Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 12:08 pm

LeBlue je napisao/la:
čet feb 08, 2018 12:05 pm
Kad bi se moglo stupiti u kontakt sa nekim od timova sto su isto igrali ove utakmice kao Zeljo i igrati test utakmice protiv njih bilo bi idealno. Npr timovi kao Molde iz Norveske ili neki iz istog dijela Evrope kao Brodarac ili ova FC Nitra. Znam da je sigurno nas budzet liminitran sto se tice potuvanja, ali vjerujem da neki od tih klubova imaju resurse da dodju i da odigraju neku prijateljsku utakmicu. Treba nam jacih utakmica na tom omladinskom nivou da zadrzimo kontinuitet i izgradimo navike igranja brzeg fudbala.
sa brodarcem je vec dogovoren prijateljski susret u beogradu
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 12:10 pm

1921.ba je napisao/la:
čet feb 08, 2018 12:08 pm
LeBlue je napisao/la:
čet feb 08, 2018 12:05 pm
Kad bi se moglo stupiti u kontakt sa nekim od timova sto su isto igrali ove utakmice kao Zeljo i igrati test utakmice protiv njih bilo bi idealno. Npr timovi kao Molde iz Norveske ili neki iz istog dijela Evrope kao Brodarac ili ova FC Nitra. Znam da je sigurno nas budzet liminitran sto se tice potuvanja, ali vjerujem da neki od tih klubova imaju resurse da dodju i da odigraju neku prijateljsku utakmicu. Treba nam jacih utakmica na tom omladinskom nivou da zadrzimo kontinuitet i izgradimo navike igranja brzeg fudbala.
sa brodarcem je vec dogovoren prijateljski susret u beogradu
Ekstra!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 12:16 pm

Ovaj drugi gol, nesto mi baca da sut nije isao u okvir gola. Steta.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 12:29 pm

Drago mi je čuti za prijateljsku s Brodarcem, jer jučer, nedugo nakon kraja utakmice, mi je palo napamet kako bi dobro bilo kad bismo s njima odigrali prijateljsku, ali u sastavu i s našim prvotimcima.
Jučer momci odlični, kasnije sam uspio pregledati prvo poluvrijeme. Na početku se vidjelo ko su ratnici, a ko "šminkeri". Juniori su doslovno shvatili "Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci". Apsurdno zvuči je da je njima natopljeni teren više odgovarao.
Atletico je izašao u 4-4-2 formaciji, prilagođenoj da igra onako kako su nam uvalili tri komada. Mi smo držali prevlast na sredini, a oni su čekali kontre. Čekali su da naša zadnja linija izađe duboko, a zatim zbog 2 napadača imali višak u kontri i dobiješ što dobiješ.
Najviše mi je žao prvog gola koji je došao ni iz čega, još je i lopta nesretno ušla. Poslije trećeg gola nam je ponestalo i fizičke i psihičke snage. Nama treba više jačih utakmica i kvalitetnih protivnika. U ligi imamo 2,5 jake utakmice i kad dođe Atletico, koji je u takmičarskoj formi još, skontaš da su juniori odigrali fenomenalno.
Svaka čast djeco, da nas obradujete još mnogo puta i u dresu prvog tima! :zeljeznicar1:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 12:31 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
čet feb 08, 2018 12:29 pm
Drago mi je čuti za prijateljsku s Brodarcem, jer jučer, nedugo nakon kraja utakmice, mi je palo napamet kako bi dobro bilo kad bismo s njima odigrali prijateljsku, ali u sastavu i s našim prvotimcima.
Jučer momci odlični, kasnije sam uspio pregledati prvo poluvrijeme. Na početku se vidjelo ko su ratnici, a ko "šminkeri". Juniori su doslovno shvatili "Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci". Apsurdno zvuči je da je njima natopljeni teren više odgovarao.
Atletico je izašao u 4-4-2 formaciji, prilagođenoj da igra onako kako su nam uvalili tri komada. Mi smo držali prevlast na sredini, a oni su čekali kontre. Čekali su da naša zadnja linija izađe duboko, a zatim zbog 2 napadača imali višak u kontri i dobiješ što dobiješ.
Najviše mi je žao prvog gola koji je došao ni iz čega, još je i lopta nesretno ušla. Poslije trećeg gola nam je ponestalo i fizičke i psihičke snage. Nama treba više jačih utakmica i kvalitetnih protivnika. U ligi imamo 2,5 jake utakmice i kad dođe Atletico, koji je u takmičarskoj formi još, skontaš da su juniori odigrali fenomenalno.
Svaka čast djeco, da nas obradujete još mnogo puta i u dresu prvog tima! :zeljeznicar1:

:palacgore:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 12:53 pm

Dok je teren bio iole dobar, bili smo bolji. Kasnije je došla do izražaja kontinuirana takmičarska forma i fizčka sprema za svih 90 minuta svakih 3-7 dana u prvenstvu Španije. Velika je razlika kada se igraju konstantno prvenstvene utakmice (Atletico Madrdid) u odnosu na nas u kojem je prvenstvena pauza evo već preko 2 mjeseca u juniorima.

Moramo biti i jesmo ponosni na ovu dječurliju.

ABd Krupa i 3 boda bi bila nagrada i za ove omladince, koji vrebaju iz prikrajka svoju šansu da ulete i odigraju prve seniorske minute. Prvenstveno mislim na mladog strijelca Eldara Šehića. Momak može da igra oba beka i oba krila.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 1:01 pm

phpBB [video]
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 1:03 pm

Ajzea je napisao/la:
čet feb 08, 2018 10:02 am
Sami to oni sve traze, zato i ostaju bez prstiju.. Bice onda da oruzju nije mjesto navijacima i solit ce pamet o kodeksu. Da oni krenu na nekoga ko je u tom fazonu ja ne bih rijeci rekao, briga me, ali problem je sto oni maltretiraju raju koja dolazi iskljucivo zbog utakmica i djecu kada ih brojcano nadjacaju 3-4 puta..
Ali zato kad ti ovi dodju na noge na Kosevo, dok se pripremas za gostovanje onda prolijeci pored Lava, spasavaj se.. Dodju ti na noge u Ginis pa razgule i tebe i Svabe u koje gledas ko u Boga. Pa oni Jangeri sa sjeverozapada Grbavice im nisu dali disati, ali nikada nisu neduznu raju napadali po tramvajima i iza coskova.

Kaze ne razlikujemo se, ista smo raja. Jesmo kur.ac, s njima ni u dzamiju.
Koji je fazon sa onim momcima ? Sve je to raja koja je obicno bila na jugu, momci koji prate i koji su uvijek bili oko juga. Jel neka svadja izmedju ili ima neki drugi razlog ?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 1:03 pm

avlami97 je napisao/la:
čet feb 08, 2018 12:53 pm
Dok je teren bio iole dobar, bili smo bolji. Kasnije je došla do izražaja kontinuirana takmičarska forma i fizčka sprema za svih 90 minuta svakih 3-7 dana u prvenstvu Španije. Velika je razlika kada se igraju konstantno prvenstvene utakmice (Atletico Madrdid) u odnosu na nas u kojem je prvenstvena pauza evo već preko 2 mjeseca u juniorima.

Moramo biti i jesmo ponosni na ovu dječurliju.

ABd Krupa i 3 boda bi bila nagrada i za ove omladince, koji vrebaju iz prikrajka svoju šansu da ulete i odigraju prve seniorske minute. Prvenstveno mislim na mladog strijelca Eldara Šehića. Momak može da igra oba beka i oba krila.
Ma nije ni do terena toliko. Oko 30te minute se vec vidjelo da nasima ponestaje snage i samo su se pocele lopte nabijati. Mislim da je vise do spremnosti nego do terena.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 1:09 pm

CURVA je napisao/la:
čet feb 08, 2018 12:04 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 08, 2018 11:57 am
Eldar Šehić je jedini od svih naših igrača sinoć imao prvi korak, brzinu, startnost i prodornost kao igrači Atletika koji su nas uzeli baš na taj šprint. Ja u njemu vidim odličnog lijevog beka, više nego desno krilo. Nešto k'o što je Jašarević, samo ima vremena da bude na mnogo većem nivou.
mozda sam ja fudbalski laik ali mali Hajdarevic mi je bio najbolji na terenu sinoc od nasih
Hajdarević jeste bio najbolji na terenu sinoć. Meni je sveukupno bio među 5-6 ponajboljih igrača u obje ekipe.
Ali ne govorim o tome. Govorim o prodornosti, ubrzanju, startnosti, tehnici, snalažljivosti, kretnjama.. Eldar Šehić ima apsolutno sve da postane vrhunski moderni bek za više formacija. Napatio je sinoć i crnca i komplet ekipu Atletika na obje strane dok je igrao. I to na onakvom terenu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 1:15 pm

Po meni je i Šaban odigrao dobru utakmicu. Momak ima urođenu fudbalsku inteligenciju. Valjda geni.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 1:16 pm

Fizicka sprema i takticke greske, to je ono sto mene boli. Jer to je sve u nasim rukama. Nemozemo mi promjeniti kad igras naspram novog Saula ili Kokea. Ali fizicku spremu i taktiku sami mozemo da uticemo. I bas mi je zao zbog toga, nekako osjecam prazninu, kao da nismo pokazali nas puni potencijal. Isto kao da odes na ispit, a nisi se dobro pripremio.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 1:33 pm

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 1:36 pm

Saban je sinoc bio ispod svog nivoa ali na onom terenu tesko da je i mogao vise.. Fizicki je onaj atletiko dva nivoa ispred nas i to je presudilo.. Jednostavno su jaci i brzi i tu je u sustini ta prevaga kako sinoc tako i inace ako poredimo te neke lige sa nasim..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 1:44 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
čet feb 08, 2018 1:36 pm
Saban je sinoc bio ispod svog nivoa ali na onom terenu tesko da je i mogao vise.. Fizicki je onaj atletiko dva nivoa ispred nas i to je presudilo.. Jednostavno su jaci i brzi i tu je u sustini ta prevaga kako sinoc tako i inace ako poredimo te neke lige sa nasim..
Slazem se s tobom oko Sabana. Mislio imao je dobrih poteza, al takodjer u nekim trenucima je djelovao kako ne ocekujemo od njega, isto kao da se bojao da ne povrijedi ne do Bog.

Zeric me pozitivno iznenadio izgleda da su dobro uticale pripreme na njega. Hajdarevic je dobru bitku vodio na sredini. Ona dva stopera su pojaka bila i za Mujagica. Par puta smo ih prosli kad je Mujaga spustao lopte na dupli i tako ih ozbaci. Vidjeli smo kad je mali hasanovic usao da tek nikakve sanse nije imao.

Dujmovic je dobar bio jucer, mada treba poraditi i na ispucavanju.njihov golman kad ge gledas kad izbija bas perfektno s puno snage.

Ima tu jos dosta da se radi i da se nauci od ovakvih ekipa. Dobro iskustvo!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 1:44 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
čet feb 08, 2018 1:36 pm
Saban je sinoc bio ispod svog nivoa ali na onom terenu tesko da je i mogao vise.. Fizicki je onaj atletiko dva nivoa ispred nas i to je presudilo.. Jednostavno su jaci i brzi i tu je u sustini ta prevaga kako sinoc tako i inace ako poredimo te neke lige sa nasim..
Isto tako su nas bas dobro procitali, pogotovo Sabana. Ljudi vidili ko od nasih igraca igra za prvi tim, jos Saban igra za u19 reprezentaciju. Odma su skontali na koga treba obratiti paznju. Covjek misli da smo mi njima veca nepoznanica i tako njih iznenaditi, a drugacije se pokazalo. Slazem se da su jaci i brzi.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 1:45 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet feb 08, 2018 12:16 pm
Ovaj drugi gol, nesto mi baca da sut nije isao u okvir gola. Steta.
I meni se čini da je išla vani..
A šteta što se uopšte i desio taj drugi gol.. Raja na tribinama u glas govori Žiliću "pravi faul..", vjerovatno bi to i uradio i rizikovao između žutog i crvenog, ali je belaj što je dvije minute prije dobio žuti i da je napravio faul to bi bez dileme crveni bio. Meni je baš krivo bilo zbog te situacije, i ko zna šta bi bilo da nisu tako brzo preokrenuli i šokirali i ekipu i nas na tribinama.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 1:47 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
čet feb 08, 2018 1:36 pm
Saban je sinoc bio ispod svog nivoa ali na onom terenu tesko da je i mogao vise.. Fizicki je onaj atletiko dva nivoa ispred nas i to je presudilo.. Jednostavno su jaci i brzi i tu je u sustini ta prevaga kako sinoc tako i inace ako poredimo te neke lige sa nasim..
Da, bio je ispod nivoa na koji smo već navikli...Mislim i ja da je do terena najviše, pokazivat će on mnogo, mnogo više na boljim terenima...Meni je, također, i Žerić bio ispod svog nivoa, uz par bljesaka ali i određenim greškama, ali eto trener Atletica fino o njemu priča...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 1:48 pm

Ma nije takticka greska to sto ne znamo ni u kadetima, ni u juniorima a ni u seniorima normalno aut izvesti nego bezveze bacamo loptu prema naprijed u nadi da ce pogoditi protivnickog igraca. To su osnovne stvari, milina je bilo gledati kako se juniori atletica otvaraju bez lopte, kako aut izvode tako da lopta 100% ostaje u njihovom posjedu. U svakom momentu znaju sta zele. Na to onda dodas i fizicku spremu, individualni kvalitet, dobru taktiku i dobijes jednu odlicnu ekipu.

Gledas ove juniore atletica kako se zagrijavaju prije tekme, tako profesionalno to djeluje, u jednom trenutku ljudi igrali "seve", u svakom trenutku minimalno jedan igrac je bio "sam" da mu mozes odigrati normalo, kretanje bez lopte na vrhunskom nivou. Pogledas onda nase seniore kako to rade na pripremama u Turskoj i vidis ogromnu razliku..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 08, 2018 2:00 pm

Svak čast momcima koji nisu bili ni rođeni u vrijeme kad se desio Zubandan!

HZ (Hadis Zubanović)

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot], MiroslavKruzik, TheBlue i 41 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija