Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Edis Mulalic 1921
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:35 pm

Ja sam za upravu i rade odlican posao i trebaju jos dugo voditi naseg Zelju,ali u sportskom segmentu pojma nemaju.Ovo danas(bruka i cirkus) ide njima na dusu i nema opravdanja.Mozes biti Violinin,Zujin,Farukov,Koldzin ali to je tako.Sutra ako se bude igralo najteze ce biti igracima kojima imaju tekme sa Sirokim kojeg nismo dosad ni odmorni prolazili i uzimali,a kamoli u ovim okolnostima.Medjutim ovo ismijavanje pitara koje smo i zasluzili nadam se da cemo okrenuti u svoju korist i sutra dati 150 %
Modus vivendi !

djoxxx1921
Kontakt:

MrkiMedo je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:32 pm
Par hiljada je za koreografiju otislo, a propala je zbog snijega. Nema mi nista mrze nego kad nasa raja izmislja i sere po jugu, a oni krci se ponose sa svojim FGRovcima.
I opet kompleksasi na Skenderiji upadali u tramvaje i otimali salove raji, njih dvadesetak i ko hijene cekaju. Jadovi jedni jadni, ali gori od njih su ovi sto pljuju po svemu nasem.
Pa sto nekad na mene ne nalete da otmu ***** ti baksuza bozijeg. Gdje to otimaju da idem dobrovoljno mater im ***** jadnu

Hurmasica
Kontakt:

ned nov 26, 2017 7:38 pm

Besplatan ulaz navijačima za susret 1/4 finala Kupa BiH

https://fkzeljeznicar.ba/besplatan-ulaz ... bih/29664/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Veteran1965
Kontakt:

salle86 je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:00 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned nov 26, 2017 6:37 pm
salle86 je napisao/la:
ned nov 26, 2017 6:35 pm
https://imgur.com/E4EOWa0

Svaka čast svima, ali meni smeta što su u svemu, bilo dobro a pogotovo loše, najglasniji oni u "švedskoj,americi,u stanu na Alipašino" dok se utakmica igra
Nije idealno, nikad nije ni bilo i nisam optimista da će u ovoj nakaradnoj državi ikad i biti idealno.
Ali da se toliko sere a da ko pojedinac neću kurrcem da mrdnem da popravim prvo sebe, pa bliži krug ljudi oko sebe, pa tek onda širiti to...e to je fantazija.
Jebbem smo narod
Nema veze gdje je ko. Ljubav prema Želji se ne može mjeriti. I niko nije veći i nema veće pravo ako je danas bio na Grbavici. Kada si me napao, pitao sam te konkretno, pa bih te zamolio i za takve odgovore. Hvala ti.
Jeste kad je samo danas, ali kod mnogih je to i juče, i danas, i sutra...vazda usta puna Želje a udobne fotelje pune lijenih guzica.

Da ti odgovorim, mislim da klub nije mogao puno više uraditi nego je uradio.
Boli me lijevo mudo jesu li na stative stavili trake, kese, nečije iskorištene uloške. Bitno je da je označeno.
Linije su ocrtane, boli me desno mudo je li ih crtao jedan ili trojica, bitno da su ocrtane.
Moglo se pokušati snijeg očistiti ali nisi bio tu pa da vidiš količinu padavina, u jednom trenutku se sa istoka nije vidio jug kako je padao.
I to onaj vodeni koji se ne topi lahko već pravi bljuzga.
Na bolovanju sam ali sam ipak danas došao, pokisao i smrzo se ko pičkka, i opet ću sutra ako bude.
Jer to volim, niko ne ne tjera.
Ljepše je nego u svemu tražiti mahanu
Ako su pvc kese na golovima, i stanje linija onim valjkom tebi OK, aferim!!!! Meni nisu. Ja to neću da vidim, jer smatram da nismo Pofalićki. I nemojte me ubjeđivati da je to u redu, jer po meni nije. Svako svoje ima, pa i pogled na današnja dešavanja. Samo nemojte pričati da smo mi koji ovako mislimo neprijatelji kluba, odnosno ove uprave, života Vam!!!

rodrigo87
Kontakt:

ned nov 26, 2017 7:39 pm

cikazubo je napisao/la:
Strasno mi je zao sto se nije obiljezilo ovih 30 godina grupe, koreografija koja se spremala danima, u koju je ulozeno bas bruku novca i truda i na kraju se sve onako natopi i propadne, trebala je to biti neka nova zadaca za scenu, pirotehnika takodje na drugaciji nacin, onda krpe na ogradi, sama postava na tribini itd itd.. Bas velika steta.
Preblago je reci steta... vidis momke na ogradi, u prvim redovima, starije i "mladje" generacije koje su vodile ili vode ovaj Jug. Bas veliko razocaranje sto ovo nije uspjelo. A mnogo toga smo imali za pokazati...
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

salle86
Kontakt:

ned nov 26, 2017 7:40 pm

a sve je počelo ovako...

slika

ima nešto u ovom snijegu :)
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

MrkiMedo
Kontakt:

ned nov 26, 2017 7:40 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
MrkiMedo je napisao/la:
Par hiljada je za koreografiju otislo, a propala je zbog snijega. Nema mi nista mrze nego kad nasa raja izmislja i sere po jugu, a oni krci se ponose sa svojim FGRovcima.
I opet kompleksasi na Skenderiji upadali u tramvaje i otimali salove raji, njih dvadesetak i ko hijene cekaju. Jadovi jedni jadni, ali gori od njih su ovi sto pljuju po svemu nasem.
Pa sto nekad na mene ne nalete da otmu ***** ti baksuza bozijeg. Gdje to otimaju da idem dobrovoljno mater im ***** jadnu
Moguce da se kreces u grupi od 4-5 ljudi, a izbjegavaju takve :D Jedna ili dvije osobe su im meta uvijek. Furka im je skrooz pogresna i strasno mi je drago sto toga kod nas nema. Nije problem kad se naidje grupica na grupicu pa se vi udarajte, al uzeti salove od momka i cure koji su zajedno otisli na derbi je dno dna.

Roberto Baggio
Kontakt:

ned nov 26, 2017 7:43 pm

:zeljeznicar1:
FK Željezničar 1921

rodrigo87
Kontakt:

Svi na Jug!!!

salle86
Kontakt:

Hurmasica je napisao/la:

a šta je sa nama koji imamo godišnje, mi onda ne ulazimo džaba protiv širokog
Spoiler:
baš me čudi kako ovako neko već nije komentarisao hahahaha
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned nov 26, 2017 7:45 pm

Klasa radnicka
Željezničar ante portas !

teatrale36
Kontakt:

Bruka ako se sutra odigra utakmica u terminu od 13 sati pa bice 2000 ljudi ne znam ima li iko mozga u ovoj drzavi sve sami nesposobnjakovici uniste sve sto dotaknu. Mislim da ovi nasi amateri iz Uprave ne smiju pristati da se sutra igra jer nam zbog ova dva dana moze sezona propasti. Ima proljece ima decembar neka nadju novi termin sutra ne treba igrati nikako,jer se fudbal igra zbog navijaca a ko ce sutra doci???

Hurmasica
Kontakt:

salle86 je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:

a šta je sa nama koji imamo godišnje, mi onda ne ulazimo džaba protiv širokog
Spoiler:
baš me čudi kako ovako neko već nije komentarisao hahahaha
klasiĆna pljaĆka :ganja:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

cikazubo
Kontakt:

MrkiMedo je napisao/la:
Ja sam samo jednom naletio sam na njihov copor, da Bog sacuva faca a i kilaze :lol: , al bas su kerovi samo se proderes par puta ne moras ni podic ruke vec bjeze, ne libe se oni djeci i curama skidat salove, ne libe se cak napravit onu krpu "strah" a sastavili je od salova iz fan shopa, wanabe ultrasi..

rodrigo87
Kontakt:

ned nov 26, 2017 7:46 pm

Pa sta predlazes? 0:3 za uhljupe?

Ajzea
Kontakt:

ned nov 26, 2017 7:46 pm

MrkiMedo je napisao/la:
Mora da bar sa trojicom-cetvoricom ides na utakmice pa je njih dvadesetak svaki put rucnu povuklo.

rodrigo87
Kontakt:

ned nov 26, 2017 7:50 pm

Kakva je ovo koreografija HZ? come out and p :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

shzna
Kontakt:

ned nov 26, 2017 7:53 pm

Ma ne zna se ko je gori ove sezone
1987

bianco blu
Kontakt:

ned nov 26, 2017 7:53 pm

ja i dalje ne vjerujem da nismo uzeli titulu prošle sezone.
Navijač Željezničara, a ne Misimovića i Amara!

Željezničar nije na prodaju!

Veteran1965
Kontakt:

ned nov 26, 2017 7:55 pm

U situaciji kada nam treba svaka marka, i kada smo umjesto očekivanog profita u utakmici sa torpedom vjerovatno otišli u minus, potez za besplatan ulaz protiv Širokog je za pohvalu. Nadam se da ćemo dole izvući povoljan i aktivan rezultat za revanš, i da ćemo u boljim vremenskim okolnostima nego danas napuniti Grbavicu. :pljesak: :pljesak: :pljesak:

Trenutno korisnika/ca: Bozidar Radosevic, brile, Faca Sa Ulica, Google [Bot], Haklapuc, PratimsamoPlave i 40 gostiju.

Prijava  •  Registracija