Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:05 pm

Ma joj taman pomisliš možeš ih naguzit pa se desi ovo pa bi me i viteza strah bilo
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:06 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub apr 07, 2018 8:02 pm
Kakvim magijama smo mi uspjeli onakav niz napravit' pred kraj prvog dijela sezone.. onakva sprema i onakva igra, dva svijeta u usporedbi sa ovim zadnjih par kola
E bravo, to. Jos smo ovu polusezonu jaci za Vranjesa. Misterija. Ja ne znam sta se desilo. Umjesto da smo jos jaci i bolji, srozasmo se. Ja sam razvio fobiju od priprema.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:06 pm

I opet ce izginuti protiv nas samo da ne uzmemo titulu a svinjski ima opet lakšu utakmicu protiv krupe nek nam je bog na pomoći u ovih zadnjih 6 kola.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:06 pm

Ja kao da gledam da cemo mi morati dobiti Zrinjski kuci da bi titulu osvojili...
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:07 pm

south side je napisao/la:
sub apr 07, 2018 8:06 pm
I opet ce izginuti protiv nas samo da ne uzmemo titulu a svinjski ima opet lakšu utakmicu protiv krupe nek nam je bog na pomoći u ovih zadnjih 6 kola.
Krupa ako naguzi one seljake u kupu..u prvoj tekmi...fino ce oni odigrati vjeruj :P
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:08 pm

Evo jedna pojedinacna analiza tj kritika :
Kjosevski- odlican, 2 3 odlicne odbrane i slag na tortu na kraju.
Graovac- ako je kriv iole kod gola onda se iskupio par minuta kasnije, u drugom momak krv propisao, vise ga bilo na krilu nego Zakarica.
Sinisa-solidan.
Hadzic- los.
Vranjes- pokusavao, izvlacio se, ali sve je to bilo neuspjesno, lijepo su ga i zatvorili, morao se bas truditi da dobije loptu.
Hajdarevic- imao je danas prostora i vremena u mnogo situacija, ali hajde necemo od njega ocekivati da okrece tekmu, ali zabrinjavajuce je vidjeti koliko mu lopta bjezi i koliko kontakata mu treba da je smiri, treba ga malo odmoriti za njegovo dobro, izgorice dijete.
Ramovic- iako je ti sve izgledalo smuseno kad se sve sumira, ali opet mi je djelovao u nekim momentima da je jedini na terenu koji moze nesto izvuci iz ove utakmice.
Zakaric- odron
Zajmovic- u prvom dobar u drugom neocjenjen, lik nije postojao na terenu.
Vojo- najlosija partija u plavom dresu, los dan.
Kajkut- nista nije napravio svojim ulaskom.
Sabanadzovic- igra u grcu, treba preuzeti vise odgovornosti, nije vise beba koja ulazi prvi put u igru.
Mehremic- zalutao u Zelju.

Adzem- ne glupiraj se sa nekim formacijama koje ni djeca na pesu ne bi probavala, kao s 3 nazad, a stoper na desnog beka, a desni bek na lijevog beka, vrh haha. Kako smo formaciju promijenili Siroki preuze inicijativu i poce bas ozbiljno prijetiti bez ikakvog otpora s nase strane. Sjedni sa Zecom covjece i rijesite te probleme ko odrasli ljudi jer inat nas nigdje nece odvesti.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:08 pm

Psiha. Eto sta je, bili smo otpisani prije onog niza, pa smo zato onako nevjerovatno igrali. Na prvoj poziciji se ne snalazimo. -.-
A i opet covjek ne zna sta da kaze, jednu utakmicu odlicno odigraju, drugu katastrofa.
Sad se valja vadit protiv pitara u obje tekme, u gostima kod Sirokog i kuci protiv Zrinjskog. I jos skontaj tekme sa Krupom i Radnikom gdje je pitanje kako ces ih opet motivisati. Bit ce napeto do kraja ako nista :D

Tek sto ce nas Sloboda izmrcvariti, to je nevjerovatno.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:10 pm

Nisam dugo pisao jer nisam imao neku potrebu, sve je išlo nekim svojim tokom, ali ova utakmica danas me ponukala da napišem par misli.

Na kraju prošle sezone sam ovdje pisao da je problem bila selekcija igrača jer si imao igrače bez ličnih motiva ili sa manjkom ličnih motiva. Igrače koji su bili zadovoljni tu gdje jesu. Ove sezone je učinjen napredak na tom polju ali ponajviše uvođenjem juniora, generalno nedovoljno. Sadašnji sportski direktor nije radio na ljetnom prelaznom roku pa donekle postoji opravdanje.

Današnja utakmica je dokaz da je ekipa psihički tanka i bez pravog mentaliteta.

Svaki put kad je trebalo nešto dokazati i pokazati, ekipa na čelu sa Adžemom je podbacila i zakazala. Poraz od Zrinjskog, druga utakmica protiv Zrinjskog i sad protiv Širokog. To su bile utakmice za dokazivanje. Možeš imati loš dan, manjak sreće ali ovo već postaje šablon.

Kad se od igrača ne očekuje ništa ili kad se “nadamo’ nečemu, oni odigraju iznad očekivanja, čitaj protiv Širokog u kupu, derbi. Bojim se da je to odlika ekipe koja nema pobjednički mentalitet.

Istina jest da se titule dobivaju na malim utakmicama i to ova ekipa radi fino, nešto na kvalitet, nešto na mišiće i to prolazi, ali se šampion postaje na velikim velikim utakmicama.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:11 pm

Ma nemaju sampionski mentalitet. Navikli da budu autsajderi u svojim karijerama..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:13 pm

Kad se sjetim da su nam se zamrznuti smijali kad su Lelica potpisali, odma mi lakse bude :D :D
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:13 pm

Adi svaka cast, ali... Amar Osim!

tempiramo formu za kup? :D
MIRZA RASCIC
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:15 pm

Vala i mi da smo birali medju najgorim bekovima u evropi gore nebi doveli.. Mehremic i Hadzic su smijurija..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:15 pm

Hadzijalagic je napisao/la: Ma nemaju sampionski mentalitet. Navikli da budu autsajderi u svojim karijerama..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ima ona cuvena Amarova presica, kad govori, parafraziram "Neki se ocigledno ne snalaze na prvom mjestu, pa ga prepuste onima koji se tu snalaze, a mi smo ta ekipa." Sad smo izgleda medju ovim ekipama sto se ne snalaze na prvom mjestu. Isto kao da zelimo da ga prepustimo nekome. Mentalne barijere su u pitanju, na stranu sto smo fizicki padali danas.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u sub apr 07, 2018 8:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:16 pm

Zabice ga Pavlovic ko Veca u 92 :lol:
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:16 pm

Isprintati svim igracima njihove dosadasnje uspjehe, osvojene titule i zalijepiti im na zidove svlacionice. Neka vide ko su i sta su.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:16 pm

Omar500 je napisao/la:
sub apr 07, 2018 8:08 pm
Psiha. Eto sta je, bili smo otpisani prije onog niza, pa smo zato onako nevjerovatno igrali. Na prvoj poziciji se ne snalazimo. -.-
A i opet covjek ne zna sta da kaze, jednu utakmicu odlicno odigraju, drugu katastrofa.
Sad se valja vadit protiv pitara u obje tekme, u gostima kod Sirokog i kuci protiv Zrinjskog. I jos skontaj tekme sa Krupom i Radnikom gdje je pitanje kako ces ih opet motivisati. Bit ce napeto do kraja ako nista :D

Tek sto ce nas Sloboda izmrcvariti, to je nevjerovatno.
Nije lahko bit prvi.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:17 pm

Znaci mnogi od nas dijele misljenje da je ekipa mentalno slaba.To se jasno vidi na terenu,cim stvari ne krenu zeljenim tokom.Danas je Siroki svojom destrukcijom poremetio nasu igru i mi za 90min nismo uspjeli da se prilagodimo tome.Ne moze se kritikovati niti jedan pojedinac,jer su bukvalno svi podbacili,ali ono sto je indikativno je da se moderni fudbal igra preko bokova,a mi tu nemamo NIJEDNOG igraca da valja.Nijednog!
Ne znam kako mi uopste ikog pobjedimo kad bekovi nemaju centarsuta za 90min i to je vec godinama tako.Nestvarno!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:17 pm

Za koji smo sport sada spremni profa? Za fudbal ocigledno nismo.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:22 pm

Evo belaja ako ne dobijemo derbi :)
A hajd ga dobij he he
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 8:23 pm

Nazire se jos jedna horor zavrsnica, pitanje je kako ce zavrsit. Ne moze kod nas normalno.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 253 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija