Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

ChWilla
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 8:14 pm

marković je dok je bio zdrav, u zbiru prošle sezone odmah iza mire i lendrića. odakle te priče, kako se to primi...
gradi željo boli te *****

Amidza
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:17 pm

A kakva je situacija sa njim? Je li se jos nije oporavio od te povrede ili ga Adzem ne zeli pa je kod Ode?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

ChWilla
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:17 pm

nemam pojma.
gradi željo boli te *****

Brkoo
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:19 pm

To jeste ako gledamo Slavkinu kartoteku, odmah iza Mire i Lendrica, ako gledamo svojim ocima onda je prosjecan veznjak, dizelas sto se kaze, koji se krije iza lopte, i uopste nema kvalitet kakav se ocekuje od nekoga ko je stranac..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

salle86
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:23 pm

A ne znam kako pojedini misle, ok treba se riješiti nekih igrača to stoji, ali zar se misli da možeš reći tucetu, markoviću, petom desetom ne trebaš nam više, višak si, idi.
Zbog čega onda postoje ugovori dragi ljudi, cccc.
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Brkoo
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:28 pm

Svi ti igraci imaju ugovore maksimalno do narednog ljeta, osim Bekrica. Moze se klub fino rijesiti tog skarta i dovesti prava pojacanja u naredna dva transfer roka, malo pameti je samo potrebno, umjesto npr. Elsnera dovedes Redzica iz Krupe i to besplatno, ako se fino razvije mozes ga prodati za fine pare, a i pokazat ce svoj kvalitet na terenu i pomoci klubu..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pon nov 06, 2017 8:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:30 pm

Markovic je u periodu kad je dosao pruzio određenu sigurnost na sredini. Sigurnost u smislu da znas da nece prodati loptu sto nam je bilo veoma vazno dok smo stizali zaostatak. Nije igrac koji bi nesto izmislio ali se nerijetko znao naci na pravoj poziciji i dati neki vazan gol. A cijela igra nam se svodila na to da napad nesto izmisli a ne vezni red. U takvoj igri on je bio koristan i zato je i bio "treci". Na nasu zalost ta sigurnost je popustila kod cijelog tima kad nam je najvise trebala.
Trenutno, Markovic nam ne bi bio od velike koristi jer vidimo sta se desava kada bar jedan igrac ne igra i ne gleda naprijed. Neko ispred bi ispastao zbog toga...

BlueIsTheColor
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:30 pm

avlami97 je napisao/la:
pon nov 06, 2017 7:20 pm
Neko spomenu i da nemamo neku konkurenciju, jer nismo u ex Yugi.

Ne slazem se. Konurenti su nam Zrinjski, pite, Siroki, Savez i mutne radnje.

Svi znamo kako su pite dosle do titule - afera punac, a mi sa djecurlijom bili najbolji. Prije toga Zrinjski sve poklopio - Olimpic na Otoci i njihov golman. Zadnju zavrsi Beus sa sudijom u Bijeljini.

Nama Savez crta linije. Pretprosle smo mogli poklopiti Celik i Prijedor na Grbavici i imali bi Evropu. Zadnju smo mogli zavrsiti Krupu i sa pitama izvesti kadete, te bili prvaci. Nista od toga nismo radili, a 5 naprijed navedenih "konkurenata" jeste.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Druze, ima istine i u tome, sudije, mutne radnje, sve ok... al ko ti je kriv sto ne mozes pritisnuti raspalu Slobodu poslije gola zaostatka? ko ti je kriv sto ne mozes napraviti pet prilika za gol protiv mrtvog Viteza kojeg svi pune kako hoce? ko ti je kriv sto protiv direktnog konkurenta za titulu Zrinjskog ne mozes nista pred svojom publikom? sto se moras prilagodjavat kuci taktici Sirokog, umjesto da se svi prilagodjavaju nama na nasem stadionu? kriv je NEKVALITET i NESTRUCNOST... moramo se skupiti sto prije i sto prije poradati stvari na svoje mjesto unutar kluba, inace cemo imati hiljadu ljudi na stadionu sa sve novim i modernim tribinama...

Roberto Baggio
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:31 pm

Brkoo je napisao/la:
pon nov 06, 2017 8:11 pm
11plavih'92 je napisao/la:
pon nov 06, 2017 8:05 pm
Ima jedan forumas 11plavih'92 i on hoce sada i sve. Hoce novi jug, hoce novi teren, hoce grijace na njemu, hoce kamp, hoce i titule. Istok je vec apsolvirao i smatra ga Bogom danim, nesto sto se podrazumjeva.
Pa dobri moj 11plavih'92 evo tebi da izvines k...ina a ne sada i sve. Saberi se pa ces se sam oduzeti.
Poredati prioritete a u medjuvremenu malo vise sabura ne bi bilo skodilo.
Gdje smo sada u borbi za trofeje: -2 za vodecim, i dalje u igri za Kup.
Igra od sjaja do ocaja. Ali oni sjajni bljeskovi meni daju nadu da ocigledno imamo potencijala kojeg treba brusiti kako bi dosao do izrazaja. Puno jos ima do kraja. Kiksace i drugi kao i mi za vikend a mi ako nismo skontali gdje smo tanki .... hebaji ga
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
:rofl1:
FK Željezničar 1921

Leon_Professional
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:33 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pon nov 06, 2017 7:35 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon nov 06, 2017 7:31 pm
rodrigo87 je napisao/la:
pon nov 06, 2017 7:28 pm
Samo neka se istok napravi i strpit ćemo se pet godina ako treba bez trofeja! Mjesec i po nakon otvaranja, ako iducu sezonu ne osvojimo nista, nek idu svi redom. To je naše razmišljanje. E da hoćemo opet na lavor u evropi
+
Guzice su nam zinule maksimalno. Od pitanja kampa, južne tribine, terena, krova na istočnoj tribini. Neki su tako daleko išli pa su kovali planove za novi zapad. Sve do prvog negativnog rezultata, gdje se opet ipak želi ekipa, yebo teren, yebo jug i sve ostalo. Idite ako ne uzmete neki pehar.
Fakat.
Pa nije Zeljo bankomat. Kako misle da je to sve moguce uraditi.
Nemamo ni vlasnika ni generalnog sponzora. Ne štancaju se pare u kancelarijama na zapadu.

Al tako je to s nama, brzo poletimo i vazda smo nerealni. Veliki Ivica je o tome govorio za one strane novine.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

salle86
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:35 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pon nov 06, 2017 7:31 pm

+
Guzice su nam zinule maksimalno. Od pitanja kampa, južne tribine, terena, krova na istočnoj tribini. Neki su tako daleko išli pa su kovali planove za novi zapad. Sve do prvog negativnog rezultata, gdje se opet ipak želi ekipa, yebo teren, yebo jug i sve ostalo. Idite ako ne uzmete neki pehar.
Fakat.
Nemamo ni vlasnika ni generalnog sponzora. Ne štancaju se pare u kancelarijama na zapadu.

Al tako je to s nama, brzo poletimo i vazda smo nerealni. Veliki Ivica je o tome govorio za one strane novine.
Šta tebi bi zadnjih dana, maksimslno si crnjačio :)
Sad si opet normala hhh
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:38 pm

Legla plata od misketa za oktobar
Željezničar ante portas !

LARSSON
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:40 pm

phpBB [video]
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Kospicar
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:41 pm

Meni prvog legla vala.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Brkoo
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:42 pm

Nismo nerealni, trazimo samo da se povlace normalni potezi, slika nase transfer politike je tekma u Viyezu, onako to izgleda. Da su se dovodili normalni igraci umjesto panjeva, rezervi zrinjskog, slovenskih amatera, brazilskih maskota itd, sad ne bi kukali i kritikovali sportski segment. Nije nerealno kad navijac najtrofejnijeg kluba u drzavi zeli titulu, to bi trebao da bude cilj svake godine..

Amidza
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:47 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon nov 06, 2017 8:40 pm
phpBB [video]
slika
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

salle86
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:50 pm

Niko ne spori da treba čovjek koji će aminovati za tog i tog igrača, reći da je isplativ.
Bilo je i takvih. Bilo je i promašaja.
Samo eto fazon je što neće niko tu odgovornost, a nije da se nije nudilo renomiranim imenima. I onda se spalo na nekog ko se u to razumije koliko i prosječan forumaš, koji nema poznanstva u toj branši, kojem je jedini plus što je bio nogometaš, nekad...
Ili on ili jutub :)

Leon_Professional
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:51 pm

salle86 je napisao/la:
pon nov 06, 2017 8:35 pm
rodrigo87 je napisao/la:

Fakat.

Šta tebi bi zadnjih dana, maksimslno si crnjačio :)
Sad si opet normala hhh
Ne znam sta smatras pod crnjacenjem :D
Ali ja mislim da to nije ako kazem da je Adzem pogrijesio i da mora uzet odgovornost. Pa ja sam rekao da Adzem ima moju podrsku do kraja, tako sam i glasao.
Nije crnjacenje ni to ako sam protiv Elsnera. Za njega sam i na pocetku rekao, a u subotu sam malo pretjerao a sve to zbog onih koji su nas "nalijepili" kao mi strucnjaci.
Uz to rekao da ova ekipa moze do kraja ako se ne eksperimentise.

Ne znam eto, volio bi da mi napises sta je po tebi kod mene bilo crnjacenje jer ne bi volio da takav dojam ostavljam. Ja sam uvjek za kritike koje su argumentovane i koje su s ciljem da se popravi stanje.
I kad se titula uzme, opet oni koji zele bolje traze lose stvari da poprave, jer uvjek moze bolje.

Ili je mozda bolje bilo da napisem samo da sam dobio zaostali septembar i oktobar regularno danas, plus premije :D 150 kermi uredno. :kafa:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

PratimsamoPlave
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:52 pm

Pojedinci shvatite vi ste navijači FK Željezničar, i ništa više navijač kao i onaj u Americi . On ne postoji zbog vas kao pojedinaca , nego nas kao grupe . Koga briga šta vi želite, zaboravili ste zašto ste tu . Razumijem ja i vas , hoćete titule , mislite da ja neću ? Koliko je noći neprespavanih poslije Koševa prošle godine samo Bog zna . Te stvari su normalne u fudbalu , Barselona jedne godine izgubi titulu od Espanjola , i šta otjeraše ljudi sve redom ? Skinuše dresove Iniesti i ekipi ? Ne poredim nas sa njima , dao Bog pa da se budemo mogli porediti , samo shvatite takav klub i to mu se desi . Nou Camp bruji samo da su otišli sa 10 m eura , ta bi titula i najperspektivniji njihov igrač . Aha sve je tako jednostavno , nek je nismo osvojili .
Svi mi volimo Željeznilčar , ne želim da držim čas ljubavi ali zar ne viidte ? Već kad svima otvarate oči i govorite šta treba i kako treba molim vas malo prestanite . Silni neuspjesi su rezulitarali prošlogodišnjim drugim mjestom , manje od sekunde nas djelilo to trofeja . I onda bi ova uprava bila mirna , bi k . Priča bi bila da bi najveća budala uela titulu , već su otvarači očiju pričalki kako pametnije radimo aludirajući na suspendovane sudije . Nisu je pitari proglasili najskupljom neosvojenom , nego mi . Tako da bi se taj uspjeh isto smanjio kao i istok .
KAd smo kod istoka , sjetimo se prošle sezone Sloboda,Zrinski,Aik,Zeta,Sarajevo sve velike utakmice , osjećaj nevjerovatan nešto što bi titula vjerovatno produžila.
Došplo do toga da sa svih strana ima naših navijača , a nismo na Koševu . Svi Željovci ponosni , kažu da su neki na aparatima ti još utvrđuju dug prema Senadu . Taj istok je zalog za budućnost , koliko će on para donijeti u budućnosti ovom klubu je više od svakog transfera . To im niko ne može oduzeti , ovim ljudima i nama Željovicma . Ogroman korak naprijed .
Posjeta je očaj sad . Ali zar to nije bilo i u sezoni kad je Ara igrao , kasnije sa Odinom djecom , raju privlače polovnjaci lažna " pojačanja" samo je to istina . IZ ove situacije tako govorim , tad sam bio maksimalno euforičan . Tako da te stvari ne treb aprebacati ovoj upravi , to su i prethodnici imali .
Ne branim ja ove ljude , nemam koristi , ne znam nikog od njih , volim ovo sve zbog Željezničara . DOlazim tamo da pogledam utakmicu , malo sa rajom šupljiram i ukrug . Biću tu kad trofej ne bi vidjeli ni za 20 godina , i neću ih tjerati sve dok na neki način vidim da ne napredujemo . Kad smo mogli one da ne tjeramo i ne nazivamo ih neprijateljima , nego su i danas veliki Željovic . Znate koji , to su oni koji su nakon sveg Amarovog rada , doveli klub da nema para za pojačanja . Da ne može isplatiti primanja igračima , te je sve i jedan imao neku aferu i otišao za otpis dugova . Zamislite tih godina dominacije svi je se sjećamo , prelijepo bilo dok poslije Plzena ispade da nemamo za " egzibicija " te će igru nositi nešto mlađi igrači . Naravno veliki navijači bankomata Željezničar , njih prešuti smo još im ovi vraćaju klub , ne njima nego Želji kojeg volimo . I onda neki kažu **** transparetnost i poreze . Ta transparetnost je garant da nas ne kradu . Ovi sad imaju u planu jug,mlade igrače,kamp,titule,pojačanja . Eto nema titule hajmo ih otjerati jer je tako nekome ćejf , boli me k meni je ćejf da iuzgradimo stadion , oni će ga izgraditi neće IZRADITI kao neki . OD titule Željezničar neće živjati , od novog stadiona i kampa hoće itekako .
I nakon kiksa od Viteza , priča se o neuspjehu . Ja kao navijač ću uvijek vjerovati , jer se može nije ovo neka liga . Mladi igraju lp ništa to oni nisu zaslužni , kup možemop osovjiti , mlade ćemo promovisati , od prvog mjesta dva boda . BOlje vam je hajcajte raju da dolaze na stadion da podržimo ove naše juniore koji ako ispadnu da budu sigurnu da smo iza njih , da damo do znanja Zebi,Kajkutu da moraju trčati jer igraju za najveći klub u BiH !
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Ajzea
Kontakt:

pon nov 06, 2017 8:52 pm

igla je napisao/la:
pon nov 06, 2017 12:00 am
Nadam se da će biti kreativna promjena foruma :D
Podforumi:
"Taktičke zamisli foruma i nelogičnosti Adžemovih"
"Pojačanja i izdvajanje imaginarnih eura na ista"
"Odlasci igrača - daleko ti kuća bila vs hvala za sve manijače"
"Pohvale nakon pobjeda i najave trofeja"
"Kritike nakon loših rezultata i omalovažavanje svih koji su učestvovali u istim"
"Ni milimetar - tema za podršku upravi"
"Amare, vrati se i riješi sve probleme"
"Hadžija Gavran vs Velahavle - insajderska borba"
"Debili sa govnogovno.ba opet nešto objavili"
"Interne šege, šale i komike članova foruma koje ne razumije 70 posto istog"
"Amar je u zavadi sa upravom, ili nije? Dokazi, mahalske i nemahalske"
"Ivan Crnov - tema za povrede igrača"
"Je li istok u ravni sa sjeverom - tema za stadion i gradnju"
Odavno jaci post nisam procitao.. :rofl: :rofl: :rofl:

Trenutno korisnika/ca: Bosanac1993, BrUDA, Google [Bot], SWRA_1921 i 35 gostiju.

Prijava  •  Registracija