Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Zeljo1921
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 6:34 pm

AmH79 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 6:12 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 6:02 pm
AmH79 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 5:52 pm

Imam vise i godina i gostovanja od tebe. Ja sam na gostovanja isao zbog sebe, da gledam Zelju. Nisam na tome zasnivao nikakvo pravo. Tipa, da trazim ostavke, psujem Zeljinom igracu itd.
Jel‘ ti sad jasno?
E ja ne idem zbog sebe, nego zbog kluba koji volim. I imamo pravo, ne samo ekipa koja ide na gostovanja, nego generalno svi navijaci Zelje, imamo pravo da trazimo borbu! Nikad nisam spomenuo ni tituli ni nista, hocu borbu, volju, zelju. Jel to pogresno? Jel uredu po tebi ova pickasta igra? Na stranu kvalitet i znanje
Sve si ti u pravu. Nemam ti sta prigovoriti. Bilo je danas pet postova tipa „Hocu titulu“, „Ado odlazi“ i slicnih. Na te sam bijesan. Jel’ Zakaric zamijenjen zbog Adinog ludovanja ili zbog povrede? Ne pita niko.
Atmosfera poslije utakmice ovdje na forumu isto kao da je Adzem namjerno pogrijesio. Pravi covjek greske. Pravice ih i dalje. Trenutno je sef naseg strucnog staba i sigurno radi najbolje sto zna. Ne smijemo mu psovati. Eto.
Pravi Adzem greske kao i svi mi ali on ne uci iz istih i nece da prizna da je pogrijesio. Nek izadje i kaze ovo danas sam ja zeznuo. Nece nikad vec uvijek ima neko glupo opravdanje vruce je,nismo kompletni,raja zvizdi, pritisak, los teren i slicne gluposti.

Zeljo1921
Kontakt:

sub nov 04, 2017 6:35 pm

ChWilla je napisao/la:
sub nov 04, 2017 6:34 pm
zanimljivo, druže stari, zadnji put si nam se na tom nicku javio poslije zrinjskog...u međuvremenu ništa.
Je li meni to upuceno?

mirzoni1921
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 6:36 pm

ChWilla je napisao/la:zanimljivo, druže stari, zadnji put si nam se na tom nicku javio poslije zrinjskog...u međuvremenu ništa.
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslika analize pravio slikaslikaslika

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

ChWilla
Kontakt:

sub nov 04, 2017 6:37 pm

jeste.
gradi željo boli te *****

Simply Blue
Kontakt:

sub nov 04, 2017 6:41 pm

ChWilla je napisao/la:
sub nov 04, 2017 6:37 pm
jeste.
i nije jedini..po nekima forum postoji samo u slučaju da kiksamo..javite se ljudi, tu smo tokom čitave sedmice
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Zeljo1921
Kontakt:

sub nov 04, 2017 6:41 pm

I sta hoces da kazes? Kada se treba sve javljati da bi pojedinci bili zadovoljni? Pljuvac je li? Veliki problem pojedinaca je sto gledaju ko pise a ne sta pise i odmah se neki tabori prave. Eto izvinjavam se sto sam ista pisao i sada. Sve je sjajno i bajno. Ovo je Željo kojeg zelimo.

ChWilla
Kontakt:

sub nov 04, 2017 6:43 pm

i baš ništa ti nije bilo zanimljivo u međuvremenu, a danas ti je zanimljivo?
gradi željo boli te *****

LARSSON
Kontakt:

sub nov 04, 2017 6:44 pm

ChWilla jednog citira a svi se tresu :rofl:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Simply Blue
Kontakt:

Nije, jest, možda..ne znamo mi..zato čekamo proroke da nam se jave s vremena na vrijeme..da nam otvore oči
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Zeljo1921
Kontakt:

Nista narocito zanimljivo. Patili se na terenu ali nekako donosili bodove, a ovo danas je bruka protiv najlosije ekipe u ligi koja ce 99% ispasti.

PratimsamoPlave
Kontakt:

sub nov 04, 2017 6:45 pm

Ma raja , probajte se bez nerviranja . Neće naše pisanje ništa ovde promjeniti . Klub nam možda ne postane prvak , ne izađe u Evropu i šta ? Ništa ostat ćemo opet mi .
Opustite se , nije nam prvi kiks , a vjerovatno ni posljedni . Poslije Širokog 5/5 i bi ćemo euforični ako Bog da !
Nije Adžem ništa gori ni od Slavke,Čapljića,Edisa . Dosta raje je i u prvom mandatu nervirao zbog svoje arogancije i tvrdoglavosti . Izgleda bez Amara nećemo imati trenera dosljednog imena FKŽ . Bez obzira na sve , zato sam da se Adžem istrpi do kraja , Evropu teško da ćemo propusitit nek bar mlade igrače promoviše .
Danas kad smo vidjeli postavu , većina nas je znala kako će to izgledati , samo mi nije jasno kako trener nije . Šta očekivati Graovac RB čovjek štoper , Zeba lijevo krilo prije 5-6 godina nije dobro igrao a ne u poznim godinama , Blagojević samo od sebe pogubljen ali niko i ne prilazi po loptu osimn njega , Vojo dobar ali čovjek nije 10-ka , Kajkut katastrofalan . I na kraju izbaci Zakarića , našeg najboljeg igrača u sezoni kojem malo treba . Imao sam osjećaj da idemo da ne izgubimo samo .
Nadam se da će klub prestati sa angažovanjem veterana premijer lige i sotalih liga u regionu . Igrač koji dolazi mora biti bolji od onog što imamo . Nek bude mlađi tipa Zajmovića,Zeca opet bolje izgledaju od Kajkuta i kad ne urade ništa barem ima koliko toliko trke . Mi smo ekipa u kojoj je najbolji štoper Bogičević , najbolji bek Stanić , najbolji napadač čovjekl koji nije prošaop pripreme sa ekipom , a najbolje veznjake nam čine djeca realno ne trebamo puno očekivati. Imamo veterane u vidu naših a i tuđih bivših zvijezda . Zeba nemoj sebi dopustiit da završiš kao Bekrić , da te raja ne voli , voprosti se kao čovjek koji je nekad bio naš najbolji igrač i donio nam trofeje . KAjkut,Nikolić,Marković i ostatak odjebite iz Želje !
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

avlami97
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 6:52 pm

LARS1921 je napisao/la:ChWilla jednog citira a svi se tresu :rofl:
ChWilla, nikad ne citiraslika

Trofej nismo osvojili 4 zadnje godine i kroz te 4 godine je prodefilovalo (in, out) bruka igraca.
Simpomaticno je da prve dvije sezone bez trofeja i sa bruku igraca niko ne spominje, ali se zato spominju zadnje dvije sezone.
Kasnimo za prvim 2 boda, prosli smo u Kupu i gradimo stadion.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

salle86
Kontakt:

sub nov 04, 2017 7:00 pm

Minjore je napisao/la:
sub nov 04, 2017 5:34 pm
Vrag je napisao/la:
sub nov 04, 2017 5:28 pm
Ja i dalje mislim da treba Adzema ostaviti da barem odradi prelazni rok. Drugi su dobili priliku treba i on. Ali mu isto tako treba dati do znanja da se ovaj danasnji idiotluk sa njegove strane ponovi da mu je noga. Ovo je danas bilo ludilo.
Ma treba mu jebaat mater vise i njemu i pricanju s igracima i sve ostalo. Mars majmuni gubim zivce, pare, posao, porodicu zbog vas.
Ovaj strucnjak najboljeg napadaca stavlja u vezu i jos kaze PRIMORANN bio. Sta si bio primoran jeboo te dan mrtvi mrs u juniore pa demagogiju prosipaj i ostala sranja jebeem vam mrtve svima.
Haj na stranu kiks, ali misliš da fakat treba ovako psovati i pisati o nekome ko bar do sad ima ako ništa isto dobrih stvari koliko i loših, od kad je došao na klupu. A došao je bukvalno 5 do 12.
Ovo nije podrška, nije ni sabur...a tabela ipak govori da se treba malo strpiti i oko Adžema a ne prišivati mu sve loše, sve sezone bez titule kao da je to njegova krivica. A zna se koliko je on tu tek
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

mavi
Kontakt:

sub nov 04, 2017 7:02 pm

Brkoo je napisao/la:
sub nov 04, 2017 6:09 pm
LeBlue je napisao/la:
sub nov 04, 2017 5:55 pm
Brkoo je napisao/la:
sub nov 04, 2017 5:48 pm
De ne seri sviju ti na navijace. Nisu navijaci dovodili ove debilcine koji nose nas dres. Nisu navijaci ubacili Elsnera, Kajkuta i Zebu u prvih 11. Navijaci su presli kilometre i kilometre da gledaju ovo brukanje. Navijaci su napravili atmosferu kao da igramo na Grbavici.

Klub jeste na zdravim temeljima, finansijski stabilan, radi se po zakonu, itd uprava je tu napravila fantastican posao ali su debelo zakazali sto se tice sportskog dijela..
Upravo to, nisu konstanti u svojoj strategiji i to je najveci problem. Imam osjecaj kad bi se jedan od ovih omladinaca prodao, i rezultati bili losi, onda bi se krenulo sa skupim pojacanjima poput Bekrica i Jahica. Mora se na tome raditi sta se zeli.
Nije problem kad fulis 1, 5, 10 igraca, ljudi promase sa igracima koji kostaju desetine miliona pa nikom nista ali je problem kad ti od 70 i kusur sto si doveo potrefis samo 4-5..
(Zakaric, Lendric, Miroslav Stevanovic ,Ubiparip, Ramovic). Da smo mi imali neki plan i strategiju i pravog covjeka koji bi dovodio igrace, imali bi mnogo bolje rezultate, titule i to je sva sustina..
Nažalost, temeljni razlog trenutne, turobne situacije, kojoj ja ne nazirem kraja, je sažeta u ove dvije rečenice.

Plava Porodica
Kontakt:

sub nov 04, 2017 7:07 pm

Evo uz kaficu nakon lijepog dana u Vitezu čitam komentare i ne razumijem čemu toliko nerviranje, psovanje, ogorčenost.
Ja zaista ne znam je li ja to pratim nekog drugog Želju za razliku od vas, pa da vam je ovo iznenađenje koje se do sad nije dešavalo.
Hoću samo par stvari da kažem.
1). Mi smo po igri najlošija gostujuća ekipa, unatrag dvije sezone. Je li tako? I kad gubimo i kad dobijamo to bude guravo. Sloboda nas razbije, Vitez zaslužen bod. Dobili Sarajeva, gdje smo bili lošiji i sa igračem više SA PENALA.
Dobili Radnika,u kojem smo opet bili jako loši, i opet golom SA PENALA poveli.
Dobili Gošk, gdje smo realno zaslužili bod. Bar po šansama. Mladost nas raskucala u drugom kolu.
2). Ja prije Mladosti u kupu pišem da u kupu izvedemo najjači sastav, a u ligi rotirati protiv istih. Ne zato što ja ne volim Želju na tronu, nego zato što Željo je imao najbolji raspored ikad a ni to nije dovoljno da budemo bar +3 na pratioca. Šta očekujete iskreno od gostovanja Širokom, Krupi, Zrinjskom, Borcu ? Ja možda dva boda. Realno. Ko i do sad što sam realan i na zemlji. Sami ste krivi što krila dobijete dijelimo prvo mjesto sa dvije ekipe. Te dvije ekipe igraju puno bolje od nas uz puno bolji raspored, gdje će, opet, realno biti razlika bar -6 na kraju ova 22.kola.
3). Titula je izgubljena onog trenutka kada je startala sezona, sa tri štopera, dva desna beka, jednim lijevim bekom, sa dva desna krila, NIJEDNIM lijevim krilom, sa PET polušpiceva, i sa tri napadača od kojeg ne znaš koji je gori.
Ko je kriv? Uprava.
Kraj priče.
Vratite se u realnost.
Po kup svim silama jer za to imamo kvalitet.
Trofej je trofej.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

igla
Kontakt:

sub nov 04, 2017 7:38 pm

Prvo nam fali kvalitete.
Drugo nam fali brzine, svaka naoštrena ekipa nam može parirati jer igramo sporo i iz mjesta.
Treće, nema ni volje ni želje dovoljno, bar se to tako čini, opet ono "Mi smo Željo, sagnite se". Ta volja i želja je dodatno naglašena tim da smo spori, pa još gore izgleda.

I općenito, nije vadiona gluho bilo, ali vrlo često igramo loše sa Vitezom.

storm_raider
Kontakt:

sub nov 04, 2017 7:44 pm

AmH79 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 5:36 pm
Lose smo igrali. Lose je Adzem odabrao i postavio igrace. Ljut? Jasta sam!!!

Ali sam strasno bijesan na nas, tzv. navijace! „Samo me titula zanima!“, „Ja prelazim kilometre zbog njih...“
Ko si, bolan??? Ko si da sudis, da psujes, da zahtijevas ultimativno? Nisi niko! Tvoje misljenje nikoga na svijetu ne zanima. Na gostovanja ides sa rajom, da vidis puta, popijes pet piva i da zapalis dva dzointa.

Nek‘ nas je i stid i sram!

Trujemo atmosferu oko kluba koji je u fazi ozdravljenja...
Jel‘ uprava bezgresna? Nije!
Jel‘ Ado idealan? Nije!
Jesmo li navijaci koji zasluzuju bolje? Ne!!!
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Amidza
Kontakt:

sub nov 04, 2017 7:47 pm

Sta se mora uradit, cime se moze zasluzit, da trener izvede normalnu ekipu gdje su igraci na svojim pozicijama, znaju ko sta treba da radi, krecu se i trce? Ako je to puno onda jbg. Mora da smo sotone od reda svi.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Plava Porodica
Kontakt:

sub nov 04, 2017 7:53 pm

Danas mu se može zamjeriti Elsner, jer ja ne razumijem kako igrač od 18.godina ne može se fizički oporaviti od utorka toliko da igra u prvoj postavi. I to baš u trenutku kad su nam dva bitna igrača suspendovana.
I može mu se zamjeriti Kajkut umjesto Zeca. A to je dovelo do lančanih grešaka. Vojo kao polušpic na kojeg je išao svaki napad da nešto izmisli, Kajkut kao špic, Zeba kao lijevo krilo.
Zar nije bilo jednostavnije Zakarić-Zeba-Zec i ispred Ubiparip.
A Kajkuta sa klupe ako zaškripi rezultat.
Ovo ostalo je i očekivano, najbolje moguće što smo mogli izvesti s obzirom na suspenzije i povrede.
I da, Kemo nikad neće biti igrač. Ponavljam se opet, nažalost, ali ako smo šta očekivali od njega, on je morao imati već godinu staža u prvom timu, a sada je prekasno da ispravlja greške, a ima ih mnogo. Nesigurnost,tromost, loše postavljanje.
Realno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Veteran1965
Kontakt:

sub nov 04, 2017 7:54 pm

cikazubo je napisao/la:
sub nov 04, 2017 3:36 pm
Adžem je najmanje kriv, zašto ?
Prvo, ionako desetkovan sastav zbog povreda, zbog novih kartona i omladinske lige prvaka ostaje bez još 3 igrača pred ovu utakmicu, i umjesto da ovi rutineri Blagojević, Zeba, Kajkut iznesu igru, oni budu najgori na terenu, živim za dan da onaj ćelavi parmak napustiti Željezničar, na malim utakmicama kada igra ekipa i on pokazuje svoje "umijeće", a kada treba preuzet odgovornost manji od makovog zrna, picqica ćelava, uz to dodate neke igrače tipa Elsner koje dovode neki sumnjivi menadžeri i neke debile u našem klubu koji opet iz sigurno iz sumnjivih pobuda prihvataju te poluigrače i trpaju ih Adžemu u kadar, dakle ADO JE NAJMANJE KRIV ZA OVO !
Moram ti odgovoriti na ovo. Ado je po meni danas najveći krivac. Zec je odigrao dobro protiv Mladosti i morao je biti starter prije i Zebe i Kajkuta. Takođe morao je igrati neko od omladine, da bi umjesto Ramovića ganjao sa Vojom njihovu zadnju liniju, i udarao presing kao protiv Mladosti. Danas smo igrali protiv najlošije ekipe lige, i ti ne smiješ na beka staviti nekoga od omladine, nego guraš stopera, koji je na beku čista nula, a drugog beka guraš na nezgodnu stranu. U prvih 11 ti igra momak, koji je možda nekad znao lopte, ali je očito da je zaboravio (Elsner). Amaterske greške...Izmjene.. prvo loš timing izmjena, a o igračima ne bih, jer ne znam da li je neko zbog povrede morao izaći ranije...
Evo neko moje " strogo amatersko" viđenje današnje tekme i rada naše struke...

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 47 gostiju.

Prijava  •  Registracija