Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
alombardo
Postovi: 986
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 3:22 pm

Projic po meni zbog defanzive
 
ublehas
Postovi: 1016
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 3:26 pm

exbabilon je napisao/la:
uto mar 13, 2018 3:06 pm
Lijevo Projic i Zec, desno Sinisa i Zakaric. Stoperski par standardno, Vojo gore, a jedina dilema je meni u sredini terena. Tu ne bih poceo bez Blagojevica, a po vidjenom protiv Krupe treba nam Ramovic zbog zivosti, presinga, saradnje s Vojom. Hajdarevic ili Vranjes, ne znam, nisam pametan.

Adzem ce garant poceti s Mehremicem, ali ovo je cisto moje misljenje. Taman Projic ne presao centar za 90 minuta, defanzivno je sigurniji od Adija, a valja cuvati Filipovica...
Ja bi lijevo stavio Projića i Adija (kao krilo). U sredinu Jovana, Vranješa i Hajdarevića.
Kasnije bi ubacio Zeca ili Zaimovića, zavisno od rezultata i Ramovića i Šabana. Naravno ako ne bude veće potrebe za nekim drugim izmjenama.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 3:47 pm

Samo cekam da neko uleti s komentarom tipa sto se vi sekirate, ima ko ce odluciti. :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 3:53 pm

znate li koliko različitih boleština i tegoba sekiracija pospješuje :D
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 3:58 pm

a neće spriječiti da našim bekovima ulaze iza leđa, da hoće i ja bi se sekirao :D
gradi željo boli te *****
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 4:06 pm

exbabilon je napisao/la:
uto mar 13, 2018 3:06 pm

Ja bi lijevo stavio Projića i Adija (kao krilo). U sredinu Jovana, Vranješa i Hajdarevića.
Kasnije bi ubacio Zeca ili Zaimovića, zavisno od rezultata i Ramovića i Šabana. Naravno ako ne bude veće potrebe za nekim drugim izmjenama.
pa ne mogu obojica, mora samo jedan da ga mozemo okriviti za sve :D
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 4:09 pm

Kriv je Sinisa. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 4:20 pm

Hajde Bogi i danas napisi kratki sadrzaj sa treninga
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 4:37 pm

Kjosevski----Projić--Graovac--Bogičević--Siniša-----Zec--Vranješ--Ramović--Hajdarević--Zakarić----Vojo

Eventualne izmjene

Mehremić <>Zec
Hajadarević<>Blagojević

Eventualno Kajkut ako zatreba
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 4:41 pm

Amidza je napisao/la:Pitarcina Dzemidzic, bivsi im direktor kluba (mislim da je i Bordo prijatelj) na celu nekog qrca kontra korupcije, u NSBiH. Da li je moguce vise...
Jucer sam napisao tu vijest i ostala je bez komentara.


Pitari su poklopile skoro sve rukovodece funkcije u Savezu i to od predsjedničke, pa naniže.

Begic - predsjednik
Bakovic - gen. sekretar
Pilav - neki bitan qurac u Savezu
Prolic i Hasanbegovic (sudjenje)
Dzemidzic šef antikoruptivnog qrca
...

Zato su isti zasticeni ko medjedi. Sada je frka zbog gola koji su primili iz ofsajda, ali zato kada su dali neregularan gol Sirokom i kada je ponisten gol Menala o tome se sutilo kod Bore u emisiji. Penal za Radnik i ofsajdi protiv iste ekipe su opravdali na BHTu.

Al' dzaba im sve kad su kita od ekipe. Medjutim, to ne znači da ce nastaviti sa mutnim radnjama i glat osigurati Evropu.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 4:54 pm

mislim da je džemidžić regularan i da nije u dosluhu sa njihovom sadašnjom ekipom.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 4:56 pm

Vi izgleda zaboravili kakav je i Projić u defanzivi..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 4:57 pm

e jesu zaštičeni četvrti na tabeli kasne ko prosječan penis u holandiji prime go iz ofsajda
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 5:02 pm

Krijem pare kod Dzemidzica u podrumu
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 5:12 pm

ChWilla je napisao/la:mislim da je džemidžić regularan i da nije u dosluhu sa njihovom sadašnjom ekipom.
Ako je regularan, a sef je antikoruptivnog tima u Savezu, neka lijepo pozove Z. Zebu i ispita utakmicu Sarajevo - Sloboda kada su osvojili titulu. Zeba je igrao za Tuzlake. Tako će najlakse dokazati svoju regularnost.

Slušao sam ga na TVSA i spominjao je utakmice koje su sumnjive i pod istragom Europola, a tiču se naše lige. Spomenuo je da je u Bundes ligi 150 utakmica pod sumnjom i da se vodi istraga.

Djela, a ne riječi.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 5:24 pm

Ma on je i postavljen kako bi prekrili lopovluku očigledno se istražuju njihove utakmice. Pokrili su sve pozicije u savezu.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 5:31 pm

Nesto kontam, dobijemo Astanu u prvom pretkolu LP, onda smo nosioci do play-offa. Samo kazem. :kafa:
1987
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 5:49 pm

Da je osvojiti titulu ne moramo proći ni jedno kolo.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 6:01 pm

avlami97 je napisao/la:
uto mar 13, 2018 4:41 pm
Amidza je napisao/la:Pitarcina Dzemidzic, bivsi im direktor kluba (mislim da je i Bordo prijatelj) na celu nekog qrca kontra korupcije, u NSBiH. Da li je moguce vise...
Jucer sam napisao tu vijest i ostala je bez komentara.


Pitari su poklopile skoro sve rukovodece funkcije u Savezu i to od predsjedničke, pa naniže.

Begic - predsjednik
Bakovic - gen. sekretar
Pilav - neki bitan qurac u Savezu
Prolic i Hasanbegovic (sudjenje)
Dzemidzic šef antikoruptivnog qrca
...

Zato su isti zasticeni ko medjedi. Sada je frka zbog gola koji su primili iz ofsajda, ali zato kada su dali neregularan gol Sirokom i kada je ponisten gol Menala o tome se sutilo kod Bore u emisiji. Penal za Radnik i ofsajdi protiv iste ekipe su opravdali na BHTu.

Al' dzaba im sve kad su kita od ekipe. Medjutim, to ne znači da ce nastaviti sa mutnim radnjama i glat osigurati Evropu.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Propustio sam taj post. A podmece se kao nama se steli i namjesta. Zna se za koja ce dva kluba da se steli. Nista novo, nista cudno. Tamo su da parazitiraju, kupe pare i lobiraju za maticne klubove. Ti kad nemas svog moras bit duplo bolji. Mislim, meni je i drago sto nemamo, ali toliko bolji da ne osjetimo kad nas ostecuju - nismo. Mi smo ovdje u jako losoj poziciji, jer ne znam kako klub na ovo da reaguje, ali treba se probati naci nacin da zastitimo sebe. Ako osvojimo titulu uprkos svemu ovome, dvije smo zasluzili.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 6:08 pm

A da li je to UEFA dostavila savezu spisak utakmica u koje oni sumnjaju ili je to zadatak saveza da saznaju ? Znam da je bio neki tekst da su u sipi vec obavili neke razgovore da su se neki celncii saveza znojili opasno dok su davali iskaze. Sad da li je tacno ili novinarska suplja. Inace bez nekih istraznih istanci tipa policije, sipe, ovi iz saveza nece da izvinete qurcem pomaci, nisu ludi da sami sebe istrazuju.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot] i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija