Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 11:34 am

BlwD je napisao/la:
pet feb 09, 2018 10:44 am
mirzza je napisao/la:Miru Kruzika smo samo jedne zime pokupili iz Zmaja iz Makarske, mislim 96 ili 97 godine, decko je imao vrhunski reflex a koliko se sjecam prosao je nasu skolu.
Takodjer je istina da je bio linijski golman koji nije bio sklon izlijetanjima zbog cega je Amar nakon Akranesa na gol postavio Hasagica sto se pokazalo kao pun pogodak.
Hasagic je sa druge strane imao dosta kikseva u tim svojim izlijetanjima a najbolniji je onaj kad smo na lavoru njegovom greskom u sudijskom vremenu primili gol za 1-1.
Mali Dujmovic je protiv Atletika dobro branio, par puta je boksao loptu, kod izlaska napadaca 1 na 1 imao je pravovremene reakcije (onaj peh kod 1-1 kada je odbranio pa lopta pogadja Velica i odbija se njihovom drugom igracu na nogu je bas peh). Krsica nisam gledao, pa ne mogu ni komentarisati decka, ali ovaj mali Dujmovic nije los sekunde, neke stvari svakako moze popraviti (i Vedran to mora popraviti), ali realno nema od koga nauciti, a to je opet ona prica od jucer.
Karic mi ne djeluje kao neko ko moze napraviti vrhunskog golmana, Fejzic isto tako. Eso Ibrahimovic je znao napraviti i izbrusiti golmana.
Nama je trenutno najveci nedostatak strucnih trenera koji bi brusili djecu i prvotimce, koji bi im ispravljali greske, ali polako doci ce i to, ne mozemo preko noci sve uraditi a vec je ogroman posao uradjen u proteklih 7,8 mjeseci kada smo u strucnom stabu imali 2 covjeka od kojih je 1 trener golmana.
Ne znam mozemo li kako Konjica ili Hibica ukljuciti u rad, njihovi savjeti bi bili zlata vrijedni za nase stopere, posebno cijenim Hibica koji je mozda nas najinteligentniji stoper poslije rata ,a dokaz za to je i kapitenska traka Atletiko Madrida na njegovoj ruci.
Slazem se. Pisao sam jednom o tome ali su me neki napali jer su mislili da sam rekao da je Vedran los golman. Dobar je, ali bi mogao biti jos bolji da ima od koga nauciti. U zadnje vrijeme se popravio ali to je sve iskustvo a ne trening. I na ovim izvjestajima iz Antalije se vidilo da se svaki trening isto radi. Ne znam jesam li i jednom vidio npr. da se uvjezbava istrcavanje kod prekida koje nam je uvijek toliko bilo kriticno. Ali da ne pametujem puno jer ce opet biti burnih reakcija, ima na yt par dobrih videa, posebno treninzi engleske reprezentacije. Treba viditi kako ljudi rade.
Sto je najgore nemas ni nekog ekstra golmana nakon rata da bi ga mogao ukljuciti pa pogledaj dilajle koje su nam bile na golu reprezentacije Dedic, Guso, Piplica, Hasagic i sada Begovic. Bilo bi dobro da Sehic ode na par godina u neku od liga petice i pokupi metode treniranja pa da ga imamo u klubu nakon karijere, makar i na par puta godisnje. Ibro je veoma dobar golman ali mu fali ta referenca da brani u najjacim ligama evrope cisto da vidimo moze li ili ne. Liga prvaka kaze da moze a pitanje je moze li u kontinuitetu biti prvi golman neke ekipe iz sredine tabele Bundeslige ili Italije.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 12:07 pm

mirzza je napisao/la:
pet feb 09, 2018 11:34 am
BlwD je napisao/la:
pet feb 09, 2018 10:44 am
mirzza je napisao/la:Miru Kruzika smo samo jedne zime pokupili iz Zmaja iz Makarske, mislim 96 ili 97 godine, decko je imao vrhunski reflex a koliko se sjecam prosao je nasu skolu.
Takodjer je istina da je bio linijski golman koji nije bio sklon izlijetanjima zbog cega je Amar nakon Akranesa na gol postavio Hasagica sto se pokazalo kao pun pogodak.
Hasagic je sa druge strane imao dosta kikseva u tim svojim izlijetanjima a najbolniji je onaj kad smo na lavoru njegovom greskom u sudijskom vremenu primili gol za 1-1.
Mali Dujmovic je protiv Atletika dobro branio, par puta je boksao loptu, kod izlaska napadaca 1 na 1 imao je pravovremene reakcije (onaj peh kod 1-1 kada je odbranio pa lopta pogadja Velica i odbija se njihovom drugom igracu na nogu je bas peh). Krsica nisam gledao, pa ne mogu ni komentarisati decka, ali ovaj mali Dujmovic nije los sekunde, neke stvari svakako moze popraviti (i Vedran to mora popraviti), ali realno nema od koga nauciti, a to je opet ona prica od jucer.
Karic mi ne djeluje kao neko ko moze napraviti vrhunskog golmana, Fejzic isto tako. Eso Ibrahimovic je znao napraviti i izbrusiti golmana.
Nama je trenutno najveci nedostatak strucnih trenera koji bi brusili djecu i prvotimce, koji bi im ispravljali greske, ali polako doci ce i to, ne mozemo preko noci sve uraditi a vec je ogroman posao uradjen u proteklih 7,8 mjeseci kada smo u strucnom stabu imali 2 covjeka od kojih je 1 trener golmana.
Ne znam mozemo li kako Konjica ili Hibica ukljuciti u rad, njihovi savjeti bi bili zlata vrijedni za nase stopere, posebno cijenim Hibica koji je mozda nas najinteligentniji stoper poslije rata ,a dokaz za to je i kapitenska traka Atletiko Madrida na njegovoj ruci.
Slazem se. Pisao sam jednom o tome ali su me neki napali jer su mislili da sam rekao da je Vedran los golman. Dobar je, ali bi mogao biti jos bolji da ima od koga nauciti. U zadnje vrijeme se popravio ali to je sve iskustvo a ne trening. I na ovim izvjestajima iz Antalije se vidilo da se svaki trening isto radi. Ne znam jesam li i jednom vidio npr. da se uvjezbava istrcavanje kod prekida koje nam je uvijek toliko bilo kriticno. Ali da ne pametujem puno jer ce opet biti burnih reakcija, ima na yt par dobrih videa, posebno treninzi engleske reprezentacije. Treba viditi kako ljudi rade.
Sto je najgore nemas ni nekog ekstra golmana nakon rata da bi ga mogao ukljuciti pa pogledaj dilajle koje su nam bile na golu reprezentacije Dedic, Guso, Piplica, Hasagic i sada Begovic. Bilo bi dobro da Sehic ode na par godina u neku od liga petice i pokupi metode treniranja pa da ga imamo u klubu nakon karijere, makar i na par puta godisnje. Ibro je veoma dobar golman ali mu fali ta referenca da brani u najjacim ligama evrope cisto da vidimo moze li ili ne. Liga prvaka kaze da moze a pitanje je moze li u kontinuitetu biti prvi golman neke ekipe iz sredine tabele Bundeslige ili Italije.
Hmmm, nisam siguran da bi on to uradio, jer kada bih ja bio na njegovom mjestu ne bih se makao. Ovdje sam Tito, imam dobru platu, navikao sam se na igrace i ambijent, sto bih odustao od tog svega i otisao da branim negdje, gdje mozda necu uspjeti biti prvi, za manje pare.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 12:14 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
pet feb 09, 2018 11:29 am
Kad smo vec kod golmana, pregovara se sa nekim ljudima da preuzmu rad sa golmanima u omladinskom pogonu. :palacgore: Sve selekcije, od pionira do juniora. :palacgore: Sto se tice Karica, pored svog redovnog posla kao trener golmana prvog tima, on je u proslosti odradio fenomenalan posao skautiranja nekih protivnika. :palacgore: Adzem i on imaju odlicnu saradnju! :palacgore:
E ovo su dvije pravo fine informacije koje nisam znao. Odlicno za OP, bas sam to juce spominjao, a nisam imao pojma da Karic radi skautiranje protivnika. Fino, ovo je veoma bitno, da imamo jak strucni stab, a to se polako ostvaruje. Ne radi sve jedan trener, niti to moze stici, sve vidjeti sto treba.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 12:22 pm

Omar500 je napisao/la:
pet feb 09, 2018 12:14 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
pet feb 09, 2018 11:29 am
Kad smo vec kod golmana, pregovara se sa nekim ljudima da preuzmu rad sa golmanima u omladinskom pogonu. :palacgore: Sve selekcije, od pionira do juniora. :palacgore: Sto se tice Karica, pored svog redovnog posla kao trener golmana prvog tima, on je u proslosti odradio fenomenalan posao skautiranja nekih protivnika. :palacgore: Adzem i on imaju odlicnu saradnju! :palacgore:
E ovo su dvije pravo fine informacije koje nisam znao. Odlicno za OP, bas sam to juce spominjao, a nisam imao pojma da Karic radi skautiranje protivnika. Fino, ovo je veoma bitno, da imamo jak strucni stab, a to se polako ostvaruje. Ne radi sve jedan trener, niti to moze stici, sve vidjeti sto treba.
Samo da te ispravim...radio je u proslosti. Nemam pojma ko je trenutno zaduzen za skautiranje.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 12:52 pm

Realno,meni je od svih stvari ubjedljivo najsmjesniji pitarski optimizam nakon prijateljskih utakmica, tek tad znam da smo na dobrom putu. Drugo,jedva cekam tekmu u Krupi.Nadam se da cu biti barem na njihovoj tribini makar i vozom preko Ferhatovog grada.Trece, bicemo losi u Mostaru,egal tekma.Nema potrebe zatezat.
Modus vivendi !
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 12:58 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
pet feb 09, 2018 11:29 am
Kad smo vec kod golmana, pregovara se sa nekim ljudima da preuzmu rad sa golmanima u omladinskom pogonu. :palacgore: Sve selekcije, od pionira do juniora. :palacgore: Sto se tice Karica, pored svog redovnog posla kao trener golmana prvog tima, on je u proslosti odradio fenomenalan posao skautiranja nekih protivnika. :palacgore: Adzem i on imaju odlicnu saradnju! :palacgore:
Karic je najbolju stvar napravio kad je dobio glupi crveni protiv Leotara.

Stade Gušo na gol i dalje je istorija..............
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 1:15 pm

Meni je drago i ono a ODu što je neko napisao, mada ja ne vidim razlgo da i sada ODa bude član stručnog štaba pa i da pomaže Joldiću. Ne znam jel mu to iz poniženja ali neka vrsta savjetnika dok ponovo ne zaživi taj drugi tim.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 1:18 pm

11plavih'92 je napisao/la:
čet feb 08, 2018 7:39 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet feb 08, 2018 4:33 pm
Moramo stvari postaviti realno.
Realno je da je ovaj Atletico krema juniorskog fudbala. Šta to znači? Ovi juniori Atletica su na nivou svojih seniora ako gledamo kao paralelu juniorsku ligu. To znači da su naši juniori dobro iznad naših seniora ako paralelno posmatramo jer ih Atletico nije razvalio, daleko od toga. Naše bi seniore seniori Atletica ubili.
Zbog toga ja stalno pričam da cijela ova generacija ima mjesta u prvom timu. Naravno ne odmah nego za par godina. Možda jedan ili dva da neće imati. GOvorim od 14 ovih što su igrali, pa i za rezervnog golmana mogu reći. Od njih će nekih 5-6 imati fine karijere i vani.
Šta hoću reći? U djeci je budućnost i samo sa djecom možemo dići kvalitet prvog tima i u seniorima napraviti iskorak u Evropi. Podizanjem kvaliteta vlasitete škole doći ćemo na nivo da budemo konkurentni ne Atleticu (jer će najbolji odlaziti), ali sigurno ćemo moći hladno ulaziti u grupne faze lige Evrope. I to za manje pare nego sada kada moraš platiti masno da ti igrač tog kvaliteta dođe iz Srbije ili hrvatske. Iz Španije teško da će.
Dakle, šta nam je raditi? Prvo teren. Ja čak mislim i da imamo sad ekipu za grupnu fazu lige Evrope, da bi nam iz UEFE naštimali Borusiju Dortmund ili nekoga u plej off da ne bi došli u situaciju da neko igra na ovom terenu. U suprotnom možda nas i nagrade nekom lakšom ekipom.
Drugo, pod obavezno trening kamp. Da ne bi zavisili od nekih Koldži i ostalih seljaka. I onda treninzi, pprehrana, dovođenje igrača iz malih sredina i dati Nedimu Čoviću da uključi par svojih najboljih učenika da rade sa djecom. On reče da se u svakoj dobi razvijaju određene sposobnosti. Isto tako Nedim će nekad dobiti neku ponudu da ide vani da zaradi. Moraš obezbjediti nekoga ko to prati i ko će ga zamijeniti.
Tek nakon toga ako radiš pravilno dolazi veća lova od prodaje i od UEFA procenata i onda praviš krovove (možda ovo zatvorimo i od prostora ispod, ali opet ako se Koldžo smiluje), jug, zapad i ostalo.

Sinoć repect raji koja je došla, pogotovo jugu i istoku. Respect momcima na svemu. Posebno na, za nas, nepojmljivoj mentalnoj snazi da kod 1:3 i dalje igraju sto posto, a ne da se predaju i da prime još par komada. Igrače pojedinačno neću spominjati, samo mogu reći da moramo naći načina da sa svima potpišemo ugovore. Bojim se recimo za Aldina Šehića. On je Irfanov, Irfan i Dogan imaju antagonizam prema ovome Želji. TO nas ubi ta želja da smo kivni na drugoga. Treba uspostaviti saradnju sa svima pa i sa menadžerima kako bi u Želji vidjeli pravog partnera za svoje igrače. TO moe i kroz procente od prodaje, pa nek radi DOgan u Hadžićima, ali nek ima procenat ako nama dođe igrač ili kroz neke druge stvari. Borba je to. Prije da će ipak Irfan da ga pokupi odmah i da ga vodi u Evropu.
TO koliko mi na forumimam ne znamo puno svjedoči i ova izjava trenera Atletica, a najviše povika sa tribina sinoć je bilo prema Žeri. Isto tako Šaban je par puta na prvu dodavao i raja misli bježi od duela a ustvari to je njgov kvlitet da brzo nalazi rješenje i prije nego uđe u duel jer tada već može biti kasno.

Što neću o djeci pojedinačno, zato jer je ovo specifična tekma. Prvo, taktički nismo navikli da se branimo jer igramo u 99% tekmi sa lošijima od sebe. Drugo nismo navikli na agresivne protivnike, koji su brži od nas, pa smo morali preskakati igru da nebi otvorili još deset kontri i čistih šansi za gol protivniicma. Zbog toga vam je djelovalo da sredina nije puno igrala, ali trener Atletica je to vidio i zato je nahvalio sredinu našu jer je skontao da je to tkatika. Pratio je njihovo kretanje i zbog toga je pohvalio sve to. Taktički je možda malo Joldić podbacio jer je morao (mada opet kažem možda je i radio to sanjima ali navika je čudo) da se malo zatvori nakon gola. Previše smo porstora ostavljali. Mali Zilić je doio žuti pa mi djeluje da nije smio da ukliže kod drugog gola. Velić je izgledao spor, ali nešto kontam oni igrači Atletica se ne kližu nikako skoro. MOžda je i do kopački. MOžda imaju za klizavo i za suho vrijeme pa možda Velić ko GOlf kad ima ćelave gume, a ovaj sa zimskim. Žera me iznenadio recimo sa bržim ramišljanjem. Nije toliko carinio loptu kako zna inače. Mnogo je popravio taj segment. Samo da tako nastavi. Mujaga nije smio izaći. On je zadržavao duge lopte i omogućavao nam tranziciju jer smo preskakali igru iz gore navedenog razloga. Tad smo izgubili sve šanse ali smo nastavili igrati sto posto.

Jodlić je taktički zajebao prvenstvo. Izgubili smo šest bodova protiv autsajdera. Sad mora to da stigne. Zašto? Jer i naredna generacija može puno u ligi prvaka. Ostaje 5 igrača Zilić, Osmanović, Hasanović. Šehić i golamn Kršić, plus tri koja mogu igrati sa mlađima + Mujić i Nuhanović i eto ti ekipe ozbiljne. Već tamo one godine ako 2000-ta osvoje prvenstvo onda u Evropi igraju 2001 gdje imamo mnogo lošiju generaciju što sam već govorio. Obavezno momke sada treba psihički vratiti na domaće postavke. Radi njih samih.

Sve u svemu prezadovoljan i ponosannanas :)
Pa hebem mu misa @ponosni. I ja sam gledao istu utakmicu kao i ti i u svemu se slazem sa tobom ali kako ti ovo dobro napises. Moj vrh je: "Bravo momci, tako se igra za Zelju"
Sta ti jedes, od cega si napravljen covjece :palacgore:
Hvala ti druže. Malo mi je neugodno. Previše me nahvali.
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 1:24 pm

Bar je ovdje objasnio kako treba.
phpBB [video]
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 2:17 pm

gavran je napisao/la:
pet feb 09, 2018 12:58 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
pet feb 09, 2018 11:29 am
Kad smo vec kod golmana, pregovara se sa nekim ljudima da preuzmu rad sa golmanima u omladinskom pogonu. :palacgore: Sve selekcije, od pionira do juniora. :palacgore: Sto se tice Karica, pored svog redovnog posla kao trener golmana prvog tima, on je u proslosti odradio fenomenalan posao skautiranja nekih protivnika. :palacgore: Adzem i on imaju odlicnu saradnju! :palacgore:
Karic je najbolju stvar napravio kad je dobio glupi crveni protiv Leotara.

Stade Gušo na gol i dalje je istorija..............

Karic je dobar i posten momak, a najbitnije je da razumije fudbal. Skori svi ljudi sa kojima je sradjivao nemaju zamjerki na njegov rad.

O njegovoj golmanskoj karijeri, greskama i ostalim stvarima iz proslosti nema smisla raspravljati u ovom trenutku.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 2:53 pm

Čovjek je naučio golmane da salto rade, gledo previše ramiza zmaja
Željezničar ante portas !
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 2:56 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
pet feb 09, 2018 12:52 pm
Realno,meni je od svih stvari ubjedljivo najsmjesniji pitarski optimizam nakon prijateljskih utakmica, tek tad znam da smo na dobrom putu. Drugo,jedva cekam tekmu u Krupi.Nadam se da cu biti barem na njihovoj tribini makar i vozom preko Ferhatovog grada.Trece, bicemo losi u Mostaru,egal tekma.Nema potrebe zatezat.
A vidjet cemo, mi moramo go dati, ako damo jedan, dat cemo i drugi. Ja vjerujem u nas tim da mogu to.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 3:25 pm

Omladinska škola FK Željezničar uručila poklon Ljubiću iz Prnjavora

Pročitajte više na: http://sport1.ba/ostalo/omladinska-skol ... ora/109027
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 3:42 pm

AsharaK je napisao/la:
pet feb 09, 2018 2:53 pm
Čovjek je naučio golmane da salto rade, gledo previše ramiza zmaja
Spoiler:
phpBB [video]
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 3:43 pm

Jel ovo i Dzindo trenirao sa prvim timom ili odvojeno?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 3:45 pm

BlwD je napisao/la:
pet feb 09, 2018 3:43 pm
Jel ovo i Dzindo trenirao sa prvim timom ili odvojeno?
Sad sam htio upravo da pitam, ali sudeci po slici izgleda da jos uvijek odvojeno trenira. I ne treba zuriti sa ukljucenjem, ipak je imao tesku povredu i potrebno je da se ona u potpunosti zacijeli, ali je super sto je prikljucen odmah prvom timu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 4:21 pm

U nedjelju tekma na Citytv. Poz
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 4:23 pm

RA81. je napisao/la:
pet feb 09, 2018 4:21 pm
U nedjelju tekma na Citytv. Poz
Za muštuluka si, imaš piće kad budeš dolazio u Sa. samo se javi
イビチャ・オシム
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 4:27 pm

Džindo trenira odvojeno od ekipe.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 09, 2018 4:54 pm

Hmmmmslika
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 179 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija