Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:18 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
uto feb 20, 2018 9:48 pm
salle86 je napisao/la:
uto feb 20, 2018 9:44 pm
Jeb.em ga, boli do kosti što kad se desi greška u korist Želje, sazivanju se vanredne sjenice, suspenduju sudije, bruji po svim portalima...a kad je neko drugi u pitanju, onda se samo spomene i nastavi dalje... Ili se i ne spomene.
A ono što je "zapisano" to je i bilo... Nakon određenog vremena više se niko i ne sjeća ili ne želi sjetiti onog što ne piše, samo se spominje pisano.
Isto tako, nek bilo ko spomene onako eto da je tamo neki trener Krupe se žalio na suđenje, A NIJE, za 5 kola će to biti iste težine kao i ono u Mostaru.
Nisam ljubitelj zavjera protiv Želje i one pitarske koju smo i mi preuzeli "samo protiv svih" ali jeb.em ga sve mi smrdi na to, na tako nešto.
Nek oprosti kome smeta :)
Bravo brate,generacije navijaca se smjenjuju al text o pljacki Zelje ostaje,al neka bitno je da ne puca....
Naravno, već su gotovo i nas ubijedili sve da smo titule sa Amarom uzimali ne zato jer smo prekucavali ligu bez primljenog gola po 1.000 minuta već zbog sudija...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:22 pm

Definitivno zadnji post ovdje. Naletiću ponekad da pročitam postove par izuzetnih forumaša, ali logovanju i pisanju je kraj. Da doživim da Željovci brane pitare, nesvjesni da razlike između ovih ovdje i dinokija NEMA, da bi nas svi kolektivno sahranili, da su apsolutno svi navijali da mađari, odnosno hdz uzme titulu prošle sezone. I na to sve ih neko opravdava. Mogu samo reći SRAMOTA. Nakon današnjeg dana, ja ću svim svojim znanjima, vještinama, poznanstvima, učiniti sve da ne samo ovaj, nego još neki portali i mediji ni u kojoj varijanti ne mogu biti medijski sponzori našem Želji.
Na žalost nismo u stanju podržati i udružiti se oko jedinog iskrenog medijskog sponzora Želje...1921...bez interesa, samo LJUBAV I SRCE. Ja odo tamo, ima nas nekoliko pa će se i promuhabetit nešto. Bez zadnjih misli, interesa, čista ljubav...
Halalite ako sam nekad nekoga uvrijedio, napisao nešto što Vam se nije sviđalo, i znajte da nikada loše namjere nisam imao. Niti sada je nemam, sve Vas volim, ali ovo je sve debelo protiv svih mojih nadzora i razmišljanja, i iskreno ne mogu više. Neka ste mi zdravi i veseli svi, i da nam naš Željo mnogo radosti i sreće donese...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:31 pm

Jedan mali prijedlog, a to je da se obezbijedi mjesto i konstrukcija za vezanje bicikala, par puta sam dolazio s biciklom na tekmu ostavljajuci ga izmedju okolnih zgrada na parkingu i uvijek strepim hocul ga naci opet kad izadjem sa stadiona, jos par prijatelja mi je to spominjalo da kad su jace tekme izbjegavaju dolazak s autom zbog velike guzve ali da je i rizik svezat biciklo negdje na parkingu jer ce ga neko cvaknut za sekundu. Nije neki skup zahvat a podrazumijeva se da ispred svakog veceg objekta a pogotovu stadiona postoji parking za bicikliste :)
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u uto feb 20, 2018 10:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:31 pm

× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:32 pm

salle86 je napisao/la:
uto feb 20, 2018 10:18 pm
Ivicahuljev je napisao/la:
uto feb 20, 2018 9:48 pm
salle86 je napisao/la:
uto feb 20, 2018 9:44 pm
Jeb.em ga, boli do kosti što kad se desi greška u korist Želje, sazivanju se vanredne sjenice, suspenduju sudije, bruji po svim portalima...a kad je neko drugi u pitanju, onda se samo spomene i nastavi dalje... Ili se i ne spomene.
A ono što je "zapisano" to je i bilo... Nakon određenog vremena više se niko i ne sjeća ili ne želi sjetiti onog što ne piše, samo se spominje pisano.
Isto tako, nek bilo ko spomene onako eto da je tamo neki trener Krupe se žalio na suđenje, A NIJE, za 5 kola će to biti iste težine kao i ono u Mostaru.
Nisam ljubitelj zavjera protiv Želje i one pitarske koju smo i mi preuzeli "samo protiv svih" ali jeb.em ga sve mi smrdi na to, na tako nešto.
Nek oprosti kome smeta :)
Bravo brate,generacije navijaca se smjenjuju al text o pljacki Zelje ostaje,al neka bitno je da ne puca....
Naravno, već su gotovo i nas ubijedili sve da smo titule sa Amarom uzimali ne zato jer smo prekucavali ligu bez primljenog gola po 1.000 minuta već zbog sudija...
Pa evo pitaj ove mladje kako je ispala Sloboda I reci ce ti da smo mi pustili Leotaru I oni jadni ispali,a to sto su imali sve u svojim rukama pa popusili,to sto je Velez zijanio od Goska,a Zeljo opijen titulom jedva pobjedio juniore Kozare kolo prije toga kuci,to ti nijedan nece spomenuti
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:32 pm

exdomorocki je napisao/la:
uto feb 20, 2018 10:28 pm
arctg je napisao/la:
uto feb 20, 2018 9:17 pm
A za onog što urednika naziva "bindom" i slično:

http://sport1.ba/omladinski-fudbal/omer ... ste/108826

http://sport1.ba/omladinski-fudbal/jold ... opi/108513

I neka mi se javi ako želi da zna šta je sve ta "binda" uradila za Želju, a pogotovo Omladinski pogon!

Smeće pitarsko,mozemo samo ograisati od takvih i sl.
Govno pitarsko!KRAJ PRIČE
E moj exdomorocki... Ako ti išta znači, ne osjećam ništa manje gađenje prema njima od tebe. Ali najboljeg prijatelja, koji mi je bukvalno život spasio, a redovan je na sjeveru, mrziti zbog tebe ili bilo koga drugog neću. Izvini i prijatno.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:36 pm

Ma ja razumijem i jedne i druge..
K'o da portali smiju pisati a da ih ne bi pregazili vremenom.. Kad sipa, inspekcija, niko živ ne može stati u kraj očiglednim pljačkama godinama unazad koje se uvijek vješto prikriju od istih koji ih i kreiraju. Sad svako živ ko pregleda bar pregled lige, zna da i Zrinjski štima. Ali koga to interesuje, kad taj isti Zrinjski prati milju navijača? Nemaju dušmane, nemaju armije navijača kojima je mržnja prema glavnom gradu veća od mržnje nekog Zrinjskog.. Nemaju hiljade navijača gradskog rivala koji tjeraju vodu na svoj mlin, a to je da se Želji štima godinama kako bi prikrili svoj neuspijeh i naći razlog da ne prihvate istinu.
Svi bi oni sad potpisali da Zrinjski bude prvi, prije Želje. I najvećim pljačkama, apsolutno nebitno, samo da Željo nije ispred kad već nije njihov klub tu.
Pitari, tuzlaci, zeničani, banjalučani, pa i lištica.
Čekajte samo sljedeću grešku u korist Želje, vidjet ćete forume i društvene mreže..
Jer da nisi najveći ne bi toliki kompleksi ni bili.
A sa druge strane kriv je svaki medij, koji se ne nakani i ne napravi kompilaciju grešaka u korist aktuelnih šampiona u zadnjih par godina, te što ne potenciraju najveću krađu za titulu u historiji ove lige, te što ne prave pritisak i javno ne prozivaju klubove da uredno plaćaju svoje obaveze državi.
Ima granica dokle mogu, pa gurajte do te granice.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:50 pm

da budemo pošteni, o ovim penalima za zrinjski se baš dosta pisalo. i nesportski portali su dosta popratili. ali šta će biti - ništa. jer mi ne pamtimo, generalno je narod pamćenja k'o zlatna ribica i kad je riječ o mnogo bitnijim stvarima. primiriće se par kola, primiriće se i u direktnom duelu i onda opet po starom.
gradi željo boli te *****
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:50 pm

Sto se ovo postovi brisu?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:52 pm

Ajzea je napisao/la:
uto feb 20, 2018 10:50 pm
Sto se ovo postovi brisu?
Ciji post je obrisan?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:54 pm

Nista ja za ostale nisam pisao,samo za doticnog,ne nabacuj sto nisam rekao.
A covjek nas mrzi iz dna duse,a to znam 1000%,cak i vise od D.Selimovića,sto ga spominjes.
Ako ja pricam gluposti,raspitaj se kod starijih forumasa da li bacam ublehe.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:55 pm

Ma meni se cini da je @Elegant pitao ko je predlozio ovaj forum a sad ne mogu da nadjem post.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:56 pm

subota 14:30. vidimo se ;)
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:58 pm

Minjore je napisao/la:
uto feb 20, 2018 10:56 pm
subota 14:30. vidimo se ;)
najpametniji post posle onog mog dugačkog od danas :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 10:59 pm

exdomorocki je napisao/la:
uto feb 20, 2018 10:54 pm
Nista ja za ostale nisam pisao,samo za doticnog,ne nabacuj sto nisam rekao.
A covjek nas mrzi iz dna duse,a to znam 1000%,cak i vise od D.Selimovića,sto ga spominjes.
Ako ja pricam gluposti,raspitaj se kod starijih forumasa da li bacam ublehe.
"Možemo samo ograjisati od takvih" i tako dalje, i tako bliže... A i tvoji prethodni postovi ne govore baš tako. Gluposti pričaš konstantno, a za razliku od tebe, ja se ne informišem od starijih forumaša niti od bilo kojih drugih forumaša već to radim direktno. Čovjeka poznajem lično, i to duži vremenski period. I, gle čuda, nikada nisam primjetio da nas "mrzi iz dna duše, čak više i od D. Selimovića". Da sam ćorav, a nisam, progledao bih nakon godinu dana. A ja ga i duže od toga poznajem, i, opet gle čuda, još uvijek ni najmanjeg znaka bilo kakve mržnje. Da nisam lud?
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 11:01 pm

arctg je napisao/la:
exdomorocki je napisao/la:
uto feb 20, 2018 10:54 pm
Nista ja za ostale nisam pisao,samo za doticnog,ne nabacuj sto nisam rekao.
A covjek nas mrzi iz dna duse,a to znam 1000%,cak i vise od D.Selimovića,sto ga spominjes.
Ako ja pricam gluposti,raspitaj se kod starijih forumasa da li bacam ublehe.
"Možemo samo ograjisati od takvih" i tako dalje, i tako bliže... A i tvoji prethodni postovi ne govore baš tako. Gluposti pričaš konstantno, a za razliku od tebe, ja se ne informišem od starijih forumaša niti od bilo kojih drugih forumaša već to radim direktno. Čovjeka poznajem lično, i to duži vremenski period. I, gle čuda, nikada nisam primjetio da nas "mrzi iz dna duše, čak više i od D. Selimovića". Da sam ćorav, a nisam, progledao bih nakon godinu dana. A ja ga i duže od toga poznajem, i, opet gle čuda, još uvijek ni najmanjeg znaka bilo kakve mržnje. Da nisam lud?
Jesi

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 11:02 pm

Dobro, slozili se, ne slozili se na tome ce da ostane. Nebrojeno sam puta pisao da razdvojite forum od portala. Mi nikada nismo imali nikakvog uticaja na portal, osim sto su oni hajrovali nasim ujedinjenjem ovdje, dakle medijsko partnerstvo je posljedica, a uzrok je nase spontano ujedinjenje na forumu. Vrijeme je za zavrsimo ovu pricu. Niti neko ovdje voli pitare, niti ih dozivljava. Nije ni vlasnik portala napravio ovaj forum, vec smo to mi uradili i bezveze prosipamo i supljeg u prazno evo cijelu noc. Dolaze ljudi da procitaju o Zelji nesto pozitivno, mi pisemo o nekoj neprovjerenoj vijesti sto je medijski partner prenio. I onda se neko 'oprasta od foruma'. Ne steti to nikome od nas, steti atmosferi. Mi u administraciji/moderaciji mozemo sutra da se izlogujemo i nikada vise ne udjemo na forum. Eto toliko smo nezavisni od portala i foruma. Jedini je cilj ovog foruma da se mi ujedinimo i hocu da se svi zapitamo kako nam ide to. I to nakon sto smo prosli zajedno mnogo teza vremena. Sada bismo trebali da ubiremo plodove, nas Zeljo je na dobrom putu, sve je pozitivno, ali moramo sami sebi pokvariti uzivanje. E pa nemojmo to dozvoliti, prijatelji. Zbog cega? Zbog razmjene misljenja i ne slaganja u istom? Ma dajte.

@Ajzea, on je sam sebi obrisao post.
Minjore je napisao/la:
uto feb 20, 2018 10:56 pm
subota 14:30. vidimo se ;)

Vidimo se i to je jedino bitno!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 11:03 pm

pile87 je napisao/la:
uto feb 20, 2018 11:01 pm
arctg je napisao/la:
exdomorocki je napisao/la:
uto feb 20, 2018 10:54 pm
Nista ja za ostale nisam pisao,samo za doticnog,ne nabacuj sto nisam rekao.
A covjek nas mrzi iz dna duse,a to znam 1000%,cak i vise od D.Selimovića,sto ga spominjes.
Ako ja pricam gluposti,raspitaj se kod starijih forumasa da li bacam ublehe.
"Možemo samo ograjisati od takvih" i tako dalje, i tako bliže... A i tvoji prethodni postovi ne govore baš tako. Gluposti pričaš konstantno, a za razliku od tebe, ja se ne informišem od starijih forumaša niti od bilo kojih drugih forumaša već to radim direktno. Čovjeka poznajem lično, i to duži vremenski period. I, gle čuda, nikada nisam primjetio da nas "mrzi iz dna duše, čak više i od D. Selimovića". Da sam ćorav, a nisam, progledao bih nakon godinu dana. A ja ga i duže od toga poznajem, i, opet gle čuda, još uvijek ni najmanjeg znaka bilo kakve mržnje. Da nisam lud?
Jesi

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Onda je problem riješen. Ja sam lud i kao takav, ni na koji način ne bih trebao imati dodira sa ostalima. Hvala na otvaranju očiju!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 11:04 pm

arctg je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
uto feb 20, 2018 11:01 pm
arctg je napisao/la: "Možemo samo ograjisati od takvih" i tako dalje, i tako bliže... A i tvoji prethodni postovi ne govore baš tako. Gluposti pričaš konstantno, a za razliku od tebe, ja se ne informišem od starijih forumaša niti od bilo kojih drugih forumaša već to radim direktno. Čovjeka poznajem lično, i to duži vremenski period. I, gle čuda, nikada nisam primjetio da nas "mrzi iz dna duše, čak više i od D. Selimovića". Da sam ćorav, a nisam, progledao bih nakon godinu dana. A ja ga i duže od toga poznajem, i, opet gle čuda, još uvijek ni najmanjeg znaka bilo kakve mržnje. Da nisam lud?
Jesi

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Onda je problem riješen. Ja sam lud i kao takav, ni na koji način ne bih trebao imati dodira sa ostalima. Hvala na otvaranju očiju!
Zezam se nisam mogao da odolim :) Što ste nadrkani

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto feb 20, 2018 11:06 pm

pile87 je napisao/la:
uto feb 20, 2018 11:04 pm
Zezam se nisam mogao da odolim :) Što ste nadrkani

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
A ti se cesce javljaj! :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija