Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 4:56 pm

BlwD je napisao/la:
sub dec 23, 2017 3:46 pm
Leon_Professional je napisao/la:
BlwD je napisao/la:
sub dec 23, 2017 1:58 pm
Talent je on, bio i ostao. Ne moze se to tako lahko izgubiti. Isto tako i Govedarica npr.
Isplivat ce talent kad tad. Samo im treba pravo okruzenje jer se vidi po broju klubova da nisu bas prilagodljivi. Mozda bi se bas u nasem okruzenju i sistemu snasli? Niko to ne moze znati. I ovo je jedan od razloga zasto ne treba kritikovati i suditi uopste bilo kome na osnovu transfera. Fula ce uvijek biti. Sad cu reci ono sto i mene nervira ali na zalost tako je - ako postoji osoba koja je bezgresna u takvim procjenama, sta onda on radi u Bosni?
Stoji sve brate. Posteno.
Al po cemu je talenat, zato sto je neko rekao. On meni ni u jednom klubu nije pokazao da je takav talenat kao sto se prica.
Seremo o Dadi a Dado je za njega Kaka. ( ako pricamo o tom talentu :D )
Hoce li Dadi isplivat, ma sumnjam. Kao sto i za ovog sumnjam.
Sad ce napuniti 22 godine, a promjenio je mnogo klubova, a ni u jednom nije napravio nesto aman zaman.

Ne znam, nikad se ne zna, mozda proigra, al on je po meni od pocetka mnogo mnogo napuhan i nahvaljen vise nego sto vrijedi. :D
Po mom misljenju ima dobar osjecaj za prostor i za gol. Nije ogranicen, visedimenzionalan je da tako kazem. U nekim kombinacijama vjerujem da bi se snasao i u vrhu napada.
Da je napuhan u zvijezde prije nego li je to zasluzio - jeste. Odma se vidilo kako ce zavrsiti s obzirom na prevelika ocekivanja od njega. Ali nije da nema dobrih strana, moze biti veoma koristan ako se pravilno koristi :D
Hocemo kapitalce :kafa:
 
Norsborg
Postovi: 306
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 4:58 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub dec 23, 2017 1:23 pm
Kakav Kuzmanovic bolji Crnkic
Nama ne trebaju prevaranti.Mico je prvo prevario Musiju,obecao je potpisati da bi ovaj uzeo neko obestecenje.Zatim,prevario je i menadjera,
bio je neki problem oko falsifikovanog potpisa.Kako je to rjeseno ne znam.
Isto je i sa Ordagicem,100% dogovorio sa Srajevom prije 10 dana a ode u Norvesku.Mada igraci kao on,zvijezde iz malih sredina koje igraju
kako im se prohtije ne moze uspjeti niti u Zelji niti u Sarajevu.
Po meni nije problem pregovarati i sa 5 klubova,ali to mora biti iskreno.Obecati jednima pa otici drugima je problem.
Crnkica dovesti,kazu nije bas dobar u glavi ali je igrac od koga sam najvise strahovao kada igraju protiv nas.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:00 pm

Vrag je napisao/la:
sub dec 23, 2017 4:52 pm
Stana definitivno zasluzuje dobar ugovor. Bolji od Stevanovica, Projica, Zeca, citavog B tima, Zebe itd. Momak nema mrlje kada se pogleda njegov odnos prema klubu, a 250 utakmica odigrao.
Volim ja stanu, dobar mi je drug, ali mahala i prica previse i sto treba i sto ne treba. Realno zasluzuje dobru platu zbog tih 250 utakmica, ali nek ima u vidu da ima stakleno koljeno, plus koliki su mu doprinosi na platu koje ne bi u zrinji imao sigurno. Eto mu Beus onda :D
A volio bih da produzi s nama.
 
Norsborg
Postovi: 306
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:03 pm

storm_raider je napisao/la:
sub dec 23, 2017 11:31 am
slika

@Hurmasica
Vidi se da je drenaza slaba.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:09 pm

Nogomet je odavno bussiness. I mi nekako pokušavamo krenuti tim putem. Nekada sporije, nekada brže ali ipak se nekako krećemo naprijed. Generiramo neke prihode, vraćamo dugove, pokušavamo biti samo održivi i funkcionisati sa što manje uticaja sa strane.
Igrači su naravno najvažniji dio tog projekta, ali prvenstveno kao pojedinci, koji onda čine tim naravno. Šta hoću da kažem? Svaki pojedinac dogovara uslove za sebe, da li samostalno ili preko managera nebitno. I u tim dogovorima treba da ga zaboli racku kakve neko drugi ima uslove. U ozbiljnom klubu /firmi/ nema šanse da se zna koliko neki pojedinac zarađuje, izvan ljudi koji su zaduženi za to. Dakle pregovaraj, dogovaraj za sebe, nema poređenja sa ostalim, ako si zadovoljan potpiši, ako nisi, furaj dalje. Ne bi trebalo neke posebne drame praviti oko toga.
U konkretnom slučaju, radi se o igračima koji su jesenju polusezonu odigrali dosta dobro, i kako razumijem klub je prepoznao to i ponudio im produženja. e sada stvarno ne znam šta hoće igrač od 35 godina, koji je ne tako davno malo i "popiškio" klub, i uprkos svemu dobio šansu. Što se Stane tiče, situacija jeste drugačija, i trebaju se napraviti neki iskoraci, ali ja sam uvijek na strani kluba, šta god da su mu ponudili.
Ključ je ukinuti mahalašenje i priče "Projović", ovo ono, a niko pojma nema kako stvarno stvari stoje.Puna podrška za našeg sportskog direktora, siguran sam da ima toliko iskustva da može procjeniti koliko koji igrač vrijedi, i koliko mu treba ponuditi. Ili Stani, ili "Projoviću"
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:14 pm

Bilo je pitanje o Elsneru, i kae 70% ljudi je nezadovoljno. Kaže Adžem da je bilo 70% ljudi i koji su mislili da on nije trener za Želju. :D
Željezničar ante portas !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:22 pm

Fakat mi je žao, Ligata se ne ustručava svašta pitati, ali nemam stvarno snage onaj zvuk slušati..znam da ima interesantnih pitanja, tipa ovoga o Elsneru.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:23 pm

Leon_Professional je napisao/la:
BlwD je napisao/la:
sub dec 23, 2017 3:46 pm
Leon_Professional je napisao/la: Stoji sve brate. Posteno.
Al po cemu je talenat, zato sto je neko rekao. On meni ni u jednom klubu nije pokazao da je takav talenat kao sto se prica.
Seremo o Dadi a Dado je za njega Kaka. ( ako pricamo o tom talentu :D )
Hoce li Dadi isplivat, ma sumnjam. Kao sto i za ovog sumnjam.
Sad ce napuniti 22 godine, a promjenio je mnogo klubova, a ni u jednom nije napravio nesto aman zaman.

Ne znam, nikad se ne zna, mozda proigra, al on je po meni od pocetka mnogo mnogo napuhan i nahvaljen vise nego sto vrijedi. :D
Po mom misljenju ima dobar osjecaj za prostor i za gol. Nije ogranicen, visedimenzionalan je da tako kazem. U nekim kombinacijama vjerujem da bi se snasao i u vrhu napada.
Da je napuhan u zvijezde prije nego li je to zasluzio - jeste. Odma se vidilo kako ce zavrsiti s obzirom na prevelika ocekivanja od njega. Ali nije da nema dobrih strana, moze biti veoma koristan ako se pravilno koristi :D
Hocemo kapitalce :kafa:
Nije bas dobro krenulo, Tuzla City i Maribor nam sve pokupili :rofl:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:25 pm

Budite mi pozdravljeni Željovci. Zbog obaveza sam slabije ulazio na forum, kanio sam se da nešto napišem, ali dok uhvatim vremena već ste se bili prešaltali na druge teme.
Završetkom polusezone svi možemo biti prezadovoljni, vjerovatno ni najluđi navijači nakon par piva, vina, vinjaka, konjaka, grleći s desne strane najbolju ribu na derneku i držeći u lijevoj ruci dobitni tiket od 200 KM u tom trenutku kad im je sve cakum pakum ne bi izustili tu magičnu prognozu da ćemo poslije reprezentativne pauze dobiti sve, baš sve. Mnogo se sada Adžem spominje, prije svega zbog ostvarenog rezultata, ali zbog onog sindroma kad ti neko u familiji ili mahali uspije u životu, dobije jako dobar posao, dobije na bingu ili šta već ne, pa ti ta osoba postane draga, tražiš bilo kakve slike s njom da se hvališ ljudima, na osnovu jedne konverzacije si "znao" da je ta osoba predodređena za uspjeh... Skontali smo da imamo u našoj avliji momka koji može nešto uraditi na klupi, skontali smo da je on to i dokazao.
I dan danas sam protiv načina na koji je Slavko Petrović dobio otkaz, dan prije početka sezone, a ekipu već vodio na pripreme i odigrao korektno Europu. Manji bi falš bio da mjesec dana prije nije zvanična objavila da je Klub stao iza Petrovića. Donekle upravu razumijem, završetak prošle sezone nas je zatekao, zanijemili smo. Nije se znalo šta uraditi, pa se ishitrene odluke nisu htjele donositi. Na sreću u našoj avliji imamo momka koji je spreman uvijek uskočiti kad treba. Nije Adžemu bilo lako, od tog 23.7. sam znao da sigurno neću reći "Adžeme odlazi” šta god bilo, bar do polusezone, a i inače nisam sklon tjeranju bilo kojeg trenera. Ado je moderan trener, često se piše da u ovoj polusezoni ”Željo nije umirao u ljepoti", ali od Ode ovo je najljepši fudbal, a prije tog od Amara i čuvenih nizova. Apsurdno je da pojedini pišu da Adin fudbal nije "nešto za oko", ali partije Željinih juniora ne prestaju hvaliti... ko li je trenirao juniore prije Joldića da mi je znati. Adi nije bilo lako, jer ono što je uradio s juniorima teže ide sa seniorima. Ne možeš potkivati starog konja, tako nekako ide ona poslovica. Stil igre se nije mogao preko noći promijeniti, seniori nisu "tabula rasa" u fudbalskom smislu i trebalo je vremena, a i lutanja da se stvari poklope. Trebalo je Zeca obuzdati, trebalo je Ramovića pustiti da dođe sebi, kao i Graovca, trebalo je imati muda gurnuti Anela i Harisa kad je bilo gusto, itd.
Drago mi je da će ekipa i stručni štab moći na miru i bez pritiska odraditi pripreme za proljetni dio. Taj će biti paklen. Jedva čekam da vidim kako će sve to izgledati. Drago mi je što smo izbacili Širokog iz kupa, jer će se i oni, uz Zrinjski i Sarajevo morati pokrviti za titulu, neće imati šta kalkulisati u ligi. Ova sezona bi mogla biti još zanimljivija od prethodne.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:27 pm

Utakmice po mjeri u Antaliji. Zorya vec godina u vrhu ukrajinskog fudbala, DAC solidan slovacki tim, a ovi bugari tek usli u ligu. Ocekujem jos utakmicu-dvije tipa Vitez, Brotnjo i onda generalka sa Velezom.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:31 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub dec 23, 2017 5:09 pm
Nogomet je odavno bussiness. I mi nekako pokušavamo krenuti tim putem. Nekada sporije, nekada brže ali ipak se nekako krećemo naprijed. Generiramo neke prihode, vraćamo dugove, pokušavamo biti samo održivi i funkcionisati sa što manje uticaja sa strane.
Igrači su naravno najvažniji dio tog projekta, ali prvenstveno kao pojedinci, koji onda čine tim naravno. Šta hoću da kažem? Svaki pojedinac dogovara uslove za sebe, da li samostalno ili preko managera nebitno. I u tim dogovorima treba da ga zaboli racku kakve neko drugi ima uslove. U ozbiljnom klubu /firmi/ nema šanse da se zna koliko neki pojedinac zarađuje, izvan ljudi koji su zaduženi za to. Dakle pregovaraj, dogovaraj za sebe, nema poređenja sa ostalim, ako si zadovoljan potpiši, ako nisi, furaj dalje. Ne bi trebalo neke posebne drame praviti oko toga.
U konkretnom slučaju, radi se o igračima koji su jesenju polusezonu odigrali dosta dobro, i kako razumijem klub je prepoznao to i ponudio im produženja. e sada stvarno ne znam šta hoće igrač od 35 godina, koji je ne tako davno malo i "popiškio" klub, i uprkos svemu dobio šansu. Što se Stane tiče, situacija jeste drugačija, i trebaju se napraviti neki iskoraci, ali ja sam uvijek na strani kluba, šta god da su mu ponudili.
Ključ je ukinuti mahalašenje i priče "Projović", ovo ono, a niko pojma nema kako stvarno stvari stoje.Puna podrška za našeg sportskog direktora, siguran sam da ima toliko iskustva da može procjeniti koliko koji igrač vrijedi, i koliko mu treba ponuditi. Ili Stani, ili "Projoviću"
baš sa biznis aspekta, bez emocija, je jasno da stanu neće potpisati niko vani ko ga detaljno pregleda. bez obzira što kvalitet ima, on je zdravljem tempirana bomba.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:37 pm

Norsborg je napisao/la:
sub dec 23, 2017 5:03 pm
storm_raider je napisao/la:
sub dec 23, 2017 11:31 am
slika

@Hurmasica
Vidi se da je drenaza slaba.
Al' su zato linije ravno povučene :rofl1:
イビチャ・オシム
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:38 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub dec 23, 2017 11:52 am
Amidza je napisao/la:
sub dec 23, 2017 11:39 am
De Boga vam...pa nece niko rec “evo, igram ja za 500 KM”. Fudbaler sta zaradi do 30-35 godine to mu je za citav zivot. Eventualno da slasticarnu otvori po zavrsetku karijere. Normalno da se prica i pregovara itd. Nije to samo po sebi nikakva veleizdaja. Stana i Bogi od odbacenih postadose ponajbolji igraci u zadnjoj liniji, Stanic vec 2 sezone krpi sve i svasta. A cisto sumnjam da imaju jednaka primanja kao stranci ili ova “zvucnija” imena.
Ne moze ni trazit nesto kao da je u cvijetu mladosti.
Ako ima negdje bolje nek odu, a ima malo sutra.
a Projić može?
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:39 pm

bianco blu je napisao/la:
sub dec 23, 2017 5:38 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub dec 23, 2017 11:52 am
Amidza je napisao/la:
sub dec 23, 2017 11:39 am
De Boga vam...pa nece niko rec “evo, igram ja za 500 KM”. Fudbaler sta zaradi do 30-35 godine to mu je za citav zivot. Eventualno da slasticarnu otvori po zavrsetku karijere. Normalno da se prica i pregovara itd. Nije to samo po sebi nikakva veleizdaja. Stana i Bogi od odbacenih postadose ponajbolji igraci u zadnjoj liniji, Stanic vec 2 sezone krpi sve i svasta. A cisto sumnjam da imaju jednaka primanja kao stranci ili ova “zvucnija” imena.
Ne moze ni trazit nesto kao da je u cvijetu mladosti.
Ako ima negdje bolje nek odu, a ima malo sutra.
a Projić može?
kolika je plata projicu reci nam
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:39 pm

može
Željezničar ante portas !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:40 pm

Hoce li biti prijenosa ove utakmice izmedju nas i sarajeva na memorijalnom turniru?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:41 pm

Projicu je 6-7 milja
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:42 pm

a kako znate kolike su plate? gdje ima to da vidimo?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:43 pm

Ma džabe Stanu bih radi svega vezanog za klub malo i preplatio, jer je zaslužio momak.
Ima on mahana, dobrih mahana, ali i klub se na njemu prošle godine iživljavao, pa momak nastavi poslije igrati k'o da ništa nije ni bilo.
28.godina, a 250.utakmica za Želju. Nevjerovatan je doprinos dao na svakoj od tih utakmica, i kada ga nije išlo, svojim zalaganjem na terenu..nikad se nije štedio. A opet, sa druge strane, kvalitet ima. I ofanzivno i defanzivno. Po meni je među najboljim bekovima lige kad je u formi i kad ga ne maltretiraju sa strane na stranu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 23, 2017 5:43 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sub dec 23, 2017 5:39 pm
bianco blu je napisao/la:
sub dec 23, 2017 5:38 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub dec 23, 2017 11:52 am


Ne moze ni trazit nesto kao da je u cvijetu mladosti.
Ako ima negdje bolje nek odu, a ima malo sutra.
a Projić može?
kolika je plata projicu reci nam
ja sam načuo da ima ubjedljivo najveću platu u ekipi

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kontranogama i 243 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija