekog presinga sa Ubiparipom i Zecom. Doduse, povreda ga je malo spotaknula ali ne koliko ga je Adzem uhakao.

Ovo su CETIRI veoma jasne, vidljive, greske koje mogu ici na dusu Adzemu i nikome vise. A, nisu jedine. Bilo je tu jos dosta fula, kao postavljanje Keme za defanzivnog veznog. Ili guranje Ramovica na krilo. Ili Vranjesa na AM. Pa, on je htio Dzenana na posudbu u rahmetli Celik poslati. A, mali Dzeno nam iznio drugi dio sezona na svojim ledjima haman.

Stvarno nisam tip koji se olako zivcira, nemam kratak fitilj. Al' brate, koliko mi je Adzem zivaca pokidao, to nije realno. Pa da osvoji Ligu Prvaka sa Onim Borcem iz Jelaha sto su ih nasi juniori natamburali 5-6:0, on ce za mene ostati neznalica.

Sta vam je ba, kakav Adzem. Uozbiljite se malo.

Zivjeli.
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 10:05 pm

Ako ne dođe Osim, Kodro, Bazdarevic, Sablic, Starcevic, Jovic, Zizovic, Blazevic, Lalatovic, Stolica, Velic, Halilhodzic, Mulalic, Jokanovic, Milojevic, Susic, Starovlah, Jagodic, Hafizovic, Smajic, Bjelica, Stanojevic ili Ivic, onda bolje nek ostave Adzema
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 10:07 pm

Nek se oni nama zahvale što su lopatom uzimali a sikiracije kamaru nam dali..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 10:08 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub maj 12, 2018 10:05 pm
Ako ne dođe Osim, Kodro, Bazdarevic, Sablic, Starcevic, Jovic, Zizovic, Blazevic, Lalatovic, Stolica, Velic, Halilhodzic, Mulalic, Jokanovic, Milojevic, Susic, Starovlah, Jagodic, Hafizovic, Smajic, Bjelica, Stanojevic ili Ivic, onda bolje nek ostave Adzema
Ubaci i 10-ak forumasa, pa onda nek ostave Adzema. :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 10:09 pm

exbabilon je napisao/la:
sub maj 12, 2018 10:08 pm
LARS1921 je napisao/la:
sub maj 12, 2018 10:05 pm
Ako ne dođe Osim, Kodro, Bazdarevic, Sablic, Starcevic, Jovic, Zizovic, Blazevic, Lalatovic, Stolica, Velic, Halilhodzic, Mulalic, Jokanovic, Milojevic, Susic, Starovlah, Jagodic, Hafizovic, Smajic, Bjelica, Stanojevic ili Ivic, onda bolje nek ostave Adzema
Ubaci i 10-ak forumasa, pa onda nek ostave Adzema. :D
Ja vala komotno mogu biti Buvač za sirotiLju :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 10:20 pm

LARS1921 je napisao/la:Ako ne dođe Osim, Kodro, Bazdarevic, Sablic, Starcevic, Jovic, Zizovic, Blazevic, Lalatovic, Stolica, Velic, Halilhodzic, Mulalic, Jokanovic, Milojevic, Susic, Starovlah, Jagodic, Hafizovic, Smajic, Bjelica, Stanojevic ili Ivic, onda bolje nek ostave Adzema
A Milos Kostic, mr. Tit ula? Covjek je na vrijeme uvidio da Stana nije legenda, da je Bogi za penzije, jedino nije mogao sa legendom br.2 izaci na kraj. Vrati se Miloše, sve ti je oprosteno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 10:20 pm

ko god da bude, ja mu ne bi bio u koži za 10 hiljada maraka mjesečno. ne bi ni razmišljao. 20 bi trebalo da razmislim i razmotrim. šta će mi pare ako obolim i pobudalim pa ne mogu da uživam :kafa:

to vrijedi i za amara, kad i ako se vrati i on će uvidjeti da neke stvari sve skupa drukčije hodaju...
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 10:24 pm

amar92 je napisao/la:
sub maj 12, 2018 10:20 pm
LARS1921 je napisao/la:Ako ne dođe Osim, Kodro, Bazdarevic, Sablic, Starcevic, Jovic, Zizovic, Blazevic, Lalatovic, Stolica, Velic, Halilhodzic, Mulalic, Jokanovic, Milojevic, Susic, Starovlah, Jagodic, Hafizovic, Smajic, Bjelica, Stanojevic ili Ivic, onda bolje nek ostave Adzema
A Milos Kostic, mr. Tit ula? Covjek je na vrijeme uvidio da Stana nije legenda, da je Bogi za penzije, jedino nije mogao sa legendom br.2 izaci na kraj. Vrati se Miloše, sve ti je oprosteno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vidiš zaboravih ga, e ako i njega ne dovedu onda nek ostave adzema :D
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 11:06 pm

Jadranko Bogičević novi ŠSŠ :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 11:06 pm

slika

Ovim uređenjem ove takozvane juzne longitudinale i prostor iza sjevera, sam pristup stadion dobio na ljepsem izgledu. Jos kad se sredi fasada sjevera, vanjsko uređenje to ce biti bombona.
Spoiler:
phpBB [video]
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 11:18 pm

Prema ovoj slici ja ne vidim ulaze na zapad i istok sa glavne ceste ili ce se to naknadno uraditi. Nasi su se zalili i zahtjevali ti sad nezz kako je to zavrseno. Zna li neko nesto vise.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 11:24 pm

Elegant je napisao/la:
sub maj 12, 2018 11:06 pm
slika

Ovim uređenjem ove takozvane juzne longitudinale i prostor iza sjevera, sam pristup stadion dobio na ljepsem izgledu. Jos kad se sredi fasada sjevera, vanjsko uređenje to ce biti bombona.
Spoiler:
phpBB [video]
Ja ne znam sta ti vidis lijepo ovdje sto koristi nasem stadionu? Samo su nam sjeb.ali i smanjili plato iza sjeverne tribine . A parking mjesta u blizini stadiona su takodje losa i nedastaje ih
Srcu draga, boja PLAVA !
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 11:29 pm

damirfile je napisao/la:
sub maj 12, 2018 11:18 pm
Prema ovoj slici ja ne vidim ulaze na zapad i istok sa glavne ceste ili ce se to naknadno uraditi. Nasi su se zalili i zahtjevali ti sad nezz kako je to zavrseno. Zna li neko nesto vise.
Ima iznenađujuće ogroman ulaz za zapad kad dolaziš odozgo sa kružnog, normalno iz grada ideš na kružni pa odozgo na parking kod zapada (ako si igrač ili član uprave)
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 11:34 pm

Kad se ove barake i ovi prostori sto strše sklone bice to super. ;)
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 252 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija