Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 3:52 pm

Tačno vala da se poslije poraza ili neriješenog rezultata ne treba ni ulaziti na forum.

Šta je ovo, Bože dragi. Do jučer dupla a od danas nam je i drugo mjesto upitno.
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 3:53 pm

Ako osvojimo neki trofej, Zecu obavezno ukinuti suspenziju, vratiti Stanića, dati im po kapitenski i da dižu trofej

Naravno i blanko ček
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 3:54 pm

i opet nam valja izac u evropu, i sta onda? opet kao prolaznici?
MIRZA RASCIC
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 4:01 pm

exbabilon je napisao/la:
čet apr 12, 2018 3:20 pm
Brkoo je napisao/la:
čet apr 12, 2018 3:00 pm
@Exbabilon, Prividno izgladiti tako sto ces gurati stvari pod tepih i onda u slucaju neuspjeha da pukne ko balon?
A ovako smo izbjegli neuspjeh?
Ne treba pretjerivati. Zec kao pojedinac ne moze biti sam razlog da Adzem izgubi svlacionicu. Zovnes ga na razgovor, oci u oci, rijesis to sto imas i odnosis se do kraja sezone prema njemu ko da nista nije bilo. Zavrsi se sezona, nabijes ga s noge na nogu ako ti se ne uklapa u viziju i to je to.

U puno vecim klubovima od Zelje ima nediscipline. U Bundesligi bude tuca na treninzima, pa ih puknes po dzepu, izostavis lupam jedno kolo iz kadra i ides dalje.

Ako je ozbiljnije narusavanje discipline, sta god to moglo biti, onda to navedi u saopstenju. Levat se ne pojavljuje na treninzima i slicno...
Jedan igrac moze biti razlog da trener izgubi svlacionicu. Pogledaj nasu proslu sezonu. Kad pustis Lendricu da radi sta zeli, onda i drugi pomisle kad on moze raditi sta zeli, mogu i ja, onda onaj treci kaze kad mogu njih dvojca mogu i ja i tako izgubis i autoritet i svlacionicu.

Porediti Bundesligu, uredjenu drzavu i taj mentalitet sa nasim BH seljackim mentalitetom nema smisla. I gore igraci piju alkohol, zajebavaju se ali kad krene sezona onda se radi, na treninzima se gine da bi se dokazao treneru, ja jos nisam cuo u Njemackoj da neki igrac izjavi da je trener postavio defanzivnu taktiku ali smo se mi(igraci) dogovorili sta cemo igrati. To je odmah za vjesanje..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 4:02 pm

Zec je trebao biti sankcionisan i prije,
Crnov nije vrijedan komentara, jer nije fudbaler.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 4:04 pm

ISB87 je napisao/la:i opet nam valja izac u evropu, i sta onda? opet kao prolaznici?
Pa kroz cijelu historiju smo bili prolaznici u Evropi, osim 1/4 finala protiv Ferencvarosa i 1/2 finala protiv Videotona.

U Evropu sada izlazimo da bi klepili neku lovu za lakše funkcionisanje Kluba, jer nismo kadri uciniti ništa više, sve dok Klub ne napravimo jačim. Kada se to desi, mozda i uletimo u neko grupno takmicenje. Do tada borba na oba fronta do kraja.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 4:12 pm

kAtzie je napisao/la:
čet apr 12, 2018 3:52 pm
Tačno vala da se poslije poraza ili neriješenog rezultata ne treba ni ulaziti na forum.

Šta je ovo, Bože dragi. Do jučer dupla a od danas nam je i drugo mjesto upitno.
Krupi dupla nama cuna :lol:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 4:20 pm

Ma derbi je nazalost kljucna utakmica, ako se dobije proci cemo i slobodu i zadrzati prvo mjesto do zrinjskog ovdje. Eh sad drugo je sto smo upali u problem da je derbi kljucna utakmica. Sve je njih ako budu htjeli uspjecemo.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 4:21 pm

I nek više ne pale po jednu "svjetiljku" tj. blic pa da još nas savez jebe s kaznama zbog tog koje će biti kao da si skandirao Ratko *****. Nek vam klub bude na prvom mjestu. Kad već kritikujemo :)
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 4:22 pm

bogi je napisao/la:
čet apr 12, 2018 4:21 pm
I nek više ne pale po jednu "svjetiljku" tj. blic pa da još nas savez jebe s kaznama zbog tog koje će biti kao da si skandirao Ratko *****. Nek vam klub bude na prvom mjestu. Kad već kritikujemo :)
Manje bi bile da su to skandirali
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 4:23 pm

LARS1921 je napisao/la:
čet apr 12, 2018 4:22 pm
bogi je napisao/la:
čet apr 12, 2018 4:21 pm
I nek više ne pale po jednu "svjetiljku" tj. blic pa da još nas savez jebe s kaznama zbog tog koje će biti kao da si skandirao Ratko *****. Nek vam klub bude na prvom mjestu. Kad već kritikujemo :)
Manje bi bile da su to skandirali
U pravu si, ako se pali zapali da gori čitav stadion a ne jednu isto svijeća na tribini...
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 4:33 pm

Zec je korisniji igrač od Zajmovića samo protiv ekipa koje se ne brane ili ukoliko je teren oranica, u suprotnom je razlika mizerna. Jedino se Zrinjski do sad nije branio, a oranica više i nema.

 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 4:46 pm

Toliko se cekalo sa Zecom sta je i kako je..i nasi odlucuju da ga suspeduju pred derbi,a na kraju mozda i pred najvazniju tekmu sezone..sad nam bas trebaju prepucavanja..iznosenje prljavog vesa i nemiri kojekakvi po svlacionici.Zar se ovo nije moglo odmah uraditi,a ne sad..mi isto kao da hocemo da nista ne osvojimo..nikad veci favorit neko nije bio na derbiju,a sa ovim potezima ih mozda cak malo i vracas u mec...bezveze bgm..moglo se sacekati bar poslije derbija sa ovim..smijesno :D
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 4:48 pm

@Brkoo

Pa eto, u tom dogovoru igraca iz prosle godine ti lezi i odgovor. Tu je kolektiv radio na svoju ruku, ne pojedinac. Znaci tim je okrenuo ledja i Slovencu i Slavki. U ovom slucaju sumnjam da je Zec mogao povuci puno veca imena od sebe i igrace koji imaju iza sebe utakmice i trofeje o kojima on moze samo sanjati. On je i kad je bio u prvih jedanaest bio mozda osmi ili deveti igrac ekipe. Na nivou svlacionice on je autsajder.

U ovom svemu je on najmanje bitan. S njim nista ovo ne bi izgledalo bolje. Neki prodor bi mu uspio koji nije Zaimu, neki ne bi koji ovom jest. Neki sut bi mu bio bolji, neki gori.. U 5 deka sto bi se reklo. Ako ce ovim suspenzijama ekipa homogenizirati, onda odlicno. Ali sumnjam da ce... Eto Projic nije nedisciplinovan i bolji je od ovih sto igraju, pa je svejedno van svih kombinacija. Samo tvrdoglavost, inat i sujeta.
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 4:49 pm

Pompey je napisao/la:
čet apr 12, 2018 4:12 pm
kAtzie je napisao/la:
čet apr 12, 2018 3:52 pm
Tačno vala da se poslije poraza ili neriješenog rezultata ne treba ni ulaziti na forum.

Šta je ovo, Bože dragi. Do jučer dupla a od danas nam je i drugo mjesto upitno.
Krupi dupla nama cuna :lol:
:rofl:
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 5:03 pm

Ma kljucna utakmica je sa Zrinjskim,kakav derbi..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
cala
Postovi: 949
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 5:06 pm

ISB87 je napisao/la:
čet apr 12, 2018 3:54 pm
i opet nam valja izac u evropu, i sta onda? opet kao prolaznici?
Jesi li to ocekivao da napravimo neki iskorak? Grupna faza mozda?
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 5:08 pm

Hajno malo o utakmici gdje su njihove prednosti gdje mane i obrnuto... Njima ne igra Ahmetovic nama Sinan i Sinisa... Sta se moze ocekivati kakvi sastavi?
 
Norsborg
Postovi: 303
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 5:08 pm

Bio sam na utakmici i nisam vidio šta je uradio Crnov.Ko baci sveti dres,pa taman
da nam sutra dodje Džeko,završio je za sva vremena.Ma to je pljuvanje u lice nama
navijačima,gori gest ne postoji.
Za Zeca ne mogu komentarisati,ne znam šta je bilo,ali Crnov je završio pa taman
nam od njega zavisilo finale lige prvaka.GROZNO!!!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 5:12 pm

Haj bar Crnova da izbacimo iz teme. On je i onako pod suspenzijama kako je dosao kod nas..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija