Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:03 pm

Evo na BHT Baka gost, bas me interesuje sta ce reci za ruku Hajdarevica.

Boga ti ***** sve cine da opravdaju ruku.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
AdoBistrik
Postovi: 6
Pridružen/a: ned apr 29, 2018 12:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:18 pm

Treba težiti ka sličnim tekstovima, nadam se da ćemo uspjeti...Taj famozni uspjeh kolektiva kojeg mi trenutno nemamo par godina. Konstatno trovanje i svađe i tjeranja, što prije nije bilo..
slika
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:30 pm

Kakav je uhljup ovaj Dogan, hvala Bogu pa nema više veze sa našom ekipom. Smetljar. Napucan u ruku, prinove, smradu možeš samo komentarisati.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:41 pm

slika
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:41 pm

Ljigo mali celavi korumpirani.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:41 pm

Sad će dogan imat posla za prvi maj
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:48 pm

Prosla titula penal, ova titula ruka...
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:52 pm

Boro na drogama, kaže čista ruka, smirio loptu napravio sebi šansu.
Pljačka.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:55 pm

AdoBistrik je napisao/la:
ned apr 29, 2018 10:18 pm
Treba težiti ka sličnim tekstovima, nadam se da ćemo uspjeti...Taj famozni uspjeh kolektiva kojeg mi trenutno nemamo par godina. Konstatno trovanje i svađe i tjeranja, što prije nije bilo..
slika

Jedino sto je bilo pozitivno tad je sportski rezultat. Ne znam koliko imas godina i koliko se sjecas stvari iz tog perioda. U tom periodu smo pokupili skoro sve najbolje igrace iz BiH, kad je Amar bio trener naseg kluba prvi put, dolaze evropske tekme i razni likovi uzimaju novac od kluba, tu mislim na tekmu sa Newcastlom i novac od karti sto je zavrsio u ko zna sve cijim dzepovima. Tad postizemo historijski rezultat zahvaljujuci prvenstveno Amaru Osimu, poslozio je ekipu na najbolji moguci nacin. U ligi nam nema ravnih osvajamo i titulu i kup. Umjesto da klub dalje napreduje isplivalo je na povrsinu mnogo losih stvari koje je uprava tadasnja radila sto je u konacnici i dovelo do milionskih dugova, raznih tuzbi itd. Kasnije se to nastavilo i onda smo usli u onaj tmurni period kad smo se i za opstanak borili. Da se tad radilo profesionalno kao danas, vec bi Grbavica bila izgradjena i onda bi novac samo ulagali u igracki kadar i dalje napredovanje kluba..

Moraju svi shvatiti, kad imas dobre temelje kluba, rezultat ce doci kad-tad, ali ce doci i samo je tako moguce da klub uistinu dalje napreduje i raste. Sve ostalo je kratkog vijeka, sto smo se mogli uvjeriti nazalost i na nasem primjeru u blizoj proslosti.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:02 pm

Sta je rekao Boro? Nisam dalje gledao, nisam mogao. Mater im ***** klosarsku.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:08 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned apr 29, 2018 11:02 pm
Sta je rekao Boro? Nisam dalje gledao, nisam mogao. Mater im ***** klosarsku.
Ma reko cista ruka, trebala se prekinut igra, greska sudije.
 
AdoBistrik
Postovi: 6
Pridružen/a: ned apr 29, 2018 12:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:09 pm

@brko, temelji osvajanja trofeja nisu u građenju bilo čega. da se razumijemo treba praviti, al za dvije godine se nisi pomakao. čak si izugubio izgleda drugu titulu za redom. to nije ništa dobro, vjeruj mi. isto kao što nije bilo dobro kad smo ranije osvajali trofeje, a pare nismo ulagali kako treba. al si tad bar imao trofeje, sto je za sportski klub prijeko potrebno, pogotovo kad je Željo u pitanju.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:12 pm

Dobro vecer. Mozemo li pokrenuti peticiju da se srusi istocna tribina jer mi nismo gradjevinska firma da bi gradili svoj dom. Korov na istoku je uslov za titulu, deponija ispod zapada je uslov za titulu.. Srusite tribinu !

Naravno, pobrisati sve fotografije parole koja glasi: "Od slijedece godine historija na Grbavici ce da se pise, europske utakmice na Kosevu ne zelimo igrati vise."

Titule su se osvajale dok smo gore igrali europske utakmice. Srusite istok i porucite dva-tri kamiona smeca da pospemo za srecu !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:16 pm

Iscrpnim analizama smo zakljucili da su antene donosile srecu nasim igracima i samim tim je sportski rezultat bio mnogo bolji. Stoga zahtjevam da se antene vrate u sto kracem roku izmedju sjeverne i istocne tribine.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:19 pm

Generalni je za sve kriv
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:25 pm

Ne znam koliko je tacna informacija ali sam cuo zasto dosta raje krivi istok za neosvajanje titule. Naime, onog trenutka kada je objavljena vijest o gradnji istocne tribine, potpisali smo ugovor prema kojem nam je zabranjeno da osvojimo titulu.
Tek sada shvatam i apsolutno podrzavam sve one koji krive tribinu jer titula nije osvojena.

Mi nismo gradjevinska firma, prestanite graditi nas stadion ! Dosta je bilo !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:26 pm

http://sport1.ba/premijer-liga-bih/vide ... eva/117135

A u tekstu nigdje ni riječi o dva nedosuđena penala za Radnik. Naravno, da je kontra bilo bi "Sarajevo drastično oštećeno u duelu protiv Radnika", "Do kada više" i pisale se neke kolumne
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:33 pm

AdoBistrik je napisao/la:
ned apr 29, 2018 11:09 pm
@brko, temelji osvajanja trofeja nisu u građenju bilo čega. da se razumijemo treba praviti, al za dvije godine se nisi pomakao. čak si izugubio izgleda drugu titulu za redom. to nije ništa dobro, vjeruj mi. isto kao što nije bilo dobro kad smo ranije osvajali trofeje, a pare nismo ulagali kako treba. al si tad bar imao trofeje, sto je za sportski klub prijeko potrebno, pogotovo kad je Željo u pitanju.
Temelji jesu u gradjenju. To je osnov za dalje napredovanje kluba.

Kako se nismo pomakli? Da li znas da smo sad finansijski stabilan klub, da placamo milionsku cifru za porez, pored toga redovno servisiramo dug prema drzavi, pored toga se izgradio istok i tu se nije stalo ide se na dalje projekte, ubrzo cemo imati i moderan teren, krov na istoku, dobili smo i generalnog sponzora poslije toliko vremena, razmislja se ozbiljno i o trening kampu itd. Prije 3 godine ako se ne varam nismo izborili evropu a finansijski smo godinu zavrsili pozitivno.

Haj mi iskreno reci sta smo mi imali od tih dominacija u Amarovom prvom i drugom mandatu, kad se klub vodio na amaterski nacin i umjesto da se dalje napreduje nakon titula mi smo tad grcali u dugovima i tuzbama. To nije greska Amara da me ne shvatis pogresno, nego Amar nije imao dobru podlogu iza sebe, da njegovo umijece dodje do jos veceg izrazaja. Sve je to lijepo, titule, dominacija, zbog toga se i igra fudbal ali ako klub nije uredjen dobro i nije na dobrim temeljima dzaba ti sve titule svijeta kad ti je bliza buducnost crna. Zamisli sta se tad desavalo, osvojis titulu i klub ode u finansijsku dubiozu, pa svako normalan bi se zapitao da li je to normalno..

Ja prvi kritikujem zestoko nas sportski dio i to se treba popraviti. Mnogo je gresaka tu bilo. Necu nikad zmiriti na greske u bilo kojem segmentu kluba, na greske treba ukazivati i traziti da se ispravljaju..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u ned apr 29, 2018 11:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:34 pm

slika
Nedostaje ovo ! Da sam samo znao da ce nam ovo zabraniti da osvojimo titulu, opasan dinamitom bih krenuo ka bageru.
Mi nismo gradjevinska firma !

Da samo Real Madrid i Perez znaju da nisu gradjevinska firma te da bi osvojili titulu ove godine da nemaju onakav stadion, momentalno bi ga minirali.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:39 pm

cikazubo je napisao/la:
ned apr 29, 2018 10:41 pm
Ljigo mali celavi korumpirani.
Malo poštovanja prema hadziji ne bi bilo na odmet.
Sta je slagao, sta je pogrešno rekao?
Znas li koliko je momaka izašlo iz OP dok je on šef bio? Željo je milione zaradio na njegovom radu sa mladima.
Alihodzic preuzeo, Akademija nas presisala na svim uzrastima.
Vidim Boro rekao da je trebalo zaustaviti igru i dosuditi indirekt za nas.
Radniku 2 penala nisu svirana :lol:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 187 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija