Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 8:59 pm

AsharaK je napisao/la:
ned dec 17, 2017 8:55 pm
da ga mogu skresat, do sad bi ga skresali :D
Mogu i skresat ce. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 8:59 pm

NEKA CIJELA BOSNA ZNA POJEST ĆEMO BUREKA!
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 9:00 pm

A buregdzija najredovniji platisa
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 9:00 pm

phpBB [video]
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 9:08 pm

Osim bureka treba na istocnoj strani sjevera skresati neki poslovni prostor (ne znam sta je, kafana ili fast food), ali frajer se prosirio do pola ceste, kad se izlazi sa istoka pravi se nenormalna guzva zbog toga, i ljudi zapinju za za neke letve valjda kako je ljeti imao bastu ili nesto, ugl to da se prenese kad se bude radilo kresanje :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 9:10 pm

zubanovic89 je napisao/la:
ned dec 17, 2017 9:08 pm
Osim bureka treba na istocnoj strani sjevera skresati neki poslovni prostor (ne znam sta je, kafana ili fast food), ali frajer se prosirio do pola ceste, kad se izlazi sa istoka pravi se nenormalna guzva zbog toga, i ljudi zapinju za za neke letve valjda kako je ljeti imao bastu ili nesto, ugl to da se prenese kad se bude radilo kresanje :D
To kresanje ce Opstina raditi sl godine.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 9:52 pm

Nisam mogao prisustvovati proslavi rodjendana u Faceu, cuo sam da je bilo top. Ali ovaj video je FANTAZIJA!!! :klanjase2: Jednostavno prekucali, svi zajedno. I sto je ovo amidza bio nevaljao prema konama? :placeodsmijeha: moze u pm neko docarati
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 9:55 pm

Edited
Zadnja izmjena: arctg, dana/u pet jan 12, 2018 8:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 9:56 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned dec 17, 2017 8:57 pm
A valjda buregdžiji nekad i istekne ugovor...
Ma ja bih vala njemu i Bogiju na jos pola godine produzio.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 10:08 pm

rodrigo87 je napisao/la:
ned dec 17, 2017 9:00 pm
phpBB [video]
Ima li jos neko da mu na ovim klipovima koji se postave na forum bude samo crna slika i u desnom uglu pise nesto phpBB ?
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 10:23 pm

Jes krampa ovaj Messi, 2 stative, preska, fuli levat penal, dribla, ne dodaje, ne trci, ne moze Bekricu kopacke cistit
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 10:23 pm

I meni je isto tako na kompjuteru..
 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 10:26 pm

Predsjednik i ostatak Uprave su postavili visoke ciljeve u narednom periodu , naravno uvijek treba željeti postići što je više moguće , al' opet se kraju svede na to koliko novca imaš ...U ovom trenutku ,a zbog neimanja GS , neku solidnu svotu novca moguće je steći samo rentanjem poslovnih prostora ,plasmanom u Evropi i prodajom perspektivnih igrača.Drugim riječima ako neko ponudi dobre pare za naša četiri ili čak pet ključnih igrača mora se psihički pripremiti da oni i budu prodati , jer , teren, trening-kamp i južna tribina traže puuuno novca.
A onda , s druge strane , prodajom ključnih igrača se slabi tim i šanse sa dobre rezultate u Evropi postaju sve manje ( eventualne adekvatne zamjene za prodate igrače isto traže da se potroši solidan novac ) ...Helem, Uprava je postavila sebi poprilično težak zadatak .Nek im je sretno ...
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 10:29 pm

cikazubo je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:
ned dec 17, 2017 9:00 pm
phpBB [video]
Ima li jos neko da mu na ovim klipovima koji se postave na forum bude samo crna slika i u desnom uglu pise nesto phpBB ?
Odlična atmosfera na proslavi, bravo za Manijake!

Imate u desnom gornjem uglu, crvenu ikonu i kad kliknete na nju idete na "load unsafe scripts" i biće u redu, meni se to isto dešava redovno :)
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5091
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 10:36 pm

Jebbem ga, malo sam njuškao cijene ovih bilborda i naletih na cijenu nekih 10 milja, dimenzije 5x3
Ako bi uzeli da je naš sjever potencijalno nekih 70-ak metara reklamni prostor, tu stane cca 15 bilborda što košta 150 milja.
Poznata sarajevska kompanija koja se bavi reklamama sedmično za jedan bilbord naplati 300 KM. Prostom matematikom bilbord se otplati za 8 mjeseci. Nek bude i godina.
Nakon što se otplate, mi bi mjesečno imali 20 milja prihoda od ove stavke. Zanimljivo (barem meni) je da recimo od poslovnih prostora Željo ima otprilike te pare.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 10:39 pm

Valjalo bi odrzavati s vremena na vrijeme neka manja druzenja da se raja jos vise poveze. Sjecam se ko kroz maglu da je bilo bas dobro, pravi show :D
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 10:48 pm

Srce mi je puno kada vidim Manijake ovako sretne i sve zajedno i starije i novije generacije. :palacgore: Nadam se da će Jug već na proljeće vratiti stare slave sjaj i da će brojnost na tribini biti mnogo mnogo veća. Na sve ovo kad dodamo da je skupština prošla svečano, radno i sa jasnim zadacima, da su predstavljeni novi planovi i ciljevi našeg kluba u narednom periodu, da se naša ekipa nalazi na vrhu tabele i da imamo realne šanse osvajanja kupa, s'toga ne vidim više ni jednu jedinu prepreku da i mi navijači, svi ko jedan, ujedinjeni, na proljeće ne ispunimo svoju zadaću i da iz kola u kolo napunimo našu Grbavicu i da pružimo podršku momcima kakvu samo mi znamo pružiti. Iskreno vjerujem u sve ovo napisano i vjerujem u našu raju da će biti na visini zadatka.

Na proljeće smo najjači, bićemo ako Bog da prvi a i kupa osvajači!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 11:05 pm

salle86 je napisao/la:
ned dec 17, 2017 10:36 pm
Jebbem ga, malo sam njuškao cijene ovih bilborda i naletih na cijenu nekih 10 milja, dimenzije 5x3
Ako bi uzeli da je naš sjever potencijalno nekih 70-ak metara reklamni prostor, tu stane cca 15 bilborda što košta 150 milja.
Poznata sarajevska kompanija koja se bavi reklamama sedmično za jedan bilbord naplati 300 KM. Prostom matematikom bilbord se otplati za 8 mjeseci. Nek bude i godina.
Nakon što se otplate, mi bi mjesečno imali 20 milja prihoda od ove stavke. Zanimljivo (barem meni) je da recimo od poslovnih prostora Željo ima otprilike te pare.
1500 maraka ce biti jedan bilboard. Znaci 22 500 mjesecno, 270 000 godisnje, sto je nekih 230 000 cini mi se kad se plati PDV. A izradu bilboard-a ne placa Zeljo nego onaj ko se reklamira, nase je da napravio okvir za bilboard. Firma donese svoju reklamu (meni je to barem logicno, mozda grijeseim).
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 11:12 pm

Nego nisam vidio da je neko komentarisao ono što je objašnjavao Vukotić, a to je da nama "ne treba još mnogo" da bi bili na nivou održivog rada i poslovanja kluba, odnosno da bi imali obezbjedjen budžet iz naših vlastitih sredstava. Sa implementacijom ovog projekta, elaborat oko nekretnina kluba s naglaskom da bi svaki kvadratni metar prostora donosio određeni profit, ove reklame na sjeveru, uređenjem poslovnih prostora na Istoku, sa jakim generalnim sponzorom i animacijom svakog pojedinca navijača Željezničara redovnim dolaskom na utakmice, mi bi vjerovatno taj cilj i ostvarili, time bi bio ispunjen i poslednji preduslov za iskorak i napredak o kojem svi godinama sanjamo. Prvo ne bi bili prisiljeni prodavati naše najveće dragulje i najbolje igrače već bi mi sami mogli birati i tempirati vrijeme za njihovu prodaju. Drugo, mogli bi napokon zadržati igrače po nekoliko sezona, planski sklapati i nadograđivati tim i u tim okolnostima vjerujem ni grupna faza ne bi bila daleko. Bravo za ove ljude koji godinama vrijedno rade a nisu adekvatno nagrađeni za sav napor i trud koji ulažu. Samo tako nastavite, a ja sam čvrsto uvjeren da nas sve zajedno čeka svijetla i blistava budućnost i mnogo mnogo razloga za slavlje u godinama koje dolaze.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5091
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2017 11:13 pm

zubanovic89 je napisao/la:
ned dec 17, 2017 11:05 pm
salle86 je napisao/la:
ned dec 17, 2017 10:36 pm
Jebbem ga, malo sam njuškao cijene ovih bilborda i naletih na cijenu nekih 10 milja, dimenzije 5x3
Ako bi uzeli da je naš sjever potencijalno nekih 70-ak metara reklamni prostor, tu stane cca 15 bilborda što košta 150 milja.
Poznata sarajevska kompanija koja se bavi reklamama sedmično za jedan bilbord naplati 300 KM. Prostom matematikom bilbord se otplati za 8 mjeseci. Nek bude i godina.
Nakon što se otplate, mi bi mjesečno imali 20 milja prihoda od ove stavke. Zanimljivo (barem meni) je da recimo od poslovnih prostora Željo ima otprilike te pare.
1500 maraka ce biti jedan bilboard. Znaci 22 500 mjesecno, 270 000 godisnje, sto je nekih 230 000 cini mi se kad se plati PDV. A izradu bilboard-a ne placa Zeljo nego onaj ko se reklamira, nase je da napravio okvir za bilboard. Firma donese svoju reklamu (meni je to barem logicno, mozda grijeseim).
Malo sam i dalje njuškao, firma u Vojvodini koja se bavi izradom bilborda

slika

firma istina sa središtem u Vojvodini, ali samo treba da posluži kao referent za cijene

nek se na koncu, sve radi kako piše na ovoj slici, nek se plati dodatno i ugradnja ... suma sumarum 5 milja po bilbordu dimenzija 4x3m
teren grbavice je 66m, sjeverna tribina bi po nekoj logici trebala biti bar 80m.
nek ide bilbord - 0,5m razmak - bilbord, moglo bi se nakačiti nekih 17 komada :)

prostom matematikom, 5 milja x 17 bilborda = 85 milja uložiti
mi bi sedmično mogli hajrovati 5 milja .. a ovih 85 uloženih bi otplatili za 4 mjeseca.


... e sad koje je tačnije, pojma nemam :D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 68 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija