APEL ZA POMOĆ ELVIRU ĆUZOVIĆU
Pozivom na humanitarni broj donirate 2KM - 090/291-079

Elvir Ćuzović
Tekući račun: 1541049993865347
Intesa Sanpaolo Banka d.d. Sarajevo

Devizni račun: BA391541049993865347
S.W.I.F.T. : UPBKBA 22

Mustafa Alajmović je pomagao supruzi i drugima, a sada je i njemu potrebna pomoć - https://www.klix.ba/vijesti/humanitarne ... /190202076

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

pile87
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:40 pm

ChWilla je napisao/la:
uto feb 13, 2018 4:35 pm
pod krinkom tih marginalnih stvari se ustvari priča o nečemu drugom. a samo po sebi - naravno da jeste marginalno...zato se mora srđan stanić prozvati legendom kluba, a siniša stevanović nulom, panjem i katastrofom, i to u paketu - da izgleda manje marginalno.
phpBB [video]
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

boju dao si nebu...
Kontakt:

uto feb 13, 2018 4:40 pm

Interesi i skrivene namjere...mogu garantovati samo za sebe, za ostale tesko jer je takvo vrijeme doslo. Na prvu, a bgm i na drugu, Misimovic, Papac i Adzem nemaju interese i skrivene namjere kao neki prije njih...ostaje da vidimo na trecu i cetvrtu. :kafa:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

IvanOsim
Kontakt:

uto feb 13, 2018 4:49 pm

DANAN je napisao/la:
uto feb 13, 2018 4:29 pm
Kaki se kaze....
Kenjanje je gruba rijec
Pravo da ti kazem nisam ni mislio da ces odgovoriti na pitanja.
To samo dokazuje fenomen zvani copor.

A ovi sto pricaju o vlastitim interesima, pogrijesili ste, to je vlastito misljenje. Al razumijem da vam nije jasno, posto vi svoje nemate.

SanMan
Kontakt:

uto feb 13, 2018 4:54 pm

Znamo kako smo završili polusezonu - NIKAD BOLJE, po nekima sad bi Ado u subotu trebo izbaciti pola tima a ubaciti mlade momke. Sreća naša pa Ado nije toliko lud (a ni jedan trener na svijetu) da mijenja pola tima kad ga ide, da smo ipali iz kupa i 6-i na tabeli onda mjenjaj sve

Simply Blue
Kontakt:

uto feb 13, 2018 4:56 pm

Znači opeta lobotomija...pa dokle ljudi
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

kvalitet
Kontakt:

uto feb 13, 2018 5:04 pm

Nevjerovatno je kako neki misle da su popili svu pamet svijeta, a ustvari, generalno, mi stvarno malo znamo. Najbolji dio bio je kada je većina popljuvala Mehremića prije nego što je prvi trening odradio, zanemarujući činjenicu da je on lijevi bek, a da su to svojevremeno igrali i naš šef struke i sportski direktor (znači da mogu 100 puta bolje procijeniti lijevog beka nego što mi možemo). Još luđe je braniti Stanića koji bi, da je ostao, imao siguran posao i nakon karijere. Pritom on ode u direktnog rivala za titulu, a ne vani. Kakva crna legenda... Da bi bio legenda, to moraš zaslužiti i na terenu i van njega, a često je to van terena puno bitnije (npr. tvoje "NE" učinilo te legendom - Domorocki).
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

DANAN

IvanOsim je napisao/la:
uto feb 13, 2018 4:09 pm
DANAN je napisao/la:
uto feb 13, 2018 3:30 pm
Sta ima u Hadzicima Ivane?
Kako idu pripreme u Radniku?
Ima li kakvih pojacanja kod vas Ivane Osime?
U Hadzicima sam ponekad poslovno.
Sa Radnikom nemam nista, tako da ne znam ni kako idu pripreme. Za pojacanja takodjer.

Danane, sta kazes ko je bolji igrac trenutno Kemo ili Bogicevic, ko zasuzuje prvu postavu ?
Danane, smatras li da smo oslabljeni odlaskom Stanica ?
Danane, smatras li i ti Sinisu medju najboljim bekovima lige ?
Statistika je neuporedivo na strani Bogicevica tako da trenutno po meni on treba da ima prednost.nad Kemom.Na kraju rezultat sa Bogicevicem na stoperu se vidi.
Odlaskom Stane nismo.oslabljeni jer opet kazem po mom misljenju sem borbenosti je sasvim prosjecan igrac kojih je puna ova liga.Mislim da je on jedini igrac trenutno u ligi koji za 10 godina igranja iste nema niti jednu ponudu iz vana.Nisu valjda ljudi vani toliki levati da ne prepoznaju njegove kvalitete.
Ne smatram,bek po mom ukusu je bio Jassrevic.Sinisa je solidan bek iz kojeg stoji rezultat i statistika.
Znaci potreban ja kao takav ekipi a i sef je tako procijenio.

za_zivot_cijeli
Kontakt:

uto feb 13, 2018 5:07 pm

Sanel H. je Slobodi rekao NE,
cini li ga to vecom legendom od Stane?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Hadzijalagic
Kontakt:

uto feb 13, 2018 5:09 pm

Jeste solidan bek za nase lige ali da iza njega stoji rezultat i statistika jednostavno nije tacno. Rezultat i statistika su protiv njega..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

LeBlue
Kontakt:

uto feb 13, 2018 5:16 pm

Kad smo vec kod Redzepagica, to je meni jedan smijesan menadzer. Kakav je njegov track record sa igracima osim Dzeke? Skroz tanak. I sa Dzekom ako se gleda iz perspektive nisam siguran da mu je najbolje pripomogao u karijeri. Dzeko (Wolfsburg, Man City, Roma) a Mandzukic (Wolfsburg, Bayern M, Atl Madrid, Juventus). Dzeko bolji igrac definitivno. Umjesto fino da ga savjetuje da predje u Bayern iz Wolfsburga, gdje ce igraci raditi za njega, gdje ce opet postici dosta golova, i tako su mu vrata siroko otvorena za najvece, oni poletili za City, i biti klupa Tevezu. Kasnije zavrsiti u prosjecnoj Romi. Skroz amaterski.

IvanOsim
Kontakt:

uto feb 13, 2018 5:18 pm

DANAN je napisao/la:
IvanOsim je napisao/la:
uto feb 13, 2018 4:09 pm
DANAN je napisao/la:
uto feb 13, 2018 3:30 pm
Sta ima u Hadzicima Ivane?
Kako idu pripreme u Radniku?
Ima li kakvih pojacanja kod vas Ivane Osime?
U Hadzicima sam ponekad poslovno.
Sa Radnikom nemam nista, tako da ne znam ni kako idu pripreme. Za pojacanja takodjer.

Danane, sta kazes ko je bolji igrac trenutno Kemo ili Bogicevic, ko zasuzuje prvu postavu ?
Danane, smatras li da smo oslabljeni odlaskom Stanica ?
Danane, smatras li i ti Sinisu medju najboljim bekovima lige ?
Statistika je neuporedivo na strani Bogicevica tako da trenutno po meni on treba da ima prednost.nad Kemom.Na kraju rezultat sa Bogicevicem na stoperu se vidi.
Odlaskom Stane nismo.oslabljeni jer opet kazem po mom misljenju sem borbenosti je sasvim prosjecan igrac kojih je puna ova liga.Mislim da je on jedini igrac trenutno u ligi koji za 10 godina igranja iste nema niti jednu ponudu iz vana.Nisu valjda ljudi vani toliki levati da ne prepoznaju njegove kvalitete.
Ne smatram,bek po mom ukusu je bio Jassrevic.Sinisa je solidan bek iz kojeg stoji rezultat i statistika.
Znaci potreban ja kao takav ekipi a i sef je tako procijenio.
Rekao si da po tebi Bogi treba da ima prednost u odnosu na Kemu. Vidjet cemo u sezoni ko je upravu.
Svi znamo da je Stanu povreda zeznula. I pored povrede mi ga pustismo dzabe, pa placaj da ga vratis.
Sinisa i statistika. U njegovoj statistici se moze vidjeti samo broj odigranih utakmica i broj zutih kartona. Kako Sinisa nikad ne dobi neku ponudu za vani. Nikad nista. Bez povrede cijelu karijeru.

To sto smo prvi ne znaci da smo nesto osvojili, na dobrom smo putu i daj Boze da prvi prodjemo kroz cilj. Ali naravno da uvijek moze bolje. A vrijeme pred nama ce pokazati sve vezano za Kemu, Bogija i Sinisu.

reks1
Kontakt:

uto feb 13, 2018 5:22 pm

Specijalno priznanje Sportskpg Saveza kantona Sarajevo primice u cetvrtak Omer Joldic za sve sto su juniori uradili u protekloj godini/

IvanOsim
Kontakt:

uto feb 13, 2018 5:25 pm

LeBlue je napisao/la:
uto feb 13, 2018 5:16 pm
Kad smo vec kod Redzepagica, to je meni jedan smijesan menadzer. Kakav je njegov track record sa igracima osim Dzeke? Skroz tanak. I sa Dzekom ako se gleda iz perspektive nisam siguran da mu je najbolje pripomogao u karijeri. Dzeko (Wolfsburg, Man City, Roma) a Mandzukic (Wolfsburg, Bayern M, Atl Madrid, Juventus). Dzeko bolji igrac definitivno. Umjesto fino da ga savjetuje da predje u Bayern iz Wolfsburga, gdje ce igraci raditi za njega, gdje ce opet postici dosta golova, i tako su mu vrata siroko otvorena za najvece, oni poletili za City, i biti klupa Tevezu. Kasnije zavrsiti u prosjecnoj Romi. Skroz amaterski.
Ovdje bi se s tobom potpuno slozio. Sam sam cesto uzimao primjer Dzeko-Mandzukic, gdje ce historija pamtiti bolju karijeru Mandzukica od Dzeke, a slabiji igrac definitivno.

tm8782
Kontakt:

uto feb 13, 2018 5:32 pm

Kao navijač mogu imati svoje mišljenje i iznijeti ga jednom. Sve više od dva puta je sumljivo. To mi djeluje kao pristrasnost nečemu. Onda nisam navijač, ili sam familija, trener, menadžer tom nekome. Jer protiviti se čovjeku koji ima licencu trenera i gurati nekoga umjesto nekoga, to nije odlika navijača. Kao navijač mogu biti zadovoljan ili nezadovoljan rezultatom. Za rezultat se zna ko je odgovoran, za novac takodje...itd. Forsiranje nekoga ili nečega nije odlika navijača nego, očito, nekog stručnjaka ili gore navedenog. Nekoga ko ima nekog interesa.

Sent from my thl T6S using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

bistrikboy
Kontakt:

uto feb 13, 2018 5:48 pm

Da ne znam bolje pomislio bih da je ovo Celikov podforum...
1921-1987-2007

storm_raider
Kontakt:

uto feb 13, 2018 5:53 pm

tm8782 je napisao/la:
uto feb 13, 2018 5:32 pm
Kao navijač mogu imati svoje mišljenje i iznijeti ga jednom. Sve više od dva puta je sumljivo. To mi djeluje kao pristrasnost nečemu. Onda nisam navijač, ili sam familija, trener, menadžer tom nekome. Jer protiviti se čovjeku koji ima licencu trenera i gurati nekoga umjesto nekoga, to nije odlika navijača. Kao navijač mogu biti zadovoljan ili nezadovoljan rezultatom. Za rezultat se zna ko je odgovoran, za novac takodje...itd. Forsiranje nekoga ili nečega nije odlika navijača nego, očito, nekog stručnjaka ili gore navedenog. Nekoga ko ima nekog interesa.

Sent from my thl T6S using Tapatalk
:palacgore:

Ivane, ako osvojimo titulu pokazace se da si pogrijesio. Ovoliko se nije kukalo ni nakon sto je Lendric otisao, ni Miro Stevanovic. Pa ni nakon sto je Amar Osim...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

AsharaK
Global Moderator
Kontakt:

uto feb 13, 2018 5:54 pm

Zavisi, manje raje ne kuka, nego što kuka
Željezničar ante portas !

Grbavica
Kontakt:

uto feb 13, 2018 5:57 pm

ma kuka njih par. ostali i ne baš...
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Pompey
Kontakt:

uto feb 13, 2018 5:58 pm

Kukalo se i kukace se :kafa:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

damirfile
Kontakt:

uto feb 13, 2018 6:22 pm

Kuka 2-3 forumasa zato izaziva sumnju i teorije heheh.
Sreća pa je prva utakmica u Krupi ovaj snijeg ne staje.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], DobojskiManijak, Google [Bot], PratimsamoPlave i 30 gostiju.

Prijava  •  Registracija