Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:43 pm

Smijel ko reprizu gledat, pocela
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:44 pm

Kad im je trening
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:45 pm

Samo podrška do kraja, pa kud puko da puko.... Mi navijači trebamo probuditi neki inat u njima!
Nema uspjeha bez podrške... Igrači su takvi kakvi jesu, i uz podršku mogu biti bolji i osvojit ćemo je na kraju...a bez podrške nećemo ništa osvojiti.
Država Željo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:46 pm

blueheart je napisao/la:
sub mar 17, 2018 11:45 pm
Samo podrška do kraja, pa kud puko da puko.... Mi navijači trebamo probuditi neki inat u njima!
Nema uspjeha bez podrške... Igrači su takvi kakvi jesu, i uz podršku mogu biti bolji i osvojit ćemo je na kraju...a bez podrške nećemo ništa osvojiti.
:palacgore: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:48 pm

Daj nek se aktivira ta priča o odlasku na trening i podršci... Ako ko ima utjecaja nek proba.
 
Almir
Postovi: 88
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:49 pm

Jedino pozitivno što može izaći iz ovoga je da Adžem nastavi rasti kao trener i shvati u čemu je pogriješio.Već duže vrijeme imamo problem sa zatvaranjem utakmice i to nam se danas obilo o glavu.Kao da igrači nemaju predstavu šta treba da raditi u tim situacijama.Druga stvar, iako je ovo danas situacija jedan od milion, trener mora preduzeti sve da ne dopusti ni mrvu šanse protivniku.Mi smo u zadnjim minutama branili skok sa dosta niskih igrača.U situaciji kada i Barca šalje Pique naprijed da proba nešto u skok igri a znamo kakvu igru gaje ništa drugo se nije moglo očekivati ni od Zrinjskog koji je krenuo na sve ili ništa.Jedna od izmjena je morala biti Kemo Osmanković, da li na zadnjeg veznog ili na trećeg stopera i eventualno Hadžić umjesto nekog krila da može zaraditi žuti karton i odbiti poneki napad.Znam da će mnogi reći lako je sada govoriti, ovo se dešava jednom u hiljadu godina ali trener treba da vodi brigu da ti se i to ne desi, jer kao što smo i sami vidjeli, može se desiti.

Neki kažu da bi na psihološkom planu ovo značilo titulu.Možda bi.A možda bi ušao u tromeč sa Širokim kući i pitarima i Krupom u gostima u mislima kao osvajač titule pa osvojio bod ili dva.Sa Širokim smo nedavno igrali neriješeno kući, prošle godine izgubili od pitara i neriješeno sa Krupom u jako bitnim utakmicama, dakle ništa nerealno.Mene je ovo strašno pogodilo i ne tražim nikakva opravdanja kao da je ovo nešto dobro što je desilo, možda je ovo samo Željo kakvog smo navikli. nikad ništa lagano, za sve se moramo boriti mnogo više nego što bi neki drugi morali u našoj situaciji, ail opet ponavljam, to je ono zbog čega smo mi svi ovdje.

Sljedeća utakmica protiv Radnika jako bitna, igrači imaju vremena da se odmore, najbolje bi bilo odvest ih negdje bez pristupa internetu, znam da ću ja tako nešto uraditi da malo dođem sebi.

Vidimo se na Grbavici za 14 dana i u Maju na proslavi titule ako Bog da.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:50 pm

Fkt bi bilo dobro organizovat neki trening, vjerujem da bi dosta raje doslo, zapalit koju baklju, parolu neku izvisit, otpjevat koju pjesmu, da nas 200 bude igracima ce znaciti.
Situacija je i dalje dobra za nas, moramo svi dati svoj doprinos da ovo ne izgubimo do kraja, sto prije zaboraviti ove crne 4 minute i svi zajedno ustati i nastaviti jos jace. Nikad poraz samo lekcija !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:50 pm

Mislim da je vecina raje za tu podrsku. Dobro bi bilo kad bi se organizovalo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:50 pm

Tako je treba organizovano otici na jedan trening i pruziti podrsku..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:51 pm

:palacgore: :palacgore:

:zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:51 pm

Malo se razbistrilo u glavi i nije bas kraj svijeta. Bod sasvim zadovoljavajuci. Nacin kako smo odigrali do nesretnih zadnjih 5-6 minuta raduje kao i cinjenica da je Adžem naucio iz gresaka od prije 15 dana. Jos samo da skonta oko izmjena sta i kako i to je to. Igraci se sada moraju skupiti i izaći jaci nego ikad i razbiti sljedecu Radnika ma Grbavici u sta ne sumnjam. Mi smo kao nesta potonuli a u zadnje 3 utakmice smo osvojili 7 bodova a Zrinjski 3 s tim da su igrali 2 utakmice kuci. Sve se smirilo i siguran sam da cemo uzeti duplu ove godine. Šok je ovo danas bio ali koje sezone nije bilo šokova sa nasim Zeljkanom. Na kraju ce biti sve slađe. VOLIM TE ŽELJO

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:52 pm

Kada im je trening? Ja sam tu...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:53 pm

Hajmo braco zbit redove, dat podrsku. Moramo pokazati da smo uz njih, da im damo krila do te zeljno iscekivane titule. I dalje smo prvi, bolji raspored imamo. Jebi ga desi se ovo, lopta je kurva, fudbal je takav sport, ali ne smijemo mi potonut i okrenut im ledja.
ZELJO SAMPION !!!
Btw. Hajmo na taj trening
Zadnja izmjena: ANamelessGhoul, dana/u sub mar 17, 2018 11:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:55 pm

Pa ne mogu shvatiti.. Za svaku situaciju u životu ako nemam rješenja, makar znam koji je uzrok, znam ko je krivac. Ali sa Željom mi to nikad nije išlo. Nepojašnjiv pojam. Imaš osjećaj da možeš danima pričat, a na kraju opet ništa nisi rekao.
Najbolju utakmicu odbrana odigra u ovoj polusezoni i desi se ovo. Vezni red cijeli bio na vrhunskom nivou, što bi se reklo ustali na desnu, a desi se ovo..
Kako ću predeverati do sljedeće utakmice, zaista ne znam..
Ali ovo me kida, razara me. Strašno.

Sve do kraja Željo nema predaje!
:zeljeznicar1: :titula:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:55 pm

Hajde saznajte kada je trening, uzecu slobodan dan samo da dodjem.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:56 pm

:baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
phpBB [video]
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:57 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub mar 17, 2018 11:53 pm
Hajmo braco zbit redove, dat podrsku. Moramo pokazati da smo uz njih, da im damo krila do te zeljno iscekivane titule. I dalje smo prvi, bolji raspored imamo. Jebi ga desi se ovo, lopta je kurva, fudbal je takav sport, ali ne smijemo mi potonut i okrenut im ledja.
ZELJO SAMPION !!!
Nek si se javio brate nakon dugo vremena( znamo se privatno). Iskljucivo Zeljeznicar, u svakom trenutku.
Ja iskreno mislim da je podrska potrebnija nego ikad i nadam se da ce to grupa osjetiti, ja sam s druge strane pa nemam neke odnose s " jezgrom" , ali sad bi svi dosli na bilo kakav vid pomoci Plavima do cilja.
Modus vivendi !
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:58 pm

Hajde, nemoj da ostane na riječima. Kad šta?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:59 pm

slika

Kada je trening?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 11:59 pm

A yebem ga što kiksamo pred pauzu, šta radit 15 dana

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 260 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija