Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Manijak do kraja.
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 24, 2017 10:49 am

Sreca pa imam neku rodbinu,karte sredjene :)

ponosannavas
Kontakt:

pet nov 24, 2017 10:52 am

teteac8684 je napisao/la:
pet nov 24, 2017 8:12 am
Može li neko, ko je više upućen, reći o ovoj generaciji kadeta? Gledajući tabelu, na zvaničnoj, vidim da zaostaju već 16 bodova što je ipak malo previše...
Kadeti su loše krenuli. Čiča je to malo posložio i sad igraju dosta bolje. Ovaj Borac je drug apo kvaliteti ekipa. Ja sam govorio u startu da je genreacija 2001 loša. da nemamo igrača. To je rezultiralo ovim što vidimo. Čiča je uradio neke promejne. Jedna od bitnih i jedina logična je da recimo najbolji pionir Musić sada igra za kadete, a u stratu nije igrao. Džanko, Duraković i Drina su mlađi kadeti tj 2002 godište. Šta hoću reći. Loše je krenulo ali se uradila najpametnija stvar, a to je da se mlađi kale za sljedeću godinu kad su noseća generacija. I takvi malo mlađi igraju bolje. REcimo derbi protiv Sarajeva su dosta bolje odigrali sada nego prvi derbi, a mlađi smo. Pioniri su isto tako dosta bolji od ostatka lige, ali lošiji od pitara i zbog tga je dobro da je ovaj npr Musić prešao da igra za kadete skroz jer je onda dobio neko još mlađi mjesto u pionirima. Inače u kadetima je razlika od jedne godine dosta izraženija nego u juniorima.Ja potenciram da u ovim kadetima i pionirima smo lošiji od pitara tj imamo manje kvaliteta za prvi tim sutra, ali da je to rezultatski ovako loše nije. Oni tamo debili samo traže razlog da pljuju i nemoj ih čitati. Baš su me razočarali. Mislio sam da su normalni. IMa grešaka u odlaasimca neke djece, ali isto tako neka su i došla.

ChWilla
Kontakt:

pet nov 24, 2017 10:55 am

a zašto i na osnovu čega si tako mislio? :kafa:
gradi željo boli te *****

teteac8684
Kontakt:

pet nov 24, 2017 10:58 am

ponosannavas je napisao/la:
pet nov 24, 2017 10:52 am
Može li neko, ko je više upućen, reći o ovoj generaciji kadeta? Gledajući tabelu, na zvaničnoj, vidim da zaostaju već 16 bodova što je ipak malo previše...
Kadeti su loše krenuli. Čiča je to malo posložio i sad igraju dosta bolje. Ovaj Borac je drug apo kvaliteti ekipa. Ja sam govorio u startu da je genreacija 2001 loša. da nemamo igrača. To je rezultiralo ovim što vidimo. Čiča je uradio neke promejne. Jedna od bitnih i jedina logična je da recimo najbolji pionir Musić sada igra za kadete, a u stratu nije igrao. Džanko, Duraković i Drina su mlađi kadeti tj 2002 godište. Šta hoću reći. Loše je krenulo ali se uradila najpametnija stvar, a to je da se mlađi kale za sljedeću godinu kad su noseća generacija. I takvi malo mlađi igraju bolje. REcimo derbi protiv Sarajeva su dosta bolje odigrali sada nego prvi derbi, a mlađi smo. Pioniri su isto tako dosta bolji od ostatka lige, ali lošiji od pitara i zbog tga je dobro da je ovaj npr Musić prešao da igra za kadete skroz jer je onda dobio neko još mlađi mjesto u pionirima. Inače u kadetima je razlika od jedne godine dosta izraženija nego u juniorima.Ja potenciram da u ovim kadetima i pionirima smo lošiji od pitara tj imamo manje kvaliteta za prvi tim sutra, ali da je to rezultatski ovako loše nije. Oni tamo debili samo traže razlog da pljuju i nemoj ih čitati. Baš su me razočarali. Mislio sam da su normalni. IMa grešaka u odlaasimca neke djece, ali isto tako neka su i došla.
[/quot
E hvala prijatelju, baš mi onako upade u oči tabelarno stanje pa da se malo raspitam...hvala još jednom...

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

pet nov 24, 2017 11:02 am

jubileji za derbi:

50. premijerligaski susret sa sarajevom!!!

sasa kajkut, 150. nastup u premijer ligi bih (11. u dresu zeljeznicara)
sinan ramovic, 100. nastup u premijer ligi bih (13. u dresu zeljeznicara)
jadranko bogicevic, 250. nastup u premijer ligi bih (119. u dresu zeljeznicara)
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

teteac8684
Kontakt:

pet nov 24, 2017 11:03 am

Legenda naša načitana, 119 nastup...nije malo, kako god...

teteac8684
Kontakt:

pet nov 24, 2017 11:04 am

DANAN je napisao/la:
pet nov 24, 2017 9:10 am
Tako je kako je.Vidim da ovaj neuspjeh priisuju "katastrofalnom" stanju u omladinskom pogonu Sendovom zanovjetanju.
Place se nad odlascima "vunder kinda" u redove akademije.
A generalno ko ga jebe.Djecu od malena treba uciti i nauciti privrzenosti i odanosti klubu u kojem treniraju i za koga navijaju.U protivnom dobit cemo ovo:

slika
slika
Dobar Benjo, bistrica živa...

Budi Željo
Kontakt:

pet nov 24, 2017 11:09 am

Stvarno kad čovjek sve sagleda može zaključiti da nam je klub spao na najniže grane. Stadion počeo da ispunjava evropske norme, napravio se istok, ušminkali prilazi, profesionalizam na svakom nivuo, ne tako davno ste mogli g.uziti na zapadu ili provoditi besane noći uz alkohol i opijate na jugu. Press sala više ne liči na ratni bunker a nasmijana lica vas uvijek dočekaju srdačno u bilo kojoj kancelariji kluba, gle čuda i svi računi kluba operativni nema više ljutih faca koji lupaju po vratima zbog nagomilanih dugova, a i evo omaldinska skola samo sto se nije ugasila među 24 najbolje u evropi, čuo sam da svaki dan Dogana zovu i pitaju šta i kako dalje. Mala retrospektiva, a ne tako davno je Amar rekao neke stvari se kad tad moraju početi raditi a plodovi ce se ubirati samo svi moramo biti strpljiviji, i on je tad shvatio da titule na prepad ništa dugoročno dobro nisu donijele, osim par dana opijanja i prcanja komšija. Pehari su bili i bit ce ih još više samo grla dlanovi i ŽELJOOOOOOOOOOOO
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Plava Porodica
Kontakt:

pet nov 24, 2017 11:09 am

Stana majica :shisha:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

MrkiMedo
Kontakt:

pet nov 24, 2017 11:21 am

Stana mora biti u startnih 11 jer razumije sve vezano za derbi. Nek prica sta ko hoce bio na sjeveru, pitar kao, al on voli Zelju koliko i mi

MU'MIN T.M.
Kontakt:

pet nov 24, 2017 11:34 am

Da se prisjetimo, starta Kadušića, stative Zakarića, i nepotrebnog penala zbog nesporazuma Stanica i Kjosevskog i crvenog Ramovića..

ponosannavas
Kontakt:

pet nov 24, 2017 11:42 am

ChWilla je napisao/la:
pet nov 24, 2017 10:55 am
a zašto i na osnovu čega si tako mislio? :kafa:
:rofl: :rofl: :rofl:
Jbg u startu kad su pisali mi je djelovalo normala. SUjete su čudo :)

Dominic
Kontakt:

pet nov 24, 2017 11:52 am

cipiripi je napisao/la:
pet nov 24, 2017 10:19 am
Dominic je napisao/la:
pet nov 24, 2017 9:38 am
Kakve su ovo upute iz MUP-a da nema prodaje karata na dan utakmice? Za gostujuce navijace mogu razumjeti ali koji k... i za domace? Na ovaj nacin kako ja vidim necemo prodati cijeli stadion.
Po ovome ispade da MUP organizuje utakmicu a ne mi. Jesu li oni svjesnii koliko raje dolazi sa strane na dan utakmice
Ima li ove prakse igdje u svijetu kod velikih derbija, zna li neko? Sta je obrazlozenje te policije?
Ako uprava ovo ne ispravi do sutra ujutro, upropastit ce nam veliku utakmicu a o finansijskom minusu da i ne govorimo. Povraca mi se od tog MUP-a.

kvalitet
Kontakt:

pet nov 24, 2017 11:55 am

Pošto vidim da neki pljuju po Klubu zbog lošijih rezultata kadeta, želim da kažem samo nekoliko stvari.

Prije svega, ni prva ni posljednja lošija generacija. Sjetimo se, naprimjer, generacija '91, '92, '93... I onda recite koliko smo prvotimaca izbacili iz tih generacija i generalno koliko igrača iz tih generacija igra po Evropi. Sve zajedno na prste jedne ruke može pobrojati. Ako idemo ove mlađe, generacija '94 je bila baš talentirana (Hodžić, Bajić, Hajradinović i društvo), ali je već sljedeća '95 bila znatno lošija i tu se samo Kjosevski izdvojio (koji je stalno branio za generaciju '94, pa se i on može svrstati u tu generaciju). I sada imamo supertalentiranu juniorsku selekciju, ali vidimo da su kadeti lošiji...

Šta hoću da kažem - uvijek je bilo boljih i lošijih generacija. Uvijek će i biti. Nije to nužno rezultat rada nekih ljudi iz Kluba, iako mogu puno utjecati. Naprimjer, mnogi spominju Dogana. Pa, njegov udio u stvaranju posljednjih igrača koje smo prodali (Bajić naprimjer) je jednak udjelu nas forumaša. Niti ih je doveo niti ih je trenirao. Ti supertalentirani momci su iz porodica Željovaca i oni prirodno pripadaju tu gdje su i bili. I znam koliko su mnogi potrošili novca na privatne trenere za vrijeme Dogana. Isto se to i sada radi. Dakle, niti je prije sve bilo super, niti je sad.

Mi sebi moramo priznati sa kaskamo za anamo onim, a to nikad nije bilo tako, barem ne poslije rata. Nemamo trening kamp koji moramo imati. Čujem da se više ne plaćaju stanovi i stipendije. Oni to imaju. A to je greška kako ovih struktura, tako i prošlih. Trening kamp se mogao napraviti i prije 5-6 godina. I trebao je. Ali nije. Možemo sad pljuvati po tim strukturama i pitati zašto nisu to uradili, ali to je kontraproduktivno. Zato je kontraproduktivno i ovo što pišu po drugim forumima. Umjesto da se ujedinimo, neki zarad ličnih interesa samo pljuju i pljuju.

Dakle, infrastrukturni prioriteti moraju biti 1. teren i 2. trening kamp. Pa tek onda o jugu i ostalom. Moramo stvoriti uvjete da imamo što manje "razlika" između generacija i da uvijek imamo bar 2 igrača za prvi tim.

Ne znam, mogao bih do sutra o ovoj temi i ima još milion stvari koje bi se trebale spomenuti, ali bojim se da bi post bio predug, a i ovako sam puno natipkao. Samo samo želio da istaknem da nije sve ni crno ni bijelo i da postoji niz drugih faktora koje mnogi zanemaruju, a od krucijalne važnosti su za OP i omladince generalno...
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Elegant
Kontakt:

pet nov 24, 2017 12:07 pm

"FK Željezničar obavještava navijače da će se prodaja ulaznica za gradski derbi sa Sarajevom vršiti još danas i sutra, dok na dan utakmice prema uputama MUP-a KS iz sigurnosnih i bezbjednosnih razloga neće biti moguća kupovina ulaznica. Prodaja se nastavlja danas od 12 do 18 sati u Fan shopu, a sutra od 10 do 18 sati. Na dan utakmice neće biti omogućen pristup zoni oko stadiona bez važeće ulaznice."
Koliko ce raje da izvisi radi ovoga, ja garantujem da veliki broj navijaca ne zna ovo.

MUP i ove gluposti su neshvatljive.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Charlie Sheen
Kontakt:

pet nov 24, 2017 12:08 pm

Da nije zalosno,bilo bi smijesno.Mislim da nigdje na svijetu se nije desilo da se ne pustaju karte na dan utakmice.Kakvi su to sigurnosni razlozi,zbog cega koga?FUJ,unistite i ovo malo derbija.

igla
Kontakt:

pet nov 24, 2017 12:24 pm

MUP je i prošli put "posvađao" klubove, a onda pričali seljačku priču preko medija da ne određuju oni broj ulaznica, nego Željo, a mi smo u situaciji koju su oni izazvali morali ići na uštrb svojih navijača da bi dali gostima.
I ovaj put MUP jede govna, a boli njih briga za derbi, drotu je bitno da što lakše odradi posao.

Izlija
Moderator
Kontakt:

pet nov 24, 2017 12:32 pm

Sretno Dino, vrati nam vukove u premijer ligu.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

igla
Kontakt:

pet nov 24, 2017 12:34 pm

Na obostrano zadovoljstvo :D

LeBlue
Kontakt:

pet nov 24, 2017 12:35 pm

kvalitet je napisao/la:
pet nov 24, 2017 11:55 am
Pošto vidim da neki pljuju po Klubu zbog lošijih rezultata kadeta, želim da kažem samo nekoliko stvari.

Prije svega, ni prva ni posljednja lošija generacija. Sjetimo se, naprimjer, generacija '91, '92, '93... I onda recite koliko smo prvotimaca izbacili iz tih generacija i generalno koliko igrača iz tih generacija igra po Evropi. Sve zajedno na prste jedne ruke može pobrojati. Ako idemo ove mlađe, generacija '94 je bila baš talentirana (Hodžić, Bajić, Hajradinović i društvo), ali je već sljedeća '95 bila znatno lošija i tu se samo Kjosevski izdvojio (koji je stalno branio za generaciju '94, pa se i on može svrstati u tu generaciju). I sada imamo supertalentiranu juniorsku selekciju, ali vidimo da su kadeti lošiji...

Šta hoću da kažem - uvijek je bilo boljih i lošijih generacija. Uvijek će i biti. Nije to nužno rezultat rada nekih ljudi iz Kluba, iako mogu puno utjecati. Naprimjer, mnogi spominju Dogana. Pa, njegov udio u stvaranju posljednjih igrača koje smo prodali (Bajić naprimjer) je jednak udjelu nas forumaša. Niti ih je doveo niti ih je trenirao. Ti supertalentirani momci su iz porodica Željovaca i oni prirodno pripadaju tu gdje su i bili. I znam koliko su mnogi potrošili novca na privatne trenere za vrijeme Dogana. Isto se to i sada radi. Dakle, niti je prije sve bilo super, niti je sad.

Mi sebi moramo priznati sa kaskamo za anamo onim, a to nikad nije bilo tako, barem ne poslije rata. Nemamo trening kamp koji moramo imati. Čujem da se više ne plaćaju stanovi i stipendije. Oni to imaju. A to je greška kako ovih struktura, tako i prošlih. Trening kamp se mogao napraviti i prije 5-6 godina. I trebao je. Ali nije. Možemo sad pljuvati po tim strukturama i pitati zašto nisu to uradili, ali to je kontraproduktivno. Zato je kontraproduktivno i ovo što pišu po drugim forumima. Umjesto da se ujedinimo, neki zarad ličnih interesa samo pljuju i pljuju.

Dakle, infrastrukturni prioriteti moraju biti 1. teren i 2. trening kamp. Pa tek onda o jugu i ostalom. Moramo stvoriti uvjete da imamo što manje "razlika" između generacija i da uvijek imamo bar 2 igrača za prvi tim.

Ne znam, mogao bih do sutra o ovoj temi i ima još milion stvari koje bi se trebale spomenuti, ali bojim se da bi post bio predug, a i ovako sam puno natipkao. Samo samo želio da istaknem da nije sve ni crno ni bijelo i da postoji niz drugih faktora koje mnogi zanemaruju, a od krucijalne važnosti su za OP i omladince generalno...
100% si u pravu. Mora biti **** na teren, trening kamp, pa onda tek jug i ostalo. To mora biti fundament za klubove kao Zeljeznicar, gdje su cijene igraca svaki dan vece, tako da mi nemozemo platiti pojacanja, mi moramo to sami stvarati. Mislim da se upravo moze umanjiti razlika izmedju generacija, ako se sistematski radi. Mi svake generacije moramo imati nekoliko igraca koji mogu igrati za prvi tim. I timovi u regiji nisu svake godine prvi u omladinskim kategorijama, ali oni svake godine nove igrace promovisu u prvi tim, sto je rezultat kvalitetnog rada u kontinuitetu. Mi nemamo kontinuitet. Isto tako kao sto ti kazes, normalno da se nemoze ova uprava kriviti za ovo, posto se i ranije moglo na tome raditi. Sta vise, ova sadasnja uprava barem potpise ugovor sa mladim igracom, tako da ga dzabe ne izgubimo. sto je velika stvar. Ali mora se bolje jer nemamo kontinuitet. Nadam se da ce Sase Papac kao SD pomoci barem sto se tice plana promovisanja mladih igraca. Isto je bitan signal za svu djecu da ako treniras u Zelji, imas sanse da fakticki igras za prvi tim, i da ako imas kvalitet mozes napraviti ino karijeru. To nije bio slucaj kod nas vec nekoliko godina i normalno da se svako pita sto da igra za Zelju ako nemoze do prvog tima, takva se slika i bila stvorila, kad smo dovodili one stare igrace, ili one amatere iz vana.

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 6 gostiju.

Prijava  •  Registracija