Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Ajzea
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 11, 2018 10:21 pm

IvanOsim je napisao/la:
ned feb 11, 2018 10:13 pm
Mogu prizivati poraz mog Zelje, ako smatram da ce to doprinjeti krajnjem cilju, tituli. Imam vise razloga zasto smatram da bi taj poraz pozitivno uticao na konacnu tabelu, a jedan od najvaznijih su igre Sinise i Bogija. Sutra u Visokom ce Osmankovic dokazati da je za prve postave, puno bolji od Bogicevica. Kao sto je A. Sehic ispred Sinise, Mujagic ispred Kajkuta, Zeric ispred Crnova. Sve to cu da propratim uzivo u Visokom, ako hoces mozes mi se pridruziti da gledamo kako djeca igraju.
Vrlo rado ali radni dan.
Nemam nikakav problem sa tim da u Krupi pocnu i Osmankovic i Sehic. Vjerujem Adzemu i apsolutno bih ga podrzao, naravno. Stavise, ko zna koliko puta veci bi dobitak bio kada bi momentalno pokazali da mogu.
Ne znam zasto mislis da je bilo ko od nas protiv toga da igraju momci iz omladinskog pogona, prvi bih yebao od-do kada bi Vranjes i Blagojevic cinili prvu postavu i predvodili vezni red naseg Zelje.

Kako neko moze garantovati da bi nam izbacivanje Stevanovica i Bogicevica donijelo titulu? Evo, ako moze, neka ne izbace Sinisu i Bogicevica. Neka im ispisnice uruce, amin !

Edis Mulalic 1921

ned feb 11, 2018 10:23 pm

IvanOsim je napisao/la:
ned feb 11, 2018 10:18 pm
storm_raider je napisao/la:
ned feb 11, 2018 10:12 pm
Nek osvoje titulu, tamam i da Bogicevic umjesto Adzema bude sef strucnog staba.
Vec sam jednom pisao, nismo mi nista dobili ako osvojimo titulu i ispadnemo u drugom pretkolu EL, slabo udjemo u prvenstvo i opet nezadovoljstvo. Mi moramo graditi TIM/EKIPU dugorocno, a sa tim dolaze trofeji.

Naravno i dalje se nadam tituli, ali ju je puno lakse osvojiti sa Sinisom i Bogijem na klupi, a u prvoj veoma tesko.
Brate, titula je sad najvaznija, nema nista vaznije od nje, ni teren, ni evropa, ni bilo sta pogotovo nakon prosle sezone i petogodisnje suše.
Modus vivendi !

gavran
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:27 pm

za ovu negativu kriva je policija.pohapsila dilere pa se raja snalazi,a sintelan vise nije sto je nkad bio
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

IvanOsim
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:29 pm

Ispisnica bas i ne moze jer su dobili duze ugovore, ali eto vrijeme ce pokazati, jesu li oni za prve postave i mozemo li sa njima uzeti titulu. Ja mislim da nisu i da ne mozemo.

Ako hoce neko u Visoko moze sa mnom.

Veteran1965
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:30 pm

Titula, pa makar ispali u prvom pretkolu!!! Zbog dušmana, neprijatelja, a i zbog nas samih, naravno pojedinaca!!!

MrkiMedo
Kontakt:

IvanOsim je napisao/la:
ned feb 11, 2018 10:13 pm
Mogu prizivati poraz mog Zelje, ako smatram da ce to doprinjeti krajnjem cilju, tituli. Imam vise razloga zasto smatram da bi taj poraz pozitivno uticao na konacnu tabelu, a jedan od najvaznijih su igre Sinise i Bogija. Sutra u Visokom ce Osmankovic dokazati da je za prve postave, puno bolji od Bogicevica. Kao sto je A. Sehic ispred Sinise, Mujagic ispred Kajkuta, Zeric ispred Crnova. Sve to cu da propratim uzivo u Visokom, ako hoces mozes mi se pridruziti da gledamo kako djeca igraju.
Za Sehice ne mogu reci jer nisam pratio juniore, ali Sinisa je prvi dio odigrao dosta dobro, a cini mi se i da je imao manje zutih u odnosu na proslu sezonu. Osmankovic nije trenutno bolji od Bogicevica, ne mozes me u to uvjeriti nema sanse. Ne volim ga ocima, ali je prvi dio sezone odigrao skoro bez greske. Spominjes Kajkuta bespotrebno, frajer nam je svojim golovima donio dva ili tri preokreta, nisam siguran tacno, ali nam je donio i previse. Sta je Mujaga uradio ? Skoro odustao od nogometa jer je umislio da je Ibrahimovic. Rodjaci smo, al daj boze da se on dozove i bude u skorije vrijeme mogao biti nas bar drugi napadac.
Zeric i Crnov su bara-bara, ali je Zera do sada imao dosta vise prilike od Crnova da se dokaze. Crnov je dugo bio ozlijedjen, a utakmicu u Tuzli je odigrao odlicno. Po mom misljenju dosta dobar igrac, brz i zna lopte. Zera zasluzuje priliku i dobija je, haman pa i ovo bezveze spominjes.
Ne treba nasu djecu gurati samo jer su ''nasa djeca''. Ne treba ni suditi o nadolazecim utakmicama na osnovu ovih pripremnih. Sralo se i po Mehremicu pa na kraju bude igrac sa najvise zelje i jedan od najboljih u odigranim utakmicama.

storm_raider
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:31 pm

Cekacu te u Maju onda. Nadam se da ces progutati te rijeci, a i ti se nadas, siguran sam.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

IvanOsim
Kontakt:

@exdomorocki hocemo sutra u Visoko da gledamo djecu ??

storm_raider
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:32 pm

Veteran1965 je napisao/la:
Titula, pa makar ispali u prvom pretkolu!!! Zbog dušmana, neprijatelja, a i zbog nas samih, naravno pojedinaca!!!
Jako dugo cekamo i to ce smirit mnoge strasti i ljudi u Upravi ce imati potreban mir da rade ono sto najbolje znaju da rade. Zato titula donosi mnoge stvar, izmedju ostalog.

RA81.
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:35 pm

Ma ne dramite ljudi bezveze. Praijteljske tekme nisu mjerilo. Danas ste korektno odigrali iako se vidio manjak zalaganja kod nekih igrača tipa Zakarić. Fino smo vas i mi zatvorili i mislim da je bila dobra tekma koja je poslužila i vama i nama da vidimo gdje smo i šta se mora poboljšati. Da je bilo tako loše ko što se piše ovdje nije. Ipak trebat eimat na umu da ni mi nismo bezveze ekipa, konačno su dovedeni fini igrači koji daju sve od sebe i imaju znanje. Sretno u nastavku sezone, pa se vidimo ubrzo abd u PL. Pozdrav :)
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!

storm_raider
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:37 pm

RA81. je napisao/la:
Ma ne dramite ljudi bezveze. Praijteljske tekme nisu mjerilo. Danas ste korektno odigrali iako se vidio manjak zalaganja kod nekih igrača tipa Zakarić. Fino smo vas i mi zatvorili i mislim da je bila dobra tekma koja je poslužila i vama i nama da vidimo gdje smo i šta se mora poboljšati. Da je bilo tako loše ko što se piše ovdje nije. Ipak trebat eimat na umu da ni mi nismo bezveze ekipa, konačno su dovedeni fini igrači koji daju sve od sebe i imaju znanje. Sretno u nastavku sezone, pa se vidimo ubrzo abd u PL. Pozdrav :)
Pozdrav,

Pa ne znam sta vi sa ovakvom ekipom uopste radite u prvoj ligi...

IvanOsim
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:38 pm

Cekacu te u Maju onda. Nadam se da ces progutati te rijeci, a i ti se nadas, siguran sam.
Pa mislim malo je reci da se nadam. Sanjam titulu. Jedino sto vise sanjam od titule je JUG, ali to je nebitno, svako ima svoje snove.

Vrlo rado cu pojesti svoje rjeci i zajedno cemo slaviti titulu, mada ja razmisljam korak dalje od titule, razmisljam o iskoraku.

igla
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:39 pm

Ma sve će se vidjeti protiv Krupe. Veće zalaganje bi trebalo donijeti i bolje kretanje, što je danas nedostajalo.

storm_raider
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:41 pm

IvanOsim je napisao/la:
ned feb 11, 2018 10:38 pm
Pa mislim malo je reci da se nadam. Sanjam titulu. Jedino sto vise sanjam od titule je JUG, ali to je nebitno, svako ima svoje snove.

Vrlo rado cu pojesti svoje rjeci i zajedno cemo slaviti titulu, mada ja razmisljam korak dalje od titule, razmisljam o iskoraku.
Polako, korak po korak.

Titula je iskorak, ogroman.

maxum1921
Prijatelj foruma
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned feb 11, 2018 10:44 pm

RA81. je napisao/la:
Pozdrav,

Bit cu slobodan Storm da ti ja odgovorim. Velez je krenuo istim putem kao mi. Infrastruktura, odbijanje pijavica ("legendi") od kluba, konsolidacija, pa u Premijer ligu. Imaju iste probleme, tuzbe, potkopavanja i sl. Svjesno su tu gdje jesu, i na miru rade.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...

Omar500
Moderator
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:46 pm

ned feb 11, 2018 10:37 pm
RA81. je napisao/la:
Pozdrav,

Da ste barem ovakav sastav imali od pocetka sezone, bili bi prvi sigurno. Ali, ako sada dobijete Olimpic, sve je moguce. :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Leon_Professional
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:47 pm

Ne mogu oni bit prvi dok Sisoje ne udje u PL.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

storm_raider
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned feb 11, 2018 10:51 pm

maxum1921 je napisao/la:
ned feb 11, 2018 10:44 pm
RA81. je napisao/la:
Pozdrav,

Bit cu slobodan Storm da ti ja odgovorim. Velez je krenuo istim putem kao mi. Infrastruktura, odbijanje pijavica ("legendi") od kluba, konsolidacija, pa u Premijer ligu. Imaju iste probleme, tuzbe, potkopavanja i sl. Svjesno su tu gdje jesu, i na miru rade.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Znam da se okupila dobra ekipa i da rade dosta na boljitku i ozdravljenju kluba, unutra i vani, ali nekako su mi neocekivano brzo se nekih stvari rijesili i krenuli naprijed. Dobro, gledam kroz nasu prizmu... mi smo ocito imali puno veci olos oko kluba nego oni.

Ajzea
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:56 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 11, 2018 10:47 pm
Ne mogu oni bit prvi dok Sisoje ne udje u PL.
Istina..

RA81.
Kontakt:

ned feb 11, 2018 10:58 pm

Ma isti slučaj kao is vama, sve same "legende" pa te tuže svako malo. I to nisu mali iznosi, hilajde i hiljade maraka. Sklopila se fina ekipa ljudi koja je dobra i s vašim g.Misimovićem pa samo poštenim radom nastoje rijješiti probleme. Biće sve ok. Ove godine su male šanse da uđemo, ali sljedeće onda vrlo vjerovatno.
Leon_Professional Olimpic najveće šanse ima, vjeruj, sisoje se prosuo pravo ;)
I da vas ne morim i ne kvarim temu, čujemo se nekad u toku sezone.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 12 gostiju.

Prijava  •  Registracija