Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:23 pm

Dacić.. brz, moderan, baš sličan tip igrača Ramoviću. Nadao sam se da će on biti prva zamjena za Ramu, pored lošeg Zebe, prije dolaska Vranješa ili ti ga Zebe broj 2.
Zašto ni na klupi nije bio? Vranješ je očajan, ali očajan u zadnje tri utakmice.
Je li to sad u srijedu Sloboda barselona pa da izadješ sa istim šablonom ili bar pokušaš nešto promjeniti? Niko ti A poslije meča ne bi rekao. Jer pokušavaš na sve načine, da razdrmaš ekipu.
Nije kasno još. Ali nam treba još luđi niz od onog na zimu.
Ili budi mudonja, ili budi bivši!
ŽELJEZNIČAR IZNAD SVEGA!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:25 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned apr 15, 2018 8:23 pm
AsharaK je napisao/la:
ned apr 15, 2018 8:22 pm
Ma ljudi dragi, nesto je truhlo u ekipi
Najbolji komentar danas
Mnogi od ovih 11 su truhli, ostali su uglavnom samo gnjili, ali ce i oni istruhnuti kako je krenulo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:26 pm

Zajmovic vise driblinga napravio danas nego shishaboi od pocetka sezone
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:27 pm

Ako nas 4000 koji smo bili danas na Kosevu i davali im podrsku kao da igraju kuci nije dovoljna vjera u njih ja ne znam sta vise da uradimo. Titramo im, bodrimo ih a oni sve gori i gori, pa dosta je vise majka mu stara. Oni su prolaznici koji imaju koristi od Zelje, a mi smo bolesnici kojo im svojim novcem sve to omogucavamo. DOSTA JE VISE
Alea iacta est!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:28 pm

Jel' moguce da cemo u 4 utakmice sjebati citavu sezonu? Jel' moguce da su nasi igraci zaboravili igrati, da nemaju muda napasti i ici na 3 boda?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:28 pm

Nije vrijeme da se smjenjuje trener,tacno,ali bez obzira sta Adzem uradi do kraja sezone,on mora ici.Pokazao je svoju limitiranost.Ovdje se mora dovesti covjek profesionalac od glave do pete,covjek koji ce imati odrijesene ruke,podrsku upravu i koji ce u startu odstraniti fudbalske amatere koji ce ga pokusati minirati,jer ima i takvih.Takvom covjeku dati rok od 3mjeseca da vidimo ima li napretka i hoce li nam igravi nauciti osnovne kretnje,jer mi ni to nemamo ljudi moji i to je ono zbog cega nam je fudbal tuga...Kad ste zadnji put vidjeli da je bek protrcao iza ledja krilu i centrirao??
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:29 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 15, 2018 8:23 pm
Prosli derbi na Kosevu Adzem uvodi Sabanadzovica koji nema nikakvog iskustva u seniorima i svi mu cestitaju na mudima i na potezu.

Danasnji derbi, Adzem ne uvodi Sabana koji je iskusniji nego za prvi derbi. A ocito je da nam fali svjezine u sredini i opcenito svjezine. Zasto? Gdje nestadose muda? Jel bas toliko jeben pritisak titule?
Prva izmjena u 69. minuti, druga u 81. minuti i pazi sad, trece izmjene nije ni bilo :o :o :o

Totalno se Ado izgubio.
i sedam trenera sve to isto radi. vrlo različitih trenera...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:29 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned apr 15, 2018 8:23 pm
Dacić.. brz, moderan, baš sličan tip igrača Ramoviću. Nadao sam se da će on biti prva zamjena za Ramu, pored lošeg Zebe, prije dolaska Vranješa ili ti ga Zebe broj 2.
Zašto ni na klupi nije bio? Vranješ je očajan, ali očajan u zadnje tri utakmice.
Je li to sad u srijedu Sloboda barselona pa da izadješ sa istim šablonom ili bar pokušaš nešto promjeniti? Niko ti A poslije meča ne bi rekao. Jer pokušavaš na sve načine, da razdrmaš ekipu.
Nije kasno još. Ali nam treba još luđi niz od onog na zimu.
Ili budi mudonja, ili budi bivši!
ŽELJEZNIČAR IZNAD SVEGA!
Pa evo kod pitara, "mali" Mujakic odlican danas, udje onda mali Mustafic odma je fudbalksi uze na volej s 20 metara lopta prohuja tik pored gola, dok se Saric, Kuzmanovc, Rahmanovic i ostali povlace ko pomije tj. kao i pola ovih nasih danas. I zbog cega se stari trener boji djece, Adzem eto nema ismustva, sezonu i po je trener seniora, al eto Husa koji je neko ime u BiH, Mujakic mu igra jer mu nisu doveli nekog preko grane, a nema muda da ubaci Mustafica i Sabanovica od pocetka.
Suma sumarum: Adzeme djeca su te dovela na prvo mjesto, a okrenuo si im ledja u drugoj polusezoni, muda si negdje izgubio, razmisli malo gdje pa ih nadji i vrati gdje im je mjesto.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned apr 15, 2018 8:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:30 pm

Bar je pokazo muda i izveo Zakaru a ostavio Zajmovica :D
Željezničar ante portas !
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:31 pm

Ovo nije Zeljeznicar.
Podrska do kraja, ali ovo nije moj Zeljeznicar.
DZENO ZAIMOVIC uz Blagog i Graovca jedini koji je htio igrati fudbal, koji je dosao s mudima.Nek vide Vranjes i Zaka na snimku kako igra smijesni slagirant iz Travnika.
Ovo nije sampionski Zeljeznicar.
Volim te Zeljo.Po prolaz u kupu pa se pobiti za Krupu.
Iskljucivo Zeljeznicar, u svakom trenutku.
Moram malo biti strucan i ispovracati se na ulazak smijesnog Kajkuta umjesto Voje i na taj nacin jos usporiti ekipu i zatvoriti tekmu.Kakav mag.
Hocemo titulu.
Modus vivendi !
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:34 pm

Da je muda izgubio, jeste. Kako i zasto, ne znam. Sjetiti se kako smo odigrali zavrsetak prve poluszeone. On ili ne moze ili ne smije ili ne zna da se vrati na to, da ekipu vrati na to. Ako je izbor Adzem ili titula, siguran sam da bi vecina nas izabrala ovo drugo. I sto kaze ChWilla, nece dugorocno to nista rijesiti, ali ako postoji nada da ce taj sok reanimirati mrtvu ekipu u kojoj vise nista ne stima, i pribliziti nas tituli, onda je na upravi da obezbijedi taj sok. Neka dobro razmisle o tome, ja se nadam da razmisljaju.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:35 pm

Mi uvijek u nekim nizovima. Dobrim i lošim.
Raspoloženje u ekipi ko da imamo problem sa štitnom žlijezdom.
 
hrasno
Postovi: 41
Pridružen/a: čet mar 17, 2016 2:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:36 pm

Meni je najvise zao kad imas u klubu Ivicu Osima a neces da pitas za savjet....
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:36 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned apr 15, 2018 8:28 pm
Nije vrijeme da se smjenjuje trener,tacno,ali bez obzira sta Adzem uradi do kraja sezone,on mora ici.Pokazao je svoju limitiranost.Ovdje se mora dovesti covjek profesionalac od glave do pete,covjek koji ce imati odrijesene ruke,podrsku upravu i koji ce u startu odstraniti fudbalske amatere koji ce ga pokusati minirati,jer ima i takvih.Takvom covjeku dati rok od 3mjeseca da vidimo ima li napretka i hoce li nam igravi nauciti osnovne kretnje,jer mi ni to nemamo ljudi moji i to je ono zbog cega nam je fudbal tuga...Kad ste zadnji put vidjeli da je bek protrcao iza ledja krilu i centrirao??
imali smo mi odlicnih partija pod Adzemom. nemoj pretjerivati. nismo prvi bili onako...
kriza je uhvatila sve, pa i njega. a za nju su krivi svi. od nedostatka srece u Mostaru, igraca, trenera do nas samih.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:37 pm

Ovo je zadnji rok da se nesto promijeni. Sta se treba uraditi da se ekipa prodrma, pojma nemam. Ali mora se to uraditi, nema vise prostra za gresku. Kao sto neko rece, mi preokrenuli protiv Radnika sa Elsnerom, Fejzom, Kajkutom, a i u toj posljednoj utakmici smo vec bili pod pritiskom jer smo bili u ogromnom nizu i dosli na vrh tabele. Kako i zasto sada ne ide, pitanje je.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:38 pm

Veca mi je drag nas je momak al je teska karina u igri nogom nabija loptu nekontrolisano svaka zavrsi u rukama pavlovica linijski golman zakuca se za go na kornere ne izlijece nek nesta nasi ucine da nadju drugog trenera golmana ocigledno da Karic ne radi svoj posao kako treba.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:39 pm

Eldar Šehić ili Mehremić?
Eldar Šehić ili Zakarić u kurcasporu?
Dacić ili Vranješ?
Aldin Šehić ili Hadžić?
Zec u rotaciji sa Zajmovićem ili Vojom?
Adžem ili Slavko?
Adžem ili Sablja?
Adžem ili Adžem?
Budi onaj od prošle polusezone.
Ne budi *****.
Titula se ovako ne uzima!
Željo te napravio igračem, i trenerom. Po drugi put ti dao šansu.
Uskrati nas titule uskratio si sebe karijere. Skratio si nama živote.
Sve je u tvojim rukama.
ŽELJEZNIČAR IZNAD SVEGA!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:40 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned apr 15, 2018 8:36 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned apr 15, 2018 8:28 pm
Nije vrijeme da se smjenjuje trener,tacno,ali bez obzira sta Adzem uradi do kraja sezone,on mora ici.Pokazao je svoju limitiranost.Ovdje se mora dovesti covjek profesionalac od glave do pete,covjek koji ce imati odrijesene ruke,podrsku upravu i koji ce u startu odstraniti fudbalske amatere koji ce ga pokusati minirati,jer ima i takvih.Takvom covjeku dati rok od 3mjeseca da vidimo ima li napretka i hoce li nam igravi nauciti osnovne kretnje,jer mi ni to nemamo ljudi moji i to je ono zbog cega nam je fudbal tuga...Kad ste zadnji put vidjeli da je bek protrcao iza ledja krilu i centrirao??
imali smo mi odlicnih partija pod Adzemom. nemoj pretjerivati. nismo prvi bili onako...
kriza je uhvatila sve, pa i njega. a za nju su krivi svi. od nedostatka srece u Mostaru, igraca, trenera do nas samih.
Imali smo,ali ekipa nazaduje i to je los znak kao i krivica trenera.Lose formacije,lose kretnje igraca,ekipa bez agresivnosti i presinga u utakmicama kuci itd.Nadalje,ono u Mostaru je sve samo nije nedostatak srece.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:40 pm

I opet, u isto doba, trecu sezonu zaredom, se okrecemo bespotrebnom nabijanju lopte, a znas da ti gore nema ko primit loptu, nemas target mana. To nisu bili ni Lendric, ni Nikolic, a nije ni Ubiparip...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:42 pm

Tanko danas pravo. Ide anketa za nekih pola sata.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Miso Ensar i 259 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija