Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 6:48 pm

ChWilla je napisao/la:
ned dec 03, 2017 6:47 pm
ali što je dobra ova vest hemova crna garnitura, ovo je perverzija...
Ovo samo na Nikoli Nikicu ne bi dobro stajalo.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3563
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 6:48 pm

Je.bi Siroki, Siroki maleni...

To je Zeljeznicar! Nama se trebaju prilagoditi svi, a ne mi njima. O tome sam pricao prije par mjeseci!


Samo jako Zeljo!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 6:50 pm

Minjore je napisao/la:
ned dec 03, 2017 6:46 pm
Masinovodja je napisao/la:
ned dec 03, 2017 5:58 pm
Hvala vam za srecu,od galaksije vecu!
Placem
storme jesi li to ti ?
Jok, ja cekam kraj sezone i da tu titulu dignemo napokon.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 6:51 pm

Kazu u Alipašinoj 19 i u Herceg-Novom dan žalosti.
Pitanje vremena,kad će dolijati....
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 6:52 pm

Vortex je napisao/la:
ned dec 03, 2017 6:38 pm
kontranogama je napisao/la:
ned dec 03, 2017 6:37 pm
sajo10 je napisao/la:
ned dec 03, 2017 6:30 pm
slika

:karanje: :karanje: :pljesak:
Dobro si Sajo, ne moze se covjek svega sjetiti u sekundi. Uprava,trener,igraci ,SS, pa i nasi dragi lopatasi... sve je to Zeljo. Nemate pojma koliko znaci ovakvo zalaganje. Ja sam uz Zelju, kolko pamtim 46 godina , prije toga se nesjecam bio sam mali, ali u ovim uslovima, protiv ovakvog saveza i politike kojoj ne odgovara nikakva pozitiva, mi gradimo stadion i pravimo rerzultate , ja se toga ne sjecam. Zato je ovo mnogo vece od prvog mjesta na tabeli i dobrih rezultata u posljednje vrijeme.
:palacgore:
Treba spomenuti kako je uprava angazovala strucnjake na polju kondicije i da rade sve da poprave sportski segment.
Nisu ni oni budale da rade nesto sto ne znaju. Sve rade s dobrom namjerom. Odmah su na pocetku i htjeli dovest SD jer su rekli sami sebi, mi ovo ne znamo, ali problem je sto niko nije htio biti SD. Pa su nasli Cenana koji je jedini htio, a sada Papca.
Atak na upravu je smjesan. Ljudi rade sve s dobrom namjerom.

Nadam se da ce im se poklopiti sve i da krunisu odlican rad. Prosle godine im se "nije dalo"

A samo im to treba da se zacepe "legende" kluba.
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 6:53 pm

Sjajna predstava i borba opet od prve do zadnje minute. Graovac i Kemo imali nekoliko sjajnih startova i blokova, Anel takodjer nekoliko dobrih klizecih startova za prekide kontri. Prije par dana sam prozivao da Žera treba dobiti minutazu i opravdao je sa velikim mudima i hladnokrvnoscu u onoj situacija. Molio sam Boga za dva remija ali mogu i dvije pobjede 😊
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 6:54 pm

exdomorocki je napisao/la:
ned dec 03, 2017 6:51 pm
Kazu u Alipašinoj 19 i u Herceg-Novom dan žalosti.
Pitanje vremena,kad će dolijati....
oni bi rekli poltron. ali da bi bio poltron, moraš biti prvo čovjek. doduše loš i neprincipijelan, ali čovjek. za njih je upitno, oni su svoju poslovnu i privatnu egzistenciju pozajmili, parazitirali od amara osima.

i pomisao da je željo prvi favorit za oba trofeja bez njega je za njih film egzorcist, ali ono kad ga prvi put gledaš, ljudi izlaze iz kina i povraćaju...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Valter
Postovi: 1317
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 6:55 pm

Spadao sam u nevjerne Tome po pitanju Adzema, ali u ove zadnje tri utakmice vidio sam vise dobrog fudbala od nasih igraca nego ukupno u zadnje tri godine. Ocito da je klupiranje Zebe pomoglo momcima da prodisu. Kada jedan pogrijesi dugi je tu da ispravi. Slazem se da je timski duh najbolji igrac u ovim zadnjim utakmicama, ali ipak moram danas spomenuti Graovca, njegova najbolja utakmica od kako je dosao. Neki prozivaju Zakaru, meni je on danas bio odlican defanzivno, mozda ne toliko prema naprijed, ali bilo ga je svukuda. Ocekivao sam vise od Ramovica na umornu odbranu Sirokog, jos uz to nepotreban zuti, ali vratice nam on to aBd u srijedu i nedjelju. Ovaj boravak u Medjugorju nikada nije bio plodotvorniji, u Sarajevu ne bi mogli raditi a putovanje u Listicu dva puta nije ih dodatno iscrpljjvalo. Bez obzira na ove dvije velike pobjede ni sekunde ih ne treba podcjeniti u srijedu, ako se teren i osposobi bojim se da juzna i istocna tribina ne budu zatvorene sto bi u mnogome umanjilo broj navijaca.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 6:58 pm

Joj jesmo dobri neureklo se. Bravo Zeljo, bravo momci.
Ajmo ovo zavrsit jos te 2 tekme pa da se maximalmo svi pripremimo za ludo proljece.
Ja im nisam bas ovoliko vjerovao, svaka cast.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 6:58 pm

Mene Ubiparip iz utakmice u utakmicu sve više oduševljava... Također, Kemo u tandemu sa Graovcem :klanjase: PERFEKTNO ODIGRALI! :pljesak: :pljesak: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 7:02 pm

Ne vidim razlog da se ikome zamjera na igri danas. Ja nisam vidio lose igre, ok bilo gresaka ali ne kao plod nezlaganja ili indolencije. Halo ba nismo mi Barca, ali za ove nase uslove ovo je vrh. Ovakvi tereni, sudjenje, zabrana dolaska navijaca,savez koji samo gleda svoje privatne interese a mi napredujemo, pa to je vise u sferi SCFi nego realnosti. Samo se moze objasniti sa rijecima TO JE ZELJO.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 7:03 pm

Gledaj ovih picica sa kobilje sto citaju. Vise ih pogodio ovaj Zeljin dvomec u listici nego skripare
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 7:03 pm

Mangupski bi bilo kad bi se skupili ispred Grbavice da ih docekamo, barem 50 ljudi da dodje bio bi lijep gest, mislim da su zasluzili to..
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 7:04 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned dec 03, 2017 6:58 pm
Mene Ubiparip iz utakmice u utakmicu sve više oduševljava... Također, Kemo u tandemu sa Graovcem :klanjase: PERFEKTNO ODIGRALI! :pljesak: :pljesak: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Propusti je Vojo mangupski kod Žerinog gola. :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 7:05 pm

Kakvih 10 dana smo imali
Prolazak juniora dalje
Pobjeda na derbiju (prolili ih ko nikad, 2 pobjeda u polusezoni protiv njih)
I dvije pobjede protiv sirokog u 4 dana ( a ukupno do sada smo ih uzimali 2 puta dole koliko znam)
Spremite se za plavo proljece
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 7:05 pm

Kaznjenicka ekspedicija sa Grbavice!
Ako nas ne bude 8000 u srijedu picke smo..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk



Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u ned dec 03, 2017 7:05 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 7:06 pm

Sretna pobjeda, Siroki je imao vise od igre u drugom poluvremenu, ali mislim da su ih nasi svijesno cekali, sto je Adzem dobro odlucio. I bod bi bio odlican, ovako je samo ektra premija. Pozitivno iz ovoga jeste isto da smo uspjeli odmoriti nekoliko bitnih igraca, a oni nisu normalno zbog skromne klupe. Groavac je stvarno beton, i trebalo bi viditi ako se moze potpisati ugovor sa njim. Isto tako se mora reci da je Bogicevic jedna veoma bitna karika u ekipi, npr danas nismo imali onaj mir i sigurnost u odbrani nego kad on igra. Vojo takodje je veoma bitna karika, isto kao prvu utakmicu protiv Sirokog i protiv Sarajeva, radi taj prljavi posao sto nam omogucava da dodjemo do gola. Zec je bio na sve strane, dosta se popravio ovo zadnje vrijeme, gdje je prije samo fokusirao naprijed i djelovao neodgovoran kad se branimo. Mozda je trebao dodati onu loptu Kajkuta, ali sve u svemu mislim da dosta daje ekipi. I ranije sam pisao, Zeric ima samo 19 godina, to sto se mozda ranije ocekivalo vise od njega, a on nije ispunio ocekivanja je druga stvar. Izaci onako sam ispred, po mom misljenju najboljem golmanu lige, i prevariti ga zahtjeva odredjeni talenat. Moze on napraviti dosta dobru karijeru, samo mora raditi, a mislim da to najbolje moze sa Adzemom. Nemam nista protiv Petrovica, ali ako se uzme paralela sa Adzemom, onda bi nas milione kostao u neigranju Hajdarevica, Sabanadzovica, pa Osmankovica, i Zerica. Kao zadnje bih naveo da mi se licno nesvidja mjesanje politike u sport ako se gledaju komentari na nasoj FB stranici. Pusti te to, Zeljo je veci od svakog rezima i bilo koje politike. Imali smo igraca iz tih krajeva nase lijepe drzave koji su vise nego dovoljno opravdali ocekivanja, i rado bih volio da se tako i nastavi. Ako se ikako moze, Menalo bi nas bas bas dobro dosao :)
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 7:06 pm

osnovac je trajno banovan
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 7:07 pm

Cekamo tekstove kako liga kurcu ne valja.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2017 7:07 pm

E hajd strucnjaci ponovo procitajte komentare od trenutka kad je sastav objavljen

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Zaki87 i 314 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija