YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

BlueSide
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 6:09 pm

Nije to bilo loše ali je dosta ispod nivoa kako mozemo i kako smo igrali..zašto, ne znam

Blagojevic odigrao odlicnu utakmicu, po meni igrac utakmice. Fakticki sam je drzao sredinu.Hare i Vranjes nekako rezervisani.
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M

storm_raider
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:17 pm

Pitari ce domace utakmice od sl sezone igrati u Antaliji. Tako kazu imaju sansu da nesto pobjede.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

LARSSON
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:20 pm

Onaj Ljubenović manji od korner zastavice jbt
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

cikazubo
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:31 pm

Neka moja ocjena igraca onako sa tribine gledajuci :

Kjosevski- ok, samo malo hvatanja popraviti opet mu se izmigoljila jedna cista lopta.

Graovac- bez vecih gresaka, u duelima dobar, sve je cistio zajedno s Bogijem, ne znam jesu li nam jednom skocili u 16, to smo znatno popravili u odnosu na Zrinjski tj. odbranu prekida, pogotovu ako uzmemo u obzir visinu igraca Krupe.

Bogicevic-par kriminalnih pasova i losih postavljanja, u duelima odlican.

Mehremic- los na lopti skroz, nazad manje vise ok, spasio je cist go svojim refleksom.

Hadzic- totalno u grcu bio i naprijed i nazad nedefinisan. Ocekujem puno vise od njega, ovo definitivno nije njegova igra, ne znam zbog cega je bio onako stegnut.

Hajdarevic- defanzivno dobar, ofanzivno nista osim pasa Vranjesu na pocetku. Mora puno bolje.

Blagojevic- solidan, oduzimao neke vazne lopte, imao par finih akcija i prema naprijed.

Vranjes- moze puno bolje, ali i danas pokazuje da je klasa igrac, steta sto nije realizovao dva mrtva zicera.

Zakaric- zajedno sa Ramom pokrenuo cijelu ekipu, zadnjih pola sata je to bio onaj Goran iz prve polusezone.

Zajmović - neprimjetan, ne svidja mi se takav tip krila opcenito, ne znam gdje onako visok i krakat igrac igra tu poziciju, nauci davat golove Dzeno i presaltaj se na napadaca.

Vojo- doktorski, jos kad uhvati sprintat ko zvijer u 90toj, kapa dole majstoru.

Ramovic- kao sto napisah gore, njegovim ulaskom prodisasmo, unio je tempo u nasu igru.

Crnov i Osmankovic- premalo na terenu da bi ih ocijenio.

Prvo poluvrijeme za zaborav, drugo dosta bolje, tacnije zadnjih pola sata. Promasili smo dva zicera, onda Bogi promasi glavom loptu nakon kornera 2 metra od gola, bilo je jos par opasnih situacija koje nismo pretvorili u sanse. Krupa pravo nezgodna, ova liga za prvaka ce biti paklena, juce Radnik nadigrao Zrinjskog, danas Krupa takodje odlicna, svaka utakmica je derbi, i suludo je govoriti na malim utakmicama se uzima titula, ovdje nema malih utakmica i ista je kad ugostis Krupu i Zrinjski, svaku moramo ici na pobjedu.
Najlosiju ocjenu svakako dobija sjever danas, zvizduci na poluvremenu, zvizduci pola sata pred kraj utakmice, urlici prema Adzemu, ignorisanje juga , pitarluk. Umjesto da se pjesmom dize ekipa stvorio se samo dodatni pritisak. Posjeta opcenito kriminalna, ne zasluzujemo pehar ali momci i Ado ga zasluzuju i donijece ga ako Bog da u dolinu.

Pompey
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:32 pm

phpBB [video]

:baklja: :baklja: :baklja: :baklja:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

mirzza
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:39 pm

Utakmica teska kao sto ce i svaka da bude, veliki pritisak na nama je nametnut i od kiksa Zrinjskog od jucer. Priprema i taktika za utakmicu katastrofalna, sve ono sto nismo trebali da radimo smo radili, napadali po stranama visokim loptama, tj, pokusajima centarsuteva od strane Hadzica i Mehremica. U prvom polulvremenu dvije situacije vrijedne spomena, na pocetku Hare presijeca loptu i umjesto da suta na gol, dodaje Vranjesu i odlicna sansa propada i drugo je Zakaricev majstorluk nakon kornera.
Nasuprot tome, sredina i odbrana su igrali veoma lose, gdje se u sredini isticao Blagoje a u odbrani Graovac koji je cuvao i Bogicevica i protivnicke igrace.
Vidjelo se koliko fali Sinan, jer on povezuje i Blagoja i krila i bekove sa Vojom.
Dalje mi nije jasno zasto nema pritiska, zasto smo mlohavi. Da li je ekipa uopste kondiciono spremna? I ako jeste za koji sport? Jel za fudbal ocito nisu jer u zavrsnicama utakmica disemo na skrge. Mora to puno bolje.
Pojedinacno je to bilo ovako:
Kjosevski, par puta odlicne intervencije, posebno kada ostane 1 na 1 nakon gresaka najboljeg stopera Bogicevica, sa druge strane se baca na loptu koja fula gol 3,4 metra i poklanja kornere.
Hadzic, defnitivno do sada prikazno bolje igra stopera, imao je jedan zracni duel sa Fajicem kojeg je raznio. Na pcoeku utakmice govorim raji kako ima odlican centarsut, a danas sve sto je centrirao je bilo ocajno.
Mehremic - defanzivno katastrofa, ostavlja protivniku previse prostora i stoji predaleko od igraca, ofanzivno ga danas nije nigdje bilo. Losa partija.
Bogicevic - katastrofalan prvih 7 duela sto na zemlji sto u zraku je izgubio. Izlijece iz formacije, dupla Mehremica i Hadzica pa ostavlja nebranjeni prostor, sudara se sa Graovcem, isto pijan da je dosao na tekmu. Nije dobio ni 20% zracnih duela i to je dobio tek pred kraj.
Graovac - masina. Krpio greske Bogicevica, cuvao i Fajica i napadace krupe i Bogicevica i uz Blagoju i Voju daleko najbolji u nasoj ekipi.
Hare - poceo dobro pa stao, Ipak njegovu trku nema niko drugi u ekipi tako da on mora igrati u prvih 11. Onakve sanse Hare kralju, sutaj po golu, a ne dodaji okolo.
Vranjes - solidno, iskustvo se vidi, ali nije na nivou tekme protiv Celika. Njemu je bilo vruce danas pa je skinuo potkosulju nakon par minuta.
Zaka - kod nega je kontra, lose usao u utakmicu pa u drugom dao gas i pokazao kakva je klasa, dize formu i nadam se da ce nas u Mostaru obradovati golom.
Vojo - po novinarima igrac utakmice, nema gdje ga nije bilo, sprinta ganja, trudi se, i zabio je golcinu, sta vise treba. On fuli nemoguce pa zatim zabije sto bi malo ko zabio.
Zajmovic - uspio biti gori od Bogicevica sto je za cestitke. Decko jeste igrac za Celik, za Zeljeznicar nije i trebao je prihvatiti posudbu. Nista aposlutno nije pokazao, kad vidim kako mlati onom lijevom rukom kad trci tacno mi lose bude, sve u napadu je uprskao, vidi se da je sebican, komplikuje, carini loptu, danas niti jednom nije probio.
Izmjene - Sinan, donio trku, presing i volju, slomio tekmu. Okomit na gol, odlicna kontrola lopte i ne boji se duela.
Crnov - od Zajmovica nije tesko biti gori, ali se vidi da je van forme.
Kemo - igrao premalo.
Adzem - danas neuobicajeno za njega, povukao prave poteze posebno sa SInanom i dobio tekmu zasluzeno.
Publika, nekih 4.000 na stadionu, opet su ljude sa desetogodisnjim vracali sa sjevera, tjerali na istok sto je sramota. Jug je navijao cijelu utakmicu, sjever rezervisan, probudio se tek oko gola.
Sve u svemu, dobro smo prosli, opet smo prvi, pritisak je na Zrinjskom i imamo brejk loptu te moramo igrati pametno. Vraca se Sinisa i znacit ce to defanzivno.
Za Mostar:
Veca
Sinisa Graovac Kemo Projic
Blagoje-Saban
Zaka-Vranjes-Mehremic
Zec

Moramo duplati nasu lijevu stranu tj. braniti njihovu desnu gdje ce biti Kadusic i Filipovic, treba se cuvati tih dugih lopti koje Bilbija spusta Filipovicu i to ako eliminisemo pola smo posla obavili, drugo pola je odraditi kontru preko Zeca i kuci pjevajuci.
Bilo bi dobro otici na +5, a nasa sirina bi trebala odluciti u ovom slucaju gdje imamo 5 odmornih igraca.

storm_raider
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:40 pm

@Hurmasice, daj nam anketu. Blagojevic i Zakaric za mene.

mirsad94
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:40 pm

Moramo se sloziti da su bekovi danas bili najlosiji dio tima, Adi malo manje nervirao i grijesio od Hadzica jos je spasio onu s linije. Ovaj drugi bas izgubljen, ali ne treba sad na njega odmah bio je povrijedjen na pripremama dosta koliko se sjecam , vrijedi ga cegati mozda se za jezik ujedemo, a eto Sinisa se vraca koji je u extra formi.

Dalje, Zaimovic isto tako izgubljen, lose odluke cijelu utakmicu jos onu odlicnu kontru upropasti, mislim da mu se dala prilika da pokusa da se nametne ali za nas sistem igre on ne odgovara nikako na krilu, Zeca protiv Zrinje pod hitno na lijevo krilo u kakoj je god formi.
Hare isto tako niz losih poteza ovu utakmicu, mislim da je vrijeme i njemu jednu tekmu da odmori , zasto ne pokusati sa Saban-Blagoje i Vranjes u vezi dole, pokusati malo iznenaditi ako je vec Sinan uradio mnogo glup potez sa onim zutim.

Pohvalio bih prekide i kornere gdje smo stvarali sanse pored jablana iz njihove odbrane. Raduje sto je Sinan za ono malo pokazao da se vraca na svoje staro jer je prebitan za nas tim kao i Goran drugo poluvrijeme poludio, dar mar na desnoj strani napravio prije kornera iz kojeg je bio gol.
Sada se lakse dise , idemo dole izaci da pobjedimo potpuno suprotno od onoga prosli put i sa takvom igrom barem cemo do boda u to sam ubjedjen.

PratimsamoPlave

ned mar 11, 2018 6:41 pm

Veca igrac utakmice !
Pored svih losih "hvatanja" lopte , odbrani 100% situacije .
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

storm_raider
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:48 pm

Falio je Zec danas i taj nekada kreativni haos koji on donosi sa sobom.

BHDragons
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:48 pm

NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Bergeron
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:50 pm

Ovo je liga za prvaka. I Radnik i Krupa imaju sanse za Evropu, ne znam zasto iko misli da se bodovi mogu upisati prije utakmice. Svi su zasluzeno upali u ovih 6 i ovdje svako svakoga moze pobijediti. Danas je bilo vise sretno, nego spretno, ali idemo dalje. Upisali smo 3 boda i to je najbitnije. Utakmicu po utakmicu, borbeno i bez predaje.

mirzza
Kontakt:

storm_raider je napisao/la:
ned mar 11, 2018 5:15 pm
E cuj nikad gori bekovski par nije igrao... Kao da smo prespavali zadnjih 10 godina.

Bravo moj Zeljo!
Zadnjih deset godina smo imali Colic-Kvesic odlican bekovski par, pa zatm Memija-Kvesic, izmedju njih su igrali Zeljkovic-Urdinov, pa nakon toga Sinisa-x lijevih bekova od Mladenovica, Kramarica pa Husica i Bevaba.
Ruku na srce bekovi su danas fakat bili losi.

Simply Blue
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:52 pm

Na stranu Vecini problemi sa hvatanjem lopti i ispucavanjima...od prve utakmice na proljeće protiv Sirokog prije dvije godine....Veca nas konstantno vadi iz govana ..a za ove manjkavosti bi više trebali kritikovati onoga čiji je posao da mu pomogne da napreduje i otkloni greške..

Široki - Sarajevo...jako loše...jedina svijetla tačka, Kvesić u prvoj
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Elegant
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:53 pm

Sad se skoncentrisati na Zrinjski.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

boja mora
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:56 pm

Nešto mi se ušutuše oni ljubitelji lika i djela Merhemića što su ga dizali u zvijezde. ;)

cikazubo
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:57 pm

Simply Blue je napisao/la:
ned mar 11, 2018 6:52 pm
Na stranu Vecini problemi sa hvatanjem lopti i ispucavanjima...od prve utakmice na proljeće protiv Sirokog prije dvije godine....Veca nas konstantno vadi iz govana ..a za ove manjkavosti bi više trebali kritikovati onoga čiji je posao da mu pomogne da napreduje i otkloni greške..

Široki - Sarajevo...jako loše...jedina svijetla tačka, Kvesić u prvoj
100% ovo za Vedrana.
Jedina zamjerka onako moja navijacka u pogledu struke je uoravo trener golmana, toliko sporo i mlitavo one vjezbe izvode, na manama mladjih se izgleda nikako i ne radi, treba on bit tu u strucnom stabu al definitivno nam je potreban bolji trener za golmane.

storm_raider
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:57 pm

mirzza je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
ned mar 11, 2018 5:15 pm
E cuj nikad gori bekovski par nije igrao... Kao da smo prespavali zadnjih 10 godina.

Bravo moj Zeljo!
Zadnjih deset godina smo imali Colic-Kvesic odlican bekovski par, pa zatm Memija-Kvesic, izmedju njih su igrali Zeljkovic-Urdinov, pa nakon toga Sinisa-x lijevih bekova od Mladenovica, Kramarica pa Husica i Bevaba.
Ruku na srce bekovi su danas fakat bili losi.
Zaboravljas i Livaju.

Poenta onoga sto pisem, @mirzza, je da je rano za proglasiti Merhemica "najboljim ili najgorim bekom ikada". Jako brzo pretjerujemo, padamo u ocaj i dizemo se prividno u velike visine, a nikada gora situacija nije u drustvu bila. Nije to bas tako. Niti je Merhemic dobar, niti je los, tek trebamo ga ocijeniti kako valja, rano je. Ali, Adzem puno bolje poznaje njegove karakteristike i nosi odgovornost za postavljanje Merhemica, ne mi. Takodjer, generalno - a slozit ces se, siguran sam, mnogo pametujemo za jedva 4000 navijaca i utakmicu za prvo mjesto. Mnogo pametujemo obzirom i na sva desavanja unutar i oko kluba. Ja imam osjecaj da mi samo od Zelje trazimo bas ovako velike standarde i zivo me interesuje trazimo li od zene, ljubavnice, sefa, nadredjenog, podredjenog, prijatelja, muza, djeteta ovoliki standard. Cisto sumnjam, uglavnom spustimo glavu i razmisljamo: "Nek' ne puca."

Bice ovo bolje, cestitam nam prvo mjesto!

LARSSON
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:58 pm

boja mora je napisao/la:
Nešto mi se ušutuše oni ljubitelji lika i djela Merhemića što su ga dizali u zvijezde. ;)
Eno ga onaj hadalj pravi stanine gifove
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

cikazubo
Kontakt:

ned mar 11, 2018 6:58 pm

boja mora je napisao/la:
Momak u Krupi zasluzio sve pohvale kao sto je utakmic kasnije zasluzio i kritike, manite se takvih komentara, lako je kenjat kad se jednom doceka licna prognoza za odredjenog igraca.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], elvid, Google [Bot], South i 29 gostiju.

Prijava  •  Registracija