Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 10:59 pm

Bergeron je napisao/la:
sub apr 21, 2018 10:55 pm
Jedno hipotetsko pitanje... Recimo uprava kontaktira Amara, on zatrazi neki basnoslovan iznos da nas preuzme (sto, bez uvrede, poznavajuci njega, a i to da je radio vani za ogromne cifre, uopste nije nemoguce, a treba uzeti u obzir i to da smo realno u dubokim govnima sa velikim ocekivanjima) sta onda, da li bi se trebalo izdvojiti i posto-poto dovesti on ili traziti drugu opciju?
Ja bas mislim da on klubu ne bi trazi neke velike pare radi njegove proslosti sa klubom, naravno oca, ali bi ipak trazip da da se on pita za neke stvari i da mu se niko ne petlja.

Nije njemu novac na prvom mjestu, barem tako mislim.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:03 pm

Bitno je sada dati podrsku upravi i Adzemu. Trebaju je. Nista jos nije gotovo
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:03 pm

Opet pitam ima li boooma. Adzeme vrijeme je
Alea iacta est!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:04 pm

Braco moja lijepa, nema predaje, idemo do kraja. Ili bos ili hadzija.
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:06 pm

Grbavica je napisao/la:
sub apr 21, 2018 10:58 pm
Ja ovo sa Mehremicem ne gledam kao inat, nego bas suprotno. Adzem je svjestan da ovaj nije bas to sto nam treba, ali sam siguran da je njegov problem psiha i da ovim "guranjem" pokusava da ga "podigne". Medjutim, ekipa mora biti jaka psihicki da pomognu jednom clanu te ekipe da psihicki ojaca. Nasi to nisu, grohnuli su psihicki i to je rezultat. Cak i neki igraci koji su trebali da povuku ekipu kao Vranjes su potonuli.

Licemjerno je psovati Projicu, nazivati ga svakakvim imenima, a onda ga predstavljati kao igracinu. Pljuje se pa lize. Ne ide.

Druga stvar. Ado je nas. Nijedan trener u prethodnom periodu nije vrijedjan ovako. Nijedan! Pogotovo ovako nisko i od samog pocetka. Adzem nije imo podrsku ni kada je dosao na klupu. I svaki kiks uslovno receno je docekivan na noz. Mislim da to nije zasluzio. Napravio je dosta gresaka, manjak rotacije, forsiranje Kajkuta, Hajdara. Ali psovke nije zasluzio.
Amara volim ko oca svog ali ako mi mozemo samo osvojiti trofej sa njim onda mozemo klub ugasiti najkasnije za 30-40 godina jer ni on nece vjecno zivjeti.

Mene samo interesuje sta kaze kondicioni trener za koji smo sada sport spremni?
na kraju krajeva je svejedno. šesti trener radi isto i pada na istom. neki su bili naši, neki nisu, neki mlađi, neki stariji, neki ofanzivniji, neki defanzivniji...ali kod nas je sve to isto.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:06 pm

Grbavica je napisao/la:
sub apr 21, 2018 10:58 pm
Ja ovo sa Mehremicem ne gledam kao inat, nego bas suprotno. Adzem je svjestan da ovaj nije bas to sto nam treba, ali sam siguran da je njegov problem psiha i da ovim "guranjem" pokusava da ga "podigne". Medjutim, ekipa mora biti jaka psihicki da pomognu jednom clanu te ekipe da psihicki ojaca. Nasi to nisu, grohnuli su psihicki i to je rezultat. Cak i neki igraci koji su trebali da povuku ekipu kao Vranjes su potonuli.

Licemjerno je psovati Projicu, nazivati ga svakakvim imenima, a onda ga predstavljati kao igracinu. Pljuje se pa lize. Ne ide.

Druga stvar. Ado je nas. Nijedan trener u prethodnom periodu nije vrijedjan ovako. Nijedan! Pogotovo ovako nisko i od samog pocetka. Adzem nije imo podrsku ni kada je dosao na klupu. I svaki kiks uslovno receno je docekivan na noz. Mislim da to nije zasluzio. Napravio je dosta gresaka, manjak rotacije, forsiranje Kajkuta, Hajdara. Ali psovke nije zasluzio.
Amara volim ko oca svog ali ako mi mozemo samo osvojiti trofej sa njim onda mozemo klub ugasiti najkasnije za 30-40 godina jer ni on nece vjecno zivjeti.

Mene samo interesuje sta kaze kondicioni trener za koji smo sada sport spremni?
I ja bih volio cuti kondicionog, pisao sam poslije sirokog ako moze ekipa 1921tv da uradi intervju sa njim.
Ovo za Mehremica se ne bih slozio ili onda je trebao imati isti kriterij prema svima. Saban sve kao cuva pa decko ne igra i ispadne iz forme. Projic nije dugo igrao kaze a ti mu nikako ne daje priliku

Imas veci roster ali ga ne koristis, do tebe je.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:07 pm

storm_raider je napisao/la:
sub apr 21, 2018 10:28 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub apr 21, 2018 10:23 pm
storm_raider je napisao/la:
sub apr 21, 2018 10:16 pm


Hoces li doci na novi Jug?

Nikako mi nisu jasni ovakvi komentari. Naravno da Zeljo treba da gradi, i popravlja ono to je njegovo. Nije to bas vezano sa rezultatima, sportski segment ima najbolje uslove u drzavi.
Trebao si ga davno banovat i jos par njih. Dosta igraci sto su nas izjebali , jos ovo da trpimo.
Nije lobotomija,ali bas konj,neorijatelj moras biti i ovo pisat.
Oni su tamo kao branili Adzema sve u nadanju losim rezultatima , da bi mogli pljuvar koga nego upravu. Slicne stvari se i ovde desavaju.
Sve su to navijaci naseg Zelje i umjesto da osudjujemo, trebamo dizati savjest o vrijednostima kluba. Ne zelim da dozvolim da lako gubimo navijace ovdje na forumu, svi su jednako bitni, a razocarani smo svi.

E, sada. Ima li iko ovdje da vjeruje i dalje u titulu ili u Kup?

Vezano za igru danas: odron, veliko razocarenje. Nije nam Krupa kriva, niti Zrinjski ako ih je premirao. Sami smo krivi sebi.
Bitno je napisati pa makar , ali napisati uprava nevalja.
Izvini ali kao obicni navijac gledam ovako prosle godine istok i izgubljena titula znas i sam kako ali drugo mjesto.
Ove teren,gs najavljuje se i krov na istoku,uredjenje sjevera,kontrole ulaza. Finale kupa i jos titula nije izgubljena,plus si promovisao par omladinaca. Znaci da sve izgubis i pogledaas uradjeno ne mozes js nazvati neuspjesnom koliko god to neko htio priznati. Uradjeno je vise u dvije godine nego od 96te.
Titula fali , ali reci za upravu "**** rezultate" moze neko zlonamjeran.
Prosle godine na zimu dovedeni Muhamed Musa igrac Basaksehira,Zakaric,Crnov,Zeba.
Ove godine Stojan Vranjes,Andrej Modic,Hadzic,Mehremic. Ispunjavaju skoro sve zelje trenera , pripreme ovse onde. Sve imaju , Krupa moze sanjati o tome. I kao upravu boli k za rezultate...
Kod nas u sportu treba imati jos nesto o tome necu. Jer ne znam , i mi smo titule osvajali da li smo mutili ? Zasto prizivate Amara ako je osvajao mucenjem, onda i ovi neka pocnu "kupovat". Nemojte ga vrijedjat . Amar Osim je dokaz da se moze i bez namjestanja samo se mora znati trenerski posao.
Koliko su pojedinci licemjerni da likuju za Bekrica. I njega postujem , ali fuj za zadnji period.
Sutra da Amar dodje izmisljali bi da mu ne daju,zato sto je njima interes funkcije i posla u Zelji.
Ispade problem postenja, posteno ili nikako.
Priznali ili ne , mene jede nepravda . Od 11 ekipa, 8 minimalno je draze da Zrinski osvoji. Krupa prije 7 dana nije zeljela centar da predje , a ne da zabije dva gola. Ne jede mene sto nas ne pustaju, nego me jedu igraci. Kako ne vide , ***** im sve pa poginit picke za dres za Zelju. Kako ne vide da odigrajj polusezonu dobru da ce otici u solidnu ligu u Evropi.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:07 pm

Počinje snimak utakmice pa ako neko ima snage ....
イビチャ・オシム
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:08 pm

Šok terapija će dovesti do tog da se na stvari počne gledati pozitivno, jer ako digneš Zrinjskog, bodovno si poravnat.

Ovako je kurcina ogromna.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:12 pm

Ovi trenutni rezultati su vam odraz onih prokletih 3-3 iz Mostara---ja kao rukometni golman sebi hocu muda da pojedem kad primim 3 gola za 4minute..a kamoli fudbal..ne znam bgm..ta utakmica je unistila sve...bolje da smo je izgubili rutinski nekako kao danas nego onako da zavrsi...sad kad skontas jbt da si to dobio kao sto bi svako normalan dobio..cak i sa ovom krizom koje vjerovatno ne bi ni bilo u tolikoj mjeri kao sad,ali eto..bili bi poravnati..i otreses ih na Grbavici i extra...Boze sacuvaj sta su oni dopustili..ali hajd...vjeruj i dalje..ne bih se cudio da sad razvale ove debile u petak i opet jebena nadanja,,i pisanja po nama zadnja dva tri kola...ali idemo jbg :P
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:12 pm

Nije lahko upravi..
Opet su pod pritiskom, i opet valja naći pravo rješenje.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:14 pm

.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u ned apr 22, 2018 2:19 am, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:15 pm

Mi moramo da razumijemo da evropske utakmice dolaze za par mjeseci. I za to se treba pripremiti. Nisam siguran da trenutni ljudi su adekvatno rijesenje za takve utakmice.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:16 pm

slavko je šampion intervjua. nema ko u nekom vremenu nije pao.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Funk
Postovi: 82
Pridružen/a: pon apr 18, 2016 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:16 pm

Kakva podrska? Svi na pocetku sezone kazu da imaju dobre igrace pa i Adzem. Dobili su sve sto su trazili i sad kad nista ne funkcionise kaki treba on se pravi mutav. Majstore ako gubis konce bilje je da idea a sve mi se cini da si izgubljen... Zao mi je zivaca koje gubim zbog vas!!!

Svi mi bi dali podrsku i kad gubimo ali da vidimo borce na terenu a ne ove uspavane ljepotice, lazne sminkere i lazne fudbalere.


Brko je mozda los trener ali ima damu. Mislim da bi Edis ovo priveo kraju bolje nego ova futa.

Sent from my XT1650 using Tapatalk

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:17 pm

privodio je edis kraju, nije prije sto godina nego prije dvije godine. i sve je i-s-t-o. iako su njih dvojica vrlo različiti...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:19 pm

ChWilla je napisao/la:
sub apr 21, 2018 11:16 pm
slavko je šampion intervjua. nema ko u nekom vremenu nije pao.
Dobro, on je mozda jedini trenutno koji ne zna puno, ali ima zvaku. Poenta opet stoji, da pravog strucnjaka jednostavno nemas.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:20 pm

ChWilla je napisao/la:
sub apr 21, 2018 11:17 pm
privodio je edis kraju, nije prije sto godina nego prije dvije godine. i sve je i-s-t-o. iako su njih dvojica vrlo različiti...
Nama treba bolji trener od obadva ako hocemo nesto ozbiljnije. Adzem je meni bolji trener od Edisa, sto rezultati i govore. Edis nije ni Evropu mogao da izbori, ali jeste radio u tezem periodu.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:22 pm

Da smo neriješeno odigrali držalo bi nas u životu jer bi pobjedom u petak bili prvi, a ovako čekati kiks Zrinjskog. Možda sad i proigramo kad nismo prvi sve je moguće. Ali nadam se ujutro da ću pročitati da je Adzem bivši ne zato sto mu Mehremic igra i da je Bogdu on jedini problem vec sto je on jedan primjer zašto se nadam smjeni Adzema.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:23 pm

ChWilla je napisao/la:
sub apr 21, 2018 10:19 pm
fcz je napisao/la:
sub apr 21, 2018 10:06 pm
Predsjednice, direktore, upravo... Bog dragi zna koliko sam uz vas od pocetka, koliko sam bio sretan i ponosan sto moj klub vode pismeni i sposobni ljudi.

Ali pobogu, poslovni ste ljudi, znate sve o prioritetima, strategijama, kurcima, palcima... Preorganizujte se malo i redefinisite prioritete, za ime Boga. Znam, odredili ste jedan pravac i drzite ga se; ali zar je nekakva zamisljena prvobitna strategija zapisana u svetim knjigama pa se od nje ne smije odstupiti? Ako treba prolongirati ostvarivanje nekih ciljeva da bi se sanirao, realno, krah na sportskom planu, uradite to. Svi mi zelimo super stadion, ali vidite li da je on sve prazniji?!? Vidite li da mnogi ljudi koji ZIVE uz Zeljeznicar vise nemaju snage da gledaju kako se nas velikan sramoti? To je najveci poraz, veci i od loseg terena i od evropskih utakmica na lavoru i od praznog mjesta na dresu. Place mi se kad vidim kako ljudi za koje znam da su Zeljovci nad Zeljovcima gube moral. Znate li da su to stvari u kojima ne vaze kruti i hladni principi biznisa? Ima tu nesto malo vise od egzaktnog, emocije su jebena stvar. To kad se jednom izgubi...

Vjerovatno ce me sad neki okarakterisati kao protivnika uprave, zujovca, amarovca, antilobotomca, supka kojem kasni Misketova petoba... Ali zaboli me qrac. Sve sto hocu je da Zeljo bude najtrofejniji i najjaci, a da Grbavica bude puna sretnih, nasmijanih ljudi. Bas kao nekad.
pa nema takvog svjesnog opredjeljenja. nije nikad ni bilo, niti bi ti imao dva miliona više za ekipu da ne praviš i stadion. niti je to, nažalost, garancija da bi tad bio šampion, kad vidimo kako idu stvari, kad mi i ovako imamo najbolju ekipu na papiru. to su sve ljudi navijači kojima je sad isto tako teško. ja bih u jednoj i po rečenici rekao - da "guraju" neće, a nisu uspjeli da budemo bolji toliko da to ne treba. neko će reći levati, budale...ja nemam obraza iako sam sto puta napisao da za "guranje" bar više jesam nego što nisam.
Nisam ni pomislio na "guranje" jer znam da ovi nece ni da cuju za to (iako je recimo premiranje sasvim legalna stvar, ali nebitno).

Ali ne moze me niko ubijediti da se sve podredilo sportskom uspjehu. Niko ziv.

I Jopet - ne zelim da odu. Zelim i nadam se da ce promijeniti prioritete a mozda i taj ultrakorektni odnos prema "sportskom segmentu". Neces naseg covjeka motivisati davanjem odrijesenih ruku. Mi smo Balkanci i nama treba cizma.

P.S. Hiljaditi put - ne znate sta je sve u odnosu Amara i Misketa/uprave i nemojte vise o tome. A i jebes sve ako ne mozemo biti prvaci bez njega.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, ghamaz, Google [Bot], MiroslavKruzik, PlavaDobrinja1921 i 228 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija