Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 11:15 am

AsharaK je napisao/la:I to dobro tise :D
Ne valja ovo. Sad je in psovati i pljuvati

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 11:15 am

Adzeme samo naprijed! Takticki dobro odigrano sinoc.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 11:20 am

Ko ne dođe u srijedu ne mora dolaziti ni u nedelju
phpBB [video]
イビチャ・オシム
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 11:24 am

ekstra igra i postavka na terenu,igra u polju i kombinatorika nam se nevjerovatno popravila,imali smo nekoliko fenomenalnih šansi a borcu nismo dopustili da pogleda prema golu,svaka čast igračima i adžemu,samo neka nastave ovako jer ovo je željo kojeg smo svi priželjkivali i kojeg želimo gledati :palacgore:
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 11:24 am

Kakvu mi blentavu ekipu imamo. Sinoc solidnom protivniku, na jednom od nezgodnijih gostovanja ne dopustimo ni poluprilike, odradimo borbeno i takticki savrseno a prije dvije hefte protiv raspale ekipe odigramo kao najveci amateri. Tacno strucnom stabu treba prikljuciti kakvog hodzu i popa da sejtane rastjeruju oko ovih nasih budaletina.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 11:26 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pon nov 20, 2017 11:24 am
Kakvu mi blentavu ekipu imamo. Sinoc solidnom protivniku, na jednom od nezgodnijih gostovanja ne dopustimo ni poluprilike, odradimo borbeno i takticki savrseno a prije dvije hefte protiv raspale ekipe odigramo kao najveci amateri. Tacno strucnom stabu treba prikljuciti kakvog hodzu i popa da sejtane rastjeruju oko ovih nasih budaletina.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
u suštini, oni su se sve vrijeme branili. i to je očito svjesno opredjeljenje trenera i mali broj i datih i primljenih golova nije slučajan...kad god smo mi imali loptu, svi su bili iza lopte.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 11:30 am

ChWilla je napisao/la:
pon nov 20, 2017 11:26 am
Hadzijalagic je napisao/la:
pon nov 20, 2017 11:24 am
Kakvu mi blentavu ekipu imamo. Sinoc solidnom protivniku, na jednom od nezgodnijih gostovanja ne dopustimo ni poluprilike, odradimo borbeno i takticki savrseno a prije dvije hefte protiv raspale ekipe odigramo kao najveci amateri. Tacno strucnom stabu treba prikljuciti kakvog hodzu i popa da sejtane rastjeruju oko ovih nasih budaletina.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
u suštini, oni su se sve vrijeme branili. i to je očito svjesno opredjeljenje trenera i mali broj i datih i primljenih golova nije slučajan...kad god smo mi imali loptu, svi su bili iza lopte.
Tako su isto i Zrinjskog syebali i bukvalno ih naceli jer ovi otad ne znaju za sebe. :) Isto bila tvrda, losa utakmica bez sanse (jedinu na utakmici je cak imao Borac).

Nebitna ekipa koja se ne bori nizasta, ali jako nezgodna i sugava - mi smo ih, hvala Bogu uspjesno apsolvirali za ovu sezonu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 11:31 am

Kaze gg ocajan derbi pripao Zelji, a jucer Sarajevo masina koja melje sve pred sobom. Znaci samo je pitanje kojom razlikom :kafa:
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 11:34 am

ja vjerujem da bi nam više problema zadali sa prošlim trenerom i ofanzivnijom igrom.
gradi željo boli te *****
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 11:46 am

Tesko gostovanje,ali zasluzena pobjeda, taman za taj jedan gol razlike. Ovo me je malo podsjetilo i tacno mi je tako jucer i izgledalo na klasicnu Amarovu pobjedu. Ovakvih je utakmica on dobio mnogo, na ovaj nacin, kad se lopta nesto posebno ne kotrlja, ima solidno trke, cvrst si na terenu, ne dajes puno prostora protivniku, a iskoristis jednu od eventualno dvije sanse. I to je pobjeda. Cisto kao suza,pripazili se sa kartonima i na kraju dobra atmosfera pred derbi. Igraci su na sve mislili, bili su koncentrisani i ako je ona utakmica stvarno bila na dusi Adzemu, onda je definitivno i ova pobjeda . Tri vazna boda su osvojena, cilj je ispunjen, a nismo prljavo dosli do njega. Igra bez puno sansi, i ljepote, ali dovoljno da se dodje do pobjede.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 11:48 am

Ma sve to stoji, ali je ovo Adina pobjeda.
Ovo je jedini recept za gostovanja Zrinjskom, Širokom, Sarajevu, Borcu, Krupi, Slobodi.
Daj im loptu, prvo poluvrijeme sačuvaj gol, a u drugom kako vrijeme odmiče na trenutke ih stisni.
Niti možeš ko hajvan krenuti, niti možeš ko u Mostaru u LZP prošle godine gdje centar nismo smjeli preći.

Hajdarević je igračina, prava zujalica, presjekao je sinoć 5-6 baš neugodnih lopti. Ramović je iz utakmice u utakmicu sve bolji, i dolazi u onu formu u kojoj smo ga i očekivali.
Zec opet pokazao da je najkorisniji od svih na lijevoj strani, prije svega radi svoje brzine i realizacije. Kod gola fino maše rukicama da mu Zakara pošalje loptu, Zakara posla odličnu loptu, koja naravno, Kristiću, ne bi prošla da se Radulović nije oklizno, a ovaj majstorski je primi i zakuca.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 11:51 am

boccaccio je napisao/la:
pon nov 20, 2017 11:46 am
Tesko gostovanje,ali zasluzena pobjeda, taman za taj jedan gol razlike. Ovo me je malo podsjetilo i tacno mi je tako jucer i izgledalo na klasicnu Amarovu pobjedu. Ovakvih je utakmica on dobio mnogo, na ovaj nacin, kad se lopta nesto posebno ne kotrlja, ima solidno trke, cvrst si na terenu, ne dajes puno prostora protivniku, a iskoristis jednu od eventualno dvije sanse. I to je pobjeda. Cisto kao suza,pripazili se sa kartonima i na kraju dobra atmosfera pred derbi. Igraci su na sve mislili, bili su koncentrisani i ako je ona utakmica stvarno bila na dusi Adzemu, onda je definitivno i ova pobjeda . Tri vazna boda su osvojena, cilj je ispunjen, a nismo prljavo dosli do njega. Igra bez puno sansi, i ljepote, ali dovoljno da se dodje do pobjede.
I Amar je rekao da je ovo fina pobjeda i pranje bodova iz Viteza.. :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 11:59 am

Sad bi na derbiju bilo lijepo vidjeti tribinu sa nasim transovima na ogradi. Ne znam sto toga odavno nema, a to mi bas uvijek izgleda odlicno
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 12:04 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pon nov 20, 2017 11:59 am
Sad bi na derbiju bilo lijepo vidjeti tribinu sa nasim transovima na ogradi. Ne znam sto toga odavno nema, a to mi bas uvijek izgleda odlicno
I da budemo svi u plavo-bijeloj kombinaciji. Ova crnina mi se ne svidja nikako. Jos je dnevna varijanta pa kad se zaplavi bas je lijepo.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 12:04 pm

Jel samo sjever otvoren u srijedu?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 12:10 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
pon nov 20, 2017 12:04 pm
MrkiMedo je napisao/la:
pon nov 20, 2017 11:59 am
Sad bi na derbiju bilo lijepo vidjeti tribinu sa nasim transovima na ogradi. Ne znam sto toga odavno nema, a to mi bas uvijek izgleda odlicno
I da budemo svi u plavo-bijeloj kombinaciji. Ova crnina mi se ne svidja nikako. Jos je dnevna varijanta pa kad se zaplavi bas je lijepo.
Mozda se malo pretjerano forsira ta crnina po ugledu na neke vece i jace grupe. Nemamo mi, a upitno je hocemo li i imati kad razvijen taj neki ultras mentalitet vec raja obuce dres ili majicu, stavi sal i to je to. Ono na Kosevu je bila super stvar, ali plava mi je nekako logicniji izbor.
Ili mozda da ipak budemo svi u crnom jer ce nas poderati kaznena ekspedicija sa Koseva :ganja:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 12:12 pm

Greškom napisah na Opštim diskusijama, te bih zamolio "nadležne" da se post sa tog pdf ukloni. Unaprijed Hvala! :D

Da sam pisao dok je utakmica trajala onda bi to ovako izgledalo:

1. Kjosevski - nerveralo me što mora nabijati loptu kada nije pod pritiskom, umjesto da je proslijedi do slobodnog beka, stopera, zadnjeg veznog...jer od golmana kreće kreiranje napada. Ono malo što je trebao odbraniti to je uradio odlično
2. Bekovi - dosta solidini i tačno se vidi da su im to primarne pozicije i da su za to fudbalski školovani...imali par sitnih grešaka
3. Bogi i Graovac - po meni najbolji na utakmici. Imali su jednostavna rješenja, a Bogi je skoro svaku loptu upućenu u 16 izbio glavom. Igrali su bez komplikovanja
4. Blagi prosječan - čas dobar, čas loš
5. Hajdar - borben, dobar, mnogo trke, pravilno postavljanje
6. Ramović - dobar, često mijenjao pozicije sa Vojom i Zecom
7. Zakarić - nerviralo me je što svaku loptu mora povući ili zadržati kada u datom trenutku ima jednostavnije rješenje. Baš me nervirao, ali je na kraju jednom dobrom loptom pronašao Zeca za pobjedu
8. Zec - mnoštvo nelogičnih poteza tokom tekme, a na kraju riješi utakmicu
9. Vojo - borben, rastrčan, mijenjao pozicije, ali nije dobio ni jednu upotrebljivu loptu za gol šansu

Zamjene solidne.

Adžem - postavio igrače na svoje prirodne pozicije, krenuo opreznije, ali sa jasnim ciljem i nadom da će nam se ukazati prilika za pobjedu. Taktički, dobro odradio tekmu i izmjene. Čestitke.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 12:19 pm

Prvo poluvrijeme lijeva strana 0 i onda u drugom, dali Adinom preporukom ili se samo tako otvorilo, Zakaric je s desne strane pokusavao odigrati pas Zecu u prostor gdje on utrcava iza ledja.
Prvi pas je los bio, drugi pas je sekunda falila onaj igrac Borca se bacio i u zadnjem trenutku skinuo, a treci pas je vec prosao.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 12:20 pm

ali zato što se okliznuo.
gradi željo boli te *****
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 20, 2017 12:23 pm

AsharaK je napisao/la:
pon nov 20, 2017 10:34 am
Kontam sta je ovo,mrtvilo na forumu, i skonta da smo pobjedili :D
E bravo ti ga bate !
:ganja:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija