Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 05, 2018 11:40 am

Pozdrav,

Buduci da osoba poznata ovdje kao 'Hrasno1921' (a pokusala je se registrovati sa jos 150 nickova) kontuirano napada forum, eksterni moderator koji ce ovdje djelovati 24/7 pod nickom 'BAN-Bot' ce da nadgleda forum. Mimo ovog posta, nijedan drugi post nece biti napisan sa ovog nicka. Takodjer, ni na jednu potencijalnu privatnu poruku se nece odgovoriti.

I ovaj post je 'nuzno zlo', buduci da su neki od vas vidjeli plavu boju na ovom nicku, pa da ne bude neodgovorenih pitanja iznad glava.

Sto se tice osobe koja napada forum, svi podaci (ukljucujuci i IP-eve sa kojih je lice pisalo) ce biti predati nadleznim osobama i proces je trenutno u toku. Napominjem da imamo u log-u starije IP-eve kada osoba nije koristila anonimno surfanje i kada je pisala sa svog stalnog interneta.

Molim Vas da ne citirate ovaj post, jer ce automatski biti obrisan svaki Vas citat. Vanjski partneri koji su iza ovog nicka su tu iskljucivo samo da zastite forum, pomognu nadleznim osobama, provjeravaju logove i Vama, dragi forumasi, omoguce sto zdraviju komunikaciju. Osobe koje rade na ovom forumu su jako odgovorne i odgovornost na njima je ogromna.

Hvala na razumjevanju i ugodno forumanje.

Elegant
Kontakt:

pon feb 05, 2018 11:44 am

Izgleda da nas je zaobisao snijeg, u Sarajevu trenutno suho ali dosta hladno.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Leon_Professional
Kontakt:

Ne da Joldic panenku :rofl: :rofl: :rofl:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

roger_bannister4
Kontakt:

pon feb 05, 2018 11:47 am

Pompey je napisao/la:
pon feb 05, 2018 11:04 am
Dakle moja petoba i larsova petoba... znaci imam dvije petobe :D
phpBB [video]
joj ove... :zid:
c'est en faisant n'importe quoi quon devient n'importe qui
1921

Brkoo
Kontakt:

pon feb 05, 2018 11:48 am

Leon_Professional je napisao/la:
Ne da Joldic panenku :rofl: :rofl: :rofl:
Ma moze on pricati sta hoce, ako dobijemo penal i ako Zeric bude izvodjac, eto panenke, eto ludila :ganja:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

ChWilla
Kontakt:

pon feb 05, 2018 11:50 am

žera će se iskupiti za sve promašaje protiv lokomotive i ludogoreca :DD:
gradi željo boli te *****

Leon_Professional
Kontakt:

pon feb 05, 2018 11:54 am

Ja bi se smio i kladit da ce biti najbolji :kafa:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

ponosannavas
Kontakt:

pon feb 05, 2018 12:12 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned feb 04, 2018 8:41 pm
Realno za Kemu bi bila najbolje neka posudba tipa Celik, Gosk, Vitez i sl. Da igra PL u svakom slucaju. Nisam neki strucnjak ali po meni ima nesto u njemu a i izuzetno je odgojeno dijete i pravi sportista. Trenutno nema kvalitet za prvih 11 a i za to je, po meni, najveci krivac nedostatak utakmica u kakvom takvom kontinuitetu.. Posudba jedno sezonu pa onda vidjeti sta i kako

Ja bih volio cuti sta o Vranjesu od 1921 ekipe. Kako se do sada pokazuje na treninzima, kakav je danas bio? Jel igrac prevage, kako ga prozvasmo posle potpisa, ili cemo i njega morati cekati da se adaptira?

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
JEdan od razloga što se pravi B tim je sigurno i taj što se ne možeš osloniti na trenere u tim nekim klubovima. Pa pogledajmo samo ko su treneri u tim klubovima i zar vi ne mislite da je Kemi bolje trenirati sa našima nego igrati negdje tamo. Evo hajd sad Čelik i nekako sa Musom, ali ostalo niđe veze. Hoće li Čelik trpiti tog kao što kažemo ''lošeg'' Kemu radi nas a bore se za opstanak?

Mislim da ste previše udarili po Kemi, a i po Projiću. Po Projiću ipak donekle sa pravom, ali po Kemi nigdje veze. Ima grešaka, ali činjenice su sljedeće: Igrali smo poprilično otvoreno i napadački. GOlovi su pali na povratnu loptu gdje je krivica više na strani veznjaka koji nisu isprtili svoje. Kemi se može pripisati samo jedan gol. Treće, ne znate šta im je Adžem tražio da rade i šta je čiji zadatak. Ove gore zaključke sam naveo onako po mom mišljenju ali možda nisam ni ja u pravu. Što kažem da je činjenica za Proju. Zato što se ovo ponavlja već ne znam koji put i u ligi da ga čovjek ostavi par koraka u postavljanju. Frajer da stane korak nazad ili dva ne bi nijedna lopta prošla. Drugo je kad kasni jer je otišao previše gore pa ne može stići ali on stoji tu na metar i ispadne i onda logično da i Kemo ne može stići pokriti. Bogi je iskusniji i možda već zna predviditi Projine greške. Kemo još uvijke igra više srcem i prema utreniranosti nego iskustvom tj glavom.

Također desi se da i ekipe podjednakih kvalitea doviju jedna drugu i većom razlikom. Mi ne nzamo sada ništa. Ni na kojem nivou umora su naši bili, ni šta je ADžem tražio od njih (vidi se da ipak igramo preofanzivno i da nije tako manje bi primili sigurno). Možda ADžem nij ni tražio da idemo preofanzivno, a možda i jeste. Možda je Proja bio zadužen za onoga u 16 kod centaršuta, a možda i Kemo. Mnogo je pitanja ali mi opleli po Kemi. Kažem jedino što mi vidimo jeste ovo postavljanje Proje. To sam rekao i prošli put. Vjerujte mi da sam u stratu protiv Mladosti mislio da to radi namjerno jer je u Evropi to bilo ok i nije pravio takve greške. Kasnije sam vidio da ipak nije namjerno, ali da mora ispraviti mora.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pon feb 05, 2018 12:17 pm

šeha čitao na forumu da idu na Real :D
Željezničar ante portas !

ChWilla
Kontakt:

pon feb 05, 2018 12:21 pm

i neko kaže forum ne utiče na javno mnijenje :D
gradi željo boli te *****

Plava Porodica
Kontakt:

pon feb 05, 2018 12:25 pm

Još maloooo :baklja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Leon_Professional
Kontakt:

pon feb 05, 2018 12:28 pm

A Joldic na aplikacijama gleda vrijeme, umjesto da se Hurmasici obrati za vremensku prognozu :D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Kospicar
Kontakt:

pon feb 05, 2018 12:52 pm

Dakle u finalu mozemo sresti Romu i Qarabag, je li realno da njih izbacimo?
Kakva glupaca, Jolda se sjebo
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

LARSSON
Kontakt:

pon feb 05, 2018 1:09 pm

Pompey je napisao/la:
pon feb 05, 2018 9:59 am
Hocu li ja uploadovati ovo gostovanje na N1 za ove koji nisu gledali, ili biste radije cekali takozvanog Larsa :D
Prodo (.)(.) ( )
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Elegant
Kontakt:

pon feb 05, 2018 1:24 pm

https://fkzeljeznicar.ba/svi-na-grbavic ... ati/30612/

Prodaja ulaznica počinje sutra od 10 do 18 sati u Fan shopu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Leon_Professional
Kontakt:

pon feb 05, 2018 1:48 pm

Historijski mec se igra, pozitivna, lijepa stvar. Vidjet cemo kolko ce nasi "objektivni" novinari ispratiti ovaj mec. Ono kad nema na kafu i kad u glavnim ulogama nisu bebe iz akademije.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

nookey
Kontakt:

pon feb 05, 2018 2:00 pm

prijeteljski klubovi stara dama i željezničar

https://www.klix.ba/sport/nogomet/djeca ... /180205053

omladina1921zeljina
Kontakt:

pon feb 05, 2018 2:02 pm

Šta ti je askeza... zadnji mi je post bio nekad u septembru 2017.

Ali, uredno čitao.

Atletiko mora pasti. Svi na Grbavicu, svi po kartu. Iako se radi do 4, trči se na tekmu ako treba.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016

nookey
Kontakt:

pon feb 05, 2018 2:05 pm

omladina1921zeljina je napisao/la:
pon feb 05, 2018 2:02 pm
Šta ti je askeza... zadnji mi je post bio nekad u septembru 2017.

Ali, uredno čitao.

Atletiko mora pasti. Svi na Grbavicu, svi po kartu. Iako se radi do 4, trči se na tekmu ako treba.
slobodan dan uzimam hladno

BabOsim
Kontakt:

pon feb 05, 2018 2:09 pm

Kakva je odbrana u juniora? Nekako kroz ove izvještaje imam osječaj da nam je to najslabija karika uz golmana

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 14 gostiju.

Prijava  •  Registracija