Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:11 pm

Ma sve je to ok, niko nije ni rekao da je Sinisa world class bek i da nema boljeg. Ok je i ta zelja da se dovede Jasarevic ali on je prije svega nije desni beg, vec lijevi.

Genralno kada govorimo o bekovskim pozicijama moramo uvidjeti jednu nestasicu kada je ova pozicija u pitanju. Moderni fudbal trazi mnogo toga od ove pozicije: neumorno trcanje, dobro postavljanje, sigurnost u pasu, odbrambene zadatke i ofanzivnu potporu. Nije slucajno sto se dobri bekovi na prste jedne ruke mogu izbrojat i sto nekoliko ekipa ima vrhunske bekove. Cak i neki za koje se smatraju da su u poredjenju s nekim worldclass bekovima solidni ili nista vise nego vrlo dobri su debelo preplacivani. Pojam beka je opet stvar fudbalskog poimanja i koncepta igre. Tradicionalni pristup zalaze se za cvrstu defanzivu, dok savremeni trendovi potenciraju ofanzivnu potporu.
Stvar je u tome kako trener na to gleda. Danas od bekova ne treba cuda ocekivati, jer dobre na prste jedne ruke mozemo izbrojati. Lahm kao olicenje beka nije pravilo nego iznimka, a bek se treba ocjenjivat prvenstveno koliko doprinosi primarnom zadatku: cuvanju strane a sve prema naprijed odvaja prosjeka od vrhunskog igraca.

Eh kad je takva situacija i u top evropskim ligama, kako vi ocekujete da mi dovedemo tog nekog beka koji ce obavljati sve zadatke prema naprijed(probijati, ucestvovati u igri, asistirati...), a u isto vrijeme zatvarati nazad sve rupe?
Svi mi zelimo iskorak i igrace koji ce to donijeti, ali kad je u pitanju ova pozicija desnog beka, misljenja sam da taj iskorak nam moze donijeti samo neki nas igrac iz oml. pogona, odnosno Sehic ako Bog da u skorijoj buducnosti.
Do tad, Sinisa i Stana na toj poziciji su sasvim ok, jer u ligi ne znam ko bi to bio bolji od njih dvojice.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:16 pm

Brkoo je napisao/la:
pet dec 01, 2017 8:51 pm
GoodisonPark je napisao/la:
pet dec 01, 2017 8:34 pm
Brko@ Produžiti ugovor Siniši pod obavezno, jer reci mi ti ime tog novog beka koji ima sve te karakteristike što si naveo? Kako si ga opisao ja mislio dovešćemo Alvesa. Jedini bek u ligi koji je blizu tih karakteristika je Stojkić evo hajde i Jašarević obojica lijevi bekovi. Nego zadržati Stevanovića i postepeno uvoditi Aldina Šehića koji se jako dobro snalazi na toj poziciji a nudi sve ono što bi mi željeli. Zašto tjerati nekoga provjerenog a dovesti nekoga tipa Livaja ili šta ti ja znam? Te stalne promjene igrača i utiču na igru i uigranost, mnogi misle da je samo do trenera ali nije mora se zadržati kontinuitet i u struci ali isto tako i u igračkom kadru da bi mogli napredovati, maksimalno par promjena u timu (nadogradnja) dosta je bilo tumbanja iz polusezone u polusezonu pa hajde sve nanovo.
Kako mislis da napredujemo ako ostavimo Sinisu, koliko je utakmica ove sezone odigrao dobro? Lik bio totalno nezainteresovan, ko slina se povlacio po terenu i zbog dvije dobre tekme treba da ostane, sad mu se kao igra, sad nema imaginarnih ponuda iz Poljske? Napisao si ovo kao da ne postoji nijedan bolji desni bek na svijetu od Sinise, kao da je on jedini desni bek na svijetu. Ne treba dovoditi nekoga ko ima kvalitete kao Livaja, treba dovesti pojacanje. Stanic kao desni bek je bolji igrac od Sinise. Sinisa je bek koji rijetko prelazi na protivnicku polovinu, takvi bekovi su izumrli, takav bek je bio i Sasa Papac. Moderni fudbal ne tolerira takve igrace jednostavno, kao sto ne tolerira ni Zebu, Bekrica itd, takve igrace je pregaziloo vrijeme, fudbal napreduje iz dana u dan, samo mi stagniramo sa ovakvim igracima. Ja bih licno prije trpio malog Sehica na desnom beku nego nekog ispodprosjecnog stranca poput Sinise..
Imaš iznad post i utakmice kojih sam se na prvu sjetio u kojima je bio dobar, pročitaj. Drugo ti pričaš kao da je takvih bekova milion pa eto imamo da biramo hoćemo ovog ili onog, kako ne shvataš da takvog igrača u ligi nema. Stanića neka tu, nekad u prvoj, nekad na klupi ali i njega vrijeme gazi, dugogodišnje igranje po ovim našim oranicama je ostavilo traga. Čuj moderni fudbal, pa ti kao da si jučer počeo gledati Želju (znam da nisi nego tako pišeš), jer mi naznake modernog fudbala u našoj igri vidimo tek u ovih nekoliko zadnjih utakmica i vidi čuda Siniša je dio tog tima. Ovo za Šehića sam već napisao i da ga treba uvoditi lagano. Mani se nekog slijepog tjeranja i pravljenja Barcelone preko noći. Ne ide to tako brzo, taman smo počeli napredovati i nema nikakve potrebe za tjeranje igrača koji daju puni doprinos.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:23 pm

Četvrtfinale kupa tipovanje

viewtopic.php?f=79&t=608
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:23 pm

Treba se što prije riješavati većine ovih propalih anemičnih fudbalera iz prošle sezone..Srčan, borben, fajter..to je baš strašno relevatno...isto kao što u repki anti-talenat A. Hadzić preživljava već jedan dobar period, zbog toga i tp što pjeva himnu su mu najveće kvalitete...sad imamo priliku da se riješimo Siniše, već na zimu..treba iskoristiti priliku, da se ne bi poslije kajali...Stevo je aut, još Darko, Bekrija, Fajter...pa da i platna lista malo prodiše, da se stvori malo prostora za manevar.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:27 pm

GoodisonPark je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:05 pm
Siniša je bolji bek od Projića pa čak i kad igra na lijevoj strani. Brzina, eksplozivnost, čvrstina, snaga, markiranje, refleks svi ovi parametri su na strani Stevanovića, kontrola lopte i tehnika su na strani Projića ali nije ni to ništa aman zaman jer pričamo o beku a ne o napadaču ili ofanzivnom veznjaku.

Ako naši ne misle vraćati Memiju onda se okanite Siniše, jer sve indicije govore da boljeg trenutno nema odnosno ima jedan u našem omladinskom pogonu kojeg treba uvesti u prvi tim.

Naravno da bih i ja volio da možemo dovesti boljeg od Siniše ali jednostavno ga nema, zato nemoj da idemo sa konja na magarca. mislio sam da je Hodžić kod pitara bolji ali nije, limitiran je, taktički loš i nema skoro nikakvog prostora za napredak.
Slazem se..treba makar do ljeta ostati jer boljeg ne mozemo platiti a Sehic tek treba dobiti svoje minute u prvom timu i tesko je ocekivati odmah od njega da bude vrh, kvalitet ima ali trebace neko vrijeme da se uklopi u seniorski fudbal a nama ce svaka utakmica biti bitna pogotovu u LzP
Na Stanica ne mozemo bas racunati jer ce on popunjavati neku drugu poziciju( :D )
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:30 pm

@Pompey
odlican post :palacgore:

Kada bi covjek znao da je Aldin Sehic spreman i fizicki i psihicki da bude prva izmjena Stanicu koji bi cesto bio van stroja zbog kartona, umora, onda bih odmah rekao da ide Sinisa. Ovako treba biti oprezan. Nemamo bekova, tu smo najtanji, i ako cemo se nekoga rjesavati, onda cemo morati dovesti ne jednog, nego dva beka, jer bi cesto Stana lijevo igrao, a bez Sinise to ne bi mogao.

Dobro je sto imamo Besirevica i Sehica u OP-u koji bi mogli uskociti u prvi plan, ali pitanje je kada. Nisu svi Hajdarevic i Sabanadzovic da mogu odmah uskociti u prvi tim. Vidimo kakva je situacija sa starijim Zericem koji skuplja minute na kapaljku, a nije da nema nekog iskustva. U slucaju da prodjemo kup, mi cemo se boriti na dva fronta. Treba razmisljati i unaprijed, sta nakon ove sezone, kako rijesiti te pozicije i sa kakvim igracima. Ko moze biti kratkorocno, a ko dugorocno rjesenje. Uz koga ovi mladi momci da napreduju, a da im taj ne uzima svu minutazu.

Nego, u svijetu godinama bila nestasica lijevih bekova, a sada se obrnulo, pa nema desnih ni za lijeka...i odmah slicna situacija u nasoj ligi :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:31 pm

Ma samo Jašar, i metnut ga na desnog beka a sinišu lijevo, kad mogu krila što ne bi i bekovi :D
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:39 pm

Tako su pitari tjerali Stojčeva pa bi sad guze dali svi redom da se vrati. Znači tjeramo beka koji je jednog od najboljih igrača lige stavio u džep još je uz to često ulazio prema sredini i pomagao Graovcu a uz sve to od 15 minute momak igra sa kartonom a sudi Bjelica koji jedva čeka da ga isključi :roll:

Te bekovske pozicije sa nam deficitarne i uvoditi momke iz omladinskog pogona neka polako skupljaju minute, vjerovatno će na taj način i Ado raditi. Neće tjerati samo zato što neki forumaši žele da se neko otjera i neće dovoditi igrače tek tako da bi bilo boomova i da bi se raja po forumima radovala "strašnim pojačanjima" :)
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:41 pm

Sinisa je stranac, da li on kao stranac donosi prevagu na nasu stranu ili je prosjecan igrac? Jest lijepo kad imas u napadu stranca koji ti donosi prevagu jel tako? Takvih stranaca nama treba, igraci koji ce biti prevage na nasu stranu, a Sinisa to nije. Stanic je bolji igrac od Sinise. Ako ne mozemo naci boljeg od Sinise, onda ostavi Stanica i uvedi malog Sehica. Stranac mora biti top igrac, neko ko donosi razliku. Od sljedece sezone cemo moci imati samo 4 stranca i zato treba pazljivo izabrati. Elsner, Sinisa, Markovic, Blagojevic i Projic su prosjecni igraci, koliko god se to nekome svidjalo ili ne. Jedino Blagojevic nekad bljesne ali i to kad ustane na pravu nogu, premalo za nesto o cemu svi mastamo a to je neki iskorak. Svi oni imaju fine plate, umjesto njih pet i Zebe, Bekrica, itd,se mogu dovesti jos 2-3 stranca, koji ce podici nasu ekipu za par nivoa vise u odnosu na ovo sad. Uz ta tri top stranca, dovedes igrace poput Redzica koji su top potencijali u nasoj ligi, koji su gladni uspjeha, koji mogu jos napredovati, i koji ce iz Zelje kroz dobre igre napraviti odlican transfer Uz davanje sanse nasim talentima koji to zasluze. To je formula za uspjeh a ne skupina polovnjaka gdje prije svake utakmice razmisljas o hiljadu nebitnih stvari sto uopste veze sa fudbalom nemaju, da li je ustao na pravu nogu, jel se posvadjao sa zenom, jel doruckovao itd..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:42 pm

Ne treba nama niko isti ovi igraci pod slavkom ne bi mogli meda... Najbitnije u fudbalu je fizicka sprema. Mi odigrano derbi po onakvoj koridi i svi ocekujemo da nasi ne mogu hodati od 65. Medjutim mi napravimo pritisak u zadnjim minutama i damo gol. Hocu reci nabiti ih jos snagom i vjerujte dupla je tu a ako se ukaze kakvo ali pravo pohacanje to ok ali dovoditi samo da bi se dovelo nema fakat potrebe...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:43 pm

Pomalo bola, pa nije čaj, onda otpusti cijelu ekipu, dovedi tri top igrača i nek njih tri igraju ako moze po pravilima
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:44 pm

GoodisonPark je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:39 pm
Tako su pitari tjerali Stojčeva pa bi sad guze dali svi redom da se vrati. Znači tjeramo beka koji je jednog od najboljih igrača lige stavio u džep još je uz to često ulazio prema sredini i pomagao Graovcu a uz sve to od 15 minute momak igra sa kartonom a sudi Bjelica koji jedva čeka da ga isključi :roll:

Te bekovske pozicije sa nam deficitarne i uvoditi momke iz omladinskog pogona neka polako skupljaju minute, vjerovatno će na taj način i Ado raditi. Neće tjerati samo zato što neki forumaši žele da se neko otjera i neće dovoditi igrače tek tako da bi bilo boomova i da bi se raja po forumima radovala "strašnim pojačanjima" :)
Ado je svakako rekao da prizeljkuje produzenje ugovora sa Sinisom i da su o tome razgovarali...ima od toga par sedmica. :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:45 pm

Gledam naše rezultate, ovako to izgleda ove sezone dosad, računajući i prvenstvo i kup: PIPPPN-PPPII-PPPPN-PPP. Boldirao sam tri utakmice u kupu, a crtice su reprezentativne pauze. Pisao sam nakon kiksa protiv Viteza kako smo nažalost na svaku pauzu išli sa skepsom, i prema Adžemu i prema igračima, pokolebani uprkos prethodnim dobrim rezultatima: pred prvu pauzu remi sa Širokim na Grbavici, pred drugu porazi od Slobode i Zrinjskog, a pred treću taj remi sa Vitezom. Ali smo se zato poslije svake pauze vraćali sa nizom pobjeda: 3 pobjede poslije prve pauze, 4 pobjede poslije druge, i evo trenutno 3 pobjede poslije treće. Posebno, naravno, treba pohvaliti ove sad tri pobjede, to je po rasporedu bilo najteže postići, pogotovo kada se uzme u obzir i taj nenadani šamar u Vitezu prije toga.

Sad ovo izgleda baš dobro, po igri djeluje da smo na vrhuncu, da je Adžem pronašao prave formule, prave igrače, prave koncepcije. Velika je pohvala bilo ono što je Amar izjavio poslije derbija, kako je Adžem dva dana prije utakmice imao plan šta će igrati i da se upravo to na terenu i desilo. Posebno je zanimljiva i ova jučerašnja utakmica sa Širokim, da bi se uporedila sa onom blijedom partijom na Grbavici, onih 0:0 u 6. kolu. Tad smo se neuspješno pokušali prilagoditi njihovom sistemu, pa ni na šta to nije ličilo, samo smo sputali sami sebe i doveli u pitanje i ono što nam je tad koliko-toliko funkcionisalo. Ono jučer je već skroz druga priča, njihovom konceptu igre smo se suprostavili svojim konceptom, a na kraju ih dobili na hrabrost i snagu. Ni odgovarajućeg koncepta, ni hrabrosti ni snage mi nismo imali onda u augustu na Grbavici.

Računajući i prvenstvo i kup, Široki je poslije poraza od Sarajeva imao niz od 9 pobjeda. Ali neriješeno u Kaknju i jučer poraz, i neće im biti nimalo jednostavno ganjati pobjedu protiv nas nabrijanih u nedjelju. U odličnom smo naletu, opet remi nama više odgovara, ali vidjeli smo da itekako možemo igrati s njima, iako smo se prethodnih nekoliko utakmica mučili protiv Sablića. Naravno, imamo se nečemu nadati samo ako opet odigramo na pravom nivou, ako ne umislimo sebi da smo jednostavno bolji od Širokog. Teška je ono jučer utakmica bila, nije to bilo razbijanje kao u derbiju :D , imao je i Široki svojih šansi i moglo je otići i na njihovu stranu. Ali je otišlo na našu jer smo to zaslužili, i trebat ćemo opet dati sve od sebe da bismo zaslužili i bod u nedjelju, a kamoli novu pobjedu.

:zeljeznicar1:
FK Željezničar 1921
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:46 pm

nookey je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:42 pm
Ne treba nama niko isti ovi igraci pod slavkom ne bi mogli meda... Najbitnije u fudbalu je fizicka sprema. Mi odigrano derbi po onakvoj koridi i svi ocekujemo da nasi ne mogu hodati od 65. Medjutim mi napravimo pritisak u zadnjim minutama i damo gol. Hocu reci nabiti ih jos snagom i vjerujte dupla je tu a ako se ukaze kakvo ali pravo pohacanje to ok ali dovoditi samo da bi se dovelo nema fakat potrebe...
To je to.

A ozbiljnije planove na zimu praviti za ljeto, jer mnogim igracima iz PL BiH istice ugovor u junu. Znaci moci cemo pregovarati sa igracima, mozda i potpisati predugovor, iako svi znamo da ti igraci odugovlace maksimalno zbog potraznje stranog anganzmana.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:50 pm

LARS1921 je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:43 pm
Pomalo bola, pa nije čaj, onda otpusti cijelu ekipu, dovedi tri top igrača i nek njih tri igraju ako moze po pravilima
Nemoj iz konteksta izvlaciti. Otvorila nam se sansa da se rijesimo skoro svih polovnjaka do narednog ljeta i to treba iskoristiti i dovesti pojacanja koja ce unaprijediti nasu ekipu dugorocno..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:51 pm

BlueSide je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:27 pm
GoodisonPark je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:05 pm
Siniša je bolji bek od Projića pa čak i kad igra na lijevoj strani. Brzina, eksplozivnost, čvrstina, snaga, markiranje, refleks svi ovi parametri su na strani Stevanovića, kontrola lopte i tehnika su na strani Projića ali nije ni to ništa aman zaman jer pričamo o beku a ne o napadaču ili ofanzivnom veznjaku.

Ako naši ne misle vraćati Memiju onda se okanite Siniše, jer sve indicije govore da boljeg trenutno nema odnosno ima jedan u našem omladinskom pogonu kojeg treba uvesti u prvi tim.

Naravno da bih i ja volio da možemo dovesti boljeg od Siniše ali jednostavno ga nema, zato nemoj da idemo sa konja na magarca. mislio sam da je Hodžić kod pitara bolji ali nije, limitiran je, taktički loš i nema skoro nikakvog prostora za napredak.
Slazem se..treba makar do ljeta ostati jer boljeg ne mozemo platiti a Sehic tek treba dobiti svoje minute u prvom timu i tesko je ocekivati odmah od njega da bude vrh, kvalitet ima ali trebace neko vrijeme da se uklopi u seniorski fudbal a nama ce svaka utakmica biti bitna pogotovu u LzP
Na Stanica ne mozemo bas racunati jer ce on popunjavati neku drugu poziciju( :D )
To je to, Šehić je taj koji treba da zamjeni Sinišu ako bude spreman već sutra što da ne, što prije to bolje. Dok se to ne desi nema potrebe dovoditi Kadušića :D

Bravo, baš fino pišete i pogađate u srž...Kontinuitet igračkog i trenerskog kadra je ono što nam neda da se izdignemo iznad lige, zato puštati i dovoditi nove igrače samo kada je prijeka potreba, zato što duže držati gro ekipe na okupu, nabiti ih snagom i kondicijom i uigravati do beskonačnosti.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:56 pm

Omar500 je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:44 pm
GoodisonPark je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:39 pm
Tako su pitari tjerali Stojčeva pa bi sad guze dali svi redom da se vrati. Znači tjeramo beka koji je jednog od najboljih igrača lige stavio u džep još je uz to često ulazio prema sredini i pomagao Graovcu a uz sve to od 15 minute momak igra sa kartonom a sudi Bjelica koji jedva čeka da ga isključi :roll:

Te bekovske pozicije sa nam deficitarne i uvoditi momke iz omladinskog pogona neka polako skupljaju minute, vjerovatno će na taj način i Ado raditi. Neće tjerati samo zato što neki forumaši žele da se neko otjera i neće dovoditi igrače tek tako da bi bilo boomova i da bi se raja po forumima radovala "strašnim pojačanjima" :)
Ado je svakako rekao da prizeljkuje produzenje ugovora sa Sinisom i da su o tome razgovarali...ima od toga par sedmica. :palacgore:
Super ako je tako ali evo recimo i da mu ne produži ugovor neće to uraditi tek tako već će sigurno imati plan kako pokriti i unaprijediti tu poziciju. U slučaju da Siniša ostane zaslužuje punu podršku kao i svi ostali naši igrači.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:57 pm

Siniša je tanak pravo.
Doviđenja i prijatno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:57 pm

Nego yebo Adzema sta on zna strahoviti je trenercina....momcima priliku na kapaljku davati pregorice djeca, djuturume gurati oni su puni iskustva.
Prica od prije mjesec dva se strasno promjenila na forumu, sto ti je rezultat i par uvezanih parija s igrom koja daje naznake onog sto se prizeljkuje s tribina.
Nama fali podosta igraca ako hocemo nesto u euroizletima napraviti jer sa celom i starcima koji su jos u ekipi nemamo sta traziti, dok u ligi nam nesto mnogo i ne treba samo da se odrade pripreme kako treba i da nas obidju nezeljene povrede.
Bilo bi fino da se nadje poneki igrac ali da ne prelazi 25god cak po mogucnosti i 21-22 god. Igraca ne treba dovoditi da bi de doveo ili nahranio neciji ego sto se radilo zadnjih godina.
Uglavnom bar ja se nadam prvi put da ce Zeljo dovesti igraca koji ce biti starter i nadogradnja trenutnom prvotimcu. Imam neki fin osjecaj da ce to Adzem i Papac odraditi kako treba i planski.
Pred nama je kratka pauzica koju bi mogli s osmijehom pratiti, te sa zebnjom iscekivati toplije dane.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 9:58 pm

Brkoo je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:50 pm
LARS1921 je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:43 pm
Pomalo bola, pa nije čaj, onda otpusti cijelu ekipu, dovedi tri top igrača i nek njih tri igraju ako moze po pravilima
Nemoj iz konteksta izvlaciti. Otvorila nam se sansa da se rijesimo skoro svih polovnjaka do narednog ljeta i to treba iskoristiti i dovesti pojacanja koja ce unaprijediti nasu ekipu dugorocno..
Ovi što ne igraju poput Bekrića Markovića i sličnih nogirati, al ne možeš sad pola ekipe, ko će igrati kad se neko povrijedi, ko će na klupi biti, pomalo
chile je napisao/la:Uglavnom bar ja se nadam prvi put da ce Zeljo dovesti igraca koji ce biti starter i nadogradnja trenutnom prvotimcu. Imam neki fin osjecaj da ce to Adzem i Papac odraditi kako treba i planski.
Ramović, Graovac, Ubiparip, pa i Zec ? Projic redovan bio dok se nije povrijedio

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921 i 185 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija