Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:14 pm

LARS1921 je napisao/la:slika
Kakve veze Besirovic ima sa Zeljom? slika
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:16 pm

Šok i vjeverica šok i vjeverica :baklja: :baklja:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:16 pm

mamba21 je napisao/la:
sri feb 28, 2018 6:53 pm
maxum1921 je napisao/la:
sri feb 28, 2018 6:44 pm
Nije boli.***** nego retardus. Neko sa njegovim razmisljnjem, i njegovog oca. I ponasanje koje sam imao priliku vidjeti nije dostojno dresa naseg kluba.

Kajkut igra jer je ovaj gore retardus. A Kajkut kad igra daje 120% sebe. Ni to nije puno, ali daje.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 8020X koristeći Tapatalk
Ne odlucuje otac o njegovoj karijeri, ne znam odkud tebi to. I nek te admin malo upozori na rijecnik kako nazivas nasu djecu😉
Mozda zato sto je bas redovno sa ekipom.
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:25 pm

Omar500 je napisao/la:
sri feb 28, 2018 6:45 pm
Sto se tice Zrinjskog, ja sam licno zagovarao da igraju Vranjes i Blagojevic protiv Zrinjskog, jer sam mislio da se utakmica nece odgadjati, jer mislim da bi bilo to puno za Hajdarevica. Sada ce se Vranjes u potpunosti oporaviti, a Hajdarevic odmoriti. Vezni red nam je najjace oruzje i ko god da izadje, sumnjam da mozemo pogrijesiti.
Kakav ba crni umor? Decko odigrao 2 utamice za 2 vikenda i umoran...19 mu godina... Pa ako je poslije ovog umoran, treba se odmah on kao i svi potencijalno umorni oprostiti od fudbala i preci na domine. Imali su 2 i pol mjeseca pauze...
Hajdar treba ici od prve minute i da preore teren za 90 minuta.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:26 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri feb 28, 2018 7:20 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri feb 28, 2018 5:43 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri feb 28, 2018 3:47 pm
Hajdar nikako nije mozak ekipe jer nije takav tip igraca. On je radilica i bolje receno motor ekipe.
I niko ne izbacuje djecu nego su svi tad govorili da se osjetilo kako je Hajdar pao pa da se zastiti momak a ne da siluje nazor, a Saban jr trebao bit s repkom, tako da mlatis bezveze.
Kao prvo, ako mi se nadovezuješ na post , citiraj ga i nemoj ironično prozivati dvije stranice iza.
Drugo, tu zadnju rečenicu ne piši u takvom tonu, jer bi se dalo diskutovati "ko mlati".
Kao treće, gdje sam ja to rekao da djeca moraju igrati zato jer su naši? Oni su svojim kvalitetom zaslužili da već na ljeto budu u paru, a trenutno nam samo jedan od njih može pomoći bar dok su ovakvi tereni.
I kao četvrto, kako to momak nije bio mozak ekipe? Ja sam od Vranješa vidio sigurnost, smirenost, ali ne i rizik pasove. Od Hareta sam vidio okomitost, prodornost te rizik pasove, tačnije tako se postavio na terenu da ama baš nijedan napad nije prošao a da on nije dotakao loptu.
I kao peto, nijednu narednu utakmicu, opet ponavljam, dok su ovakvi tereni, bez njega ne možemo početi. E sad zavisi da li će njegova uloga biti zujalice koja će imati podršku u vidu Blagojevića koji će mu ofanzivno pružiti podršku bolju od Vranješa, ili će biti u paru sa Vranješom koji će mu defanzivno pružiti podršku veću od Blagojevića.
Ali, ni prvi ni drugi, ne rade na terenu ono što on radi, i veza bez njega funkcionisati ne može!
Debilu preskoci, post nije upucen tebi bio.
Smirite strasti.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:28 pm

Lakse malo momci, na ovom forumu se nikada tako nije pricalo, niti ce.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:28 pm

Haklapuc je napisao/la:
sri feb 28, 2018 7:05 pm
phpBB [video]

Dalekometni udarac Željine legende će vas ŠOKIRATI! (VIDEO) 1:20
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:29 pm

oni pjevaju jebbe im se :D
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:31 pm

Dobar live kod sinana, pjevanje, zaj.ebavanje...

Extra atmosfera!

Samo jako po bodove!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:32 pm

storm_raider je napisao/la:
sri feb 28, 2018 7:28 pm
Lakse malo momci, na ovom forumu se nikada tako nije pricalo, niti ce.
Ma nek se ne kurci i prosipa silu meni bez razloga.
Nit sam ga pomenuo nit sam ga citirao, i odjednom se on nasao uvrijedjen a govori " gdje sam ja to spomenuo ", pa mozda majstore nije tebi upuceno ako vec vidis da pisem nesto sto ti nisi pomenuo.

Halile, izbrisite, banujte, malo sam nervozan cijeli dan i jos dva puta me vracaju iz Vogosce, ne mogu kuci otic.
Halilte jos jednom.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:33 pm

Rigel je napisao/la:
sri feb 28, 2018 7:25 pm
Omar500 je napisao/la:
sri feb 28, 2018 6:45 pm
Sto se tice Zrinjskog, ja sam licno zagovarao da igraju Vranjes i Blagojevic protiv Zrinjskog, jer sam mislio da se utakmica nece odgadjati, jer mislim da bi bilo to puno za Hajdarevica. Sada ce se Vranjes u potpunosti oporaviti, a Hajdarevic odmoriti. Vezni red nam je najjace oruzje i ko god da izadje, sumnjam da mozemo pogrijesiti.
Kakav ba crni umor? Decko odigrao 2 utamice za 2 vikenda i umoran...19 mu godina... Pa ako je poslije ovog umoran, treba se odmah on kao i svi potencijalno umorni oprostiti od fudbala i preci na domine. Imali su 2 i pol mjeseca pauze...
Hajdar treba ici od prve minute i da preore teren za 90 minuta.
Momak je malo gubio dah pred kraj utakmice, prva mu je seniorska sezona, i s obzirom da se utakmica trebala igrati danas, mislio sam da bi bolje bilo da igra odmorniji Vranjes. Ovako, utakmica je u subotu, Hajdarevic ce biti full spreman. Ne kazem da on ne bi mogao odigrati kako treba i potrcati...a sada je dobro sto imamo opcija u veznom redu i nece se desiti da nam ekipa pred kraj bude istrosena i premorena. Bit ce tu sigurno igraca koji ce igrati sve utakmice, sto je i normalno. Ko bi to klupirao jednog Zakarica, koji onako umoran uputi fenomenalan pas ka Ramovicu u derbi utakmici na Grbavici.
Dok je Adzem tu, ne brinem se za minutazu Hajdarevica i Sabanadzovica. Jedino sto me brine jeste ponovna, sitna povreda Zerica koja ga izbaci iz stroja nakon zavrsenih priprema. Nadam se da je okej i da ce sto prije biti u opticaju.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:41 pm

Ako budu igrali onako kako pjevaju, crno nam se pise.
Cuj Sase: "Ja cu recitaciju jednu." Hahahahahahhahahaha
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:53 pm

maxum1921 je napisao/la:
sri feb 28, 2018 6:59 pm
Ko odlucuje? Znas li ga? Znas li da smo dozivjeli prilikom gostovanja u Jelahu samo negativnu pricu o njemu? Da ne kazem ponasanje prilikom utakmica jer malo vise vremena budemo uz ekipu.

Za opomenu se slazem, cak i za ban. Ali nase dijete ili ne on je mentalni patuljak koji je umislio da je zvijezda i tako se i ponasa. A to je najbolje dokazao svojim ponasanjem kad je trebao potpisati ugovor. Poselami ga maksuz od mene. A zna on ko sam ;)

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 8020X koristeći Tapatalk
Prije svega treba reci da mnogi vrhunski fudbaleri imaju lose ponasanje i prevelik ego.

Pa dobro, ocigledno da se "znate", ali ja mislim da ne trebas ovdje tako pisati. Mozes upakovati. Jedni Vedrana nazivaju klosarem, drugi Hajdarevica i Sabanadzovica bi na klupi drzali (a nisu svjesni da obojica trebaju biti u igri, jer su bolji od Vranjesa i Blagojevica), ti o Mujagi sve najgore. Meni to nije ok. A dizemo Sinisinu jednu asistenciju u nebesa. Najbolji bek lige wtf. Crnov nije za druge lige, a mnogi ga jedva cekaju.
Bogicevic nakon onakvog trenutka i preskonferencije ima zagarantovano mjesto sa 35 godina, jos mu ponuditi treba da djecu trenira. Kajkut nista bolji od Kokota, simulira trcanje. Kazu uvodi ga Adzem da nesto izsimulira.

Evo vi 1921.ba pravite poteze Blagojevica koji za 2 mjeseca ide dzabe. Pa valjda treba prvo Hajdarevicevi potezi, momak ima 20 godina, napravit ce karijeru kakvu samo moze sanjati Blagojevic. Al ne, hajmo ovog dizati, kad mu se igra dobar je. Meni to nije uredu.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:55 pm

Tebi će nešto biti ako ne uneseš negativu u forum..
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 7:56 pm

Treba Mujagu ubacit a voju ublehu izbacit

nas je voja gori od pujola
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 8:04 pm

Mujagic>Higuain
1987
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 8:05 pm

Moze link tog klipa?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 8:24 pm

Niko ovdje nije rekao da treba "klupirati" Sabana i Hajdara vec da bi mozda bilo pametno na ovako teskom gostovanju, tj. najtezem u sezoni, poceti s dva igraca koja imaju jako puno iskustva i odigrali su odlične utakmice u Krupi, odnosno na Grbavici. Po mom misljenju, oni su jos uvijek bolji igraci od ova nasa dva dragulja koja svakako trebaju igrati konstantno i koja ce napraviti daleko bolje karijere od Vranješa i Blagojevića.
Dakle, mozda treba napraviti izuzetak, i u jednoj ovako teskoj i bitnoj utakmici njih dvojicu ostaviti na klupi jer bi nam to mozda moglo donijeti bolji rezultat.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 8:27 pm

Kospicar je napisao/la:
sri feb 28, 2018 8:05 pm
Moze link tog klipa?
Ako na Blagojevića misliš evo ti ispod, samo klikni na video.
1921.ba je napisao/la:
sri feb 28, 2018 6:02 pm
phpBB [video]


Pogledajte neke od najboljih poteza Jovana Blagojevića. Koji vam je najbolji?[/center]
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2018 8:35 pm

priče se pričaju a priori i sa očitim ciljevima. da se neki igrač ili krug igrača favorizuje.

prihvatajući da je kajkut star, islužen, spor, nije naše dijete, nije pravi željovac...meni ne može u glavu kako neko može diskreditovati golove koje je on za nas dao. znači učinak, onaj najvažniji u fudbalskoj igri. baš imajući u vidu da nije doveden da bude glavni igrač. gol protiv borca, u prvom dodiru kad nikoga ne ide, kad niko ne može da prelomi i pogodi - taj gol nije prelomio samo tu utakmicu, nego cijeli početak prvenstva za nas. gol u širokom, oni nas povedu u trećoj i mi umjesto da se skroz raspadnemo kao što su to znale dole i naše šampionske ekipe - izjednačimo u četrnaestoj. protiv radnika, započne u 47. minuti preokret sa dva gola razlike, što nismo godinama učinili.

to se zove "uzima minute mujagi" i prodaje kao fudbalsko znanje. a mujaga uđe željan minuta i u prvom potezu slomije čovjeka možda i za crveni. pa ne pasemo travu majku mu ***** majčinu. momak je potencijal, ali na najboljem putu da samo to i ostane...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 53 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija