Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
MATORI
Postovi: 1139
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:30 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet okt 26, 2017 11:30 am
Jeste Zec juče bio loš, osim gola je kamaru greški napravio. Pogotovo nakon gola, gdje se opustio i konstantno zujao, ali mogao je bar dvije tri lopte proslijedit u sredinu gdje mu je Vojo mahao rukama, a ovaj ni habera.
Ali nama treba igrača ko Zec, da se bar svi nude i trče ko on možda bi i bilo lakše doći do golova..
Ja i dalje ne mogu da vjerujem da mi sve hoćemo da dobijemo iz nekog hoda..
.... I dobro je "našicao" šut kad je pogodio (sjedio sam tačno iza), da je išla malo niže onaj šupčić bi je izvadio...
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:39 pm

ChWilla je napisao/la:
čet okt 26, 2017 11:42 am
jeste, svi navedeni su se vratili u državu i u želju u paketu '96 kako kaže barbarez...
Malo si pobrkao lončiće
Bajramski turnir, Skenderija 1995
slika
イビチャ・オシム
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:41 pm

exbabilon je napisao/la:
čet okt 26, 2017 12:00 pm
Haj sve na stranu, ali Zajmovicu vise ne kaska samo realizacija, pocelo je sve da mu kaska.
Ove posljednje 2 tekme je fakat mlitav, ne znam koji mu je, gdje je ona drskost otpuhala, ako se ovako nastavi ponasati nista od njegovog ugovora na jos 2 godine, a i Zec isto, ali eto imaju sansu sada na zimu da dodju malo sebi.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:41 pm

ali kraj godine, jelde?

počeli igrati za prvi tim u drugoj polusezoni 95/96?

jebiga tad je bio champion, mislim da ni sedmični sport još nije bio, a ja mali... :D
gradi željo boli te *****
 
Muriz88
Postovi: 12
Pridružen/a: ned jan 29, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:44 pm

1921.ba je napisao/la:
sri okt 25, 2017 6:28 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri okt 25, 2017 6:22 pm
Simply Blue je napisao/la:
sri okt 25, 2017 6:15 pm
Sve to ima svoje čari, kad čuješ ovo zvonce sa portala, pa ne znaš šta, jesmo mi il su oni....a isčekivanju pregleda u kasne sate da ne govorim..uživancija
A najzanimljiviji komentar da je prohladno na Grbavici.
Ma sumnjam da ce vcrs izaci izvjestaj.
sutra ujutro, radim do 11 jbg
Ajde druze poceraj taj izvjestaj!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:44 pm

Ma ova formacija sto sam postavio je trenutno nemoguca, znam ja to, al onako bezveze se malo igram s idejama.
Bas to sto neko kaze, vidi se kad Projic ne igra kakvih problema imamo, sjebe nam se desna strana, jer je Zaka sam, a lijeva nam ionako nije nesto.
Treba nam jos jedan lijevi bek fakat, a nadam se da ce neki junior moci upasti tu.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:48 pm

A ko bi rekao da je Projic bitan, jelde :kafa:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:51 pm

azbaha je napisao/la:
uto jul 25, 2017 9:55 am
Projic - Ovaj frajer mi se drama svidja. Nekako je dominantan, izgleda jak ko zemlja, kada se hrva sa nekim za loptu, odnese ga svojom fizickom snagom. Pored toga se otvara, trazi loptu, trci na ubacaje, mislim da smo potrefili sa njim, ali cemo vidimo.
:kafa:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:56 pm

Nisi jedini :kafa:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 12:57 pm

Projic ima iskustva i kakvih smo se lijevih bekova nagledali nije los i kao takav nam itekako nedostaje. Nadam se da ce se oporaviti do ove ludnice sa teskim tekmama.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:00 pm

Vedran, Stanic, Graovac, Bogicevic, Projic, Blagojevic, Saban, Zakaric, Ramovic, Zec, Ubiparip.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:01 pm

Da se razumije, Projić nije Marselo. Nije ono što bi svako poželio da je uočljiv, da zuji non stop.
Ali u ovakvoj postavci, u ovakvom sistemu je jako bitan igrač. Prije svega jer bar dvojica ostalih igraju na svojim pozicijama, a sa druge strane ne bi bilo onoliko propuha ko sinoć što je bilo kod Stane.
Sa njim u timu imamo njegov doprinos, više defanzivni nego ofanzivni, imamo nadam se Stanića ko u Zenici, i imamo Graovca na štoperu. Ovako realno, nemamo ni jednog beka aktivnog u igri.
Neko će reći da fakat nešto imam protiv momka, ali govorim realno. Igrač za tima, i to nam je trenutno najpotrebnije dok se hrvamo sa nedovoljno ispunjenim kadrom.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:02 pm

I nije previše trom, neinteligentan ili budala.
Nešto k'o Kramarić, bar se možeš pouzdati u njega.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:06 pm

Ma super je Proja. Nama je do dolaska Projica najbolji lijevi bek jos od Josipa Kvesica bio Stana, sto je tragicno, prvenstveno jer je covjek primarno desni bek. Proja je pogodak. Odgovoran, inteligentan igrac. Svjestan svojih limita i uvijek korektno odradi sto se od njega ocekuje. Dobro zatvara prostor, na njegovoj strani nikad ne puse, a i u napadu nesto odigra.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:08 pm

AsharaK je napisao/la:
čet okt 26, 2017 1:00 pm
Vedran, Stanic, Graovac, Bogicevic, Projic, Blagojevic, Saban, Zakaric, Ramovic, Zec, Ubiparip.
To je to :!:
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:09 pm

azbaha je napisao/la:
čet okt 26, 2017 12:44 pm
Ma ova formacija sto sam postavio je trenutno nemoguca, znam ja to, al onako bezveze se malo igram s idejama.
Bas to sto neko kaze, vidi se kad Projic ne igra kakvih problema imamo, sjebe nam se desna strana, jer je Zaka sam, a lijeva nam ionako nije nesto.
Treba nam jos jedan lijevi bek fakat, a nadam se da ce neki junior moci upasti tu.
Ista prica i kod mene. Ovo sto smo u zadnjih nekoliko dana i generalno mi neki postavljali formaciju sa tri nazad su samo neke nase zamisli, sta bi ko mi voljeli vidjeti i sl. A svi smo svjesni da je i najobicnija 4-4-2 za ove igrace kvantna fizika, a kamo li varijacije sa tri nazad :)
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:19 pm

Izlija je napisao/la:
čet okt 26, 2017 12:39 pm
ChWilla je napisao/la:
čet okt 26, 2017 11:42 am
jeste, svi navedeni su se vratili u državu i u želju u paketu '96 kako kaže barbarez...
Malo si pobrkao lončiće
Bajramski turnir, Skenderija 1995
slika
Otisli su pocetkom 95. Svi se vratili pred reintegraciju. Adzem na posudbu i Dzelo 6 mjeseci. Pehli i Zera zastalno. Niko o njima nije puno pricao. Pricalo se samo o Pehliju i Faci. Jer Pehli je bio Tito. Nikad mi nece biti jasno sta se tom covjeku desilo. Kakav je to igrac bio. Znamo mi djeca Zeljina i oni koji su pratili Zelju tada. Covjek bio ala Baljic koji je tad bio u Sarajevu. Kad smo zijanili 4-2 u finalu kupa kantona . Strasno sta je radio. Poslije ni sjena tog covjeka. Nakon pola godine. Vratili se Dzelo i Adzem u Zagreb i opet nazad. Dzelo odmah
a Adzem malo kasnije. I ako ste zaboravili, trebao da potpise za Sarajevo. Sve bilo zavrseno i onda navijaci se digli i on potpisao za nas . Izaso intervju u avazu. Gdje kaze kako ipak nije mogao potpisati iako je sve bilo dogovoreno.Srce je presudilo...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:22 pm

ChWilla je napisao/la:
čet okt 26, 2017 9:27 am
mi smo na svojoj koži utvrdili da se igrači ne mogu spremiti za veći broj utakmica da "izginu". jednostavno pregore, i fizički i u glavi. i kod njih se to već vidi na drugim utakmicama u odnosu na početak sezone. a to što smo mu ekvivalent derbija mi, a ne sarajevo, zrinjski i široki, njemu na obraz...vojnik ***** palac.
A jbg, nije sad ni da ih je Sarajevo dobilo, ni jednu 😂
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:25 pm

Jeste, al velika je razlika u pristupu nna samom terenu. O provokacijama i udaranju igraca da i ne pricamo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 1:26 pm

Kad ce izvjestaj, imam li vremena jos jednu zapalit. 8-)
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 329 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija