Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:15 pm

ma ne treba mi nista. ni trofeji ni stadion. yebo tu ljubav kad je uslovljena necim.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:15 pm

Nek onda i ostali izvode autove, ne mozes ih drugacije otjerati.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:16 pm

bogi je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:10 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:09 pm
Ovo prvo nije do njeg jer svaki nas igrac kad izvodi aut ima probleme posto niko nece da se otkrije, odmaraju se.

Ovo druge je vec do njeg. Al i Memiji smo sve brojali jer nije znao ubaciti, opcenito to je rak rana za nase amatere. Niko ne zna ubaciti, kao da je to nesto jebeno majku mu. A tako je i u drugim klubovima, imate Bekica i mnogo drugih. Jednostavno Amateri.
ma ne ja mislim da cijeli forum oće da mu vidi leđa eto vidjet će te mu leđa 99,99 %
Ako je iko njeg branio to sam ja, ali ove sezone igra losije nego proslu. Cak je i Evropu odigrao dobro, ali dolaskom Adzema nije to to.
Da je igracina nije, da je toliko los kolko se na njeg naklatilo, nije ni to. Al tako je to na forumu, na kome je zvono samo se to i spominje.

Apsolutno sam ZA da ide, ako ce doci neko bolji, ali bojim se da ne bude kao i na lijevom beku kad smo tjerali bolje igrace a dovodili losije.

Opcenito, kod nas su stranci karine, a trebali bi biti sve osim toga. Trebaju biti nosioci igre, najbolji igraci.
Prosle sedmice Zvezda rasu Kelna na krilima crnaca. Kanga, Boaci, Donald su izasli s takvim mudima ( a i imaju ih i ovako :D ) i povukli i ostatak ekipe. Mi imamo luzerski mentalitet, nasi ( mi i susjedi ) bi se usrali, kompleks nize vrijednosti, medjutim ovi stranci nisu i uz njih su se oslobodili i domaci pa razbise jedan Keln u sred Njemacke.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:18 pm

Ma mi smo jedna stoka od drustva(izvinjavam se na izrazu) koja erodira u svakom smislu i koja ne zasluzuje nista bolje.Pocela su vec prozivanja Uprave i ljudi u njoj.Lijepo.Bas lijepo.
Ne,nisu oni nedodirljivi i trebaju odgovarati za neke poteze i rezultate,ali odmah ici "u kost" i traziti njihove glave?Da li je to pametno?Naravno da nije.

Vidim razni clanci se pojavili vec danas,razni pametolozi daju svoja misljenja, poput onog Delica,koji je jos od hayatovskih dana smijesan lik bio i ostao.

Drugovi dragi,gdje to u svijetu ima da se novci ulazu u igracki kadar,trenere,skaute,sportske direktore i sl.,a da nemas temelje?Gdje?Kako da privuces kvalitetne ljude na bilo kojem mjestu u klubu,a ne mozes im ponuditi osnovne uslove za rad?Uzasne prostorije,stadion u raspadu,tereni katastrofalni.Ko normalan da dodje tu? Na kraju krajeva i da radimo tako,sta imamo od te titule? Zar nismo vec gledali taj scenario,gdje osvojimo,pa onda idemo igrati na Kosevo,izgubimo,pa pricamo kako nam je falio nas stadion, uslovi za rad i sl.Sad smo samo obrnuli pricu i obrnuli smo je kako treba,jer je ovo ispravan put,ali raja nestrpljiva.Juce smo sagradili tribinu,daj odmah danas da igramo kao Real.U ovoj drzavi?Kakvo tupo razmisljanje. :oops1: :oops1: Ovdje mi je malo kriv i Mismovic koji stalno istice da sportski segment nece trpiti i sl.(kad je ocigledno da trpi),umjesto da je fino izasao i rekao da ce rezultati malo skripiti dok ne zavrsimo nase infrastrukturne projekte.Prvi bih prihvatio tu odluku,a vjerujem i mnogi od vas.Doduse,mozda je Mismovic donekle upravu,jer je Zeljo i dalje rezultatski u vrhu,ali nismo dovoljno dobri za trofeje,sto ljudima smeta.Ovdje nema uspjeha,ako nisi prvi i to mi je ok.Samo je to trebalo sve precizirati.

Iz svega napisanog bih zamolio sve ovdje i sve navijace Zelje da razmisle o cemu pisu i sta postaju!?Ako ce se vec smjenjivati ova Uprava,kako vec vidim da pojedinci traze,onda se pobrinite da dovedete ljude koji su bolji od ovih sadasnjih i koji imaju svoju DUGOROCNU viziju,a ne da vas "kupe" sa par trofeja,a mi potonemo gdje smo bili ranije.
Za sebe licno cu reci slijedece...Ako dodje do bilo kakvih promjena,a mi nazadujemo kao klub dugorocno,definitivno cu dici ruke od istog kao navijac i uopste se vise necu zamarati njime.To kazem,jer je dosta vremena proteklo od rata,a da se ovdje nije mogao organizovati normalan kolektiv.Dosta je vise vrcenja u krug i licno to vise ne mogu podnijeti.Vjerujte da mi je tesko sto ovo uopste pisem,kao covjek koje je odrastao bukvalno preko ceste od stadiona i koji ima veze s klubom u brojnim sferama.Mi smo stigli na "tacku preokreta".Ili cemo se strpiti i nastaviti uzlaznom putanjom ili idemo tamo gdje smo sve vec vidjeli.Odluka je na nama.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:19 pm

E cuj: "Ko je kriv za stanje?"

Za koje stanje?

Daj narodu trasparentost i on misli da moze sve. Drzi ga u neznanju, kao ranije i nabijaj dug, kradi i stavljaj pare od transfera na ko zna kakve racune i nikome nista. Kako ce samo ti ljudi da odgovaraju pred sudom brzo...

Upravi podrska maksimalna!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:23 pm

svako ko je uzeo marku iz kluba za lijeka mu trebala. bio on amar, senad, violina, larsson :D svejedno je. i nadam se da ce se to uskoro zavrsiti i da ce svako odgovarati za nesavjesno obavljanje posla i svjesno unistavanje fudbalskog kluba zeljeznicar.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
struja
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:24 pm

I ovaj portal dobi tarabu na Facebook. Eto im arhitekta hebo ih on
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:26 pm

Grbavica je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:23 pm
svako ko je uzeo marku iz kluba za lijeka mu trebala. bio on amar, senad, violina, larsson :D svejedno je. i nadam se da ce se to uskoro zavrsiti i da ce svako odgovarati za nesavjesno obavljanje posla i svjesno unistavanje fudbalskog kluba zeljeznicar.
Da li se onda dio lijekova prenosi na tebe, znaš onu turu kad smo radili :D
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:27 pm

Nije me Livaja i slični mogao otjerati sa stadiona pa neće ni ovi poluamateri od igrača, ja vas stvarno ne razumijem, umjesto kad je najteže da se skupimo i da nas je što više vi se osipate i bacate godišnje karte po parkingu. Podliježete pisanju dokazanih dušmana i odmažete klubu svojim postupcima, budi se plava nacijo, stisni zube i digni glavu.
イビチャ・オシム
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:28 pm

pile87 je napisao/la:
ned okt 01, 2017 2:09 pm
vobznaazna je napisao/la:Covjek je u pravu prvo se gradi kostur ekipe pa sve ostalo
A zar to nismo probali jednom i vidjeli da ne ide eto imali smo najboljeg strucnjaka. I selektovanu ekipu. I nije uspjelo čak je unazadilo klub kao klub. Jer kad se desio krah onda ti je livaja bio pojacanje a upitna ekzistencija.
Ne kažem da Delić ima pravo, ali i ovo što sad radimo ne valja (u sportskom dijelu). Mi smo sportski kolektiv, fudbalski klub. Kao takvi, sportski rezultat je UVIJEK imperativ. A sve ostalo ide iza toga. Kapa do poda ljudima iz kluba na svemu što su uradili. Klub je dobro uređen, renoviran je stadion, radimo prema slovu zakona itd. Što se mene tiče, do kraja svojih života mogu ostati.

No, hajmo pokušati srediti sportski dio. Evo vidimo već nekoliko godina da ovako ne ide. Ne može se dovesti jedan Čenan za SD, uz dužno poštovanje. Ne može biti da zaradimo na Lendriću 300.000 eura i da nećemo bar trećinu da uložimo u kupovinu igrača. Ne može i ne smije ako želimo biti ozbiljan fudbalski klub. Hajmo pokušati odrediti dva budžeta: za plaće i za transfere, dovesti kredibilnog SD koji će se zajedno sa šefom struke uklapati u taj budžet. Pa, naprimjer, od svake prodaje igrača, 50% ide u klub, a po 25% u ova dva budžeta. Pred struku postaviti jasne ciljeve i pustiti ih da rade. AUTONOMNO. U takvoj situaciji bi se svi iz kluba ogradili od sportskog neuspjeha, a imali bismo direktne krivce. Ovo je samo jedan primjer kako se može raditi. Ali ove trenutne procedure gdje uvijek neko nešto treba odobriti ne funkcioniraju.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:28 pm

sportski segment i ne trpi zbog gradnje stadiona. on trpi zbog pogrešnih odluka. ja sam kao čovjek uprave, šatro, ali to je tako, para je bilo i potrošeno sasvim dovoljno. ne ni blizu koliko to neki lažu iz svojih ciljeva, ali sasvim dovoljno da se napravi više. sa ovim dovođenjem i odvođenjem, nažalost, nekoliko stotina hiljada više samo po sebi ne bi bila nikakva garancija za trofeje.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:31 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:26 pm
Grbavica je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:23 pm
svako ko je uzeo marku iz kluba za lijeka mu trebala. bio on amar, senad, violina, larsson :D svejedno je. i nadam se da ce se to uskoro zavrsiti i da ce svako odgovarati za nesavjesno obavljanje posla i svjesno unistavanje fudbalskog kluba zeljeznicar.
Da li se onda dio lijekova prenosi na tebe, znaš onu turu kad smo radili :D

ja sam samo u materijalu i faksu uzimo, nisam pare :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:32 pm

avlami97 je napisao/la:
ned okt 01, 2017 2:09 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned okt 01, 2017 2:00 pm
Pa ko je kriv onda za ovakvo stanje
- valjda oni koji su svjesno zavalili Klub u dugove
- valjda oni koji su ostali dužni Amaru Osimu (ŠSŠ) lovu
- valjda oni koji su dozvolili da nam Stadion liči na deponiju
- valjda oni koji su svjesno radili nezakonito
- valjda oni koji su urušavali vrijednost Kluba, nadajući se da će nekada u nekakvoj privatizaciji Klub otkupiti za jednu KM
- valjda oni koji su varali igrače (na dođem ti)
- valjda oni...
Proslo je vremena kako njih nema vise u klubu. Mislim da to odavno nije razlog za mnoge promasaje. Treba konacno priznati vlastitu krivicu i krenuti ka boljim stvarima. Ovo je vise dojadilo svakome. Eto u zadnjih par godina su tu drugi ljudi i stanje je i dalje jako lose, samo sto su sada neke stvari preokrenute. Nekada si imao rezultat, a pored toga sve ovo sto si nabrojao. Danas, nemamo rezultat, a ni te stvari. Moraju pronaci rijesenje da spoje dva dobra i to hitno.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:32 pm

nažalost pogrešni ljudi su imali i previše, a ne premalo autonomije. kostić ti otjera deset igrača i traži drugih deset "tu negdje" po kvalitetu. naravno, u talu sa kumovom agencijom i pojedinim samozvanim velikim željovcima koji su ubrzo poslije toga napustili klub.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:32 pm

Grbavica je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:31 pm
LARS1921 je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:26 pm
Grbavica je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:23 pm
svako ko je uzeo marku iz kluba za lijeka mu trebala. bio on amar, senad, violina, larsson :D svejedno je. i nadam se da ce se to uskoro zavrsiti i da ce svako odgovarati za nesavjesno obavljanje posla i svjesno unistavanje fudbalskog kluba zeljeznicar.
Da li se onda dio lijekova prenosi na tebe, znaš onu turu kad smo radili :D

ja sam samo u materijalu i faksu uzimo, nisam pare :D
Dabogda ti malter sa zidova otpao :D
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:33 pm

kvalitet je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:28 pm
pile87 je napisao/la:
ned okt 01, 2017 2:09 pm
vobznaazna je napisao/la:Covjek je u pravu prvo se gradi kostur ekipe pa sve ostalo
A zar to nismo probali jednom i vidjeli da ne ide eto imali smo najboljeg strucnjaka. I selektovanu ekipu. I nije uspjelo čak je unazadilo klub kao klub. Jer kad se desio krah onda ti je livaja bio pojacanje a upitna ekzistencija.
Ne kažem da Delić ima pravo, ali i ovo što sad radimo ne valja (u sportskom dijelu). Mi smo sportski kolektiv, fudbalski klub. Kao takvi, sportski rezultat je UVIJEK imperativ. A sve ostalo ide iza toga. Kapa do poda ljudima iz kluba na svemu što su uradili. Klub je dobro uređen, renoviran je stadion, radimo prema slovu zakona itd. Što se mene tiče, do kraja svojih života mogu ostati.

No, hajmo pokušati srediti sportski dio. Evo vidimo već nekoliko godina da ovako ne ide. Ne može se dovesti jedan Čenan za SD, uz dužno poštovanje. Ne može biti da zaradimo na Lendriću 300.000 eura i da nećemo bar trećinu da uložimo u kupovinu igrača. Ne može i ne smije ako želimo biti ozbiljan fudbalski klub. Hajmo pokušati odrediti dva budžeta: za plaće i za transfere, dovesti kredibilnog SD koji će se zajedno sa šefom struke uklapati u taj budžet. Pa, naprimjer, od svake prodaje igrača, 50% ide u klub, a po 25% u ova dva budžeta. Pred struku postaviti jasne ciljeve i pustiti ih da rade. AUTONOMNO. U takvoj situaciji bi se svi iz kluba ogradili od sportskog neuspjeha, a imali bismo direktne krivce. Ovo je samo jedan primjer kako se može raditi. Ali ove trenutne procedure gdje uvijek neko nešto treba odobriti ne funkcioniraju.
Kad smo radili tako kako ti navodis? Nikad. Mozda negdje na menadzeru, uzivo nikad.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:33 pm

I da.
Nama su stranci polovnjaci i otpad iz Srbije.

Duzno postovanje svima, ali mi treba da budemo bolji od svih timova Srbije i Hrvatske osim Partizana, Zvezde, Dinama, Hajduka i Rijeke, mozda i Osjeka.
Znaci duzno postovanje ostalim klubovima, ali kako da nas unaprijede igraci iz tih drugih ekipa. Kako? Kad je vec sto valja u tim klubovima kaparisano ovim jacim ili spremno za inostranstvo. Mozda ima neki izuzetak, ali vrlo vrlo malo.
I eto, kako onda da takvi igraci nama budu pojacanja i nosioci igre. Nema logike.

Treba platiti igraca. Treba! Ali neces dovest nekog kao Zvezda i placati ga pola miliona. Isprsi se za 3 takva igraca u svakoj liniji. Isprsi se onoliko koliko bi dao dvojici - trojici polovnjaka ( dajes im na ruke kad potpisu, dajes im platu i na to sve dajes porez ). Na kraju ces imat vise koristi od njeg nego od njih vise.

Ja znam da Zeljo nije bankomat i da se nema toliko para, ali ne moze me niko ubjediti da se nije moglo bolje iskoristiti u posljednjih godina. Previse polovnjaka je proslo kroz klub a ni jedan kako treba igrac. Za tih more polovnjaka se dalo kolko se dalo, ali ne moze me niko ubjediti da se nije mogao platiti igrac 10-15 hiljada , jer bolan kolko para toliko muzike. Ima ona narodna, ako ne znas sta je dobro onda uzmi skupo jer to je sigurno dobro.

Znam ja da ovdje ima komentara sta onaj mlati, sta on laprda.
Al evo sta kaze neko u koga se kunemo. Ne znam u kojoj minuti govori ovo za igrace slabijih ekipa u Srbiji i Hrvatskoj.
Pa kad kaze neko ovakav onda se ozbiljnije shvati.

phpBB [video]
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:36 pm

Grbavica je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:33 pm
kvalitet je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:28 pm
pile87 je napisao/la:
ned okt 01, 2017 2:09 pm
A zar to nismo probali jednom i vidjeli da ne ide eto imali smo najboljeg strucnjaka. I selektovanu ekipu. I nije uspjelo čak je unazadilo klub kao klub. Jer kad se desio krah onda ti je livaja bio pojacanje a upitna ekzistencija.
Ne kažem da Delić ima pravo, ali i ovo što sad radimo ne valja (u sportskom dijelu). Mi smo sportski kolektiv, fudbalski klub. Kao takvi, sportski rezultat je UVIJEK imperativ. A sve ostalo ide iza toga. Kapa do poda ljudima iz kluba na svemu što su uradili. Klub je dobro uređen, renoviran je stadion, radimo prema slovu zakona itd. Što se mene tiče, do kraja svojih života mogu ostati.

No, hajmo pokušati srediti sportski dio. Evo vidimo već nekoliko godina da ovako ne ide. Ne može se dovesti jedan Čenan za SD, uz dužno poštovanje. Ne može biti da zaradimo na Lendriću 300.000 eura i da nećemo bar trećinu da uložimo u kupovinu igrača. Ne može i ne smije ako želimo biti ozbiljan fudbalski klub. Hajmo pokušati odrediti dva budžeta: za plaće i za transfere, dovesti kredibilnog SD koji će se zajedno sa šefom struke uklapati u taj budžet. Pa, naprimjer, od svake prodaje igrača, 50% ide u klub, a po 25% u ova dva budžeta. Pred struku postaviti jasne ciljeve i pustiti ih da rade. AUTONOMNO. U takvoj situaciji bi se svi iz kluba ogradili od sportskog neuspjeha, a imali bismo direktne krivce. Ovo je samo jedan primjer kako se može raditi. Ali ove trenutne procedure gdje uvijek neko nešto treba odobriti ne funkcioniraju.
Kad smo radili tako kako ti navodis? Nikad. Mozda negdje na menadzeru, uzivo nikad.
Ček, ček, pa naravno da nismo. Ali, prije toga je bio zaključak da ni ono prije nije valjalo. Znači, ne valja ono, očito je da ne funkcionira ni ovo. Treba nam nešto treće. I nisam ja rekao da je ovako samo ispravno. Već sam naveo samo jedan primjer. Ali, svjesni smo svi da se nešto mora mijenati.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:40 pm

ChWilla je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:28 pm
sportski segment i ne trpi zbog gradnje stadiona. on trpi zbog pogrešnih odluka. ja sam kao čovjek uprave, šatro, ali to je tako, para je bilo i potrošeno sasvim dovoljno. ne ni blizu koliko to neki lažu iz svojih ciljeva, ali sasvim dovoljno da se napravi više. sa ovim dovođenjem i odvođenjem, nažalost, nekoliko stotina hiljada više samo po sebi ne bi bila nikakva garancija za trofeje.
Upravo.
Ekipa nije mnogo jeftinija nego ova kod Zrinjskog, mozda nije nikako jeftinija.
Nije ni u odnosu na kone.

Sasvim je dovoljno i vremena i novca bilo da mi budemo u procesu stvaranja dobre ekipe koja ce vladati ovom ligom. Mi nismo ni na pocetku.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:41 pm

Grbavica je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:08 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:01 pm
Kako se ovdje slijepo vjeruje ovoj upravi pa jel moguce? Svaka im cast za jug i ovo ostalo oko stadiona ali za pojacanja i trener oni malo je rec' pojma nemaju.
svi glupi ti pametan
Ugledao se na tebe sta cu...sta je ovdje niko ne smije nista kontra uprave.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot] i 73 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija