Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:20 am

Al fakat, za koga je Adzem trenercina? Egoizam i prepotentnost bez pokrica. Kad on poslije 4 ocajne utakmice, u petoj ocajnoj kaze danas nas nista nije islo, ti veze nemas.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:23 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned apr 29, 2018 7:30 am
Ma iskreno, ako ćemo u ovom našem blatu tražit trenera, to osim svemogućeg, može samo Vinko.
A ako će se dovoditi neko drugi odavde, pa daj brate da izginemo do kraja sa Adom, jer je opet trenerčina za sav ostali jad iz naše lige.
Sa europskim trenerima nemam nikakvu vjeru u bolje, jedino ako je sa ovih naših prostora pa da poznaje malo bolje situaciju.
Adžem trenerčina? Ma daj, ne lupetaj. On mora ići. Poređenje jedno. Slavko je imao lošiju ekipu i borio se za prvo mjesto s boljim Zrinjskim. I on je otišao (i trebao je, da se razumijemo). Neka Papac sjedne i dobro razmisli ko bi mogao nas preuzeti.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:29 am

Ako neće Osim,ne dirati Adzema. Slavko Demagog,je dobio šansu,zašto ne bi i naše dijete dobilo šansu?
Vrijeme je da prestanemo degradirati svoje,a uzdizati tudje,neisprobano i polovno...
Sve sto smo ikad postigli,to je sa našim vojnicima!!!
Svakako smo popušili titulu,bar 95%,da je tako. Neka uzme kup i ide sam u juniore,naravno sve to ako neće moliti brku da se vrati.

Btw. sve smo ostalo isprobali i ne ide,valjda im je jasno,da im treba "IME" u klubu,da nam prestanu pjevati po svlacionicama,da nas prestanu razvlačiti po novinama i da nas prestanu jeb.ati gdje stignu i kako ko hoće. I naravno da sta osvojimo,a ne da postavljamo rekord,osim najtrofejnijeg,sa najviše drugih mjesta...

phpBB [video]
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:32 am

Slavko koji je otjeran dan pred pocetak prvenstva je dobio sansu? Adzem drugi put na klupi Zelje i nije dobio sansu?
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:34 am

Protiv Krupe ako Adžem ima imalo klikera u glavi, na gol Kjosevski, zadnja linija ista, osim što bi ProjOvić išao na lijevog beka, vezni red Šaban, Blagoja i Ramović, krila Zec i Zajmović, napad Vojo. 'ebite me ako ih ne bi uzeli minimalno 2-0. Al' k'o da gledam, isti sastav kao protiv Zrinjskog.
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:37 am

exbabilon je napisao/la:
ned apr 29, 2018 10:32 am
Slavko koji je otjeran dan pred pocetak prvenstva je dobio sansu? Adzem drugi put na klupi Zelje i nije dobio sansu?
Slavko je trebao biti otjeran u istom ovom periodu,gdje je bio u boljoj poziciji od Adzema,a popušio titulu.
Jeste dobio je Ado svoju šansu 2x,nije je iskoristio. Već smo izgubili titulu,koja je poenta zamjene trenera sad?

Previše smo se mi ogriješili od svoje ljude koji su prošli put od juga,šljake,terena,pa do klupe...
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:43 am

Jos su 3 kola do kraja, nama su ostale samo teoretske sanse za titulu, citaj vec smo je izgubili.
Prosle sezone smo 3 kola do kraja bili 4 boda ispred Zrinjskog i vec planirali slavlje pred Vjecnom vatrom.

Slavko je ubleha, daleko mu kuca od Grbavice bila, ali ne vidim fakat cime je Adzem zasluzio neku novu sansu.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:46 am

Ako hocemo evropskog trenera a da poznaje nas mentalitet to je onda Bazdarevic. Moze biti i trener iz BiH ili iz regiona isto, ali mislim tesko je i njima razumiti specificnosti nase publike. Kad nam ovaj neki lik iz australije govori koji od nasih igraca ima kvalitet onda pazljivo slusamo, a covjek bez nekih referenci. Bazdarevic bi bio nama koristan jer je radio na vecem nivou. I on bi mogao viditi ko od igraca moze nesto vise. Ne znam je li moguce, ali mislim da bi korisno bilo angazovati Besliju u nekoj ulozi. Vidim potencijal u njemu.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 10:53 am

Bazdarevic, prije svega veliki gospodin i covjek, sarajevska raja rado bi volio da dođe. Ali generalno mi smo nezrela sredina, bojim se da njegov autoritet ne bi imao snagu ovdje, covjek bi ovim nasim kamenjarima od igrac prikazo neku metodu treninga ovi bi ga ismijavali i bojkotovali kao slovenca, a na kraju bi se pokazalo da je to dobro ali ne mozes ti idiotima objasniti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:01 am

Ma kakav Baždarević, svaka njemu čast kao Željinoj legendi, ali što se tiče trenerskog umijeća lik je ostao u 80-im godinama. Imaš igrače klase Džeko, Pjanić i tebe ponižavaju ''velesile'' tipa Kipar. Neka hvala.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:09 am

voltron30 je napisao/la:
ned apr 29, 2018 11:01 am
Ma kakav Baždarević, svaka njemu čast kao Željinoj legendi, ali što se tiče trenerskog umijeća lik je ostao u 80-im godinama. Imaš igrače klase Džeko, Pjanić i tebe ponižavaju ''velesile'' tipa Kipar. Neka hvala.
A sta smo to mi? Nivou srednjeg tima njemacke 3. lige. Jeste, imas te igrace ali u kakvoj su formi te nase zvijezde bile u tom momentu? Covjek je barem osvojio Kirin Kup savladao Dansku, Japana u finalu. Dodje neki lik sa skroz skromnom karijerom iz Australije, soli pamet, a mi ga slusamo kao da je Hoeness. Za nas rang je meni Bazdarevic dobro rijesenje.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:14 am

storm_raider je napisao/la:
ned apr 29, 2018 6:57 am
igla je napisao/la:
ned apr 29, 2018 12:07 am
Odović - yebo autoritet trenera kojem se djeca mogu da unose u facu, doveo Livaju i Diattu, nije on loš stručnjak, ali sa ovom bagrom moraš biti pakaš, to Oda nije nažalost.
Uh, nemoj tako o Odovicu molim te...
Ma šala je ovo, za sve sam pisao šta mislim da bi im bilo, a ja bih Odu sutra vratio da se pitam. Nije trebao otići ni prvi put.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:16 am

Adžem trenerčina?
Hiljadu upita izvučenih iz konteksta.
I jeste trenerčina ako mu je konkurencija vlado, slaven, bonić, nedim i ostali jad koji se vuče od kluba do kluba.
Baka je ku.rac od trenera isto tako.
Sablić je moderniji ali sigurno bi i ovde naišao na rupe i dobio bi nogu.
Trenutno, za koje znam, da će nas unaprijediti su Amar i Vinko.
Ovo ostalo bi bilo samo još jedno potrošeno trenersko ime bez rezultata. Onda komotno i mene mogu izabrati ko šefa. Daj im ševe za zagrijavu, desetak minuta trčanja, šutevi na gol nakon duplog i podijeli im markere da igraju na dva gola.
Ili plati i dovedi nekoga ko zna, ko ima muda veća od koeficijenta inteligencije, ili ne diraj ništa kad smo i ovako u kur.cu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:21 am

Od ovih nabrojanih, Meša ili Sablić.
Meša jer bi bio bolji na ovom nivou, jer je vodio nešto, jer je ime kod nas i njegova riječ bi bila teža za igrače.
Eto Blaž je trener evropski, logično nije, ali je ime na ovim prostorima i vjerujem da je veći autoritet nego kod nas Adzem.

Sablić jer mi se čini da ima smisla o fudbslu, Široki nije lako voditi, a igra čovjek jednostavno.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:30 am

Reprezentacija je mnogo veci nivo od ovog i drugacije se trenira. Jedino sta me kod Bazdarevica brine jeste autoritet.
Marinovic je izbor na kojeg bi ja pristao, ali ima obaveze u repki. Sto se Sablica tice, izvlaci maksimum iz ogranicene ekipe, ali ne znam kako bi se snasao ovdje. Ali da ima znanje - ima, i mislim da bi odlicno promovisao Atletikovce, igrali bi napadacki fudbal. Ko god da dodje, treba promovisati jos kojeg juniora, dovesti nekog talentovanog iz nizih liga, ostaviti par nosioca igre, dovesti 2-3 pojacanja za prve postave i na zdravim temeljima praviti ekipu. Za mnogo toga se treba pitati Papac. Kako ce se snaci, ne znam. Kratko je ovdje, pa ga ne mogu ocjenjivati, ali ocekivao sam vise po pitanju njegovog odnosa sa Adzemom, jedino da je Adzem toliko tvrdoglav, pa da nece da slusa nikog...

Sto se Adzema tice, mislim da je imao sanse i dovoljno. Jedino da se uci kod nas, a nama to ne treba. Ako zeli, neka trenira neku drugu ekipu, pa neka jos uci, mozda dodje na nivo koji nama treba. Za trenera ne treba stediti, treba nam sada dobro i kvalitetno rjesenje.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:36 am

adžem vam je sve isto k'o ono što ste pobrojali. on zna loptu. ali ga je ubilo "moramo uzeti titulu".

sablić i žižović isto znaju, sto posto. ali ne bi ni oni mogli sa nama.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:39 am

jedino mislim da se mešu neopravdano pljuje SA NAŠEG NIVOA. on je po meni sa reprezentacijom odradio tanak, više loš nego dobar posao. ali reprezentacija je desetak puta veći nivo. i ulazak u prvu francusku s relativnim autsajderima je mnogo veći nivo, naš najbolji strijelac ode u drugu i ne može da igra. a mućke i igranke u i oko reprezentacije su također još mnogo gore nego ovdje.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:42 am

Meša ili Amar nek izaberu
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:45 am

ako je Baka za ove hadalje iz saveza Bog, a jeste, sta je onda Mesa!?

trebaju na zeljovci poput njega i sigurno nam mogu pomoci.

Mesa, Adzem, Oda i Maca na klupi a Papac u ulozi SDa.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 11:46 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned apr 29, 2018 11:45 am
ako je Baka za ove hadalje iz saveza Bog, a jeste, sta je onda Mesa!?

trebaju na zeljovci poput njega i sigurno nam mogu pomoci.

Mesa, Adzem, Oda i Maca na klupi a Papac u ulozi SDa.
Fantazija :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, MiroslavKruzik i 227 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija