Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:11 pm

Bravo Fanzi, to je to. Amaru duguje Zeljo, ne Misimovic i taj se dug mora izmiriti. Ali, suludo je kriviti ovu Upravu isto tako za taj dug koji je evidentan. Morace se iznaci rjesenje za dobrobit Zelje, a dobrobit Zelje je jedino sto nas sve zanima ovdje. Zato je klub i pokrenuo pricu o pravnim procesima nekih bivsih struktura kluba, zato i jesu toliki napadi na ovu Upravu. Strah je ljude sta ce se sve otkriti i ko je sve hajrovao od Zelje. Zeljo je hajrovao od Amara, nikako suprotno tome. Isto kao sto Zeljo hajruje svakog dana od Misimovica, a nikako suprotno tome. Zalosno je i to sto su neki forumasi potpali pod tu pricu. Perfidno su neki ljudi, pocevsi sa onim tamo portalom, provukli pricu da je Misimovic protiv Amara ili obrnuto. A obojica su protiv tih ljudi koji su hajrovali od Zelje i to je jedina istina.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:15 pm

nema (više) duga koji je evidentiran.
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:16 pm

Ako nema pisani trag tj. papir da je Amar iz svog đepa dao Zelji neke pare, nece njemu niko nista vracati, pogotovo ne Misimovic i ova ekipa koja svaku mraku hoce da evidentira.

Jer tom logikom ce se sutra javiti Violina i reci dao sam i ja pare hocu da mi se vrati.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u pet okt 27, 2017 12:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:16 pm

Ne mogu da vjerujem da niko ne hvali poteze uprave oko ove omladine. Nikad vise djece sa potpisanim ugovorom. Hajmo narode ismijavati Elsnera, fuj.
Željezničar ante portas !
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:17 pm

A ko su ti ljudi, majka mu stara valja imaju imena otprilike ko je mogo, pa nema sarajevo 20 m stanovnika :r
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:22 pm

salle86 je napisao/la:
pet okt 27, 2017 6:55 am
A jbg, općenito kako nam je tako nam je u samoj državi jer je narod ko ovce, gdje političari koriste i vrlo često prave vještačke krize, kao ovi jedni napadaju a drugi brane svoje, kako bi se zadržali na vlasti. A nije mudro slovo zašto, ko je bliže vatri on se i ogrije.
U sistemu bez sistema ili ja volim više reći da ipak taj sistem postoji i da je dobro razrađen a to je kriminal, najlakše je puniti svoje džepove.
Pa konkretno u državi na tenderima prolaze tetići i amiđžići, znam primjer gdje 1 metar ogreva košta 180 km-ova (haman trodupla cijena), gdje farbanje vozila košta gotovo koliko samo vozilo itd...jer se mora ugraditi i kunto i panto.
E takav i Željo mnogima treba, gdje se neće znati ni koliko novca uopšte uđe u klub, ni na šta se sve troši. Treba Željo koji igra ligu prvaka, osvoji 6 titula a marku ne uloži u sebe da se apdejtuje plus na to bude u minusu 5 miliona.
Kako je moguće imati manje plate nego sad, ne imati nikako troškove ni blizu ko sad, imati dosta veće doprinose nego sad i opet ići u minus. Zaista ne treba biti uopšte pametan da se skonta.
Željo nije bankomat, Željo nije BiH gdje tetići i amidžići dobijaju najbolje poslove, Željo nije još jedan klub, jedna firma, jedna "krava" koja će se musti dok se i poslijednja kap ne izmuze a onda ciao Željo...e neće da može...
Bravo @PratimsamoPlave

Ovo što @salle86 govori je isto jako bitno. Moram dodati još nešto. Kad uzimaaš u obzir igru treba reći da nema jedino kod nas dogovora nikakvih. Sve ostale ekipe imaju mogućnost da odigraju par tekmi gdje će ''razvaliti'' protivnika i prebroditi krizu, ali mi ne. Mi ne dogovaramo. Nema laganih tekmi. Prije i kad nije bilo dogovora dolazila ti je npr KOzara bez ikakvih ambicija i razvališ ih pa ko biva imaš igru, ali bez zalaganja. Takvih više tekmi nema. POgotvo kod nas. I to moramo uzimati u obzir.
Neko kaže nema napretka, ali evo npr protiv Mladosti napredak se vidio u pristupu. Svi su jako ulazili u duele, svi su trčali sto posto, što baš i nije bilo tako u nekim tekmama. Samo takvim pristupom praviš ekipu, a i navikavaš je na takav pristup koji je jako bitan za izlazak u Evropu tj za igru protiv evropskih ekipa. Prije imaš pet šest takvih tekmi gdje se zapinje, a sad je svaka takva. Navika je čudo. Kad igrač navikne na laganicu, onda tako igra i u Evropi u pojedinim dijelovima tekme. Zbog toga smo nafilovani bili često.

nevjerovatno je kako pojedinci blate i upravu. Nije to slučaj ovdje ali vidim na fejsu i sl. Sreća da su to pojedinci. Oni to svjesno rade, i lagano se povećava broj tkavih jer imaš i debila koji nasjednu na tu priču. Sa druge strane ogroman je broj pljuvača ADmira ADžema (hajde bar nemaju obrza da pljunu po upravi pa je i to nešto), ali ni ni Ado to nije zaslužio. Vjerujte mi da sam počeo Boga moliti samo da idu ove pobjede ne samo zbog Želje nego i zbog Admira. Pa ljudi moji jel ono moguće šta govore o čovjkeu. Ima ADo moj vječni respekt majke mi za sve što je bio u Želji i to bez ijedne jedine packe u ljudskom smislu. Bar zbog toga ga treba istrpiti, ali što je najgore i ne trpimo. kao igramo loše, ali imamo niz objektivnih razloga za to. Mnogo fula starih igrača, mnogo povreda, promjena načina igre, pritisak koji je nezapamćen što se mene tiče. Sve to Ado rezultatski izdržava i bez imalo nerviranja. Šta hoće ljudi nije mi jasno majke mi. Hajmo malo podrške majka mu stara više. Nije ni ova posjeta protiv MDK sad nešto loše. Nikad nije u kupu bilo puno ljudi. Pa prošle godine u polufinalu Široki, lijepo vrijeme, euforija, nije bilo puno raje. Kad već pričamo nešto moramo i uporediti sa nečim ***** ga ja.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:24 pm

azbaha je napisao/la:
pet okt 27, 2017 8:52 am
Amar927 je napisao/la:
čet okt 26, 2017 6:33 pm
Ne bi bilo lose dovesti Govedaricu na lijevo krilo..
Eeeee kad smo ponosni i ja to govorili.
EEEeeeee moj brate. :) Nego eno i ovaj moj Mujagić zabi nam gol :) a Ljubenović ove godine sve bolji :)
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:25 pm

Sutra nesto ovako:


----------------------Ubiparip--------------------
-----Zajmovic-----Ramovic-----Zakaric-----
----------Sabanadzovic-Blagojevic-----------
-----Stanic-Elsner-Bogicevic-Graovac-----
-------------------Kjosevski----------------------
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:26 pm

Govedarica :r
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:28 pm

AsharaK je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da niko ne hvali poteze uprave oko ove omladine. Nikad vise djece sa potpisanim ugovorom. Hajmo narode ismijavati Elsnera, fuj.
Treba reći da niko od ovih dječaka nije počeo kod nas svi su selektovani i dovedeni. Jel to krah omladinskog pogona koji mnogi spominju ?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:30 pm

ponosannavas je napisao/la:
salle86 je napisao/la:
pet okt 27, 2017 6:55 am
A jbg, općenito kako nam je tako nam je u samoj državi jer je narod ko ovce, gdje političari koriste i vrlo često prave vještačke krize, kao ovi jedni napadaju a drugi brane svoje, kako bi se zadržali na vlasti. A nije mudro slovo zašto, ko je bliže vatri on se i ogrije.
U sistemu bez sistema ili ja volim više reći da ipak taj sistem postoji i da je dobro razrađen a to je kriminal, najlakše je puniti svoje džepove.
Pa konkretno u državi na tenderima prolaze tetići i amiđžići, znam primjer gdje 1 metar ogreva košta 180 km-ova (haman trodupla cijena), gdje farbanje vozila košta gotovo koliko samo vozilo itd...jer se mora ugraditi i kunto i panto.
E takav i Željo mnogima treba, gdje se neće znati ni koliko novca uopšte uđe u klub, ni na šta se sve troši. Treba Željo koji igra ligu prvaka, osvoji 6 titula a marku ne uloži u sebe da se apdejtuje plus na to bude u minusu 5 miliona.
Kako je moguće imati manje plate nego sad, ne imati nikako troškove ni blizu ko sad, imati dosta veće doprinose nego sad i opet ići u minus. Zaista ne treba biti uopšte pametan da se skonta.
Željo nije bankomat, Željo nije BiH gdje tetići i amidžići dobijaju najbolje poslove, Željo nije još jedan klub, jedna firma, jedna "krava" koja će se musti dok se i poslijednja kap ne izmuze a onda ciao Željo...e neće da može...
Bravo @PratimsamoPlave

Ovo što @salle86 govori je isto jako bitno. Moram dodati još nešto. Kad uzimaaš u obzir igru treba reći da nema jedino kod nas dogovora nikakvih. Sve ostale ekipe imaju mogućnost da odigraju par tekmi gdje će ''razvaliti'' protivnika i prebroditi krizu, ali mi ne. Mi ne dogovaramo. Nema laganih tekmi. Prije i kad nije bilo dogovora dolazila ti je npr KOzara bez ikakvih ambicija i razvališ ih pa ko biva imaš igru, ali bez zalaganja. Takvih više tekmi nema. POgotvo kod nas. I to moramo uzimati u obzir.
Neko kaže nema napretka, ali evo npr protiv Mladosti napredak se vidio u pristupu. Svi su jako ulazili u duele, svi su trčali sto posto, što baš i nije bilo tako u nekim tekmama. Samo takvim pristupom praviš ekipu, a i navikavaš je na takav pristup koji je jako bitan za izlazak u Evropu tj za igru protiv evropskih ekipa. Prije imaš pet šest takvih tekmi gdje se zapinje, a sad je svaka takva. Navika je čudo. Kad igrač navikne na laganicu, onda tako igra i u Evropi u pojedinim dijelovima tekme. Zbog toga smo nafilovani bili često.

nevjerovatno je kako pojedinci blate i upravu. Nije to slučaj ovdje ali vidim na fejsu i sl. Sreća da su to pojedinci. Oni to svjesno rade, i lagano se povećava broj tkavih jer imaš i debila koji nasjednu na tu priču. Sa druge strane ogroman je broj pljuvača ADmira ADžema (hajde bar nemaju obrza da pljunu po upravi pa je i to nešto), ali ni ni Ado to nije zaslužio. Vjerujte mi da sam počeo Boga moliti samo da idu ove pobjede ne samo zbog Želje nego i zbog Admira. Pa ljudi moji jel ono moguće šta govore o čovjkeu. Ima ADo moj vječni respekt majke mi za sve što je bio u Želji i to bez ijedne jedine packe u ljudskom smislu. Bar zbog toga ga treba istrpiti, ali što je najgore i ne trpimo. kao igramo loše, ali imamo niz objektivnih razloga za to. Mnogo fula starih igrača, mnogo povreda, promjena načina igre, pritisak koji je nezapamćen što se mene tiče. Sve to Ado rezultatski izdržava i bez imalo nerviranja. Šta hoće ljudi nije mi jasno majke mi. Hajmo malo podrške majka mu stara više. Nije ni ova posjeta protiv MDK sad nešto loše. Nikad nije u kupu bilo puno ljudi. Pa prošle godine u polufinalu Široki, lijepo vrijeme, euforija, nije bilo puno raje. Kad već pričamo nešto moramo i uporediti sa nečim ***** ga ja.

Pokusavaju okolo kole, pa na mala vrata...od igraca, preko Cenana, pa do Adzema...ne smiju direktno na upravu jer su svjesni koliko veliku podrsku ima ovaj tim ljudi.


NO PASARAN!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:50 pm

primjetio sam da je posljednjih godina na utakmicama sve manje ljudi sa salovima, obucenih u plavo....
zasto ubijamo tradiciju!?

prije desetak godina jug je izgledao ovako.....

slika
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:52 pm

plavo nije ultra, samo crno i sivo...
gradi željo boli te *****
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:53 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet okt 27, 2017 12:50 pm
primjetio sam da je posljednjih godina na utakmicama sve manje ljudi sa salovima, obucenih u plavo....
zasto ubijamo tradiciju!?

prije desetak godina jug je izgledao ovako.....

slika
Joj to mi je bolna tacka, kad vidim ove crne majice tacno mi nije dobro.
Mi smo gledali bilo sta plavo da obucemo,plave dresove raznih evropskih ekipa,one pijačne Željine dresove, a sad kad imas pravi dres da kupis i sve ostale rekvizite ti nosaš neke crne majice,dukserice i sl.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:54 pm

pile87 je napisao/la:
pet okt 27, 2017 12:28 pm
AsharaK je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da niko ne hvali poteze uprave oko ove omladine. Nikad vise djece sa potpisanim ugovorom. Hajmo narode ismijavati Elsnera, fuj.
Treba reći da niko od ovih dječaka nije počeo kod nas svi su selektovani i dovedeni. Jel to krah omladinskog pogona koji mnogi spominju ?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ja nisam vidio da iko spominje krah omladinsokg pogona. Ja najviše pričam i spominjem u smislu da smo u generacijama iza ovih (u kojima su i ova trojica) lošiji od pitara. Mene boli to. Sa ostalima se ne trebamo ni porediti. MOžda još trebamo i sa Širokim, ali oni su pozicionirani na jedan dio zemlje. Isto je i sa Zrinjskim. U ostalom dijelu BiH niko sem nas i pitara ne radi ozbiljno i logično da mi je krivo ako su oni preuzeli primat. TO nikako ne znači da neće biti djece koja su dobra. Ali da ih ima manje nego bi trebalo biti to da.
 
PorodicaRibar
Postovi: 23
Pridružen/a: uto okt 24, 2017 9:06 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 1:01 pm

Misimović je gospodin čovjek, čovjek koji je sposoban napraviti pare kako god to bilo, a kao sto već napisa dečko iznad humanista. Ima sluha za neke stvari za koji neki drugi nemaju. Pored svega toga gosp. Misimović ne može s Amarom iz dosta razloga. A ti razlozi su sportske prirode i siguran sam da mu jos dugo niko neće biti do koljena. Poređenje je jako glupo jer gosp Misimović nije trener, al ga porede upravo s Amarom jer je poćeo nesto oko čega ne zna, a to je sportski segment ove naše "lijepe" igre. Amar je broj 1. a onda svi ostali.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 1:03 pm

Imam dobar osjećaj za sutra. Nakon srijede naši će biti maksimalno naloženi, a oni sumnjam da mogu prikazati bilo šta novo. Ako ih sutra razvalimo, treba dan pred svaku utakmicu u Tuzli, Mostaru ili BL ove naše izudarati i šamarati, ima da lete dan poslije.
Izgleda da će nam 2 od 3 beka opet biti povrijeđeni. Pošto Graovac svakako slabo sudjeluje u fazi napada, mogao bi on započeti lijevo, Stanić desno. Ako ne bude išlo, mogu njih dvojica zamijeniti mjesta.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 1:04 pm

teatrale36 je napisao/la:
pet okt 27, 2017 12:53 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet okt 27, 2017 12:50 pm
primjetio sam da je posljednjih godina na utakmicama sve manje ljudi sa salovima, obucenih u plavo....
zasto ubijamo tradiciju!?

prije desetak godina jug je izgledao ovako.....

slika
Joj to mi je bolna tacka, kad vidim ove crne majice tacno mi nije dobro.
Mi smo gledali bilo sta plavo da obucemo,plave dresove raznih evropskih ekipa,one pijačne Željine dresove, a sad kad imas pravi dres da kupis i sve ostale rekvizite ti nosaš neke crne majice,dukserice i sl.
To su ti ove neke nove furke, sve više i više bježimo od vlastitog indetiteta, gledamo druge. Sad nam jug djeluje isto kao da je Partizanov. To je meni katastroa! Klubovi zato i imaju različite boje dresova i kao "najvatreniji" budu u crnom. Tačno kako smo počeli da furamo tu crninu takvi su nam i rezultati
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 1:06 pm

teatrale36 je napisao/la:
pet okt 27, 2017 12:53 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet okt 27, 2017 12:50 pm
primjetio sam da je posljednjih godina na utakmicama sve manje ljudi sa salovima, obucenih u plavo....
zasto ubijamo tradiciju!?

prije desetak godina jug je izgledao ovako.....

slika
Joj to mi je bolna tacka, kad vidim ove crne majice tacno mi nije dobro.
Mi smo gledali bilo sta plavo da obucemo,plave dresove raznih evropskih ekipa,one pijačne Željine dresove, a sad kad imas pravi dres da kupis i sve ostale rekvizite ti nosaš neke crne majice,dukserice i sl.
znali smo nositi po par salova. jedan svezes oko jedne ruke, drugi oko druge, jedan oko pasa a jedan oko vrata... naravno, dres je bio neizbjezan. ili barem majica, dukserica i jakna u plavoj boji.
i u to vrijeme je bilo onih koji su se zeljeli isticati pa su nosili, prije rata, fajerke okrenete na narandjastu stranu ili, nakon rata, one florescentne dresove.
ali takvih je uvijek bilo jako malo. vecina je uvijek bila u plavom sa salom oko vrata.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 1:16 pm

gledaj ljepote i tribine
ni meni se nikako ne svidja ova nova furka cuj svi u crnom.. pa ne idem na sahranu nego gledat Zelju i pjevat mu
kad vidim tribinu Borusije, Liverpula place mi se
prije bi to mijenjo nego Bogicevica :P
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], GegenPress, Google [Bot] i 192 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija