Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 1:02 pm

Jovane ove sezone kad igramo nedjeljom kakva je statistika?
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 1:06 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sub apr 14, 2018 5:27 pm
Krupa niti je bolja niti gora nego sto je bila protiv nas gore.. Ne znam sto ocekujete da ce oni izginuti protiv Zrinjskog kada im bas nista ova tekme ne znaci. Boli ih qrac igraju rastereceno i bez motiva dok Zrinjskom gori. Nebi bilo lose nekad biti malo objektivan..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Objektivno da ti kazem da je Krupa sa pobjedom protiv Zrinjskog i sa nadom pobjedom protiv pitara na tri boda od pitara. To znaci da ako pobjede pitare kuci imaju velike sanse da budu cetvrti. To znaci da ko god osvoji kup oni idu u Evropu. Ako uzmemo da su cuvsli igrace i prtiv Radnika onda su mogli biti vrlo lako cetvrti. Zvijezdu su dobili 4:0 i ne znam o kakvom cuvanju pricamo. Objetkivno je i da mi volimo reci da sami osebi odlucujemo i da volimo reci kako pravi sampion pobjedjuje bitne tekme, ali kad konkurent ocigledno ima laksi posao kupovinom ili ne znam cime onda je pravi sampion. Sampion je onaj koji osvoji vise bodova ali mi bi da budemo sampioni samo ako razvalimo skoro sve sa dva tri gola.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 1:09 pm

Sakrit cemo im loptu :ganja:

Ma ja sam glasao za x iz razloga sto je to najcesci rezultat derbija, em smo potanki zadnjih meceva.
Ne bi navijao da se u svakom mecu ne nadam pobjedi, pa makar da je s druge strane Barcelona.

Opcenito gledano, igracki na papiru smo jaci.
Steta zbog povreda, ali imaju i oni suspendovanih i povrijedjenih igraca.

Cinjenica je da se muce sa realizacijom. Dali su 1 gol u zadnjih 5-6 meceva. Realno nema ga ko ni dat. Pored Ahmetovica nemaju napadaca, pa to krpe s Rahmanovice, Velkoskim. Prvi jest povisok i pojak, al nema to sto treba imat napadac i po njih to nije najbolje rjesenje. Velkoski je dosta spor, iako je ( ako se ne varam ) njihov drugi najbolji strijelac, bilo je tu golova iz penala. Sta danas ocekivati? Ahmetovic nije skroz spreman, sumnjam da ce poceti ovako zahtjevan mec jos dodati tome da sve lopte idu na njega i kad je u FULU on se izmori sredinom drugog poluvremena. Vjerovatno tu pocinje Velkoski. Po meni nista opasan igrac, nije mnogo brz da moze pobjeci Bogicevicu na cistom prostoru, a nije ni skocan.

Veca opasnost bi trebala prijetiti sa krilnih pozicija. Razlog tome su djelimicno, losi nasi bekovi i "dobra" njihova krila. Halilovic nije los igrac, pokazao se kao pojacanje, ucestvovao je kod skoro svakog njihovog gola na proljece. Zna opalit i desnom i lijevom. Drugo krilo ako bude Kuzmanovic onda je to bolja varijanta za nas a losija za njih. A da li ce on igrati zavisi iskljucivo da li je Hebibovic spreman za mec. Hebibovic je daleko opasniji igrac od Kuzmanovica. Hebibovic je brz, dosadan, stalno je u nekim sansama, jest da mu treba 3 sanse da zabije gol, a ne sumnjam da ce ih imati pored Adija i toga se po meni najvise treba cuvati.

Nas Vezni red na papiru daleko jaci. Nas upitnik je Blagi tj. upitnik je njegova forma poslije ove bolesti. Ako on bude na nivou imat cemo primat u sredini.
Nama je dobro dosla ova suspenzija Stanojevica, ne sto je on neki majstor s loptom i igracine vec zbog tog sto lik kao da igra UFC. Najgrublji igrac, seljacina teska, laktovi, klizeci, i njegovim izostankom toga nece biti na sredini a znamo kako nasi znaju reagovati kad ih neko udari ( pokupe se i ne uzvrate istom mjerom ).

Mi moramo preuzeti prednost u sredini i na tome zasnivati nasu igru i pokusati doci do pobjede. Ako nam stoperi budu imali najvise loptu u nogama i ne budemo imali rjesenja kod prenosa lopte sa nase na njihovu polovicu, onda cemo gledati tekmu kao ove zadnje dvije i neminovan ce biti poraz.
Naprijed nemamo Ramovica koji se odlicno ubacivao i krizao s Vojom sto nam je i donijelo prednost u zadnjem derbiju. On brz na njihovu losu odbranu.
Od Zakarica nista posebno ne ocekujem, smijem se usuditi reci da ce Zaim po mom misljenju bolji biti. Prosli derbi na Kosevu je dobro odigrao.

I za kraj. Nas kljucni igrac ce biti Vranjes. Mislim da bi on ovo danas mogao rijesiti. Ima iskustvo, ima znanje, ima muda.
Hajde Stojane :D

Sretno nam danas. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 1:12 pm

AsharaK je napisao/la:
ned apr 15, 2018 12:51 pm
**** mater kad iznenade
Oni zaista i jesu takva ekipa. Kad se ne vjeruje u njih pobjede pitare,razbiju 3 puta Siroki. Vode 0-3 u Mostaru. A cim imaju breme favorita oni su karine .
Samo danasnja pobjeda bi mnogo toga usmjerila ka pozitivnom. Ostvariti je kako god znamo. Zbog nas samih,zbog jadova koji stimaju,zbog komsija koji ne zive svoj zivot vec tudji. Mi smo sada jako puno izgubili na sirini. Nema Sinana,nema Zeca,imas dva nevidjena parmaka na bekovskim pozicijama,najveca tuga je sto ogromne nade se polazu u Zaima,koji je ko krava sto daje 20 litara mlijeka i onda sve prospe nogom. Prvo nije krilo,drugo on ima znanja sa loptom,ali njegove kretnje ,njegovo shvatanje igre,njegovo ucestvovanje u igri,je na nivou djeteta od 5 godina.
Volio bi da opet iznenade sve skeptike. Ruku na srce,previse su puta najvaznije tekme usrali u zadnje 3 godine,da jednostavno mora na nasu stranu. Ne znam zaista kako,na koji nacin,ali moramo dobiti.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 1:12 pm

Meni su rekli da ce se zapad moci kupiti na Kosevu, jer je u Fan shopu maloprije bilo samo juga
Alea iacta est!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1820
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 1:15 pm

Hajde Molim te ! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 1:17 pm

P.S. Priznali ili ne, ovo je kljucni mec. Ako izgubimo sumnjam da se stvari mogu popraviti, koje iovako klize. Ode kup, ode i liga, jer ce se takva atmosfera stvoriti i u svlacionici i medju navijacima. Zato Boze daj danas kakve nafake ako ne bude kvalitetne igre da dobijemo, jer inace kako Avlami kaze preuzet cemo titulu od pitara kao najveci gubitnici sezone.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 1:20 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 15, 2018 1:17 pm
P.S. Priznali ili ne, ovo je kljucni mec. Ako izgubimo sumnjam da se stvari mogu popraviti, koje iovako klize. Ode kup, ode i liga, jer ce se takva atmosfera stvoriti i u svlacionici i medju navijacima. Zato Boze daj danas kakve nafake ako ne bude kvalitetne igre da dobijemo, jer inace kako Avlami kaze preuzet cemo titulu od pitara kao najveci gubitnici sezone.
Slazem se s tobom, zato se nadam da uzimamo pitare, samo nasi moraju biti u elementu, od starta da krenu silovito, pa do kraja utakmice, kao u posljednjoj utakmici. Ranjiviji su pitari vise nego sto to mi mislimo.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 1:22 pm

Ako izgubimo ocekujem smjenu na klupi. Naravno da je ovo kljucna utakmica...
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 1:24 pm

Svaka cast Leone na zadnjih par postova, nista ni dodat ni oduzet. Ovo nam je kljucni momenat i nadam se da mozemo prelomiti stvari u nasu korist.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
lav77
Postovi: 57
Pridružen/a: pon jan 15, 2018 4:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 1:25 pm

Treba mi tacna inf za karte jel se mogu kupiti na Kosevu il ...jer dolazim iz pravxa Hadzica nemislim ici kroz grad...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 1:39 pm

Amidza je napisao/la:
ned apr 15, 2018 1:24 pm
Svaka cast Leone na zadnjih par postova, nista ni dodat ni oduzet. Ovo nam je kljucni momenat i nadam se da mozemo prelomiti stvari u nasu korist.
Hvala :palacgore:

Hajmo dobit ovo. :zeljeznicar1:
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 2:01 pm

Počnite psovati i smjenjivati prije utakmice, biće vam lakše. :pivo:
 
lav77
Postovi: 57
Pridružen/a: pon jan 15, 2018 4:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 2:06 pm

Ima li iko info za karte jel se mogu kupiti na Kosevu.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 2:06 pm

Cini mi se da ce posjeta i sa nase strane biti tanka. Nema mi one neke derbi euforije, price, zajebancije. Jucer uzeo karte, bio u fan shopu petnaestak minuta, nigdje ziva roba
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 2:07 pm

Zeljovci moji dobri, nemojte da nasjedamo na pricu o najvecim gubitnicima.

Manji gradski klub je na -15.

Ja se nadam da ce ove suspenzije imati pozitivno djelovanje na atmosferu. Ta atmosfera, timski duh, voljni momenat...to su nasi trenutni problemi.

I ekipa a i Adzem su nam pokazali da mogu.

Hajde Zeljo!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 2:30 pm

Idemo ovo dobiti!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 2:39 pm

ma kakva crna smjena dok amar ne bude htio opet sjest na klupu. uvijek na isto dodjemo s novim trenerima. a nadam se da ce adzem osvojit duplu pa da malo dobije na samopouzdanju .

gazi jufke!
MIRZA RASCIC
 
Miske10
Postovi: 25
Pridružen/a: ned okt 22, 2017 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 2:46 pm

Danas dolazi samo pobjeda u ozbzir. Mada i ako cak izgubimo, imamo sve u nasim rukama da osvojimo titulu! Idemo ovo dobiti, Adzem i igraci imaju taj kvalitet. Uzrok losijih rezultata je remi protiv Svinjskog. Hocemo pobjedu!

Hocel biti neki link za dijasporu ? Hvala !
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 3:13 pm

slika
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 218 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija