Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:03 pm

Vratih se sa utakmice i rekoh da pregledam postove. I naravno za.ebah se
Pretpostavljam da su ljudi gledali na TV i komentarisali. A utakmica je bila vrlo gledljiva, cak i prije naseg prvog gola
Je li u pitanju nakupljena zuc zbog ranijih negledljivih utakmica, prokockanih bodova iz prethodnih susreta ili nekih igraca i trenera koji su uzeti na zub
Kao sto rekoh, dosta gledljiva partija koja daje nadu da cemo ovih nekoliko zadnjih utakmica odigrati na vecem nivou od dosadasnjih. A onda ko zna
Ja i dalje vjerujem
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:04 pm

ChWilla je napisao/la:
sri maj 02, 2018 9:00 pm
danas je bilo teško, ali lijepo navijati za želju s ljudima koji navijaju za želju. a ne da:

- ode x
- dođe y
- vrati se z
- NE uzmemo jedan trofej više
- NE nastavimo raditi na stadionu
- ubijaju u pojam naše igrače, umjesto protivničkih
...

možda je do vas, možda i ubuduće ne treba da dolazite.
kakav si ti spin majstor :D
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:05 pm

danas niko nije bio iz krivih razloga. hvala i kiši na tome. imaju te utakmice svoju čar.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:07 pm

Vala danas na tribinama kao nekad 2007. Raja koja dolazi i koja ce dolaziti bez obzira sta se desava. A eto, potrefilo se i da su odigrali dobro.
I ova kisa pade kao nekad u Lukavici.

Idemo osvojiti Kup.

A onakvi, ovakvi - vole oni Zelju, ali sve dok mogu izvlaciti iz Zelje. Vole ga, dok god imaju koristi od njega.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:08 pm

Sta kaze Starcevic:
Koliko trebamo/moramo kupiti ulaznica za revans,
i po kojoj cijeni?
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:11 pm

Imam osjecaj da bi ovaj Mehremic na krilu bio paklen igrac. Brz, dug korak, ima muda krenuti, bas bas prodoran. Zna uputiti i dobar centarsut. Sto se defanzive tice, tu je igrac manje, al eto kao krilo bi mogao pomalo zasmetati i nazad. Anel Sabanadzovic igrac utakmice!! Bravo majstore, a ublehi na klupi svaka cast za ove mizerne minute ovom dragulju. Nek te stid i sram, UBLEHO!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:14 pm

ta korist, to je šaka ljudi. koja utiče na više od toga, ali nebitno. u pretežnom broju, mi smo naprosto pogubljeni.

mi 2003. tjeramo amara zbog "sportskog neuspjeha". da bi 2009. čekali k'o ozebli sunce da se vrati. da bi 2013. nakon pet trofeja u četiri godine 7 hiljada slavilo titulu, jer nije uzet i kup, i jer su bile glasine da je pušten. bilo predavanje igračima na poluvremenu dole u širokom. tad smo bili radikalno protiv takvih šema. danas, pet a ne sto godina poslije, mi smo radikalno za te šeme, do te mjere da neučestvovanje u njima zovemo biti "levat", "ne znaju šta hoće" i "nemaju smjer u sportskom dijelu". da danas otjeramo senada - ja ruku i nogu dajem u vatru da bi za tri godine rekli šta uradismo...

opet kažem, ja bih završio :kafa: ali to ne mijenja poentu.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u sri maj 02, 2018 9:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:14 pm

bogi je napisao/la:
uto maj 01, 2018 11:44 pm
Dobijamo sutra, pazi teorije zavjere
Otkako sam imao ovu djevojku, samo smo slobodu dobili, a na taj dan smo se bili posvađali nešto, skontao sam da ako imam nju Željo ne pobjeđuje, mala dobila pedalu sad će Željo 5/5 niz napraviti :D :ganja:
1/5
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:16 pm

Pogubljeni smo kao nacija, a ne kao navijaci. Cak, sta vise, kao navijaci smo tako - simpaticni, kako se sve okrece i krece.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:18 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sri maj 02, 2018 8:47 pm
Osmankovic iz utakmice u utakmicu pokazuje da se moze ozbiljno racunati na njega
Odlican je Kemo, nosi se ravnopravno sa svim gorostasima PL BiH, dobio je na samopouzdanju, nema panike kod predaje pasova i kada protivnik igra pritisak na nasu odbranu. Naravno, nije jos na nivou Bogicevica sto se tice preuzimanja inicijative kod pocetka akcije, ali zato je tu valjda Bogi. Ja sam prezadovoljan njegovim napretkom, prosle sezone odigrao jednu utakmicu kada se sjetimo. Sezonu je poceo dobro, ali desio se peh protiv Mladosti, onda povreda skocnog zgloba u prvom derbiju koja je sigurno uticala na njega.

Dobili smo ove sezone njega, Sabana, Hajdara i sasvim neocekivano - Zajmovica. Mislim da je taj momak sve nas pozitivno iznenadio.
Ponavljam opet, bit ce izuzetno tesko u revans susretu, pogotovo sto se tice sudjenja. Bit ce grube igra, ali odgovoriti na to kao sto smo danas borbeno igrali. Bez toga i bez trke nema hljeba. Danas Blagojevic uzeo milion lopti, nevjerovatno je sta covjek radi, strasno bitan igrac u nasem veznom redu. I Sabanadzovic je bio odlican, razmislja brzo i odmah ide na dupli pas. Falio nam je i on dosta i sada se i to dokazuju sve greske forsiranja istih 11 igraca. Saban i Hajdar su trebali imati podjednaku minutazu kao na jesen. Nakon sto se Zec vratio, sada imamo opciju i da se izvrsi rokada, pa ga stavis u vrh napada, da svojom brzinom proba pobjeci protivnickoj odbrani. Ali sta je bilo, bilo je. Iskusili smo tragicnih utakmica, ali imamo jos bitki pred nama. Sada u Bijeljinu po pobjedu, pa onda da dignemo i taj trofej kupa. Ko god kaze da je taj trofej nebitan, nije dobar nimalo. 'Navijaci' Zelje...

Samo je bitno rotirati sada opet protiv Radnika. Ocekujem Ubiparipa, Ramovica, Projica, mozda da neke minute dobije i Modic, zasto ne.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:19 pm

ove seljačine i papčine ne bi znale da su odrađene. mislili bi pošteno su izgubili :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:21 pm

Revans docekati kao da je ova utakmica zavrsena 0:0, pamet u glavu konacno. A sto se tice Radnika vidjet cemo kakvi ce biti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:22 pm

Hajd sad dobiti Radnik...u Mostaru X2..da opet mi bolesnici dodjemo na svoje :D
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:23 pm

u Krupi nikako ne smijemo igrati povuceno kao Krupa danas. od prve napasti i igrati za gol vise. u takvoj nas utakmici ne mogu pobjediti sa vise od dva gola razlike.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:25 pm

Lijepo je doći na novi stadion,na novu tribinu,vidjeti nov teren,prcati pitare zbog svega toga i sl. Ali to su sve dogadjaji koji pune tu istu tribinu i stadion 1-2x.
Hvala Misketu na svemu,a prvenstveno jer nas je spasio kolapsa u finansijskom smislu,jer smo bili na rubu toga da budemo gori od komsija kojima niko nije javio da su se ugasili,tako da mi ne idemo silaznom putanjom,jer ne mozemo,već idemo ravnom linijom sa tendencijom nastavka te ravne linije,ako uprava ne dovede fkt nekoga ko ima veze sa fudbalom.
Svaka cas Papcu,kao covjeku i kao igracu,ali sta je on uradio? Vranješ,Merhemić,Hadzic,Kajkut... su sad za sad zalutali u Želju.
I da se ne lažemo nismo otišli u evropu,jer nismo imali ni igre ni trenera,a liga nikad gora,te godine,pa smo godinu kasnije sa "demagogom ćelavim" popusili titulu sa 5bodova prednosti 3 kola prije kraja,ove godine je takodjer pusimo na slican nacin. I nemamo mi suho zlato u 4 juniora,vec imamo 1 koji igra i gubi se već,mada je sad za sad naj obećavajući,citaj hajdarević i ostalu trojicu koji igraju po potrebi,a svi zajedno trebaju jos pure jesti dok ne dodju na nivo nekih predhodnih juniora...Citaj Ara,Baja,Amir...

A neka neko sad iz kluba izadje pred novinare,pa ih utiša i natjera da sjede ko picici,a ne da pisu bljuvotine,pa neka izadje pred sudije i kaze:"necemo izaci dok svi nasi navijaci ne udju na tribinu",neka izvede najboljeg igraca u 20toj min igre zato sto mase rukama,ja prvi nikad vise necu reci AMAR OSIM.
U protivnom smo naje.bali,nastavljajuci ovaj trend odabira struke,a on da se konačno dokaže kako funkcioniše kad ima odličnu upravu iza sebe.
Miske,Tito si za PDV,sponzore i mjesalicu,ali u sportu si kao i većina stručnjaka sa stadiona,dovedi najboljeg i sameljite sve zajedno!!!
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:25 pm

Treba biti realan i reći ida je pravo nevrijeme nešto prije utakmice kumovalo posjeti i sigurno odbilo možda milju ljudi. Kako god na samoj tekmi idealni uslovi za igru.Na sjeveru sam zadnji put bio protiv Radnika prošle polusezone u zadjem kolu i evo danas. Borbena igra, dosta više zalaganja nego na nekim prethodnim tekmama. Suđenje kriminalno, nedopustivo. Dobro je da smo dali dva gola a nismo priimili ni jedan, Onaj nam teren u Krupi nikakako ne odgovara kad je toplo i sunce, uvijek imamo problema tada.S jednim golom u revanšu mislim ds je kup naš. Adi, koji je to samo kralj, he he, kako ga je raja ložila danas!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:28 pm

možda da mi inače ložimo igrače da budu bolji, pa i iz zajebancije, da bi i bili. da bi više došlo do izražaja to malo što umiju, a ono što ne umiju da malo pokriju borbenošću. kao danas s tim adijem. možda. hajd' ga znaj.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:30 pm

gavran je napisao/la:
sri maj 02, 2018 8:28 pm
BlueSide je napisao/la:
sri maj 02, 2018 8:20 pm
nookey je napisao/la:
sri maj 02, 2018 8:06 pm
Pobjeda i dvije stranice ispisane na temi. Mamice vam se naje.bem placenicke fol Zeljini navijaci, pizde gdje su sad milioni nickova da nam stvaraju oci? Napusite se lakapo smradovi...
:palacgore:

Prvo sto sam primjetio 20-tak postova napisano a poslije prosle sigurno 4X vise za isto vrijeme...
i naravno mnogi nickovi nam fale danas ;)
Tu sam ako mene prozivas
:rofl:
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:31 pm

BlueSide je napisao/la:
sri maj 02, 2018 9:30 pm
gavran je napisao/la:
sri maj 02, 2018 8:28 pm
BlueSide je napisao/la:
sri maj 02, 2018 8:20 pm


:palacgore:

Prvo sto sam primjetio 20-tak postova napisano a poslije prosle sigurno 4X vise za isto vrijeme...
i naravno mnogi nickovi nam fale danas ;)
Tu sam ako mene prozivas
:rofl:
Gavran je najveci pljuvac ovdje. Navija za antene, a ne za Zelju!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 02, 2018 9:32 pm

ChWilla je napisao/la:
sri maj 02, 2018 9:14 pm
ta korist, to je šaka ljudi. koja utiče na više od toga, ali nebitno. u pretežnom broju, mi smo naprosto pogubljeni.

mi 2003. tjeramo amara zbog "sportskog neuspjeha". da bi 2009. čekali k'o ozebli sunce da se vrati. da bi 2013. nakon pet trofeja u četiri godine 7 hiljada slavilo titulu, jer nije uzet i kup, i jer su bile glasine da je pušten. bilo predavanje igračima na poluvremenu dole u širokom. tad smo bili radikalno protiv takvih šema. danas, pet a ne sto godina poslije, mi smo radikalno za te šeme, do te mjere da neučestvovanje u njima zovemo biti "levat", "ne znaju šta hoće" i "nemaju smjer u sportskom dijelu". da danas otjeramo senada - ja ruku i nogu dajem u vatru da bi za tri godine rekli šta uradismo...

opet kažem, ja bih završio :kafa: ali to ne mijenja poentu.
Ja nisam da se zavrsi, nit cu kad bit.
Bitno je nesto ostvarit i lijepo se osjecat, a kad bi znao da je to ostvareno mutnim radnjama, ne bi bio sretan i ne bi se lijepo osjecao.

Na kraju krajeva, koji ce mi kc takva titula. Kao da se kitim tudjim perjem.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 241 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija