Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:01 pm

Jednostavno, sa pristupom kao danas, nijedna ekipa u ovoj ligi ne moze nam parirati. Samo popraviti te rupe u drugom poluvremenu i siguran sam da cemo slaviti u maju!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:14 pm

Da je ovih grceva u Mostaru bilo bile bi i tri bobe. :D

Odlicna utakmica, svi su bili odlicni. U nekim trenucima nam je falilo odlucnosti i brzine. Rama ima cist prostor i jednog igraca da preleti, ne usuduje se jer nema podrsku igraca. Moraju uvijek barem dvojica pratiti. Mislim da bi bile izgledne sanse. Ali ponavljam, bilo je super sve generalno. Idemo dalje...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:15 pm

Ako smo ista naucili, to je da laziramo grceve. :D Hajde i to je skola.

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:16 pm

arctg je napisao/la:
sub mar 31, 2018 10:48 pm
SanMan je napisao/la:
arctg je napisao/la:
sub mar 31, 2018 10:17 pm
Izađe neko sa juga u toku utakmice i zbog kiše pokuša da uđe na sjever. Ne daju, okej, razumljivo. Ali zašto se tim istim momcima onda ne da vratiti na jug, sa urednim kartama, a neki od njih su i vlasnici sezonskih (samim time i članovi Kluba)? Čija god da je odluka, idiotska je do pizde materine! I onda sanjamo o prosjeku od pet ili šest hiljada... al' u k! Ovime se odbijaju i oni najvjerniji!

P. S. Bravo igrači, bravo Ado, bravo Manijaci!
Niko da pohvali dozvolu za unošenje kišobrana
Svaka čast, stvarno. Neviđen potez. Zato im je okej zabraniti ljudima ulaz na jug sa validnim kartama, i to sezonskim. I nije samo to. Još od euro tekmi imaju "aferima" koji se ne smiju dešavati Želji i na Grbavici! Nikada! Ne pljujem, ali kako se zna pohvaliti i staviti palac gore kada se nešto lijepo uradi, tako se mora i kritikovat će se svaki loš potez! Inače će nam glave u pijesku biti.
Ne daju ti da udjes jer uredjaj skenira da je ta karta vec ponistena. Kad bi tako davali uc' pa izac' ne bi niko karte kupovao. To pridjes zastitaru i kazes zapamti me odoh probat uc na sjever ako ne daju eto me nazad. Ja imam 2 desetogodisnje za istok prosli put su me pustili na sjever kad sam jebao majku i sefu i stanici jer mi nisu dali da unesem kisobran, danas sam kupio kartu za sjever, ljudi rekli ulazi se na tribinu za koju imas kartu i tacka. Tek kad sam usao na sjever vidio sam kisobere na istoku, znaci isplati se bit fakin :D
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:18 pm

Bez dva izuzetno bitna igraca danas, protiv rasterecene ekipe koja je u odlicnoj formi. Ja prezadovoljan. Jug polahko vraca stari sjaj, samo ovako nastaviti.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:19 pm

Steta zbog kise danas. Prvo poluvrijeme je bila fantazija, a drugo nase standardno. Ja ne znam sta se desava vise, ali to se mora rijesiti sto prije, jer nema prostora za gresku vise. Zrinjski remizirao danas, to je dobro, cetvrti remi uzastopno, treba to iskoristiti i dobiti i sljedecu tekmu.
Sve pohvale za jug :palacgore:

Ajmo malo o igracima :ganja:

Kjosevski solidan, imao dvije veoma dobre intervencije.
Stevanovic nastavlja sa odlicnim partijama, covjek je preporodjen.
Hadzic pravo fino odigrao i po meni mora biti prva opcija na lijevom beku. Mehremic previse naivno ispada, i to po par puta u utakmici. Mozda se dozove, ali trenutno moraju igrati najbolji igraci.
Bogicevic opet nesiguran, meni bi igrao moKe, ali dobro. U prvom poluvremenu je bio dobar, pogotovo u zracnim duelima, da ne bude da samo kritikujem.
Graovac standardno dobar.
Hajdarevic, momcina samo takva, preorao teren, nema gdje ga nije bilo, konkretniji i naprijed, strasno borben, dobro se gradi, uzeo dosta lopti. Svaka cast momak!
Vranjes doktor, kakvog smo igraca doveli, jos nismo svjesni. Ljevica mu je top ! Kapitalac.
Ubiparip odlican danas, upisa i asistenciju, imao dobar sut, nema gdje ga nije bilo na terenu. U drugom je gubio par duela, ali citava ekipa je pala, pa ok.
Ramovic kada uzme loptu i krene s njom, tesko ce je izgubiti. Onaj pas ka Zajmovicu je bio maestralan. Steta sto ponistise cist gol. Ovaj put odlican na krilu.
Zajmovic danas odlican, svaka cast momak, stvarno je dobro odigrao, imao onaj jedan odlican sprint kada je prosao dva igraca i zaustavise ga prekrsajem, postigao dobar gol, dobro se otkriva, manje je sebican, ima dobra rjesenja. Pokazuje da je dobro kada se igracu da sansa i par utakmica da se uveze. Morat ce jos mnogo da radi na sebi, ali ima strasne predispozicije. Bravo momak!
Kajkut totalno bespotrebno sto je danas igrao. Nadam se da se ovo nece ponavljati, osim ako Ubiparip ne moze igrati, mada je bolje i da Zajmovic mozda igra. Imao je finih partija na jesen kada je igrao od prve minute, ali imamo puno bolju opciju. On fizicki ne moze puno, iako sigurno ima znanja i pogotovo iskustva i moci ce nam pomoci do kraja, ali treba ga znati koristiti. Cim sam cuo glasine da ce igrati, nije mi se svidjelo. Ali dobro, pobijedili smo, da se mene pita, meni ne bi pocinjao.

Sto se izmjena tice:

Sabanadzovic nije igrao mnogo, ali pokazao klasu. Pun samopouzdanja, odlicni pasovi, rastrcan, fenomenalno iznosi loptu, dobri potezi, zeljan igre. Puno ce nam pomoci do kraja sezone, uvjeren sam u to.
Zeric nakon dugo vremena opet igrao, nije se moglo puno vidjeti od njega, ali fino da je dobio priliku :palacgore:
Osmankovic usao, zatvarala se utakmica, trebao nam je takav igrac, fino odigrao. Po meni bi on igrao u prvoj postavi.

Uglavnom, zadovoljan sam. Imamo strasan potencijal, treba ispraviti zalaganje i postavku u drugom poluvremenu, popraviti zatvaranje utakmica. To nam je kriminaln lose. Imamo finih rjesenja sa klupe, samo treba ubacivati prave igrace.
Sada se polako mozemo okrenuti Sirokom, bit ce interesantno vidjeti ko ce igrati. Poslije toga, dvije kup utakmice i Sarajevo, na Sarajevo ici sa najjacim sastavom, bez kalkulisanja, a u kupu ce trebati odigrati pametno i izmijesati karte. Sa Zebom i Kajkutom od prve minute i protiv Zvijezde 09 ne bi mogli biti ubjedljivi, ali ima nekih opcija i trebat ce odmoriti neke igrace, prije svega bi ja odmorio Zakarica u kupu, Ramovica ne bih drzao 90 minuta. Mislim na prvu kup utakmicu. Ali dobro, sacekat cemo zrijeb, pa cemo znati ovisno o protivniku i gdje ce se prva tekma igrati, sta i kako. Uglavnom, malo promijesati karte i sa najjacim sastavom ici na Sarajevo.
Prije toga, Siroki. Bit ce to strasno teska utakmica, Sarajevo im se malo priblizilo, sigurno nece biti lako.

Jos jednom moram pohvaliti jug, odlicno izdanje danas :palacgore: :zeljeznicar1: :titula:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:20 pm

7.kola , 15.bodova nam za titulu treba (uz pobjedu u međusobnom sa mostarcima)..

Naravno, biće kikseva sa obje strane.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:22 pm

zubanovic89 je napisao/la:
sub mar 31, 2018 11:16 pm
arctg je napisao/la:
sub mar 31, 2018 10:48 pm
SanMan je napisao/la:

Niko da pohvali dozvolu za unošenje kišobrana
Svaka čast, stvarno. Neviđen potez. Zato im je okej zabraniti ljudima ulaz na jug sa validnim kartama, i to sezonskim. I nije samo to. Još od euro tekmi imaju "aferima" koji se ne smiju dešavati Želji i na Grbavici! Nikada! Ne pljujem, ali kako se zna pohvaliti i staviti palac gore kada se nešto lijepo uradi, tako se mora i kritikovat će se svaki loš potez! Inače će nam glave u pijesku biti.
Ne daju ti da udjes jer uredjaj skenira da je ta karta vec ponistena. Kad bi tako davali uc' pa izac' ne bi niko karte kupovao. To pridjes zastitaru i kazes zapamti me odoh probat uc na sjever ako ne daju eto me nazad. Ja imam 2 desetogodisnje za istok prosli put su me pustili na sjever kad sam jebao majku i sefu i stanici jer mi nisu dali da unesem kisobran, danas sam kupio kartu za sjever, ljudi rekli ulazi se na tribinu za koju imas kartu i tacka. Tek kad sam usao na sjever vidio sam kisobere na istoku, znaci isplati se bit fakin :D
Kada bude ugradjen zatvoreni sistem kontrole karata, moci ce se ulaziti i izlaziti bez zezancije sa zastitarima. Samo pri izlasku skeniras ponistenu kartu i mozes poslije opet uci.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
George Orwell
Postovi: 79
Pridružen/a: ned mar 12, 2017 5:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:23 pm

Ja prvo poluvrijeme baš, baš uživao. Tačno sam osjećao da kontrolišemo svaki pedalj terena. Nakon primljenog gola, razumljivo...panika...Garant im se odmah u glavi motala utakmica protiv Zrinjskog. Imam osjećaj da lagano dižemo formu. Bit će ovo aBd sve dobro.

Može li mi neko objasniti šta se dešava sa Zecom?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:23 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub mar 31, 2018 11:20 pm
7.kola , 15.bodova nam za titulu treba (uz pobjedu u međusobnom sa mostarcima)..

Naravno, biće kikseva sa obje strane.
Dobit jos Radnik, dvaput Krupu, Sarajevo i Zrinjski i dosta :ganja:
I eto Siroki sljedece kolo :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:23 pm

Znaci prati ulaz-izlaz. Da ne bude bacanja karti sa sjevera :D
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:25 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
gavran
Postovi: 7549
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:27 pm

arctg je napisao/la:
sub mar 31, 2018 10:55 pm
gavran je napisao/la:
sub mar 31, 2018 10:52 pm
arctg je napisao/la:
sub mar 31, 2018 10:48 pm

hocemo krov na istoku i da se vrate antene na sjever
Svaka čast, stvarno. Neviđen potez. Zato im je okej zabraniti ljudima ulaz na jug sa validnim kartama, i to sezonskim. I nije samo to. Još od euro tekmi imaju "aferima" koji se ne smiju dešavati Želji i na Grbavici! Nikada! Ne pljujem, ali kako se zna pohvaliti i staviti palac gore kada se nešto lijepo uradi, tako se mora i kritikovat će se svaki loš potez! Inače će nam glave u pijesku biti.
Kažu da ako pokisneš, možeš narasti. :kafa:
ja ili pojedini dijelovi tijela?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:28 pm

slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:35 pm

Vidi Bogija haahaahahahahahahahahaha
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:44 pm

Vala ako ćemo po ovoj sličici, može Bogi još 10 godina igrat' hladno :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:46 pm

Pregledao sam opet prvih 45 minuta i onakvog Zelju ja zelim otprilike. Rastrcanog, agresivnog, bez propusta nazad, a naprijed opasni i konkretni.

Ne volim pojedinacno nesto analizirati, ali konacno imamo usudim se reci najkvalitetniju sredinu terena u ligi, a pri tome i najvise opcija.
Vranjes ogromno pojacanje, doktor fudbalske igre. Haris radilica, preorao danas teren, bas dobar bio. Sinan jedan od najmodernijih igraca u ligi. Cim primi loptu okrece se prema golu i trci, nema stajanja. Uzima duele, razigrava. Jos je danas bio zavaljen na krilu. Saban udje i za malo vremena pokaze da mora imati minutazu. Brzo se oslobadja lopte, kretnja bez lopte na puno visem nivou od nase lige. I sve to bez po meni naseg najboljeg veznog igraca, Blagojevica. Adzem koga god da stavi u prvih 11 napravio je dobar potez, a i gresku jer je neko na klupi. Bas beton konkurencija.

Idemo dalje. Sedam kola do kraja, 4 boda prednosti. Iduci vikend napuniti Grbavicu i uzeti Siroki, mozemo mi to. Niko ovom poljuljanom Zrinjskom ne garantuje da ce uzeti Sarajevo koje se psiholoski diglo. Moze i u Mostaru biti svasta, ali mi moramo gledati prije svega sebe i uzeti 3 boda protiv Sirokog.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:51 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:51 pm

Velika pobjeda danas , što bi se reklo šampionska . I kad pogledaš da su van prve postave bili Zakarić,Blagojević,Zec,Šabanadžovič,Osmanković, a to se nije osjetilo protiv ekipe koja je svima uzela bodove .
I haj se onda ne nadaj duploj kruni . :baklja: :baklja: :titula: :titula:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 31, 2018 11:59 pm

.......................Veca................
.....Sinisa.......Bogi.......Graovac.....
..................Jovan.........................
.....Haris..............Saban.............
.....Zaka......Vranjes.......Sinan....
..................Vojo........................

Juris , tika taka :D
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 209 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija