Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 6:12 pm

Koji je to ublehaš, kakvu smo mi euforiju i atmosferu potrošili na patuljke od igraca i trenera..
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 6:13 pm

opraste sa slavkom ebo vas on više
 
reflektori
Postovi: 28
Pridružen/a: pet nov 11, 2016 6:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 6:17 pm

ChWilla je napisao/la:
sub dec 02, 2017 4:50 pm
za sujevjerne, i dalje smo 100% u utakmicama koje se ne igraju subotom.

nedjelja 5 0 0
ponedjeljak 2 0 0
kup 4 0 0
koga smo ovu četvrtu u kupu dobili
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 6:19 pm

a tri, jeste izvinjavam se...
gradi željo boli te *****
 
reflektori
Postovi: 28
Pridružen/a: pet nov 11, 2016 6:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 6:21 pm

možda naslutiš
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 6:34 pm

Valensijaa
Yebiga :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 6:39 pm

Igra li Seo momciluk?
1987
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 6:44 pm

E za koga mi moramo navijat :rofl1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 6:45 pm

Ovim nasim treba sutra rec da cuvaju Bogicevica i Graovca :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 6:50 pm

Hajde @PP navijaj za Manchester, mozda preokrenu topnici. :kafa:
1987
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 6:53 pm

Paa ljudi Mančester je to.. :ugeek:
1987
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 7:03 pm

shzna je napisao/la:
sub dec 02, 2017 6:50 pm
Hajde @PP navijaj za Manchester, mozda preokrenu topnici. :kafa:
Navijam eo 15.godina :kafa:
Yebiga, protivnik u rangu Njukasla..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 7:09 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub dec 02, 2017 7:03 pm
shzna je napisao/la:
sub dec 02, 2017 6:50 pm
Hajde @PP navijaj za Manchester, mozda preokrenu topnici. :kafa:
Navijam eo 15.godina :kafa:
Yebiga, protivnik u rangu Njukasla..
Ma po imenima i nije ali ovaj Venger je za Vlakova a ono se i dalje drzi... Hebali ga njegovi Koscielny i ostali parmaci...
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 7:13 pm

Rekoh ja nedavno da cu biti malo aktivniji na forumu. Rek'o pa slag'o. Doduse, ima me, ali samo posmatram. Nema mi veceg meraka nego doci kuci s posla i procitati nekih 5-6 kvalitetnih stranica. Njih se, nazalost, nije nesto plaho puno moglo procitati do, hajde recimo, pobjede u Banja Luci. Malo je reci da se ide iz krajnosti u krajnost. Il' je crno, il' je bijelo. Druge nijanse, po nama, zaista nema.
Sa druge strane, sinoc je bila prava uzivancija citati diskusiju, sto me u neku ruku i spotaklo da skuckam jedan post. (@Goodison, Baggio, Pompey, Brko, Veteran, Omar :palacgore: )

Sto se tice igrackog kadra, koji je, ruku na srce, izgledao katastrofalan na pocetku sezone, ja sam prezadovoljan. Od promocije juniora (Anel, Haris, Vela) do podizanja spreme i forme haman svakom igracu, po meni, je najvise zasluzan Adzem. Kidao je i meni zivce sa eksperimentisanjem, zavaljivanjem igraca itd., ali ovo sto pokazuje u zadnje vrijeme je za ciste desetke. Je l' se konacno spametovao, nije li, vidjecemo. Ali moju puno podrsku ima!
Bogicevic i Graovac su najbolji stoperski tandem lige. Sigurno. Bogijevo iskustvo i Danijelova pozrtvovanost se pokazase kao dobitna kombinacija. Ja bi Bogiju ponudio ugovor na jos godinu dana. Neka igra koliko moze, vidi se da je u formi. Pored toga uvijek je dobro imati jednog takvog veterana u timu koji ce pokazati i objasniti neke stvari Osmankovicu, Dzindi, Velicu. Ipak, Bogi je se dobro nakrpio na ovim nasim livadama sa svakakvim seljacima. Iskustvo.
Ako Graovcu istice posudba na kraju sezone i ako je slobodan igrac, definitivno mu treba dati uguvor. Srcan frajer pravo.

Vidim raja se uhvatila u kostac zbog Sinise. Moje neko mislljenje je da mu treba ponuditi novi ugovor, ali sa manjim primanjima. Ne znam kakva primanja lik ima sad, ali ako bi igrao za manje para, super. Mangup je to, nizak a cvrst. Puno raje to zna precijeniti. Uklizavanja su mu uvijek u milisekundu tacna. Eksplozivan, brz. Vidim raja govori da je limitiran u napadu, a on haman pa svaku utakmicu probije po strani, cisto na brzinu. A, i da odbije ugovor sa manje primanja, otvaras mjesto juniorima, a gubis status jednog stranca u timu. Po meni je to win-win situacija.
Iskreno, ja bih volio da ostane.

Zakaric je sigurno nas najbolji igrac. Kako je lik jak na nogama, to je za nepovjerovati. Frajer kad stane na nju (loptu), likovi se samo odbijaju od njega. Vrhunski tehnicar sa veoma kvalitetnim sutom. Ono, bas kad smo mislili da ce nikad necemo moci nadomjestiti odlazak M. Stevanovica - BOOOOOOM ZAKARIC!
Hajdarevic i Sabanadzovic vrhunski talenti. Volio bih da ostanu u Zelji jos najmanje sezonu i po, dvije, pa da se onda prodaju za neku finu svotu novca. Dvojac koji ce sigurno voditi repku na neko od takmicenja. Molim te Boze, samo da ih zaobidju povrede na ovim nasim livadama.
Zec, Bugojanac moj. Lik bas zna igrat' lopte. Vidim da podize formu, ali najbolje od njega tek dolazi. Fali mu samo malo koncentracije u zavrsnici, al' kada to nadodje, to ce biti igrac koji ce trpat 15+ golova po sezoni. Samo naprijed Zeki, Kanada je uz tebe!
Sto se tice Blagojevica, ja mislim da je on neizostavna karika u ekipi. Motor. Jeste, ima Blagi svojih nonsalantnih momenata. Ja samo ne mogu da zamislim kako bi ekipa izgledala bez njega. Ima ga i u napadu, a i u odbrani. Cvrst u duelu, ne stedi se. Zna i on klapit' kad njega nego klapne. Nije picoka.
Rama je odlican igrac, daleko ispred Zebe na toj poziciji desetke. Ne stedi se, dobar tehnicar, dobar pregled igre. Ponajvise mi se svidja kako Rama, Zakaric, Vojo i Zec mijenjaju pozicije tokom utakmice. U par navrata su toliko zbunili pitare rotacijama, pitari nisu vjerovali sta ih je snaslo. Al' dobro, mi znamo svi, da su p*cke pitari!
Sa Vojom smo uboli mangupski. Pojacanje u svakom segmentu te rijeci. Kontrola lopte, pregled, kretanje, hrvanje sa stoperima.. Sve u svemu, jedan veoma inteligentan igrac. Najbolje u svemu je sto ne panici kad ima igraca na ledjima. Kako samo izbaci Zakarica na derbiju sa onom crnjom na jednom ramenu i Saricem na drugom. Ne znam do kad mu vazi ugovor, ali ako je do kraja ove sezona, definitivno se treba popricati o nastakvu saradnje.

Isto bih volio da Dino Hasanovic dobije malo minutaze. Radio sam njegovu analizu nakon utakmice sa Metalheheom u kupu ove godine, i on je bio najbolji igrac na terenu. Od tada vise nije ni minute dobio.

Zadnjeg sam ostavio Stanica. 250 nastupa u voljenom dresu. Evo, ja mu se prvi ustajem i naklanjam! Hvala ti za svaku kap znoja ostavljenu na dresu, svaku kap krvi, svaki atom snage. Pravio si i gluposti, daleko od toga. Ali 250 je 250. Sve ti halalim! Povedi nas Stana na proslavi duple! IDE VLAK, IDE VLAK, IDE VLAAAAAAAAK.
Obnoviti ugovor sa Stanicem pod hitno, nesto kao i sa Bogicevicem. Veteran sa iskustvom. Moze dosta pomoci mladjim igracima.

Ja jedva cekam da vidim sta ce biti za nekih 5 godina, a vi?

VOLIM TE ZELJO! :zeljeznicar1:
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 7:15 pm

Ako svi koji su najavljeni budu izostali onda bi ovako trebali odigrati:

slika

Sad da li Wagner moze odigrati dvije teske utakmice u par dana, da li će Baša igrati jer je katastrofalan bio, na beka može juniora stavit, ili da begonju na stopera, Kozula u vezni red, a Barisica ili Bralica pomjeri lijevo

ili da igraju sa tri stopera boga ti pitaj, a moguce i da svi zaigraju i koji su "povrijedjeni" i koji nisu, sto je veca mogucnost
 
Avatar
salle86
Postovi: 5145
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 7:31 pm

Samo tek skontah gledajući po treći put pregled braće sa 1921, ovaj urlik "Sabliću idi kući" :)
To dovoljno govori o bh ligi, ljudi nakon očajne prošle polusezone spase se kupom, ove godine ide im odlično i hajmo reći prvi kiks i odma tjeranja.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 7:33 pm

čovjek preporodio klub.
gradi željo boli te *****
 
Kasapin
Postovi: 14
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 3:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 7:38 pm

Hoce li opet biti prenos na onom njihovom yt kanalu?
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 7:53 pm

Ne vjerujem sutra ide na moja tv
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 7:59 pm

Rezultati nakon 1/4 finala Kupa BiH

viewtopic.php?f=73&t=504&start=20
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, PlavaDobrinja1921 i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija