Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:33 pm

Kaze: "Svađaju se pitar i eskim ko moze veci minus da izdrzi." :rofl:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:34 pm

dok god nema države (ili saveza, organizacije takmičenja) koja će spriječiti da drugi završava, da ove seljačine, ovi rutani i bundovi od danas protiv tebe izvedu prvi tim da pogine, a protiv njega kadete, ja ću biti za. mislite šta hoćete.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:35 pm

Možda sam ja lud, a ne znam...vi mi recite...osim faula na Fajicu i zutog Mehremica(s obzirom na njegove procjene ono je standard)..jesmo li mi baš bili tako grubi, pa Starčevic glumi uvrijeđenu mladu, ili je ovo priprema za amnestiju nečeg što nas čeka u revanšu..ja nisam pametan
Treba Mehremica na krilo i to na suprotnu stranu, kao Gereta Bejlija...ionako samo gleda priliku da opali
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:36 pm

Hurmasica je napisao/la:
sri maj 02, 2018 8:32 pm
Ukupan prihod sa utakmice protiv Krupe 12.788 KM

https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... -km/31864/
Kakav gotovinski priliv kluba, zar pare ne idu savezu?
Zar savez nije organizator?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:38 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:40 pm

Treba ovog Salaha dovesti,pokazuje potencijala.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:40 pm

Jedan od onih dana kad naši igrači ustanu na desnu nogu ...
Mada je prednost pristojna , ipak treba sačekati revanš , jer, znajući ove naše ( vrlo moguće da tada ustanu na lijevu nogu ) , ništa nije gotovo dok sudija ne svira kraj ...
A što se tiče suđenja , ovo je bila brza reakcija FS na saopštenje kluba , k'o biva " pripazite malo šta saopštavate da se ne bi dobro o sebi zabavili do kraja sezone ..." , odnosno , danas "samo" par žutih kao opomena , a bude li trebalo biće i (nepostojećih ) penala za protivničku ekipu ...
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:42 pm

Raptor44 je napisao/la:
sri maj 02, 2018 9:40 pm
Treba ovog Salaha dovesti,pokazuje potencijala.
Nije vala nesto Fali mu visine.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:43 pm

SarajlijaTM je napisao/la:
sri maj 02, 2018 9:25 pm
Lijepo je doći na novi stadion,na novu tribinu,vidjeti nov teren,prcati pitare zbog svega toga i sl. Ali to su sve dogadjaji koji pune tu istu tribinu i stadion 1-2x.
Hvala Misketu na svemu,a prvenstveno jer nas je spasio kolapsa u finansijskom smislu,jer smo bili na rubu toga da budemo gori od komsija kojima niko nije javio da su se ugasili,tako da mi ne idemo silaznom putanjom,jer ne mozemo,već idemo ravnom linijom sa tendencijom nastavka te ravne linije,ako uprava ne dovede fkt nekoga ko ima veze sa fudbalom.
Svaka cas Papcu,kao covjeku i kao igracu,ali sta je on uradio? Vranješ,Merhemić,Hadzic,Kajkut... su sad za sad zalutali u Želju.
I da se ne lažemo nismo otišli u evropu,jer nismo imali ni igre ni trenera,a liga nikad gora,te godine,pa smo godinu kasnije sa "demagogom ćelavim" popusili titulu sa 5bodova prednosti 3 kola prije kraja,ove godine je takodjer pusimo na slican nacin. I nemamo mi suho zlato u 4 juniora,vec imamo 1 koji igra i gubi se već,mada je sad za sad naj obećavajući,citaj hajdarević i ostalu trojicu koji igraju po potrebi,a svi zajedno trebaju jos pure jesti dok ne dodju na nivo nekih predhodnih juniora...Citaj Ara,Baja,Amir...

A neka neko sad iz kluba izadje pred novinare,pa ih utiša i natjera da sjede ko picici,a ne da pisu bljuvotine,pa neka izadje pred sudije i kaze:"necemo izaci dok svi nasi navijaci ne udju na tribinu",neka izvede najboljeg igraca u 20toj min igre zato sto mase rukama,ja prvi nikad vise necu reci AMAR OSIM.
U protivnom smo naje.bali,nastavljajuci ovaj trend odabira struke,a on da se konačno dokaže kako funkcioniše kad ima odličnu upravu iza sebe.
Miske,Tito si za PDV,sponzore i mjesalicu,ali u sportu si kao i većina stručnjaka sa stadiona,dovedi najboljeg i sameljite sve zajedno!!!
Papac je sa nama manje od pola godine. Nije ti Papac doveo Kajkuta. Isti slucaj se ponavlja kao prije nekoliko dana kad je jedan pisao da je Papac doveo Elsnera. Doveo je Vranjesa, Hadzica, Mehremica od tih koje si naveo. Vranjes je kvalitet za nasu ligu, to sto se mozda nije najbolje iskoristio nije Papac kriv. Isto mislim da Hadzic nam moze biti koristan igrac, sad je povrijedjen i sigurno mu treba neko vrijeme da se uklopi u novu sredinu, ekipu. Ovako se isto pljuvalo po Sinisi a sad placemo gdje je Sinisa. Mehremic se u vise utakmica lose pokazao, danas je dobro odigrao. Sto se tice mladih igraca, pa ja se npr dobro sjecam da je i Hodzic dosta zicera masio, Amir isto grijesio na pocetku. Cak mislim da smo kroz neke kup utakmice trebali jos kojeg mladog igraca uvesti, npr obadva Sehica. Ali dobro se radi. Klub ne stoji na mjestu, vec napreduje. Za sta si ti Tito?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:44 pm

1921.ba je napisao/la:
sri maj 02, 2018 9:38 pm
Atmosfera sa stadiona.

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... 2299350284
Kace izvjestaj :D
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:46 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sri maj 02, 2018 8:47 pm
Osmankovic iz utakmice u utakmicu pokazuje da se moze ozbiljno racunati na njega
Kemica igra ko sat i pokazuje da ima mjesta u 11. Nema oscilacija i vratio je samopouzdanje. U skoku dominira. Odlican.
Saban prekuco uz Jovana, na početku dobi zuti i pokazao je da je fizički stasao.
Svaka čast
Još kad udjose Sinan i Zec pa opet vidimo da napadaju stopere što nam je falilo.
Hoćemo presing do kraja nećemo dizelase Kajkuta i Vranjesa. Sinan mora igrati.
Kad se Sinisa vraca?
Šteta Mujage i kaljenja u Travniku, za deduku Kajkuta je spreman igrač.
Kajkut zvani 15 golova u sezoni.
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:47 pm

Ne znam za vas, ali meni ova sezona sa osvojenim kupom, novim terenom, afirmacijom 2-3 mlada igraca je extra i ja kao navijac sam zadovoljan. A vrijeme ce pokazati koliko je ovaj put ispravan, doci ce vrijeme kada cemo se smijati drugima, samo sabura.
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:50 pm

Ne znam sto se rezultatska uspjesnost sezone mijesa sa terenom, mladim igracima, sponzorima, itd. Mozemo imati razlicito misljenje po pitanju uspjesnosti, nekom jest, nekom nije, al ne treba mijesati babe i zabe. Da stvar bude gora, valjda su sponzori, novi infrastrukturni projekti i sve ostalo trebali pogurati naprijed i sportski rezultat.
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:52 pm

Tačno bih ti odgovorio na te gluposti da ne pročitah posljednje pitanje :D
Cirkus...
A ti cekaj da budu ta trojica pojačanja,ja neću.Da su nasa djeca,pa da ih istrpimo,ali niti su djeca,niti su nasi...
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:53 pm

Ma sad obecati Sarajevu i Sirokom po sto milja na kraju sezone da igraju do kraja za nas( protiv Zrinjskog i dulelima s nama ) uz dodatno obecanje da cemo dovrsiti Kup. Mi zapnemo u revansu s Krupom i za vikend s Radnikom i to je to svi zadovoljni osim futavaca iz Zapadnog. :D :D
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:56 pm

Poseban pozdrav za ove što im je žao što smo dobili.

Pristojan rezultat za revanš. Rezultat koji daje nadu.
Trofej je trofej, pa neka priča ko šta hoće. Istina, manje je vrijedan od trofeja lige ali opet je trofej. To je još jedna memorabilija koja bi mogla krasiti naše vitrine. Što više memorabilija u vitrini, to bolje.
Možda baš ovo potencijalno osvajanje kupa bude ta neka prekretnica, taj neki (od)čep.

Na ovom svijetu postoje četiri vrste osoba. Osobe koje uče isključivo od svojih grešaka, osobe koje uče isključivo od pogrešaka drugih osoba, osobe koje uče od svojih pogrešaka ali i od pogrešaka drugih i osobe koje ne uče ni od svojih pogrešaka ali niti od pogrešaka drugih ljudi.

Meni Adžem djeluje kao osoba koja ne uči ni od svojih niti od grešaka drugih ljudi. Ja ne znam je li on pratio Želju prošle godine, ali ako nije naučio da ako ne rotiraš igrače, da će pregorjeti, što se između ostalog i desilo. Mali Šabanadžović je danas pojeo njihovu sredinu. Zec kako je ušao je pravio probleme Krupinim defanzivcima i destruktivcima. Da su i on i Ramović bili malo prisebniji, mogli smo dati bar još jedan gol. Kakva je svrha Kajkuta osim što nam svima živce kida? Lik mi je djelovao kao da namjerno nije pospremio onu loptu u mrežu. Zar je bolje uvesti Kajkuta u 65oj ili 70oj minuti umjesto Voje da se k'o prebijena mačka vuče po terenu, ili da osvježiš sredinu izmjenom Hare-Šaban?

I Saša Matić je uvidio da Mehremić nije za defanzivne uloge u ekipi. Je li to Projić samo na izletu u Sarajevu?

Adžemu svaka čast kao čovjeku, Željinom bivšem igraču.. ali on stvarno nije kalibar da vodi prvu ekipu Želje. Mišljenja sam da treba ostati do kraja sezona, ma kako god ona završila, pa onda tražiti adekvatno rješenje za cijeli stručni štab.

Živjeli.
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:59 pm

Bravo Željo.
Bravo igrači.
Jbm im majku prodanu.
Idemo po tri boda u BN i onda u Krupu pi Kup. Moramo zabiti gol i sve riješiti u 1pol.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 10:04 pm

Dok je miksao islo je cim je poceo forsirati jednu te istu ekipu sve je propalo
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 10:05 pm

Nesto kontam, igrace zaista treba uvijek podrzavati, pa makar i ironicno. :cigara:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 10:13 pm

Dobar rezultat smo danas postigli, treba postici bar jedan gol u gostima i to bi bilo to sto se tice kupa. Sudjenje odron teski, jebena krupa zasticena kao da je real madrid, grob te ****.

Ono sto me zabrinjava je kondicija nasih igraca. Nevjerovatno je kako nam igraci izgledaju umorno, ja sam kontao profa ce nas podici u tom segmentu a on nas bukvalno sahranio zajedno sa Adzemom..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 264 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija