Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 12:28 am

Ma ima refleks ko malo koji golman, to ne spori niko. Izlasci su mu užas u drugom dijelu sezone, vjerovatno zbog onog ispadanja lopte protiv Krupe. Od tad je na svakoj tekmi nesiguran.

I gdje Šehu zaboravih, jedan od mojih top golmana sigurno, ali eto, Kružika ko dijete zavolih, kasnije sam i ja golmana glumio samoinicijativno zbog njega svuda :D
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 12:50 am

Bod u nekoj drugoj situaciji i vremenu bi bio sasvim ok.. Ovako ne znam popisan cijeli dan nekakav.. Jedina mi je nada da je ovo prekretnica sezone, da ce sve biti ko poslije Viteza..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 12:51 am

Ono sto mene najvise zabrinjava je to sto je pritisak iz mostara na sudjenje ogroman,svako kolo se zale a niko ih ne kaznjava.Bojim se da su ovim izjavama skinuli teret sa sebe a nasa ce utakmica svaka biti pod lupom,sudije ce biti pod vecim pritiskom i moglo bi biti svega,pogotovo u zadnjim kolima.
Cinjenica je da nas je sudija malo pripazio ali uvjeren sam da se radi samo o neznanju sudija i vjerujem da ce oni ovu utakmicu koristiti do kraja prvenstva tipa mi smo osteceni protiv Zelje bla bla.
Bilo kako bilo ovu utakmicu sto prije zaboraviti i krenuti dalje,nadam se da ce Adzem nauciti iz svojih gresaka.Recimo ubacivanje Zebe i Kajkuta kao iskusne igrace koji bi mogli zadrzati loptu uzeti vrijeme na iskustvo,unijeti smirenost u ekipu svi smo vidjeli da od tog nema nista.Njihovim ulaskom skoro uvijek smo imali dva igraca manje na terenu.Neka se izglade odnosi sa Zecom kako se zna i umije,itekako je potreban ekipi i nema prostora za neki inat.Mehremic definitvno kao da ne postoji,prepisao go je ko je htio.
Zeric i Saban moraju imati minute.
Trebace nam mnogo zivaca sa ovom ekipom,jer nikad ne znas na cemu si sa njima.Mogu odigrati najbolje na svijetu jedno kolo sljedece da se ne sastave sa loptom,jedna jako nedefinisana ekipa.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 1:01 am

LeBlue je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:37 pm
19adi21 je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:31 pm
svidja mi se sto smo iz utakmice ciji rezultat vise nama donosi nego zrinjskom izasli kao gubitnici, a oni kao pobjednici, bas zbog toga bi mogao proraditi neki inat u nasim, trebaju sada izac kao ekipa iz ovoga, moze ovo biti dobra lekcija
Oni su u krizi, to je evidentno. x protiv borca na strani, x kuci protiv radnika, i jedva izvukli bod protiv nas na svom terenu. Izgubiti ce isto u Sirokom.
i jos kad na to dodas da su x protiv borca izvukli u zadnjim minutama vrlo sumnjivim slobodnim udarcem, protiv radnik spasavali x u zadnjim minutama i protiv nas izvukli x u zadnjim sekundama

cinjenica je da se provlace, samo je pitanje koliko ce jos to trajati, definitivno smo pokazali vise od njih u ovom nastavku sezone, jaci smo i idemo po titulu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 3:36 am

Ma iduce kolo se odlijepiti na +4 ili 5 i mirna Bosna...protiv pitara cemo biti favoriti veci nego ikad ranije..jos oni na Kosevu igraju gore nego vani tako da..ako se ista bude igralo to je dvica...Jos ce ih vjerovatno Krupa i Zrinjski dokrajciti...mogli bi oni vrlo lako bez publike biti :D(citaj bojkot)samo ovog Radnika da je dobiti...po meni su oni uz nas trenutno najbolja ekipa bez konkurencije...**** to sto su oni sad 6-ti....
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 6:29 am

Mah ne bi ja baš tako bio siguran za keca ili x u lištici..
Športski jako loši ove polusezone. Oni bez Menala i Ćabraje nemaju igrača da valja naprijed.
A Zrinjski ide na pogon ovih golova od prekjuče..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 7:39 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon mar 19, 2018 6:29 am
Mah ne bi ja baš tako bio siguran za keca ili x u lištici..
Športski jako loši ove polusezone. Oni bez Menala i Ćabraje nemaju igrača da valja naprijed.
A Zrinjski ide na pogon ovih golova od prekjuče..
Da se igra u srijedu, imalo bi smisla da imaju taj "pogon", ali obzirom da je pauza od 2 sedmice ja se nadam da ce taj mentalni "pogon" ispuhati do tada.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 7:45 am

Po meni zec mora igrati e sad sto se zakacio sa Adzemom to treba sto prije rijesiti pogotovo sad kad su nam svi igraci potrebni
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 7:48 am

Je li to 100% da se zakacio?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 7:53 am

ofalio im je nešto pogon kad mi nismo na drugoj strani. kao što smo mi prošle godine odigrali samo na otvaranju tribine i protiv njih.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 7:56 am

@storme tome se i ja iskreno nadam, da je ova pauza baš u vakat došla.
@chwilla stoji to, ali i stoji da će oni poklopiti Krupu, Radnik u slučaju situacije kao naše prošle godine.. Mi u završne tri četiri utakmice moramo ući sa bar 5.bodova razlike.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 8:00 am

Njima je sad raspored teži od našeg.
Pecara, pa kući sa jufkama, pa onda gostuju tri zaredom, Krupi, Radniku, te nama.
Mi ovdje jednostavno moramo napraviti veću razliku, a na dobrom bi putu bili kada bi iz naredne tri utakmice izvukli 6.bodova, 7. bi bilo odlično.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 8:04 am

storm_raider je napisao/la:
pon mar 19, 2018 7:48 am
Je li to 100% da se zakacio?
Sad jel 100% ne znam. Tako kazu ovi sto prate treninge, a vidim da ga nije bilo ni na klupi protiv svinjskog, pa pretpostavljam da ima neki problem.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Dimitrije113
Postovi: 79
Pridružen/a: ned sep 10, 2017 5:49 pm
Lokacija: Beograd
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 8:15 am

IvanOsim je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:42 pm
Schwarz je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:37 pm
IvanOsim je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:27 pm


Druze zaboravio si prvu utakmicu u Mostaru ovo proljece.
Nisam ja to zaboravio.U toj utakmici on je bio kao i svi ostali los. Igrac koji ima najvise dodira s loptom i preko kojeg ide vecina nasih akcija , normalno je da ima i koju vise gresku od ostalih. Dakle Celo od svih igraca ima najvise presjecenih lopti, uklizavanja, uspjesnih driblinga. Jedan od najborbenijih igraca. Po meni on bi trebao dobiti novi ugovor(naravno ako zeli da ostane), jer trenutno nema igraca u ekipi koji ga moze zamijeniti.
Ja ne bi imao nista protiv da dobije novi ugovor i da igra. Ali da mu ugovor istice na kraju sezone, pri tome da imamo na toj poziciji dobru konkurenciju igraca koji imaju ugovore, a on neprestano da igra, to mi nema logike nikako.
Al nije samo to nelogicno ovog proljeca.
IvanOsim brate,itekako ti imas protiv Blagojevica. Ni jedan tvoj komentar na ovom forumu o njemu nije bio pozitivan. Samo pljuvacina. Kad odigra dobro,ti to ignorises potpuno,kad odigra prosecno ili lose ti si tu da ga pljuljej prvi i baziras pljuvanje na njemu. Ocigledno imas neki problem s njim i to svi vide.
I ne bi ja imao nista protiv tvog stava da je realan,nego ti apriori njega ne volis i trolujes ne bi ljude koji citaju ovaj forum ubedio da je on najlosiji igrac. Da ti nisi neki politicar ili menadzer nekom njegovom konkurentu. Budi realan brate. Pljuj kad igra lose,al ga pohvali kad odigra dobro. Sam sebe kanalis,jer ljudi vide da si pristrasan!
Zadnja izmjena: Dimitrije113, dana/u pon mar 19, 2018 8:30 am, ukupno mijenjano 3 puta.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 8:18 am

Treba to rješiti sa zecom on je vrlo važan igrač. Brzi igrači donose prevagu a vrlo malo je takvih u ligi uopće
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 8:29 am

south side je napisao/la:
pon mar 19, 2018 8:04 am
storm_raider je napisao/la:
pon mar 19, 2018 7:48 am
Je li to 100% da se zakacio?
Sad jel 100% ne znam. Tako kazu ovi sto prate treninge, a vidim da ga nije bilo ni na klupi protiv svinjskog, pa pretpostavljam da ima neki problem.
Veoma moguce. Ako je tako, jebi ga. Adzrmova mora biti zadnja, ali se mora gledati i dobrobit kluba. Nadam se da ce iskoristiti ovu pauzu za sve. Zeko nam treba, definitivno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 8:35 am

Grbavice, majko nasa, branit ce te sinovi!
1987
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 8:44 am

igla je napisao/la:
pon mar 19, 2018 12:28 am
Ma ima refleks ko malo koji golman, to ne spori niko. Izlasci su mu užas u drugom dijelu sezone, vjerovatno zbog onog ispadanja lopte protiv Krupe. Od tad je na svakoj tekmi nesiguran.

I gdje Šehu zaboravih, jedan od mojih top golmana sigurno, ali eto, Kružika ko dijete zavolih, kasnije sam i ja golmana glumio samoinicijativno zbog njega svuda :D
Što je najgore on nema izlazaka na ubačaje nikako, da bar proba pa da promaši pa hajde nego jednostavno ne pokušava da krene na centaršut. Mislim da je krenuo ne bi ni onaj onako lako dao gol bar bi mu zasmetao malo ako vec ne bi loptu odnio. Šteta odličan linijski golman i mislim da bi i ova izlijetanja naučio samo da počne bar pokušavati jer od ovoga nema gore, nekad bi promašio loptu, nekad bi pogodio, nekad bi bio faul nad golmanom.
Jbg zali boze bodova nepovratno izgubljenih.
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 8:54 am

Evo gg.ba sad dize Zrinjski a nas pljuje ja portala i govana boze sacuvaj nadam se da ce neko ovim novinarima sa gg.ba jednom stati u kraj hajkama na nas klub valjda im njihov klub pao k.rcu za usi pa sad se okrenuli zrinjkom posto su nam oni jedini konkurenti za titulu i sad ce na sve nacine pokusavati da ocrne Zelju.hebem li im pleme pitarsko novinarsko.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 8:56 am

ne možeš se ti kod 3-0 prepasti poraza. oni su se prepali pobjede. k'o, još nam i taj belaj sad treba :D

a bogami slično i navijači razmišljaju. mi se odvikli od titula i sad se nje bojimo, tražimo razloge zašto da je ne osvojimo...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], milanribar, Miso Ensar i 277 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija