Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:19 pm

Simply Blue je napisao/la:
sri jan 31, 2018 10:29 pm
Ako neko dođe i pravi se da je otkrio Ameriku i po pisanju ispada da svi imamo slabije kongitivne sposobnosti u odnosu na izvjesnog forumaša...i svi bi trebali klimati glavom i pljeskati superiornim zaključcima..a ako se to ne desi, onda ide kontra argument..lobotomija i kako je ovdje samo poželjno klimanje glavom.......fantazija
Post godine, iako je tek pocela.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:22 pm

sastrane je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:00 pm
Pa mene neki pametnjakovic banovo. Ovdje ima grupa ljudi koji piju kafe privatno sto naravno podrzavam i svako sa strane nekao cini mi se da dodje odmah je element taj ubaceni itd, Nidje veze.. Danas mi isto pametnjakovic obrisa post, banovo me bukvalno bez razloga..
Pa i mene su sinoc banovali bez razloga.
Moderacija nula..

Onda @shzna napise da nisu ispravno postupili, a post mu izbrisu. E to je ne dati pravo na misljenje.
Niti je moderacija napravila ovaj forum, niti ga je odrzala.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sri jan 31, 2018 11:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:23 pm

Kad se vrate Zakaric i Graovac, bit ce to malo bolje, ali malo bolje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:25 pm

e koji sam ja debil pa pročitah svih 20 zadnjih stranica
ala ste nadrobili svega i svačega
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:25 pm

prvih 15 minuta odlično, onda ovi počeli udarati i naši se samo povukli i stali. za prijateljsku to i nije problem, bolje nego da neko strada. međutim, sličnu smo stvar vidjeli recimo u tuzli i ne bi trebalo da se takav pristup opet ponavlja u pravim utakmicama, da se dozvoli protivniku da te izbaci iz ritma i bez fudbalskog nadigravanja.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:35 pm

Ajzea je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:22 pm
sastrane je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:00 pm
Pa mene neki pametnjakovic banovo. Ovdje ima grupa ljudi koji piju kafe privatno sto naravno podrzavam i svako sa strane nekao cini mi se da dodje odmah je element taj ubaceni itd, Nidje veze.. Danas mi isto pametnjakovic obrisa post, banovo me bukvalno bez razloga..
Pa i mene su sinoc banovali bez razloga.
Moderacija nula..

Onda @shzna napise da nisu ispravno postupili, a post mu izbrisu. E to je ne dati pravo na misljenje.
Niti je moderacija napravila ovaj forum, niti ga je odrzala.
Koliko znam banovan si na 6 sati, iako je moderator vise puta pisao da se ne pise o fk sarajevu, brisao postove i molio u privatne poruke. I odlucili ste da ignorisete. Hej, 6 sati i zbog toga je `moderacija nula`? Ne mogu da vjerujem prijatelju...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:38 pm

Kako većina ne čita ni dvije stranice unazad, ponoviću par rečenica zbog kojih je atak krenuo. Dake na ljeto ostajemo bez Vece (sigurno) Graovca (možda) Jovana (sigurno) i Voje (vjerovatno). I na to sve sam napisao da ostajemo bez 4/11 igrača koji su odligrali odličnu jesen. Nakon toga kreću priče, remont, raspadamo se i slično. Molim sve koji drukčije misle da pokušaju obrazložiti šta je ovdje pogrešno, i da mi otvore oči i prosvjetle me. Mene hmmm neprijatelja kluba hmmmm.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:41 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:38 pm
Kako većina ne čita ni dvije stranice unazad, ponoviću par rečenica zbog kojih je atak krenuo. Dake na ljeto ostajemo bez Vece (sigurno) Graovca (možda) Jovana (sigurno) i Voje (vjerovatno). I na to sve sam napisao da ostajemo bez 4/11 igrača koji su odligrali odličnu jesen. Nakon toga kreću priče, remont, raspadamo se i slično. Molim sve koji drukčije misle da pokušaju obrazložiti šta je ovdje pogrešno, i da mi otvore oči i prosvjetle me. Mene hmmm neprijatelja kluba hmmmm.
Hajde da se ne bavimo tim postovima, upozoreni su vec zbog toga. Hajde da se bavimo poentom ovoga gore sto si naveo.

Slazem se, bice zeznuto sigurno. Ali eto, imamo Crnova i Vranjesa. I oni su pojacanje, kao i Adi Mehremic, koji ce zamjeniti Projica (i on ide 99%).

Koliko znam Sasa je vec dogovorio golmana, tako da je i to pokriveno. Ostaje napadac, ako Graovac ostane (ucinice sve da ostane). E, ako ne ostane.. bice zeznuto, jer ne znam koliko moze Kemo. Niko sretniji od mene da on bude nas Graovac.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:42 pm

"Sile koje nasrću na forum umoriće se, mi se nećemo umoriti" - storm_raider
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:44 pm

Grbavica je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:42 pm
"Sile koje nasrću na forum umoriće se, mi se nećemo umoriti" - storm_raider
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:45 pm

Grbavica je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:42 pm
"Sile koje nasrću na forum umoriće se, mi se nećemo umoriti" - storm_raider
Ma daj... :rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:45 pm

Ma ovakve utakmice nikad nisu mjerilo nicega. Polako i strpljivo nas na proljeće ako Bog da nece niko zaustaviti. Samo je bitno da prodje bez povreda i samo rad rezultati sigurno nece izostati
Cuva Bog Zelju svog!
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:46 pm

Grbavica je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:42 pm
"Sile koje nasrću na forum umoriće se, mi se nećemo umoriti" - storm_raider
Ne može to biti storm. Njega, ne tako davno, proglasiše "komunjarom" i "zatiračem najbrojnijeg naroda u Bosni i Hercegovini". :rofl:

Nego, iako sam nekoliko puta baš kritikovao rad, grupa je preko ove pauze uradila fin posao glede marketinga i novih artikala. Svaka čast! :pljesak:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:47 pm

arctg je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:46 pm

Nego, iako sam nekoliko puta baš kritikovao rad, grupa je preko ove pauze uradila fin posao glede marketinga i novih artikala. Svaka čast! :pljesak:
Uradjen je fin posao, ali je fanshop i dalje bolna tacka...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:48 pm

Grbavica je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:42 pm
"Sile koje nasrću na forum umoriće se, mi se nećemo umoriti" - storm_raider
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:49 pm

Jel' za plave sehare djetam :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:51 pm

Edited
Zadnja izmjena: arctg, dana/u ned feb 11, 2018 6:11 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:52 pm

Grbavica je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:49 pm
Jel' za plave sehare djetam :D
Bjezi na Mahalu, ali prvo pogledaj prvu epizodu doticne serije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:53 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:41 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:38 pm
Kako većina ne čita ni dvije stranice unazad, ponoviću par rečenica zbog kojih je atak krenuo. Dake na ljeto ostajemo bez Vece (sigurno) Graovca (možda) Jovana (sigurno) i Voje (vjerovatno). I na to sve sam napisao da ostajemo bez 4/11 igrača koji su odligrali odličnu jesen. Nakon toga kreću priče, remont, raspadamo se i slično. Molim sve koji drukčije misle da pokušaju obrazložiti šta je ovdje pogrešno, i da mi otvore oči i prosvjetle me. Mene hmmm neprijatelja kluba hmmmm.
Hajde da se ne bavimo tim postovima, upozoreni su vec zbog toga. Hajde da se bavimo poentom ovoga gore sto si naveo.

Slazem se, bice zeznuto sigurno. Ali eto, imamo Crnova i Vranjesa. I oni su pojacanje, kao i Adi Mehremic, koji ce zamjeniti Projica (i on ide 99%).

Koliko znam Sasa je vec dogovorio golmana, tako da je i to pokriveno. Ostaje napadac, ako Graovac ostane (ucinice sve da ostane). E, ako ne ostane.. bice zeznuto, jer ne znam koliko moze Kemo. Niko sretniji od mene da on bude nas Graovac.
Storme, Saši baš vjerujem. I ne sumnjam u njegove odluke i strategiju. Skroman je i uvažava mišljenja, prije svega šefa struke. Za golmana mi je drago, odlična vijest. Crnovu mislim takođe ističe ugovor na ljeto (možda griješim, nisam sguran), mada ne očekujem od njega ništa posebno. Vranješ može biti naš glavni igrač ovog proljeća, ali ne bi me iznenadilo i da se ponovi "slučaj Zahirović". Od Modića mnogo očekujem, ali tek iduće sezone. Od Keme, ne očekujem ništa, i mislim da nije kalibar koji Željinoj odbrani može donijeti dodatnu stabilnost i čvrstinu, kvalitetniju od ove trenutne. Ponavljam kako god završi ova sezona, biće mnogo prometa na ljeto, jer očekujem da klub napusti Projić (kako ti već reče, njega sam zaboravio) Zeba, Bogičević...možda i Zajmović, Čubara...a ne bi me iznenadilo da odlične ponude, osim djece dobijemo i za Sinana i Zeku...jbg štose bude više pričalo o nama , više će fokusa biti...i ponuda...to je cijela poenta moje priče bila, i nisam uopšte sretan zbog toga. Volio bi da pa skoro svi ostanu iduće sezone, da dovedemo još jednog stopera, jačeg od Grahe, i da bude sa njim u tandemu, međutim....strah me da ne bude mnogo drukčije...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 11:55 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:53 pm
storm_raider je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:41 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sri jan 31, 2018 11:38 pm
Kako većina ne čita ni dvije stranice unazad, ponoviću par rečenica zbog kojih je atak krenuo. Dake na ljeto ostajemo bez Vece (sigurno) Graovca (možda) Jovana (sigurno) i Voje (vjerovatno). I na to sve sam napisao da ostajemo bez 4/11 igrača koji su odligrali odličnu jesen. Nakon toga kreću priče, remont, raspadamo se i slično. Molim sve koji drukčije misle da pokušaju obrazložiti šta je ovdje pogrešno, i da mi otvore oči i prosvjetle me. Mene hmmm neprijatelja kluba hmmmm.
Hajde da se ne bavimo tim postovima, upozoreni su vec zbog toga. Hajde da se bavimo poentom ovoga gore sto si naveo.

Slazem se, bice zeznuto sigurno. Ali eto, imamo Crnova i Vranjesa. I oni su pojacanje, kao i Adi Mehremic, koji ce zamjeniti Projica (i on ide 99%).

Koliko znam Sasa je vec dogovorio golmana, tako da je i to pokriveno. Ostaje napadac, ako Graovac ostane (ucinice sve da ostane). E, ako ne ostane.. bice zeznuto, jer ne znam koliko moze Kemo. Niko sretniji od mene da on bude nas Graovac.
Storme, Saši baš vjerujem. I ne sumnjam u njegove odluke i strategiju. Skroman je i uvažava mišljenja, prije svega šefa struke. Za golmana mi je drago, odlična vijest. Crnovu mislim takođe ističe ugovor na ljeto (možda griješim, nisam sguran), mada ne očekujem od njega ništa posebno. Vranješ može biti naš glavni igrač ovog proljeća, ali ne bi me iznenadilo i da se ponovi "slučaj Zahirović". Od Modića mnogo očekujem, ali tek iduće sezone. Od Keme, ne očekujem ništa, i mislim da nije kalibar koji Željinoj odbrani može donijeti dodatnu stabilnost i čvrstinu, kvalitetniju od ove trenutne. Ponavljam kako god završi ova sezona, biće mnogo prometa na ljeto, jer očekujem da klub napusti Projić (kako ti već reče, njega sam zaboravio) Zeba, Bogičević...možda i Zajmović, Čubara...a ne bi me iznenadilo da odlične ponude, osim djece dobijemo i za Sinana i Zeku...jbg štose bude više pričalo o nama , više će fokusa biti...i ponuda...to je cijela poenta moje priče bila, i nisam uopšte sretan zbog toga. Volio bi da pa skoro svi ostanu iduće sezone, da dovedemo još jednog stopera, jačeg od Grahe, i da bude sa njim u tandemu, međutim....strah me da ne bude mnogo drukčije...
Slazem se apsolutno, ali gledam da razmisljam o sezoni prvo. Neka titulu osvoje, to je najbitnije. Ako dodje ponuda za Sinana, a on bude igrao kao sto je igrao, bice je jako tesko odbiti.. zeznuta situacijal
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 226 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija