Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 6:15 pm

Minjore je napisao/la:
pon dec 18, 2017 6:09 pm
vala ako nije mogao biti u 18 igraca kod trenera koji ga je "odgojio" i lansirao u prvi tim, onda je raskid neminovan.
Upravo to, zato treba stopirati sa mitologijom da je uvjek trener kriv za njega a i za buduce mlade igrace koji nemogu da uspiju.
 
Zeljocity
Postovi: 47
Pridružen/a: uto maj 10, 2016 12:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 6:28 pm

Elegant je napisao/la:
pon dec 18, 2017 5:57 pm
slika

Ima li neko upucen da zna koja je procedura kako bi se klub u neka buduca vremena rijesio ovih silnih objekata sto strše i ne doprinose izgledu stadiona. Kako se rijesiti ovog retorana, prodavnica, radnji...itd ?
Trebalo bi da imamo neki ugovor sa njima pa po isteku istog ne produzis ga i to bi trebalo bili to, ali ovo je Bosna pa tako da me nebi iznenadilo uopce da se moramo sa njima i po sudu ganjat. Ali sad za sad nam je najvaznije da nam lova na racun lijeze redovno.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 6:36 pm

Stoperi.
Osmankovic, Graovac i Bogicevic (s obzirom da je najavljen produzetak, on ne moze u bolji klub).

Ajmo reci da je Bogi odigrao odlicno zavrsnicu (sto naravno nije istina, vidjeli smo kako ispada protiv brzih igraca, i sto je Vedran skidao redovno zicere, pa nismo bili kaznjavani).
Ajmo reci da ce Bogi nastaviti da igra odlicno (???) narednu polusezonu, jel to znaci da cemo u kvalifikacije Evrope uci sa 35,5 god starim stoperom, tacno 5 god nakon sto se izblamirao protiv Maribora.
Hocemo li dati bezrezervnu podrsku Osmankovicu koji je nasa buducnost, koji ce se istrpiti i kad napravi gresku, a ne odmah na klupu stavljati, il cemo trpiti Bogija.
Hocemo li odmah ponuditi Graovcu ugovor, ili cemo pred evropu uigravati potpuno novi stoperski par (samoubistvo).

Sve su to pitanja na koje cemo ubrzo saznati odgovore, a vjerovatno i nasu buducnost.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 6:41 pm

IvanOsim je napisao/la:
pon dec 18, 2017 6:36 pm
Stoperi.
Osmankovic, Graovac i Bogicevic (s obzirom da je najavljen produzetak, on ne moze u bolji klub).

Ajmo reci da je Bogi odigrao odlicno zavrsnicu (sto naravno nije istina, vidjeli smo kako ispada protiv brzih igraca, i sto je Vedran skidao redovno zicere, pa nismo bili kaznjavani).
Ajmo reci da ce Bogi nastaviti da igra odlicno (???) narednu polusezonu, jel to znaci da cemo u kvalifikacije Evrope uci sa 35,5 god starim stoperom, tacno 5 god nakon sto se izblamirao protiv Maribora.
Hocemo li dati bezrezervnu podrsku Osmankovicu koji je nasa buducnost, koji ce se istrpiti i kad napravi gresku, a ne odmah na klupu stavljati, il cemo trpiti Bogija.
Hocemo li odmah ponuditi Graovcu ugovor, ili cemo pred evropu uigravati potpuno novi stoperski par (samoubistvo).

Sve su to pitanja na koje cemo ubrzo saznati odgovore, a vjerovatno i nasu buducnost.
sto si ljut na sindikalca,kao da ti je na mjesto parkirao
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 6:42 pm

Sta je sa Benjaminom Sehicem? (Ne mislim na forumasa )
Moze pokriti cijelu lijevu stranu(bek/krilo), a kako se prica dokazao se u B timu, pa i zaradio mjesto na klupi u prvom timu, ne sjecam se protiv koga. Nadam se da ce na pripreme sa klubom pa da u prijateljskim vidimo ima li sta od njega.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 6:53 pm

Pa Bogicevic citavu polusezonu igra odlicno, vrhunski, konstantno. Ako nastavi tako i dalje nek igra u prvih 11. Bitniji mi je uspjeh Zelje od toga ko ce igrati u prvih 11. Osmankovic se mora boriti za mjesto u ekipi, ne smije misliti da ce mu neko nesto pokloniti jer je nase dijete, mjesto u prvih 11 se zasluzuje a ne poklanja. Ovo vazi za sve a ne samo za Osmankovica.

Napokon smo raskinuli ugovor sa Dzenisom Beganovicem. Momak je bljesnuo u onoj tekmi protiv Ferencvarosa i donio nam pobjedu. Od te utakmice do danasnjeg dana zivio je od tog gola koji nam je uistinu donio mnogo radosti. Po tome cu ga i pamtiti, jer osim one glupe trke gdje trci u prazno praveci lafo neki presing na koji mnogi svrsavaju radi se o igracu koji ima kvalitet za federalnu ligu..
Jos raskinuti sa Bekricem, Dinom Hasanovicem, Darkom Markovicem itd .
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 6:55 pm

gavran je napisao/la:
pon dec 18, 2017 6:41 pm
IvanOsim je napisao/la:
pon dec 18, 2017 6:36 pm
Stoperi.
Osmankovic, Graovac i Bogicevic (s obzirom da je najavljen produzetak, on ne moze u bolji klub).

Ajmo reci da je Bogi odigrao odlicno zavrsnicu (sto naravno nije istina, vidjeli smo kako ispada protiv brzih igraca, i sto je Vedran skidao redovno zicere, pa nismo bili kaznjavani).
Ajmo reci da ce Bogi nastaviti da igra odlicno (???) narednu polusezonu, jel to znaci da cemo u kvalifikacije Evrope uci sa 35,5 god starim stoperom, tacno 5 god nakon sto se izblamirao protiv Maribora.
Hocemo li dati bezrezervnu podrsku Osmankovicu koji je nasa buducnost, koji ce se istrpiti i kad napravi gresku, a ne odmah na klupu stavljati, il cemo trpiti Bogija.
Hocemo li odmah ponuditi Graovcu ugovor, ili cemo pred evropu uigravati potpuno novi stoperski par (samoubistvo).

Sve su to pitanja na koje cemo ubrzo saznati odgovore, a vjerovatno i nasu buducnost.
sto si ljut na sindikalca,kao da ti je na mjesto parkirao
Trebamo osim Graovca dovesti jos jednog mladog i kvalitetnog stopera godina kao Graovac ili Vukotic. Bogicevic radi pravo dobar posao, a za mene Osmankovic jos mora da se dokaze. Od pocetka sezone pa do danas ja nisam vidio pomak i sigurnost u njegovoj igri. Tek treba da se dokaze i izbori svoje mjesto. Nadam se da ce uspjeti a isto ima vremena za to.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 6:59 pm

Hvala Dzenisu za go protiv Ferenca, i za to sto je uvijek davao svoj maksimum. Ne mora svaki nas omladinac biti jedan on nasih najboljih igraca i prodati se za dobre pare. Neki zalutaju u nekom medjuprostoru i ostanu na nivou nase lige i klubova tipa Mladost i Radnik.

A fakat mu zelim sve najbolje u karjeri jer je Zeljovac od glave do pete.
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 7:00 pm

Zeljocity je napisao/la:
pon dec 18, 2017 6:28 pm
Elegant je napisao/la:
pon dec 18, 2017 5:57 pm
slika

Ima li neko upucen da zna koja je procedura kako bi se klub u neka buduca vremena rijesio ovih silnih objekata sto strše i ne doprinose izgledu stadiona. Kako se rijesiti ovog retorana, prodavnica, radnji...itd ?
Trebalo bi da imamo neki ugovor sa njima pa po isteku istog ne produzis ga i to bi trebalo bili to, ali ovo je Bosna pa tako da me nebi iznenadilo uopce da se moramo sa njima i po sudu ganjat. Ali sad za sad nam je najvaznije da nam lova na racun lijeze redovno.
Nemas se ti nista ganjati po sudovima. Ima postojeci ugovor, kakav je ne znam. Kada istekne imas pravo da pregovaras o svemu pa i da ubacujes klauzule u ugovor. U tom narednom mozes da naglasis da radnja mora imati takav i takav izgled i to je to.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 7:04 pm

BlwD je napisao/la:
pon dec 18, 2017 6:42 pm
Sta je sa Benjaminom Sehicem? (Ne mislim na forumasa slika )
Moze pokriti cijelu lijevu stranu(bek/krilo), a kako se prica dokazao se u B timu, pa i zaradio mjesto na klupi u prvom timu, ne sjecam se protiv koga. Nadam se da ce na pripreme sa klubom pa da u prijateljskim vidimo ima li sta od njega.
Strašno se dobro kreće i postavlja na treninzima, baš sam ga iskreno zgotivio i jedva čekam da dobije priliku, ma da je tanak po svim drugim aspektima :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 7:04 pm

Osmankovic se moze dokazati ako igra u kontinuitetu, u suprotnom veoma tesko.

Naravno da nije istina da je Bogi odigrao odlicno, vec samo solidno.
Ako ce Bogi i dalje biti prva, a Kemo na klupi, po mom misljenju necemo daleko dogurati.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 7:09 pm

Bogi odigrao samo solidno.. :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Jos ce ispasti da sam neki branilac Bogicevica, ali ovakav Bogicevic je u top3 stopera u ligi. Adzem je neko ko je dobro upoznat sa kvalitetima Osmankovica..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 7:12 pm

A to sto je Nedo zavrsio u Indiji niko nista.. :D Sretno Nedo i sve najbolje o naravno Beganu sretno gdje god da ode..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 7:13 pm

ševala jes to ti?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 7:13 pm

Najbolji stoperi lige su Novaković i Mihojević, a to i 'ugledni' transfermarkt potvrđuje... :D
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 7:14 pm

Graovac je Ramos za Bogija.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 7:15 pm

Brkoo je napisao/la:
pon dec 18, 2017 7:09 pm
Bogi odigrao samo solidno.. :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Jos ce ispasti da sam neki branilac Bogicevica, ali ovakav Bogicevic je u top3 stopera u ligi. Adzem je neko ko je dobro upoznat sa kvalitetima Osmankovica..
Apsolutno se slazem za Bogija..Nisam ni ja njegov branilac,ali ovakav Bogi je pojacanje u pravom smislu te rijeci,samo neka zadrzi ovakvu igru i u drugom dijelu i bice odlicno..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 7:15 pm

nedo iiiiiiiiiiiiiiiide u iiiiiiiiindiju da se kupa u rijeci gaaaaaaaang...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 7:16 pm

Hvala svima na lijepim riječima oko Bogija :D
@Leone popričat ćemo ko je Ramos a ko Pepe :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 7:17 pm

Desni bek.
Sinisa i Srdjan.
Benjamin i Aldin Sehic.

Adzem je najavio da ce traziti produzenje ugovora, a Sinisa je slobodan igrac. Nadam se da ce naci neki drugi (tesko da moze naci bolji klub od Zelje).
Kad se samo sjetim da je SP rekao da mu Memija ne treba pored Sinise, opet me tuga ufati, jos momak nije imao menadzera, sve na klub prepustio.
Nadam se da ce Sasa naci nekog mladjeg desnog beka.

Online

Trenutno korisnika/ca: cvrle_jedanesterac, Google [Bot], Ujko i 174 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija